Portfoliofinancial kezdőlap
Hírlevélre felíratkozás
Név:
E-mail:
Kapcsolat

Portfolio TeleTrader Kft.

1033 Budapest, Polgár u. 8-10.
Tel: +361 327-4085
Fax: +361 327-4081
e-mail: sales@portfoliofinancial.hu
Számlaszám: 18203332-06002946-40010019 (FHB Bank)

NETTÓ ESZKÖZÉRTÉKEK


MegnevezésDátumNettó eszközértékEgy jegy értéke
ACATIS CHAMPIONS SELECT - ACATIS AKTIEN DEUTSCHLAND ELM2016.11.30175.8265.620000
ACATIS CHAMPIONS SELECT - WALLBERG ACATIS VALUE INSIDE2014.09.105.967.440000
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.1336.00.609612
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2017.06.120.30.120469
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2017.06.125.50.119284
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.150.00.000000
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2019.03.2931.80.114850
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2019.03.292 288.71.696095
ADÜTON Származtatott Befektetési Alap2019.12.102 399.61.131040
AEGON Atticus Vision Származtatott Befektetési Alap 2011.09.142 334.01.433474
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap2019.12.1021 315.95.728928
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap I sorozat2019.12.101 717.11.150334
AEGON Bessa Származtatott Befektetési Alap2018.12.100.00.009542
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap2019.12.102.11.885016
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap P sorozat2019.12.1013.60.713084
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap PL sorozat2019.12.100.00.874567
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \A\ sorozat2019.12.102 167.11.668009
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \I\ sorozat2019.12.101 687.81.808239
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap A sorozat2019.12.104 564.35.768304
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap B sorozat2019.12.101.74.654988
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap C sorozat2019.12.100.11.204864
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap I sorozat2019.12.1011 721.26.187145
AEGON Lengyel Kötvény Alap A sorozat2019.12.10677.81.756980
AEGON Lengyel Kötvény Alap I sorozat2019.12.10108.41.331681
AEGON Lengyel Kötvény Alap P sorozat2019.12.1047.61.190779
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap A sorozat2019.12.10112.11.097150
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2019.12.100.31.115215
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap A sorozat2019.12.106.30.886045
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap B sorozat2019.12.101 986.11.289270
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap I sorozat2019.12.1055.11.213501
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2019.12.1013 842.02.681950
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap C sorozat2019.12.100.31.015297
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap E sorozat2019.12.100.91.004912
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2019.12.1012 004.91.058557
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap P sorozat2019.12.105.11.200131
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap R sorozat2019.12.10762.31.218928
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap U sorozat2019.12.100.61.082432
AEGON Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2019.12.102 668.72.092439
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2019.11.193 294.01.720662
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap B sorozat2019.12.101.31.291302
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap I sorozat2019.12.1016 339.31.875526
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap A sorozat (HUF)2019.12.101 721.20.801938
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap E sorozat2019.12.100.60.765342
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap I sorozat (HUF)2019.12.101 470.80.842569
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap P sorozat2019.12.1011.00.860696
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap R sorozat2019.12.10633.40.820597
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap U sorozat2019.12.100.50.827165
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap2019.12.107 270.42.277469
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2019.12.10329.01.002218
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap2019.12.103 609.03.150804
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap I sorozat2019.12.103 135.43.449181
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap P sorozat2019.12.1023.91.428059
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap PI sorozat2019.12.102.51.302346
AEGON Smart Money Befektetési Alapok Alapja2019.12.107 167.01.502245
AEGON Value Származtatott Deviza Alap2009.05.151 624.40.887784
AEGON Ázsia Részvény Befektetési Alapok Alapja A sorozat2019.12.102 543.41.781114
AEGON Ázsia Részvény Befektetési Alapok Alapja B sorozat2019.12.100.51.348616
Aberdeen Balanced Global A22011.12.153.414.007300
Aberdeen Constellation Global A22011.12.1515.115.588500
Aberdeen Equity Europe A22011.12.159.715.581700
Aberdeen Euró Ingatlan \B\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261.00.288484
Aberdeen Euró Ingatlan \I\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.260.20.293026
Aberdeen Euró Vállalati Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.28280.80.065410
Aberdeen Feltörekvő Piaci Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2845.50.067946
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A22017.06.28491.844.595900
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged CHF2017.06.2812.3138.690600
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged EUR2017.06.28102.6141.813400
Aberdeen Global Asia Pacific Equity A22017.06.282 443.576.479700
Aberdeen Global Asia Pacific Equity E22012.06.1597.59.398100
Aberdeen Global Asia Pacific Equity Inst A22017.06.2827.110.362200
Aberdeen Global Asia Pacific Equity S22017.06.289.426.123100
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A22017.06.2833.26.645400
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A2 Hedged2017.06.283.69.348900
Aberdeen Global Asian Property Share A22017.06.2818.419.117700
Aberdeen Global Asian Property Share A2 Hedged2017.06.281.88.619100
Aberdeen Global Asian Property Share S22017.06.2822.418.556000
Aberdeen Global Asian Property Share S2 Hedged2012.08.162.87.944400
Aberdeen Global Asian Smaller Companies A22017.06.281 088.244.689800
Aberdeen Global Australasian Equity A22012.08.0671.525.518000
Aberdeen Global Brazil Bond A22017.06.284.9129.447600
Aberdeen Global Brazil Equity A22017.06.289.66.134000
Aberdeen Global Brazil Equity E22015.05.120.08.966200
Aberdeen Global Brazil Equity S22017.06.283.06.083100
Aberdeen Global Chinese Equity A22017.06.28420.425.943100
Aberdeen Global Chinese Equity S22017.06.286.022.357700
Aberdeen Global Dividend Europe A12011.04.196.8126.790000
Aberdeen Global Dividend Europe A2 Hedged2012.08.068.0138.163000
Aberdeen Global Dividend Europe S12012.08.061.4136.481700
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged2012.08.062.2137.372000
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged USD2012.08.160.5157.751100
Aberdeen Global Eastern European Equity A22017.06.2817.3100.892100
Aberdeen Global Eastern European Equity S22017.06.2821.399.471000
Aberdeen Global Emerging Markets Corporate Bond A22017.06.2869.513.591300
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 CHF2012.08.06118.912.465800
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 USD2017.06.281 659.468.846100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity E22017.06.28255.715.712100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity S22017.06.2817.12 384.581300
Aberdeen Global Emerging Markets Infrastructure Equity2017.06.285.57.798800
Aberdeen Global Emerging Markets Local Currency Bond A22017.06.2810.39.605700
Aberdeen Global Emerging Markets Smaller Companies A22017.06.28217.718.761900
Aberdeen Global Ethical World Equity A22016.02.2413.99.648800
Aberdeen Global Euro High Yield Bond A22017.06.28190.922.532100
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AD22012.08.068.011.135000
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AG22012.08.062.324.780100
Aberdeen Global European Equity A22017.06.2890.850.488600
Aberdeen Global European Equity Dividend A22017.06.2823.5206.835900
Aberdeen Global European Equity Dividend S22017.06.2824.7200.932900
Aberdeen Global European Equity Ex UK A22012.08.060.58.964100
Aberdeen Global European Equity S22017.06.2844.1417.759400
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A22017.06.2810.4158.481300
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A2 hedged2017.06.285.9147.161400
Aberdeen Global II - Australian Dollar Bond Fund A22012.08.06130.03 952.568200
Aberdeen Global II - Canadian Dollar Bond Fund A22012.08.06146.63 479.131600
Aberdeen Global II - Convertible Europe Fund A22017.06.2857.317.479400
Aberdeen Global II - Emerging Europe Fixed Income Fund A22016.09.2214.2222.906200
Aberdeen Global II - Euro Government Bond Fund A22017.06.28127.6517.178500
Aberdeen Global II - Euro High Yielding Fixed Income Fund A22016.09.2235.6144.659400
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A22017.06.2832.4189.477300
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged CHF2012.08.0626.1142.517100
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged EUR2017.06.2813.4164.530100
Aberdeen Global II - Short Term Euro Bond Fund A22017.06.2864.3147.581500
Aberdeen Global II - Short Term US Dollar Bond Fund A22017.06.2869.6310.626400
Aberdeen Global II - Sterling Aggregate Bond Fund A22016.05.1210.22 431.012000
Aberdeen Global II - US Dollar Bond Fund A22017.06.2831.23 754.773100
Aberdeen Global Indian Equity A22017.06.28540.9150.225000
Aberdeen Global Infrastructure A22017.06.2810.88.361300
Aberdeen Global Infrastructure A2 Hedged EUR2017.06.284.58.004700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 CHF2012.08.161.78.291800
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 EUR2017.06.286.17.914700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 USD2017.06.2813.48.269100
Aberdeen Global Japanese Equity A22012.08.065 103.2217.255900
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged CHF2012.08.0646.3143.344200
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged EUR2017.06.28632.613.154400
Aberdeen Global Japanese Equity S22012.08.06649.512 461.892700
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged2012.08.069.5141.897000
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged EUR2017.06.2816.612.900700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A22012.08.06871.3547.246600
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A2 Hedged2017.06.2875.023.050000
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S22012.08.06678.962 935.393700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S2 Hedged2012.08.163.09.265000
Aberdeen Global Latin American Equity A2 EUR2017.06.285.37.088400
Aberdeen Global Latin American Equity A2 USD2017.06.2863.03 517.729600
Aberdeen Global Latin American Equity E22017.06.288.08.771500
Aberdeen Global Latin American Equity S22017.06.2819.83 474.683500
Aberdeen Global Multi-Manager World Equity A-22017.06.2817.217.643600
Aberdeen Global North American Equity A22017.06.28131.326.412600
Aberdeen Global Responsible World Equity A22017.06.287.811.490300
Aberdeen Global Russian Equity A22017.06.286.18.848500
Aberdeen Global Russian Equity S22017.06.288.28.744200
Aberdeen Global Sterling Financials Bond A22012.08.0625.72.016200
Aberdeen Global Technology A22017.06.28143.75.427700
Aberdeen Global Technology S22017.06.2820.6128.638500
Aberdeen Global UK Equity A22017.06.2818.624.695500
Aberdeen Global World Bond A2 Hedged2012.06.159.910.316200
Aberdeen Global World Equity A22017.06.28361.218.943700
Aberdeen Global World Equity E22017.06.2834.917.080400
Aberdeen Global World Equity S22012.08.065.5163.233700
Aberdeen Global World Resources A22017.06.2832.911.543700
Aberdeen Global World Resources A2 Hedged EUR2017.06.280.511.251100
Aberdeen Global World Resources E22017.06.287.910.170300
Aberdeen Global World Resources S22017.06.2838.111.212600
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged2012.08.164.09.657100
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged EUR2017.06.2810.010.957200
Aberdeen Ingatlan Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261 503.50.417485
Aberdeen Konzervatív Vegyes Alapokba Befektető Bef. Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.06.1325.30.084202
Aberdeen Latin-Amerika Részvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2834.60.060940
Aberdeen Magyar Kötvény Alap2013.10.150.00.000000
Aberdeen Moderation A22011.12.159.411.127200
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Canadian Dollar Fund A22017.06.2864.82 246.658750
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Euro Fund A22017.06.28315.9443.900487
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Sterling Fund A22017.06.2872.04 782.166380
Aberdeen Money Market Fund (Lux) US Dollar Fund A22017.06.28690.63 099.689190
Access Commodity Selection Nyíltvégű Befektetési Alap2017.02.200.30.531312
Access Global Aggressive Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1328.21.133036
Access Global Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.25109.30.965086
Access Global Dynamic Befektetési Alap2013.01.25166.51.033501
Access Global Selection Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.04.072.01.057298
Access World Gold Trend Nyíltvégű Befektetési Alap2012.10.300.10.649049
Access-BWM Hedge Fund Követő Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.2521.40.636827
Accorde Abacus Alap2019.12.101 966.80.896816
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja A sorozat2019.12.105 992.31.048627
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja B sorozat2019.12.103.81.025957
Accorde CVK2 Alapok Alapja A sorozat2019.12.10945.91.035178
Accorde CVK2 Alapok Alapja B sorozat2019.12.102.20.998974
Accorde CVK2 Alapok Alapja C sorozat2019.12.100.81.078166
Accorde CVK3 Alapok Alapja A sorozat2019.12.10783.61.059839
Accorde CVK3 Alapok Alapja B sorozat2019.12.101.51.023835
Accorde CVK3 Alapok Alapja C sorozat2019.12.100.51.092138
Accorde Cuvée Befektetési Alap A sorozat2019.12.10547.81.025245
Accorde Cuvée Befektetési Alap B sorozat2019.12.100.01.018047
Accorde Első Román Részvényalap A sorozat2019.12.101 749.21.354396
Accorde Első Román Részvényalap B sorozat2019.12.101.71.326893
Accorde Első Román Részvényalap I sorozat2019.12.102 048.31.394544
Accorde Global Alap2019.12.101 776.41.060549
Accorde Közép-Európai Részvény Alap A sorozat2019.12.10571.91.045887
Accorde Közép-Európai Részvény Alap B sorozat2019.12.100.31.022791
Accorde Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2019.12.10304.11.058995
Accorde Omega Származtatott Befektetési Alap2018.07.23346.40.928278
Accorde Prizma Alap2019.12.107 052.21.088027
Accorde Prizma Alap B sorozat2019.12.102.31.017309
Accorde Prémium Alapok Alapja A sorozat2019.12.104 297.51.039350
Accorde Prémium Alapok Alapja B sorozat2019.12.106.91.002551
Accorde Prémium Alapok Alapja C sorozat2019.12.1011.11.086253
Accorde Resources Származtatott Befektetési Alap2018.07.23256.00.818870
Accorde Selection Részvény Alap2019.12.101 186.81.117627
Accorde Selection Részvény Alap B sorozat2019.12.100.01.071434
Accorde Selection Részvény Alap C sorozat2019.12.100.01.076831
Accorde Sharp Származtatott Részalapra2019.12.101 408.91.000327
Accorde Spartan Görög Részvényalap A sorozat2019.12.10705.01.037271
Accorde Spartan Görög Részvényalap B sorozat2019.12.100.51.031449
Accorde Spartan Görög Részvényalap I sorozat2019.12.10552.61.044885
Accorde USD Rövid Kötvény Alap2019.12.109.01.020108
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2019.12.1034 521.02.759382
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap B sorozat2019.12.1099.02.613418
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap C sorozat2019.12.100.31.051145
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap E sorozat2019.12.107.51.043958
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2019.12.107 928.01.112481
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap R sorozat2019.12.10327.71.372165
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap U sorozat2019.12.106.61.124970
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap A sorozat2019.12.103 389.51.560830
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap C sorozat2019.12.100.11.021542
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap I sorozat2019.12.1023 173.71.622225
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap P sorozat2019.12.1035.91.228254
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap R sorozat2019.12.1013.51.217818
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap A sorozat2019.12.100.91.074526
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap I sorozat2019.12.104 986.61.101055
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap U sorozat2019.12.100.11.177936
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap A sorozat2019.12.108 372.71.115080
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap C sorozat2019.12.100.01.070491
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap E sorozat2019.12.107.51.073261
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap I sorozat2019.12.104 149.41.160879
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap P sorozat2019.12.1026.31.135421
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap R sorozat2019.12.10786.11.146686
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap U sorozat2019.12.106.51.159555
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja A sorozat2019.12.103.50.009576
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja B sorozat2019.12.101 613.01.331109
Aegon Prémium Dynamic Alapokba Fektető Részalap2019.12.10813.21.090392
Aegon Prémium Everest Alapokba Fektető Részalap2019.12.103 024.61.221096
Aegon Prémium Expert Alapokba Fektető Részalap2019.12.10322.60.989886
Aegon Tempó Allegro 10 Alapokba Fektető Részalap2019.12.101 450.71.237989
Aegon Tempó Allegro 8 Alapokba Fektető Részalap2019.12.10849.91.227551
Aegon Tempó Allegro 9 Alapokba Fektető Részalap2019.12.10617.91.219346
Aegon Tempó Andante 1 Alapokba Fektető Részalap2019.12.10472.51.122334
Aegon Tempó Andante 2 Alapokba Fektető Részalap2019.12.10449.21.140124
Aegon Tempó Andante 3 Alapokba Fektető Részalap2019.12.10422.21.148144
Aegon Tempó Moderato 4 Alapokba Fektető Részalap2019.12.10401.71.181149
Aegon Tempó Moderato 5 Alapokba Fektető Részalap2019.12.10508.91.193210
Aegon Tempó Moderato 6 Alapokba Fektető Részalap2019.12.10868.31.212961
Aegon Tempó Moderato 7 Alapokba Fektető Részalap2019.12.10589.81.219699
Aegon ÓzonMaxx Abszolút Hozamú Befektetési Alap2019.12.10907.71.649444
Allianz Abszolút Hozamú Alap2017.04.1219.91.227000
Allianz Egyensúly Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Indexkövető Részvény Nyilvános Nyíltvégű Alap2019.12.113 330.71.702700
Allianz Kötvény Nyilvános Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.11266.41.746800
Allianz Lendület Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Rövid Kötvény Befektetési Alap2019.12.12131.51.441200
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2019.12.10328.61.023254
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2019.12.10118.01.024706
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2019.12.10814.81.026357
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2019.12.10414.11.030709
Alpok Tőkevédett Megtakarítási Nyíltvégű Befektetési Alap2013.08.302 560.91.291400
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja2019.12.10974.51.236555
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja I Sorozat2019.12.10189.41.284913
Amundi Diszruptív Vállalatok Vegyes Alapok Alapja A2019.12.102 200.01.055469
Amundi Explorer Abszolút Hozamú Alap A sorozat2019.12.105 370.61.462751
Amundi Explorer Abszolút Hozamú Alap I sorozat2019.12.107 001.51.490464
Amundi Feltörekvő Piaci Vegyes Alapok Alapja A Sorozat2019.12.10869.61.559482
Amundi Horizont 2020 Alap A Sorozat2019.12.10789.01.537478
Amundi Horizont 2020 Alap K Sorozat2019.12.101.11.537478
Amundi Horizont 2025 Alap A Sorozat2019.12.101 209.21.516505
Amundi IDEA Alap A sorozat2019.10.213 548.31.043663
Amundi IDEA Alap B sorozat2019.10.211 130.71.043663
Amundi Konzervatív Vegyes Alap A Sorozat2019.09.278 728.01.215159
Amundi Kor Trend Vegyes Alapok Alapja2019.12.102 467.71.080333
Amundi Közép-Európai Részvény Alap A2019.12.103 864.29.956929
Amundi Közép-európai Részvény Alap I Sorozat2019.12.106 886.911.319172
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap2019.12.102 722.94.864824
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap I sorozat2019.12.101 739.35.173106
Amundi Magyar Kötvény Alap A sorozat2019.12.115 520.96.259366
Amundi Magyar Kötvény Alap I sorozat2019.12.1114 466.66.630920
Amundi Magyar Pénzpiaci Alap I Sorozat2017.11.23200.24.039876
Amundi My Portfolio Alapok Alapja2019.12.103 806.41.136907
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja A Sorozat2019.12.1027 012.63.799363
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja D Sorozat2019.12.101 124.63.892411
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja I Sorozat2019.12.101.63.901057
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap A sorozat2019.12.106 635.91.259081
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap C sorozat2019.12.102 434.71.263977
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap I Sorozat2019.12.10548.41.288590
Amundi Rugalmas Kötvény Alap A sorozat2019.12.111 283.81.002277
Amundi Rugalmas Kötvény Alap I sorozat2019.12.1110.01.003395
Amundi Rugalmas Kötvény Alap Z sorozat2019.12.114 159.41.007129
Amundi Rövid Kötvény Alap A Sorozat2019.10.181 192.71.103950
Amundi Rövid Kötvény Alap H sorozat2019.10.1855.10.994174
Amundi Rövid Kötvény Alap I Sorozat2019.10.181 664.41.112466
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja A sorozat2019.12.104 753.62.089071
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja I sorozat2019.12.10447.92.256871
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja A sorozat2019.12.107 303.72.635858
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja I sorozat2019.12.10462.62.847552
Amundi Óvatos Kötvény Alap A Sorozat2019.12.114 390.73.850447
Amundi Óvatos Kötvény Alap C Sorozat2019.12.1140.33.910245
Axiom Aplus Származtatott Alap2019.12.103 342.31.085648
BF Money EMEA Részvény Alap2019.12.100.71.044300
BF Money EMEA Részvény Alap CZK sorozat2019.12.100.81.064400
BF Money EMEA Részvény Alap HUF sorozat2019.12.10596.01.199200
BF Money EMEA Részvény Alap U sorozat2017.12.130.01.043600
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap2019.12.107 372.51.633169
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap I sorozat2019.12.101 552.41.180740
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap U sorozat2019.12.101.01.633137
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap USD sorozat2019.12.103.11.345107
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap2019.12.105 052.11.532500
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap CZK sorozat2019.12.1028.41.322600
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap U sorozat2017.12.130.01.342300
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap USD sorozat2019.12.101.21.070000
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap2019.12.101 171.91.189094
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap CZK sorozat2019.12.106.40.990685
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap I sorozat2019.12.10788.81.092554
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap U sorozat2019.12.100.41.189130
BF Money Közép-Európai Részvény Alap2019.12.102 938.34.419502
BF Money Közép-Európai Részvény Alap CZK sorozat2019.12.101.31.017061
BF Money Közép-Európai Részvény Alap E sorozat2019.12.101.20.013299
BF Money Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2019.12.101 507.11.326610
BF Money Közép-Európai Részvény Alap U sorozat2019.12.100.14.421736
BFM Balanced Alap2019.12.10127.81.077300
BFM Konzervatív Kötvény Alap2019.12.103 635.81.150400
BFM Konzervatív Vegyes Alap2019.12.102 574.01.178000
BI Nyilvános Nyíltvégű Garázs és Igatlanbefektetési Alapra MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2019.03.2947.81.427319
BNP Paribas L1 Equity World Quality Focus2015.04.100.0112.690000
BNP Paribas Árupiaci Tőkegarantált Alap2010.02.26837.412 970.950000
BayernLB Asian Equity Fonds AL2010.09.303.039.880000
BayernLB Convertible Bond Fonds AL2014.07.233.9146.120000
BayernLB Convertible Bond Fonds TNL2014.07.232.4130.830000
BayernLB Corporate Bond Fonds AL2014.07.231.639.150000
BayernLB Corporate Bond Fonds TL2014.07.230.058.600000
BayernLB Corporate Bond Fonds TNL2014.07.231.161.400000
BayernLB OptiMA Fonds AL2012.10.122.181.650000
BayernLB OptiProtect Euro Fonds TL2010.09.304.683.830000
BayernLB Pharma Global Fonds AL2011.03.313.139.960000
BayernLB Pharma Global Fonds TNL2011.03.311.737.510000
BayernLB Rendite Fonds AL2010.09.304.346.680000
BayernLB Rendite Fonds TNL2010.09.300.561.320000
BayernLB Short Term Fonds TL2014.07.2310.7121.100000
BayernLB TeleTech Fonds AL2010.09.300.618.470000
BayernLB TeleTech Fonds TNL2010.09.300.317.830000
Befutó 2 Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2011.02.282 079.211 507.870000
Befutó Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2010.12.283 230.111 510.080000
Biggeorge 10. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.034 318.4124.202500
Biggeorge 11. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.031 352.6123.529800
Biggeorge 12. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.11.058.61.128500
Biggeorge 14. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.031 896.9112.954100
Biggeorge 15. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2019.12.033.01.104700
Biggeorge 16. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.031 049.1111.920800
Biggeorge 17. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.031 424.4101.774600
Biggeorge 18. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.11.2610.50.995700
Biggeorge 19. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.10686.9103.758800
Biggeorge 4. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektető Alap2019.12.1010 855.3180.470000
Biggeorge 5 Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.031 292.6120.246400
Biggeorge 7. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.031 893.3129.670300
Biggeorge 8. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.031 503.9125.442600
Biggeorge's-NV 1. Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2009.03.311 131.41 120 210.000000
Budapest 2015 Alap2015.09.2594.41.046900
Budapest 2016 Alap2017.12.11354.512 978.668800
Budapest Abszolút Kötvény Alapok Alapja2019.12.101 344.91.098300
Budapest Agrár Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.0882.510 949.697300
Budapest Aktív Portfólió Alapok Alapja HUF sorozat2019.12.107 499.41.123800
Budapest Arany Alapok Alapja A sorozat2019.12.101 404.60.836100
Budapest Arany Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.799600
Budapest Aranytrió 2. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2015.09.25409.314 742.815000
Budapest Aranytrió 3. Garantált Származtatott Zártvégű Alap2009.04.274 601.010 553.055500
Budapest Aranytrió 3. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08264.113 120.870400
Budapest Aranytrió Tőkevédett Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08329.418 489.505700
Budapest Befektetési Kártya Alap2019.12.1243 195.21.435723
Budapest Bonitas Befektetési Alap2019.12.1210 475.02.427400
Budapest Bonitas Plus Alap2017.12.122 845.81.678200
Budapest Bonitas Plus Alap D sorozat2017.12.127 304.81.671500
Budapest Bonitas Plus Alap i sorozat2015.09.070.01.663300
Budapest Bónusz Plusz Alap2019.12.105 179.71.149100
Budapest Csúcsmix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.04.141 132.210 104.959800
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap EUR sorozat2019.12.103.41.101653
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap A sorozat2019.12.1029.31.293900
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap U Sorozat2017.12.130.01.203800
Budapest Dupla Trend Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.293 364.910 565.289700
Budapest Dupla Trend Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08237.012 881.130000
Budapest Egyensúly Alap2019.12.10847.41.067909
Budapest Egyensúly Alap I sorozat2019.12.10495.81.062635
Budapest Energia Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.10.27543.612 352.407400
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap E sorozat2019.12.1053.70.006206
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap HUF sorozat2019.12.102 594.12.059291
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap I sorozat2019.12.101.41.040980
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap EUR sorozat2019.12.101.41.007300
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap HUF sorozat2019.12.101 629.60.995800
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap USD sorozat2019.12.101.11.013300
Budapest Franklin Templeton Selections Alapok Alapja2019.12.105 642.11.709000
Budapest Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2006.06.30879.712 211.013700
Budapest Global100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11204.61.056200
Budapest Global90 Plusz Alap2017.12.11105.11.049100
Budapest Horizont 2. Tőkevédett Alap2016.02.12907.11.103100
Budapest Horizont Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.12.31719.01.213500
Budapest Hozamtár Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.11.021 160.110 397.721300
Budapest Hozamvédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.02.23683.511 200.000000
Budapest Ingatlan Alapok Alapja A sorozat2016.08.10347.51.087200
Budapest Ingatlan Alapok Alapja IL sorozat2016.08.10135.60.211900
Budapest Klíma Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.182 907.510 053.208200
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap A sorozat2019.12.10246.61.533678
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap I sorozat2019.12.10727.01.026248
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap U sorozat2016.03.030.01.558400
Budapest Kötvény Alap A sorozat2019.12.1011 344.58.746940
Budapest Kötvény Alap I sorozat2019.12.103 449.61.113050
Budapest Kötvény Alap U sorozat2019.12.105.18.746949
Budapest MetálMix Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08361.213 900.713900
Budapest MetálMix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.067 246.312 129.827900
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2019.12.10468.35 250.972100
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.577800
Budapest Paradigma Alap2019.12.102 477.81.121285
Budapest Paradigma Alap I sorozat2019.12.10930.01.085108
Budapest Paradigma Plusz Alap2019.12.105 290.81.044166
Budapest Paradigma Plusz Alap I sorozat2019.12.10933.41.030058
Budapest Prémium Dinamikus Részalap A sorozat2019.12.102 878.81.230900
Budapest Prémium Kiegyensúlyozott Részalap A sorozat2019.12.107 125.11.160100
Budapest Prémium Konzervatív Részalap A sorozat2019.12.104 644.71.111200
Budapest Prémium Portfólió Alapok Alap2019.12.102 892.71.046800
Budapest Prémium Progresszív Részalap A sorozat2019.12.104 007.31.182700
Budapest Spectrum Hozamvédett Alap2016.05.23613.51.048800
Budapest US100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11305.71.147300
Budapest USA Részvény Alap2019.12.106 322.31.572100
Budapest Világválogatott 2. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.10.30373.610 000.000000
Budapest Világválogatott 3. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.01.12656.410 000.000000
Budapest Világválogatott Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.06.263 900.512 545.777800
Budapest Világválogatott Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08401.615 533.843300
Budapest Zenit Alapok Alapja2015.09.25309.31.073400
Budapest Állampapír Befektetési Alap A sorozat2019.12.1043 584.88.477207
Budapest Állampapír Befektetési Alap I sorozat2019.12.103 232.81.082503
Budapest Állampapír Befektetési Alap U sorozat2017.03.095.48.179600
CA Közép-Európai Kötvény Alap2005.01.18343.02.101257
CA TopPharma Globális Gyógyszeripari Részvény Alap2004.05.281 347.80.815920
CA Tőkegarantált Alap2006.11.301 826.013 508.080000
CAPITOL Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2019.04.29332.30.447077
CHRONO Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.316.90.657020
CIB 5 Elem Tőkevédett Származtatott Alap2019.12.106 924.49 944.956000
CIB Alapok Tőkegarantált Származtatott Alapja2010.06.113 335.510 723.450000
CIB Algoritmus Alapok Alapja2019.12.10654.51.079800
CIB Alternatív Energia Származtatott Alap2019.12.104 601.39 641.145900
CIB Alternatív Energia Tőkevédett Származtatott Alap2010.12.102 120.610 000.000000
CIB Arany Alapok Alapja2019.12.102 669.81.013700
CIB Aranytartalék 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.04.114 936.310 000.000000
CIB Aranytartalék Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.034 512.310 000.000000
CIB Atlantika Tőkevédett Származtatott Alap2015.06.263 367.813 095.684800
CIB Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2019.12.103 163.010 226.510900
CIB Babatermékgyártók Származtatott Alapja2019.12.103 905.49 834.590500
CIB Balance Vegyes Alapok Alapja2019.12.103 520.81.036000
CIB Bankszektor Részvény Alapok Alapja2009.10.15319.91.496300
CIB Bankszektor Származtatott Alap2019.12.104 114.89 696.567400
CIB Biztos Pont Tőkevédett Származtatott Alap2019.03.228 104.710 000.000000
CIB Dollár Bankszektor Származtatott Alap2019.12.109.90.010489
CIB Dollár Olajvállalatok Származtatott Alapja2018.10.267.50.010788
CIB Dollár Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.312.90.010181
CIB Dollár Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.314.80.010941
CIB Dollár Start Rövid Kötvény Alap2019.12.1247.80.010631
CIB Dupla Profit Tőkevédett Alap2016.12.30908.210 004.475000
CIB Euró Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2019.12.108.80.010030
CIB Euró Babatermékgyártók Származtatott Alapja2019.12.104.10.009860
CIB Euró Balance Vegyes Alapok Alapja2019.12.105.80.009691
CIB Euró Futball Származtatott Alap2019.12.104.20.010396
CIB Euró Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2019.09.0614.10.010498
CIB Euró Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.1422.30.010000
CIB Euró Olajvállatok 2 Származtatott Alapja2019.12.106.00.009891
CIB Euró Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.315.70.010119
CIB Euró Profitmix Alap2009.10.191.40.010742
CIB Euró Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.317.60.010739
CIB Euró Reflex Vegyes Alapok Alapja2019.12.1011.10.009786
CIB Euró Relax Vegyes Alap2019.12.1039.70.010113
CIB Euró Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.300.09.293401
CIB Euró Start Rövid Kötvény Alap2019.12.12168.30.012379
CIB Euró Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.0720.00.010880
CIB Euró Talentum Total Return Alapok Alapja2019.12.1012.40.009682
CIB Euró Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2019.12.105.20.009764
CIB Euró Tripla Profit Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.216.60.010668
CIB Euró Világmárkák Származtatott Alapja2019.10.117.70.013113
CIB Euró WebWilág 2 Származtatott Alap2019.08.162.80.009772
CIB Euró Ázsiai Részvény Származtatott Alap2019.07.059.10.009500
CIB Euró Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.2711.50.010440
CIB Euró Élvonal Származtatott Alap2019.12.103.40.009917
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-A2019.12.107 762.82.134224
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-I2019.12.10661.61.336163
CIB Feltörekvő Részvénypiaci Alapok Alapja2019.12.101 618.31.143000
CIB Fundamentum Részvény Alap2019.12.102 509.61.073500
CIB Futball Tőkevédett Származtatott Alap2019.12.106 166.310 589.930000
CIB Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2019.09.066 691.710 498.144100
CIB Gótika Private Banking Alapok Alapja2009.10.305.911 787.870000
CIB Impresszió Private Banking Alapok Alapja2009.10.304.79 354.957800
CIB Indexkövető Részvény Alap2019.12.105 426.42.482700
CIB Ingatlan Alapok Alapja2016.11.04284.31.183700
CIB Ipar 4.0 Tőkevédett Származtatott Alap2019.12.103 944.89 947.517900
CIB Kincsem Kötvény Alap2019.12.1010 987.84.842900
CIB Koktél 1 Alapok Alapja2009.10.16333.91.097300
CIB Koktél 2 Alapok Alapja2009.10.16723.21.024300
CIB Koktél 3 Alapok Alapja2009.10.16362.20.956800
CIB Konvergencia Kötvény Alap2009.10.20252.01.323700
CIB Kötvény Plusz Vegyes Alap2019.12.101 049.81.036100
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-A2019.12.101 743.22.540830
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-I2019.12.10924.61.114255
CIB Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.145 960.210 000.000000
CIB Luxusmárkák Tőkevédett Származtatott Alapja2014.11.072 199.411 009.840000
CIB Nyersanyag Alapok Alapja2019.12.102 360.50.612400
CIB Olajvállalatok Származtatott Alapja2019.12.104 093.79 656.281000
CIB Olajvállatok 2 Származtatott Alapja2019.12.102 709.09 888.544600
CIB Private Banking Vagyon Vegyes Alapok Alapja2019.12.104 829.21.074400
CIB Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2012.03.021 267.413 628.907300
CIB Profitmix 3 Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.262 557.910 000.000000
CIB Profitmix 4 Alap2009.10.20508.811 138.361300
CIB Profitmix 4 Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.013 350.810 853.564800
CIB Profitmix 5 Tőkevédett Származtatott Alap2019.12.105 004.710 197.148600
CIB Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2008.11.141 381.410 000.000000
CIB Reflex Vegyes Alapok Alapja2019.12.1024 828.41.105900
CIB Relax Vegyes Alap2019.12.1025 790.71.022200
CIB Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.303.210 601.763300
CIB Stabil Európa 2 Származtatott Alap2019.03.087 060.19 638.638000
CIB Stabil Európa Tőkevédett Származtatott Alap2015.04.176 257.412 073.227800
CIB Start 2 Rövid Kötvény Alap2019.12.128 597.72.655027
CIB Start Tőkevédett Alap2019.12.12153 811.31.740843
CIB Szabadidő Származtatott Alap2018.12.217 462.210 721.229700
CIB Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.072 468.211 485.000000
CIB Talentum Total Return Alapok Alapja2019.12.109 528.40.992100
CIB Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2019.12.105 900.99 737.143500
CIB Tiszta Amerika Tőkevédett Származtatott Alap2016.10.076 406.311 914.180000
CIB Titánok Tőkevédett Származtatott Alapja2015.01.163 882.612 100.000000
CIB Trendkövető Tőkegarantált Származtatott Alap2010.01.081 395.711 100.000000
CIB Triplatop Tőkevédett Származtatott Alap2017.06.097 214.811 302.000000
CIB Tőkevédett Származtatott Alap2010.06.251 268.811 554.748900
CIB Világmárkák Származtatott Alapja2019.10.112 920.413 113.116100
CIB WebWilág 2 Származtatott Alap2019.08.163 134.39 771.517800
CIB WebWilág Tőkevédett Származtatott Alap2017.04.185 785.310 700.000000
CIB Ázsiai Részvény Származtatott Alap2019.07.054 395.49 500.000000
CIB Édességek Származtatott Alapja2019.12.102 098.510 787.717900
CIB Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.279 211.610 880.000000
CIB Élmezőny Tőkevédett Származtatott Alap2014.06.134 082.412 427.540000
CIB Élvonal Származtatott Alap2019.12.102 149.610 002.958400
CIB Új Perspektíva Tőkevédett Származtatott Alap2011.05.061 189.610 000.000000
CLAREO Abszolút Hozamú Származtatott Alap2019.12.10847.60.862796
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \A\2012.05.3020.70.792275
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \B\2012.05.300.00.000000
CS Equity Fund (Lux) USA Value R EUR2017.06.281.513.750000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property B2016.07.202.47.170000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R CHF2016.07.200.16.340000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R EUR2016.07.200.36.450000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index B2016.03.234.281.700000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R CHF2016.03.234.276.190000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R EUR2016.03.233.180.500000
CSF (Lux) Commodity Index Plus (US$) R EUR2017.06.286.741.920000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) B2017.06.289.5100.360000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R CHF2017.06.282.895.890000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R USD2017.06.283.5106.850000
Carion Ingatlan Befektetési Alap2013.08.287 747.81.052727
Carion Moneywheel Trendkövető Származtatott HUF Befektetési Alap2014.03.1479.50.825219
Cashline Pénzpiaci Alap2011.02.0770.91.166365
Citadella Származtatott Befektetési Alap2019.12.1037 773.12.206191
Citadella Származtatott Befektetési Alap B sorozat2019.12.102 764.31.064115
Concorde 2016 Devizás Vállalati Kötvény Származtatott Befektetési Alap2016.11.305.813.599440
Concorde Mezzo HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.234.80.983657
Concorde Piano HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.2132.60.929892
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2019.09.161 202.91 068.000000
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2019.12.020.01 500.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2019.11.111 879.5220.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2019.12.020.0218.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.02280.4863.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0863.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.022 095.3691.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0691.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 599.0140.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0140.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 602.6744.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0744.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 426.7383.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0383.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 572.5907.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0907.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.026.223.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.023.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.02569.7666.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0666.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 723.0343.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0343.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 845.4237.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0237.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.022 848.463.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.063.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 784.31 810.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.01 810.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021.741.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.041.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.022 419.9617.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0617.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 141.11 040.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.01 040.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 438.380.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.080.000000
Cordia Global 6. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.024 659.82.401638
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 556.75 399.000000
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.05 399.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 077.6699.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0699.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 304.0110.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2019.12.020.0110.000000
Credit Suisse BUBOR Plusz B Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.28210.50.820555
Credit Suisse BUBOR Plusz I Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.280.00.835892
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen A2010.09.225.2127.510000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen B2010.09.2231.8143.810000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen R EUR2010.09.2227.8139.010000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen A2010.09.2253.21 120.780000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen B2010.09.2277.73 374.990000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Brazil B2012.06.1423.1127.950000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen A2010.09.2241.01 259.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen B2010.09.2296.83 202.220000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Convert Europe Aberdeen B2010.09.22249.213.150000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro A2008.02.121.010.310000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro B2008.02.1212.912.370000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Europe Aberdeen B2010.09.2270.8212.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.09.22128.22 952.840000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R CHF2010.09.2212.0108.270000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R EUR2010.09.2231.1106.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen A2010.09.22222.6117.180000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen B2010.09.22474.7413.620000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield Euro Aberdeen B2010.09.2260.796.160000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield USD B2017.06.2827.5295.120000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) A2016.07.2240.6103.480000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) B2016.07.2274.6125.470000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) A2017.06.2848.693.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) B2017.06.2891.4112.100000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (US$) A2016.07.2211.2109.300000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (USD) B2016.07.22111.7133.910000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr A2017.06.2883.2282.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr B2017.06.28284.9540.590000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen A2010.09.2253.749.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen B2010.09.22467.1142.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr A2016.09.1429.486.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr B2016.09.1469.9134.080000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen A2010.09.2230.5102.290000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen B2010.09.22254.0300.540000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) A2017.06.2820.985.380000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) B2017.06.28115.9130.440000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) A2017.06.2853.187.570000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) B2017.06.28134.4115.940000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (US$) A2017.06.2818.186.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (USD) B2017.06.28166.5139.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) A2008.10.2211.772.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) B2008.10.22136.681.850000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) A2008.10.1319.575.020000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) B2008.10.1386.378.000000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (US$) A2008.10.133.877.750000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (USD) B2008.10.1327.386.920000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen A2010.09.2251.01 303.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen B2010.09.22232.53 330.610000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen A2010.09.2226.5597.980000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen B2010.09.2246.21 913.400000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Porperty Aberdeen R EUR2010.05.124.16.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property Aberdeen B2010.05.12209.513.030000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property I2008.02.0682.01 394.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Tigers Aberdeen B2010.05.1261.119.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Brazil B2012.06.1415.27.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Convergence Europe Aberdeen B2010.07.2110.710.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen A2010.07.2111.3114.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen B2010.07.21127.4128.610000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R CHF2010.07.217.5113.900000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R USD2010.07.212.9127.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe I2008.02.0634.31 566.870000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe Aberdeen B2010.07.21156.190.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe I2008.02.06540.82 680.530000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.05.11174.81 801.120000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets I2008.02.0618.82 774.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Alphamax B2008.06.2730.655.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips Aberdeen B2010.05.11273.4257.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips I2008.02.0627.5901.750000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property B2016.11.2912.320.100000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property I2008.02.0615.21 935.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) France B2007.06.2946.0443.490000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen B EUR2010.07.2170.98.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R CHF2010.07.2144.38.850000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R USD2010.07.217.17.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany B2008.06.27127.4254.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany I2008.02.060.11 093.910000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Biotech Aberdeen B2010.05.1135.969.040000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Communications Aberdeen B2010.05.1112.851.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Financials B2008.06.2727.266.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Health Care B2007.12.146.86.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global InfoTech Aberdeen B2010.05.1140.536.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Media B2007.06.298.375.480000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige B2015.05.21150.323.290000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige R USD2015.05.2117.418.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen B2010.07.21143.4246.180000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen R EUR2010.07.2171.911.970000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources I2008.02.0676.33 076.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security B2013.04.2932.414.220000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R CHF2013.04.2917.712.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R EUR2013.04.2914.012.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability B2007.12.1426.0177.140000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability I2007.12.110.0664.440000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Technology B2007.06.2935.534.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Telecommunications I2008.02.0622.51 349.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China Aberdeen B2010.05.1265.316.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China I2008.02.0610.11 488.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen B2010.11.24107.08.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R CHF2010.11.2410.98.160000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R EUR2010.11.2495.58.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Italy B2017.06.2824.6426.960000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen B JPY2010.05.126 901.113 105.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R CHF2010.05.1265.0153.770000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R EUR2010.05.1212.96.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend I JPY2008.02.071 363.562 227.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America Aberdeen B2010.07.21150.23 802.470000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America I2008.02.06145.64 039.260000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Leading Brands Aberdeen B2010.05.1126.5133.660000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Netherlands B2007.06.2936.4599.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Russia Explorer Aberdeen B2010.07.2158.99.110000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe B2017.06.2868.72 783.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe I2008.02.064.4599.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany B2017.06.28251.32 480.560000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany I2008.02.061.11 129.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen B2010.05.124 142.962 141.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen R EUR2010.05.127.09.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan I2008.02.07646.298 330.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA B2011.06.2426.03 424.450000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA R EUR2011.06.244.412.550000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain B2007.06.2955.2895.410000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain I2007.06.290.01 331.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe B2010.11.087.515.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe I2008.02.0618.11 448.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) UK B2007.12.1414.2270.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Alphamax B2006.09.274.09.820000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA B2017.06.28149.21 166.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA D2008.02.0696.61 463.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA I2008.02.0629.2942.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA R EUR2017.06.281.515.300000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Value B2017.06.2829.620.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World EUR B2017.06.2886.711.810000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World I EUR2012.10.2265.21 018.050000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R CHF2017.06.2820.215.580000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R USD2017.06.2826.617.240000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Euro) B2012.04.1329.579.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Sfr) B2015.10.158.146.740000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (US$) B2017.06.2810.351.000000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Euro) I2008.02.0646.61 134.760000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Sfr) I2008.02.0670.81 112.320000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) D2008.02.0626.71 228.980000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) I2008.02.0662.41 151.520000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Market Sfr B2017.06.28366.1698.320000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ B2011.03.2425.01 156.070000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ P2008.02.069.51 150.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) B2017.06.2813.6151.120000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) I2008.02.066.21 034.710000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (SFr) B2013.06.0414.2118.010000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen B2010.09.23114.9159.680000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R CHF2010.09.2327.8134.110000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R EUR2010.09.2340.2144.280000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Engineered (Euro) B2013.05.068.892.540000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Euro) I2008.02.062.31 017.810000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Yen) N2008.02.064 516.8100 249.000000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) B2012.04.1317.397.050000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R CHF2012.04.138.291.250000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R USD2012.04.1312.096.910000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) £ P2008.02.0725.81 066.560000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Can$ P2008.02.070.41 052.770000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro D2008.02.075.11 133.170000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro P2012.10.2340.41 219.685380
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr2010.07.29998.5713.270000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr P2009.02.1053.51 032.730000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ D2008.02.075.61 089.780000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ P2012.10.2379.01 224.282860
Credit Suisse MultiFund (Lux) Constellation Global I2008.02.0627.81 335.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger CHF B2012.03.1911.185.360000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger EUR B2012.03.198.690.990000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger USD B2010.07.218.989.050000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender CHF B2012.03.1914.991.880000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender EUR B2012.03.198.7100.000000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender USD B2010.07.2113.095.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen B2009.08.244.393.530000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R CHF2009.08.240.490.490000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R EUR2009.08.241.291.620000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Al-Buraq USD B2008.03.2813.199.690000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -B- USD2017.06.28164.222.670000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R - EUR2017.06.2834.119.930000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R- CHF2017.06.2812.019.220000
Credit Suisse SICAV One (Lux) European Equity Dividend Plus B2017.06.28118.718.130000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B2011.06.012.9102.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B CHF2011.06.010.698.480000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B GBP2011.06.011.1102.900000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B USD2011.06.011.8100.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Global Credit Allocation Strategy EUR B2007.12.200.085.580000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Low Volatility Return Euroland B2008.11.065.681.800000
Credit Suisse Solutions (Lux) CS Tremont AllHedge Index R GBP2009.06.240.974.950000
Credit Suisse Solutions (Lux) Credit Suisse Tremont AllHedge Index R HUF2009.01.14185.27 696.390000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy B EUR2017.06.282.0101.300000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R CHF2017.06.280.296.510000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R USD2017.06.280.9102.750000
Családfa Nyíltvégű Befektetési Alap2004.04.3058.71.346400
DIALÓG EURÓ Származtatott Befektetési Alap2019.12.101.30.010321
DIALÓG Konzervatív EURÓ Befektetési Alap A sorozat2019.12.101.40.010465
DIALÓG MARACANA Tőkevédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2015.12.16377.910 124.000000
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap2019.12.10222.31.005644
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap EUR sorozat2019.12.100.00.007973
DIALÓG PANGEA Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2019.12.10470.81.378451
DIALÓG PANGEA Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2019.12.101.61.001130
DIALÓG Árupiaci Származtatott Befektetési Alap2015.05.2040.90.757400
DSK Euro Pénzpiaci Alap2014.03.240.01.054658
DSK Pénzpiaci Alap2014.03.240.41.217847
Dialóg Expander Részvény Alap2019.12.10125.30.710501
Dialóg Fókusz Származtatott Alap2019.12.10814.40.878927
Dialóg USD Származtatott Alap2019.12.101.50.007801
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \A\ Sorozat2019.12.1010.71.073173
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \I\ Sorozat2019.12.102 600.61.481043
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \A\ Sorozat2019.12.1010.41.039731
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \I\ Sorozat2019.12.102 934.21.129428
Diófa WM-1 Befektetési Részalap2019.12.10324.81.152476
Diófa WM-2 Befektetési Részalap2019.12.101 381.51.197659
Diófa WM-3 Befektetési Részalap2019.12.10494.81.229069
Duna House Magyar Lakás Ingatlanalap A sorozat2019.12.114 789.713 077.046398
Duna House Magyar Lakás Ingatlanalap B sorozat2019.12.117.710 191.523240
ELSŐ MAGYAR DAYTRADE Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.020.10.138277
EQUILOR Dinamikus Portfolió Származtatott Befektetési Alap2019.12.0453.90.733186
EQUILOR Hydra Származtatott Befektetési Alap2019.12.10334.90.869553
EQUILOR Közép-európai Részvény Befektetési Alap2019.12.102 082.71.220828
EQUILOR Magnus EUR Származtatott Befektetési Alap2019.12.100.10.007965
EQUILOR Noé Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2019.12.101 982.21.303411
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap2019.12.101 092.31.059667
EQUILOR Private Wealth Management Származtatott Befektetési Alap2019.12.1097.21.032396
EQUITY RUSSIA OPPORTUNITIES2015.04.1046.564.850000
ERSTE Alpok Nyíltvégű Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2005.02.020.00.000000
ERSTE Alpok Tradíció Nyíltvégű Befektetési Alap2004.12.14594.92.344000
ERSTE DPM Globális Részvény Alapok Alapja2019.12.103 093.01.742400
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2010.05.131 635.810 612.697000
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 3.2010.05.132 389.110 013.481800
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 4.2009.07.105 795.511 204.000000
ERSTE Korvett Kötvény Alapok Alapja2019.12.102 537.11.856000
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap2019.12.1010 894.31.544100
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap D sorozat2019.12.103 471.81.028600
ERSTE Nyíltvégű Euro Ingatlan Befektetési Alap T sorozat2019.12.10421.71.366000
ERSTE Nyíltvégű Euro Ingatlan Befektetési Alap T180 sorozat2019.12.100.11.002100
ERSTE Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2019.12.10519 540.32.467100
ERSTE Nyíltvégű Rövid Kötvény Befektetési Alap2019.12.105 703.93.274900
ERSTE Nyíltvégű Tartós Árfolyamvédett Kötvény Alap2014.09.302 855.31.268800
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap2019.12.107 694.52.524900
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap D sorozat2019.07.080.01.030400
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2013.12.131 466.511 110.000000
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2013.12.172 683.311 220.000000
ERSTE Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.27236.51.153900
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap2010.04.061 973.410 932.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 5.2010.01.181 377.511 550.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 6.2010.04.23738.410 028.000000
ESPA BEST OF EMERGING-MARKETS (T)2006.04.1847.2154.310000
ESPA BOND DANUBIA (VT)2015.01.22444.0176.070000
ESPA BOND DANUBIA (VT) HUF2015.01.22139 606.655 365.220000
ESPA BOND DOLLAR (VT)2015.01.22129.4134.610000
ESPA BOND DOLLAR-CORPORATE (VT)2015.01.2294.6180.470000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT)2015.01.22255.7183.660000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.2280 413.257 751.890000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT)2015.01.22824.9185.210000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT) HUF2015.01.22259 391.158 239.290000
ESPA BOND EUROPE (VT)2014.05.15272.4146.880000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT)2015.01.2251.023.670000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT) HUF2015.01.2216 033.37 443.030000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (T)2006.04.1810.3105.860000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT)2015.01.22205.7134.040000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT) HUF2015.01.2264 685.542 148.880000
ESPA CASH DOLLAR (VT)2015.01.2236.3134.410000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) EUR2015.01.2228.1117.920000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.228 846.537 079.940000
ESPA CASH EURO-PLUS (VT)2015.01.22489.4116.470000
ESPA STOCK BRICK (VT)2013.09.1982.392.710000
ESPA STOCK BRICK (VT) HUF2013.09.1924 502.927 601.620000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - EUR2015.01.22177.7156.860000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - HUF2015.01.2255 864.349 324.630000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT)2015.01.2263.986.470000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT) HUF2015.01.2220 091.127 190.490000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT)2015.01.2266.2307.090000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT) HUF2015.01.2220 820.296 564.460000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT)2015.01.22138.9178.190000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT) HUF2015.01.2243 692.856 031.850000
ESPA STOCK JAPAN (VT)2015.01.2235.684.220000
ESPA STOCK JAPAN (VT) HUF2015.01.2211 200.726 482.980000
ESPA Stock America Alap (HUF)2015.01.2213 420.991 975.430000
ESPA Stock America Alap (USD)2015.01.2249.5338.930000
ESPA Stock Europe Alap (EUR)2008.07.15195.4141.550000
ESPA Stock Europe Alap (HUF)2008.07.1545 023.732 610.340000
ESPA Stock Global Alap (EUR)2015.01.22170.091.410000
ESPA Stock Global Alap (HUF)2015.01.2253 458.128 743.870000
Eagle Eye Absolute Return Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.01.160.10.196899
Elixír Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2013.02.012 091.313 171.600000
Equilor Absolute Származtatott Befektetési Alap2008.11.142.41.015413
Equilor Afrika Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.09.1820.20.906559
Equilor Equity Nyíltvégű Befektetési Alap2009.03.023.20.832206
Equilor Fixed Income Nyíltvégű Befektetési Alap2009.02.257.11.003712
Equilor Fregatt Prémium Kötvény Befektetési Alap2019.12.1093.41.128339
Equilor Pillars Származtatott Befektetési Alap2019.12.0465.40.924282
Equilor Primus Alapok Alapja2019.12.101 275.21.097201
Erste Alpok Nyíltvégű Pénzpiaci Befektetési Alap2017.03.222 336.61.725200
Erste Alpok Nyíltvégű Tőke- és Hozamvédett Befektetési Alap2014.12.310.00.000000
Erste Alpok Árfolyamvédett Nyíltvégű Kötvény Alap2014.09.30703.71.247000
Erste Bond Emerging Markets Corporate HUF Alapok Alapja2019.12.09315.11.253600
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja HUF sorozat2019.12.1052.81.773000
Erste DPM Nyíltvégű Alternatív Alapok Alapja2019.12.101 394.31.209900
Erste DPM Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja2019.12.104 358.01.271900
Erste Duett Nyíltvégű Alapok Alapja2019.12.1098 773.41.855400
Erste Kamatoptimum Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.1010 511.31.454800
Erste Likviditási Befektetési Alap2018.09.046 172.81.565884
Erste Megtakarítási Alapok Alapja2019.12.1018 891.81.475400
Erste Megtakarítási Plusz Alapok Alapja2019.12.103 623.41.552800
Erste Multi Asset Balanced Alapok Alapja2019.12.101 004.91.051400
Erste Multi Asset Balanced USD Alapok Alapja2019.12.100.91.044800
Erste Multi Asset Diversified Alapok Alapja2019.12.101 611.51.034100
Erste Multi Asset Growth Alapok Alapja2019.12.1016 272.51.904400
Erste Multistrategy Abszolút Hozamú Alapok Alapja2019.12.10885.00.986200
Erste Nyíltvégű Bázis Befektetési Alap2019.12.1244 397.82.243057
Erste Nyíltvégű Dollár Bázis Befektetési Alap2019.12.1272.11.155200
Erste Nyíltvégű Dollár Duett Alapok Alapja2019.12.10159.51.122700
Erste Nyíltvégű Euro Bázis Befektetési Alap2019.12.1255.11.107200
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap2019.12.102.61.082600
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap D sorozat2019.12.106.81.053700
Erste Nyíltvégű Hazai Indexkövető Részvény Befektetési Alap B sorozat2013.11.190.00.000000
Erste Nyíltvégű Közép-Európai Részvény Alapok Alapja2019.12.091 290.32.372900
Erste Stock Global HUF Alapok Alapja2019.12.091 804.91.851700
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap A sorozat2019.12.105 770.02.483600
Erste Top Stocks HUF Alapok Alapja2019.12.091 025.81.061400
Erste Tőkevédett Állampapír Alap2015.04.303 357.214 480.000000
Európa Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.1218 847.31.524100
Európa Ingatlanbefektetési Alap B sorozat B sorozat2009.04.060.11.052500
Európa Ingatlanbefektetési Alap C sorozat C sorozat2008.12.020.00.000000
FHB Abszolút Hozamú Befektetési Alap2015.06.24576.31.276226
FHB Pénzpiaci Befektetési Alap2015.06.306 668.91.039100
FUNDQUEST INTERNATIONAL TARGET RETURN CONSERVATIVE (EURO)2014.12.1731.1107.500000
FWR Titánium Euró Alapok Alapja2019.12.111.10.977007
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.08.153 549.50.530040
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap B sorozat2012.12.100.00.695970
Futura Indexkövető Részvényalap2015.09.211.40.042022
Futura Kötvény Alap2017.03.3142.70.012023
Futura Kötvény Alap I Sorozat2017.02.084.11.780570
Futura Rövid Kötvény Alap B sorozat2017.03.3118.70.009910
Futura Rövid Kötvény Alap I sorozat2017.03.319.10.008106
Futureal 1. Ingatlanbefektetési Alap2015.04.086 882.636 093.000000
Futureal Office Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Alap A sorozat2019.11.2812.36.260800
Futureal Prime Properties Four Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.050.137.817900
Futureal Prime Properties One Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.0596.319.744600
Futureal Prime Properties Three Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.050.10.419100
Futureal Prime Properties Two Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.050.00.170500
GE Money Devizapiaci Abszolút Hozam Származtatott Alap2014.08.0867.30.980200
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Budowy Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Inwestycji MAX z Ochorona Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
Generali Amazonas Latin-Amerikai Részvény V/E Befektetési Alap2019.12.103 082.00.943561
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2019.12.104 767.01.159613
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2019.12.102.10.017080
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2019.12.10942.11.418116
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2019.12.102.20.011028
Generali Főnix Távol-Keleti Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2019.12.101 359.51.482775
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap A sorozat2019.12.103 583.73.351615
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat2019.12.1012.50.010110
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat - régi B sorozat (HUF 2011.10.03-ig)2011.11.3012.70.006894
Generali Hazai Kötvény Alap A sorozat2019.12.10365.53.444558
Generali Hazai Kötvény Alap B sorozat2019.12.1012 958.93.589852
Generali IC Ázsiai Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2019.12.103 718.81.507567
Generali IPO Abszolút Hozam Alap2019.12.102 027.41.451133
Generali IPO Abszolút Hozam Alap B sorozat2019.12.107 483.31.123639
Generali Innováció Részvény Alap2019.12.10649.00.730550
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap A sorozat2019.12.107 787.92.337400
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap B sorozat2019.12.103.40.021894
Generali Rövid Kötvény Alap A sorozat2019.12.101 472.62.360063
Generali Rövid Kötvény Alap B sorozat2019.12.105 251.42.482104
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap A sorozat2019.12.102 425.51.320972
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap B sorozat2019.12.106 885.11.019405
Generali Titanium Abszolút Alapok Alapja2019.12.101 541.31.461966
Generali Tripla5 Tőke-és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.16235.710 705.263533
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap A sorozat2019.12.101 352.01.017177
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap B sorozat2019.12.107.70.010833
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap C sorozat2019.12.100.10.010061
Generáció Patikapénztár Befektetési Alap2016.06.28255.81.266445
Gránit Bank Betét Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.25132.41.146909
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.06.10180.40.431750
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2019.04.2946.60.200135
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap IL sorozat2019.04.2919.20.103600
HOLD 2000 Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.1037 716.28.508153
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2019.12.100.00.009882
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap B sorozat2019.12.104.40.009886
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap C sorozat2019.12.100.00.009881
HOLD 3000 Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.101 976.41.262107
HOLD Alapok Alapja2019.12.1010 423.11.498705
HOLD Columbus Globális Értékalapú Származtatott Befektetési Alap2019.12.1037 961.91.925000
HOLD EURO Alapok Alapja2019.12.107.91.098233
HOLD EURO PB2 Alapok Alapja2019.12.106.90.009937
HOLD EURO PB3 Alapok Alapja2019.12.1038.60.021405
HOLD Expedíció Származtatott Befektetési Alap2019.12.10981.30.839121
HOLD Forte HUF Alapokba Fektető Részalap2019.12.10424.61.077258
HOLD HTM Származtatott Befektetési Alap2019.12.102 398.90.827756
HOLD Hozamkereső Európai Származtatott Részvény Befektetési Alap2019.12.1017.212.011057
HOLD KOGA Alapok Alapja2019.12.10647.41.105693
HOLD KOGA EURO Alapok Alapja2019.12.102.51.026121
HOLD Kötvény Befektetési Alap2019.12.1011 650.83.840810
HOLD Közép-európai Részvény Befektetési Alap2019.12.1012 419.21.479023
HOLD MAX EURO Származtatott Befektetési Alap2019.12.104.70.010442
HOLD MAX USD Származtatott Befektetési Alap2019.12.102.60.013881
HOLD Molto Forte EURO Alapokba Fektető Részalap2019.12.1012.60.010859
HOLD Nemzetközi Részvény Alapok Alapja2019.12.1014 637.73.237564
HOLD Orion Származtatott Befektetési Alap2019.12.102 410.90.965804
HOLD PB1 Alapok Alapja2019.12.1010 035.42.022253
HOLD PB2 Alapok Alapja2019.12.103 418.91.824782
HOLD PB3 Alapok Alapja2019.12.1025 941.82.038265
HOLD Rubicon Származtatott Befektetési Alap2019.12.109 906.84.122215
HOLD Részvény Befektetési Alap2019.12.1026 806.19.269598
HOLD Rövid Futamidejű Kötvény Befektetési Alap2019.12.1010 918.44.394728
HOLD Széf Abszolút Hozamú Befektetési Alap2019.12.10159.62.407889
HOLD Széf EURO Abszolút Hozamú Befektetési Alap2019.12.101.90.009764
HOLD Széf USD Abszolút Hozamú Befektetési Alap2019.12.105.40.010223
HOLD USD PB2 Alapok Alapja2019.12.103.60.010762
HOLD USD PB3 Alapok Alapja2019.12.1017.80.011718
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap2019.12.104 885.72.151208
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap B sorozat2019.12.103 195.40.974431
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap C sorozat2019.12.1058.01.002769
HOLD VM EURO Alapok Alapja2019.12.101.010.687365
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend EC2015.09.30124.517.124000
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity EC2015.09.30263.640.597000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity ED2015.09.30263.639.657000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies EC2015.09.30339.347.558000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle EC2010.01.22138.215.543000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle ED2010.01.22138.215.437000
HSBC GIF BRIC Equity EC2015.09.30355.514.532000
HSBC GIF BRIC Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF BRIC Equity M2C2015.09.30355.515.827000
HSBC GIF BRIC Equity M2D2015.09.30355.514.597000
HSBC GIF BRIC Markets Equity EC2015.09.30151.79.940000
HSBC GIF BRIC Markets Equity ED2015.09.30151.79.680000
HSBC GIF Brazil Bond EC2015.09.3038.111.294000
HSBC GIF Brazil Bond ED2015.09.3038.17.402000
HSBC GIF Brazil Equity EC2015.09.30209.411.393000
HSBC GIF Brazil Equity ED2015.09.30209.411.104000
HSBC GIF Chinese Equity EC2015.09.301 677.875.829000
HSBC GIF Chinese Equity ED2015.09.301 677.874.694000
HSBC GIF Climate Change EC2015.09.3018.86.721000
HSBC GIF Climate Change ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Emerging Europe Equity EC2009.10.233.710.273000
HSBC GIF Emerging Europe Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Euro Bond EC2015.09.30261.625.397000
HSBC GIF Euro Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro Credit Bond EC2015.09.301 002.424.529000
HSBC GIF Euro Credit Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro High Yield Bond EC2015.09.302 525.035.895000
HSBC GIF Euro High Yield Bond ED2015.09.302 525.025.308000
HSBC GIF Euro Reserve AC2015.09.30184.417.337000
HSBC GIF Euro Reserve AD2015.09.30184.415.433000
HSBC GIF Euroland Equity EC2015.09.30886.534.183000
HSBC GIF Euroland Equity ED2015.09.30886.531.801000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies EC2015.09.30267.958.717000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euroland Growth M1C2015.09.30141.014.182000
HSBC GIF Euroland Growth M1D2015.09.30141.012.460000
HSBC GIF European Equity EC2015.09.30187.441.001000
HSBC GIF European Equity ED2015.09.30187.438.863000
HSBC GIF European Equity High Dividend EC2009.12.117.510.398000
HSBC GIF European Equity High Dividend ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF European Government Bond EC2009.10.236.017.231000
HSBC GIF European Government Bond ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C2015.09.304 288.214.580000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1D2015.09.304 288.212.312000
HSBC GIF Global Bond EC2015.09.30298.212.795000
HSBC GIF Global Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures EC2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond EC2015.09.305 156.931.511000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond ED2015.09.305 156.922.556000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity EC2015.09.30156.611.179000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity ED2015.09.30156.610.853000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1C2010.02.12364.610.505000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1D2010.02.12364.610.372000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt EC2015.09.301 431.111.543000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Equity EC2015.09.30206.528.393000
HSBC GIF Global Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global High Yield EC2008.12.1212.08.353000
HSBC GIF Global High Yield ED2009.01.080.00.000000
HSBC GIF Global Macro M1C2015.09.3017.6101.895000
HSBC GIF Global Macro M1D2015.09.3017.6102.022000
HSBC GIF Global Sustainable Equity EC2009.10.305.811.964000
HSBC GIF Global Sustainable Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Hong Kong Equity EC2015.09.30199.0112.490000
HSBC GIF Hong Kong Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Indian Equity EC2015.09.301 903.4142.340000
HSBC GIF Indian Equity ED2015.09.301 903.4141.317000
HSBC GIF Japanese Equity EC2015.09.3016 643.01 005.971000
HSBC GIF Japanese Equity ED2015.09.3016 643.01 015.589000
HSBC GIF Korean Equity EC2015.09.3038.511.600000
HSBC GIF Korean Equity ED2015.09.3038.511.602000
HSBC GIF Latin American Equity EC2015.09.3056.09.121000
HSBC GIF Latin American Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Latin American Equity M1C2015.09.3056.09.677000
HSBC GIF Latin American Equity M1D2015.09.3056.09.053000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity EC2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Russia Equity EC2015.09.30187.83.703000
HSBC GIF Russia Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Singapore Equity EC2015.09.3028.833.405000
HSBC GIF Singapore Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Taiwan Equity EC2015.09.303.411.024000
HSBC GIF Taiwan Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Thai Equity EC2015.09.3068.214.855000
HSBC GIF Thai Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Turkey Equity EC2015.09.3086.119.171000
HSBC GIF Turkey Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF UK Equity EC2015.09.3067.233.726000
HSBC GIF UK Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Bond EC2015.09.30112.615.182000
HSBC GIF US Dollar Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Reserve AC2008.12.2245.717.204000
HSBC GIF US Dollar Reserve AD2008.12.2245.77.929000
HSBC GIF US Equity EC2015.09.30721.428.526000
HSBC GIF US Equity ED2015.09.30721.49.630000
HSBC GIF US Index EC2009.12.1130.47.928000
HSBC GIF US Index ED2010.01.290.00.000000
HVB Lépéselőny Befektetési Alapokba Befektető Befektetési Alap 2014.05.30143.01.081988
HVB Triatlon 2 Tőkegarantált Alap2012.07.03687.91.396845
HVB Triatlon 3 (Oázis) Tőkegarantált Alap2012.11.051 347.311 253.470000
Határtalan Európa Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap 2012.12.071 262.510 152.586500
Himalája Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap A sorozat2019.12.10392.20.992444
Horizon Nemzetközi Részvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2019.06.2841.50.601694
Hozamgarancia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.08.14469.22.896400
Hozamszámla Alapok Alapja2015.06.012.60.967298
Három Dimenzió Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.26514.910 065.320000
IE Hunnia Euró Hozamtermelő Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.122 403.41.088581
IE Hunnia Kamatvadász Nyíltvégű Befektetési Alap2007.03.26148.71.656700
IE Hunnia Nemzetközi Részvényalapokba Fektető Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.11205.71.144478
IE Hunnia Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.1222 838.22.396200
IE Hunnia Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.12654.91.705000
IE Hunnia Államkötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.121 296.63.653700
ING (L) INVEST BIOTECHNOLOGY X CAP (USD) X2010.02.245.2979.730000
ING (L) INVEST CLIMATE FOCUS X CAP (EUR) X2010.02.240.7162.210000
ING (L) INVEST EMU EQUITY X CAP (EUR)2012.06.271.279.830000
ING (L) INVEST EURO HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2726.3271.930000
ING (L) INVEST EURO INCOME X CAP (EUR)2012.06.272.5807.100000
ING (L) INVEST EUROPE GROWTH FUND X CAP (EUR)2011.12.304.2259.800000
ING (L) INVEST EUROPE HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2736.5253.730000
ING (L) INVEST EUROPEAN BANKING & INSURANCE X CAP (EUR)2010.02.242.5138.250000
ING (L) INVEST EUROPEAN EQUITY X CAP (EUR)2012.06.277.833.220000
ING (L) INVEST EUROPEAN FOOD & BEVERAGES X CAP (EUR)2010.02.247.9315.320000
ING (L) INVEST EUROPEAN HEALTH CARE X CAP (EUR)2010.02.2412.6250.270000
ING (L) INVEST EUROPEAN MATERIALS X CAP (EUR)2010.02.244.7358.870000
ING (L) INVEST EUROPEAN REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.277.0600.400000
ING (L) INVEST EUROPEAN SECTOR ALLOCATION X CAP (EUR)2010.02.241.6177.590000
ING (L) INVEST EUROPEAN SMALL CAPS X CAP (JPY)2010.02.2411.016.830000
ING (L) INVEST EUROPEAN TELECOM X CAP (EUR)2010.02.244.1140.420000
ING (L) INVEST FOOD & BEVERAGES X CAP (USD)2012.06.2730.51 335.690000
ING (L) INVEST GLOBAL BRANDS X CAP (EUR)2010.02.242.9252.880000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2791.9250.040000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2715.0306.380000
ING (L) INVEST GLOBAL REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.272.3978.860000
ING (L) INVEST GREATER CHINA X CAP (USD)2012.06.2717.1654.750000
ING (L) INVEST Global Opportunities X CAP (EUR)2012.06.2763.1257.070000
ING (L) INVEST HEALTH CARE X CAP (USD)2012.06.273.1826.550000
ING (L) INVEST INDUSTRIALS X CAP (EUR)2012.06.279.0334.540000
ING (L) INVEST JAPAN X CAP (JPY)2012.06.27592.42 116.000000
ING (L) INVEST JAPANESE SMALL & MID CAPS X CAP (JPY)2012.06.2786.08 050.000000
ING (L) INVEST LATIN AMERICA X CAP (USD)2012.06.2724.42 099.050000
ING (L) INVEST MATERIALS X CAP (EUR)2012.06.2717.1796.310000
ING (L) INVEST NEW ASIA X CAP (USD)2012.06.2710.8815.570000
ING (L) INVEST NEW TECHNOLOGY LEADERS X CAP (EUR)2010.02.2411.430.970000
ING (L) INVEST PRESTIGE & LUXE X CAP (EUR)2012.06.2721.6477.800000
ING (L) INVEST SUSTAINABLE GROWTH X CAP (EUR)2012.06.275.2165.930000
ING (L) INVEST TELECOM X CAP (USD)2012.06.271.6604.530000
ING (L) INVEST US (Enhanced Core Concentrated) X CAP (USD)2012.06.273.062.020000
ING (L) INVEST US HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2799.2292.900000
ING (L) INVEST UTILITIES X CAP (USD)2012.06.272.9548.600000
ING (L) Invest Africa & Middle East P Cap EUR2008.12.290.3124.400000
ING (L) Invest Africa & Middle East X Cap EUR2008.12.290.0139.050000
ING (L) Invest Alternative Beta X Cap2012.06.272.3297.840000
ING (L) Invest India Focus P Cap Euro 2012.06.272.1258.320000
ING (L) Invest India Focus X Cap Euro2012.06.271.3253.530000
ING (L) Invest Middle East & North Africa P Cap EUR2012.06.276.6335.760000
ING (L) Invest Middle East & North Africa X Cap EUR2012.06.271.9330.360000
ING (L) RENTA ASIAN DEBT X CAP (USD)2010.02.242.41 181.820000
ING (L) RENTA CORPORATE USD X CAP (USD)2010.02.244.0823.340000
ING (L) RENTA DOLLAR X CAP (USD)2010.02.2415.7938.850000
ING (L) RENTA EMD HC X CAP (EUR)2010.02.2452.73 089.160000
ING (L) RENTA EMD LC X CAP (USD)2010.02.2419.453.820000
ING (L) RENTA EURO X CAP (EUR)2010.02.2417.4415.400000
ING (L) RENTA EUROMIX BOND X CAP (EUR)2010.02.2410.6148.510000
ING (L) RENTA FUND EUROCREDIT X CAP (EUR)2010.02.244.7127.900000
ING (L) RENTA FUND GLOBAL HIGH YIELD X CAP (EUR)2010.02.2427.5328.410000
ING (L) RENTA INTERNATIONAL X CAP (EUR)2010.02.244.3198.710000
ING (L) RENTA WORLD X CAP (EUR)2010.02.242.7678.400000
ING Afrika és Közel-Kelet Részvény P2012.06.272.4239.260000
ING Alternatív Béta Alap P2012.06.271.1242.950000
ING Alternatív Béta Alap P hedged2012.06.271.6256.230000
ING Alternatív Béta Alap X2012.06.270.9253.670000
ING Bankok és Biztosítók Részvény P2012.06.2713.1403.110000
ING Bankok és Biztosítók Részvény X2012.06.273.4579.980000
ING Egészségügyi Részvény P2012.06.2776.2873.350000
ING Energia Részvény P2012.06.2741.91 155.600000
ING Energia Részvény X2012.06.270.8726.450000
ING Euro Hozam Részvény P2012.06.2795.8132.600000
ING Euro Hozam Részvény X2012.06.270.6547.050000
ING Eurozóna Részvény P2012.06.2796.784.660000
ING Európai Ingatlancégek Részvény P2012.06.2750.2636.310000
ING Európai Lehetőségek Részvény2012.06.2711.8228.700000
ING Európai Lehetőségek Részvény P2012.06.2727.4233.600000
ING Európai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.27106.0263.430000
ING Európai Növekedési Részvény P2011.12.3014.6267.950000
ING Európai Részvény P2012.06.27158.435.300000
ING Fejlődő Európai Részvény P2012.06.278.9241.950000
ING Fejlődő Európai Részvény X2012.06.276.351.090000
ING Fejlődő Ázsiai Részvény P2012.06.2763.0278.370000
ING Fenntartható Növekedés Részvény P2012.06.2726.5175.380000
ING Globális Ingatlanrészvény P2012.06.2715.7314.720000
ING Globális Lehetőségek Részvény P2012.06.27106.9264.000000
ING Globális Magas Osztalékhozamú Részvény P2012.06.2717.0323.330000
ING Globális Részvény Befektetési Alap2014.04.3029.20.011120
ING IT Részvény P2012.06.2745.4713.620000
ING IT Részvény X2012.06.2714.71 857.990000
ING Indexkövető Részvény Befektetési Alap2014.04.238.60.014880
ING Ipari Részvény P2012.06.2712.0351.370000
ING Japán KKV Részvény P2012.06.27491.58 516.000000
ING Japán Részvény P2012.06.2732.0155.310000
ING Kiegyensúlyozott Vegyes Alapokba Befektető Befektetési Alap2013.06.11187.91.433310
ING Kínai Részvény P2012.06.274.7335.670000
ING Kötvény Befektetési Alap2014.04.2218.40.015230
ING Közműszolgáltatók Részvény P2012.06.2715.1580.480000
ING Latin-Amerikai Részvény P2012.06.2743.6305.030000
ING Nyersanyagok Részvény P2012.06.2726.2843.090000
ING Nyersanyagok Részvény X2012.06.272.71 049.780000
ING Presztizs- és Luxus Részvény P2012.06.2753.3506.450000
ING Pénzpiaci Befektetési Alap2014.04.187.80.006800
ING Telekom Részvény P2012.06.2717.9639.100000
ING USA Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2740.5245.430000
ING USA Részvény P2012.06.277.2239.110000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2711.5220.020000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény X2012.06.271.1860.080000
ING Élelmiszeripari Részvény P2012.06.2755.81 413.390000
ING Öt Kontinens Részvény P2012.06.2736.5153.780000
ING Öt Kontinens Részvény X2012.06.270.7145.930000
ING Új Európa Részvény P2012.06.2778.3167.780000
K&H kettős kosár tőkevédett nyíltvégű alap2016.07.27766.311 189.779528
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja2019.12.067 550.50.968080
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2019.12.06398.00.985800
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja2019.12.0614 138.90.964830
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2019.12.06391.30.979836
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF sorozat2019.12.094 632.91.146777
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD sorozat2019.12.091.51.357353
K&H Amerika-Európa 2 származtatott zártvégű alap2018.11.164 247.511 333.000000
K&H Amerika-európa származtatott zártvégű alap2018.07.132 688.910 166.000000
K&H Aranykosár Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.1021 987.05.320618
K&H Dollár Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.09.2511.999.000000
K&H Dollár Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.12.195.1108.160000
K&H Dollár Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.04.241 051.621 424.000000
K&H Dollár Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.062.0108.160000
K&H Dollár Fix Plusz 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.06.3010.3109.000000
K&H Dollár Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.05.1915.5108.160000
K&H Dollár Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.304.0111.160592
K&H Előlegfizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.11.11669.810 374.000000
K&H Előlegfizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.12.13175.210 780.716870
K&H Euro Fix Plusz 4 Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.194.8106.000000
K&H Euró Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.07.063 211.429 562.291200
K&H Euró Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.11.1513.8108.160000
K&H Euró Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.03.203 684.527 137.410000
K&H Euró Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.06.067.2103.000000
K&H Euró Fix 6 Származtatott Zárvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.273.1105.060000
K&H Euró Fix Plusz 1 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.05.311.0106.078451
K&H Euró Fix Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.06.202.3132.937882
K&H Euró Fix Plusz 3 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.09.191.2121.136312
K&H Euró Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.158.6107.000000
K&H Euró Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.03.0317.7108.160000
K&H Euró Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.305.1105.415325
K&H Euró Plusz Származtatott Nyíltvégűi Alap2015.07.173.2136.197130
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1425.411.328613
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2018.12.1413.810.002291
K&H Feltörekvő Piaci Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja2019.12.091 603.71.910133
K&H Fix Plusz 11 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.22627.815 474.434139
K&H Fix Plusz 12 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30895.414 667.118448
K&H Fix Plusz 13 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.12.30527.214 181.822124
K&H Fix Plusz 14 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2014.07.102 671.516 050.426982
K&H Fix Plusz 15 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 357.31.557685
K&H Fix Plusz 16 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.03.196 170.511 000.000000
K&H Fix Plusz 18 Értékpapír Befektetési Alap2012.06.0162.012 007.795582
K&H Fix Plusz 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.09.0611.999.000000
K&H Fix Plusz 20. Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 258.215 667.928859
K&H Fix Plusz 21 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.10.29394.614 892.784488
K&H Fix Plusz 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2008.03.208.398.467544
K&H Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.192 486.013 834.000000
K&H Fix Plusz 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.07.272 182.113 417.000000
K&H Fix Plusz 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.223 299.912 836.442143
K&H Fix Plusz 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.243 689.812 548.000000
K&H Fix Plusz Alapok Zártvégű Értékpapír Befektetési Alapja2005.11.214 273.512 105.000000
K&H Fix Plusz Autó Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.142 542.711 000.000000
K&H Fix Plusz Energia Származtatott Nyíltvégű Alap2015.12.23774.911 466.027980
K&H Fix Plusz Extra Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2007.03.023 273.912 538.000000
K&H Fix Plusz Futball Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.092 085.111 500.000000
K&H Fix Plusz London 2012 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.05.111 010.313 487.000000
K&H Fix Plusz Világcégek Nyíltvégű Alap2016.04.271 317.411 261.693465
K&H Fix Plusz Élelmiszer 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 361.011 500.000000
K&H Fix Plusz Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 931.011 472.000000
K&H Fix Plusz Öko 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.133 634.511 001.622001
K&H Fix Plusz Öko 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.091 913.911 500.000000
K&H Gyógyvarázs Egészség Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.07.121 575.111 500.000000
K&H Havifix Euró 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.05.294.3105.420000
K&H Hozamfa 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.304 986.111 583.000000
K&H Hozamfa 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.06.304 282.712 275.000000
K&H Hozamfa 5 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.22322.916 074.801344
K&H Hozamváltó 3 származtatott zártvégű befektetési alap2014.05.091 159.610 006.705761
K&H Háromszor Fizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.193 309.210 700.000000
K&H Háromszor Fizető 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.01.181 416.510 500.000000
K&H Háromszor Fizető 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.02.221 466.710 444.000000
K&H Háromszor Fizető 5 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.28291.810 033.897500
K&H Háromszor Fizető 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.171 161.910 300.000000
K&H Háromszor Fizető 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30913.010 016.439131
K&H Háromszor Fizető 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.10.292 467.110 009.853920
K&H Háromszor Fizető Euró Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.08.090.6100.083215
K&H Háromszor Fizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.09.212 629.810 519.000000
K&H Ingatlanpiaci Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2019.12.093 030.63.197492
K&H Institutional Money Market Nyíltvégű Befektetési Alap2009.05.291.010 003.355300
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.1018 569.68.072850
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2019.12.1090 423.31.127842
K&H Közép Európai Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.101 607.62.381160
K&H Mínuszban Is Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.03.192 025.013 500.000000
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.105 153.45.389661
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2019.12.1020 585.71.245276
K&H Negatív is Pozitív Nyíltvégű Alap2016.07.27355.410 566.905063
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF2019.12.093 013.10.768857
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD2019.12.091.80.547266
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD F Sorozat2019.12.0940.30.948074
K&H Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.04.22441.411 840.906435
K&H Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.06.11799.412 000.000000
K&H Prémium BRIC 95 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1510.29 688.913251
K&H Prémium Deviza Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.12916.911 352.000000
K&H Prémium Oroszország Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.04.16977.79 500.000000
K&H Szakaszos Hozamú 4. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.12.081 272.311 605.422921
K&H Szakaszos Hozamú Ingatlanpiaci Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.08.281 905.911 000.000000
K&H Szikra abszolút hozamú származtatott alap2019.12.094 494.20.998851
K&H Temze származtatott zártvégű alap2018.07.131 652.39 500.000000
K&H Temze tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.11.152 874.710 000.000000
K&H Társadalmilag Felelős Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.02.111 108.311 540.000000
K&H Tőkevédett Dollár Pénzpiaci Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2019.12.1160.31.156861
K&H Tőkevédett Dollár Pénzpiaci Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap F Sorozat2019.12.1158.11.034919
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Alap \I\ sorozat2019.01.02329.91.369184
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2019.01.0211 392.82.708537
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F sorozat2018.12.185 013.71.011171
K&H Tőkevédett Gyógyszeripari Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.126 193.110 954.000000
K&H Tőkevédett Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.05.141 474.210 478.000000
K&H Tőkét Négy Részletben Fizető Származtatott Zártvégű Alap2015.10.28994.05 069.560351
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja EUR2019.12.097.51.538467
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2019.12.093 746.61.433095
K&H Vagyonvédett Portfolió - december alapok alapja2015.10.0718 689.31.392209
K&H Visszapillantó 2. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.25862.610 404.000000
K&H Visszapillantó Származtatott Zártvégű Bef. Alap2010.07.19914.910 916.000000
K&H aktív pihenés tőkevédett származtatott nyíltvégű alap2017.08.253 188.611 925.000000
K&H autóipari rugalmas származtatott zártvégű alap2019.11.293 710.610 600.000000
K&H autóipari tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.11.153 135.711 832.000000
K&H dollár fix plusz 3 nyíltvégű befektetési alap2015.02.201.7127.953875
K&H dollár rmegtakarítási cél - augusztus nyiltvégű alapok alapja2019.12.064.81.037969
K&H dollár rugalmas származtatott zártvégű alap2019.12.104.0108.725342
K&H erős Amerika származtatott zártvégű alap2018.11.163 160.110 610.000000
K&H euró fix plusz 6 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.201.7134.618696
K&H euró megtakarítási cél - április nyíltvégű alapok alapja2019.12.0639.61.103125
K&H euró plusz 2 nyíltvégű alap2017.07.212.3110.007567
K&H európai bankok rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2019.12.102 277.99 916.451369
K&H európai körverseny származtatott zártvégű alap2019.08.16791.89 664.000000
K&H fellendülő Európa tőkevédett nyíltvégű alap2017.02.282 457.910 000.000000
K&H fenntartható fejlődés vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja normál sorozat2019.12.091 436.10.988711
K&H fenntartható fejlődés vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja rendszeres sorozat2019.12.091.20.988515
K&H fix plusz 17 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30529.313 364.014468
K&H fix plusz 19 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.30399.915 859.544315
K&H fix plusz világcégek 2 nyíltvégű alap2017.07.212 461.811 100.000000
K&H fix plusz világcégek 3 nyíltvégű alap2017.09.221 909.911 356.000000
K&H fix plusz élelmiszer 2 származtatott nyíltvégű alap2011.05.30641.21.155982
K&H fix plusz öko 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2011.07.28610.41.156322
K&H fix plusz öko származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30178.112 759.700580
K&H forintsáv tőkevédett származtatott zártvégű alap2014.10.16287.310 739.019401
K&H gyógyszeripari 2 származtatott zártvégű alap2019.12.107 308.610 607.227767
K&H gyógyszeripari nyíltvégű alap2016.01.204 282.613 606.797244
K&H hazai deviza kötvény 2 zártvégű forint alap2016.10.281 233.310 107.018587
K&H hazai deviza kötvény 3 zártvégű forint alap2015.03.101 678.710 820.906303
K&H hazai deviza kötvény zártvégű forint alap2016.10.282 189.510 180.570322
K&H hazai euró kötvény zártvégű euró befektetési alap2014.12.162.7100.982177
K&H hazai euró kötvény zártvégű forint befektetési alap2014.12.161 647.510 629.297070
K&H hozamlépcső 2 származtatott zártvégű alap2018.06.296 895.211 200.000000
K&H hozamlépcső nyíltvégű alap2017.10.202 569.811 503.000000
K&H hozamoptimalizáló portfolió alapok nyíltvégű befektetési alapja2013.06.28101.21.082279
K&H hozamváltó 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.07487.511 709.055242
K&H hozamváltó 4 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.08.22550.610 001.242281
K&H hozamváltó 5 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.09.261 208.810 900.000000
K&H háromszor fizető 10 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.04.02416.410 003.212064
K&H háromszor fizető 11 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21909.010 006.130918
K&H háromszor fizető 12 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28642.110 403.898979
K&H háromszor fizető 13 nyíltvégű alap2016.07.271 418.610 570.726356
K&H háromszor fizető 14 nyíltvégű alap2016.12.071 252.910 392.193895
K&H háromszor fizető 9 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21526.410 010.522515
K&H háromszor fizető emlékező 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.111 300.51.157238
K&H háromszor fizető emlékező 3 származtatott értékpapír befektetési alap2014.11.21960.210 137.000000
K&H háromszor fizető emlékező 4 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.281 070.910 805.328433
K&H háromszor fizető emlékező 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.12.23630.410 867.614688
K&H háromszor fizető emlékező származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28999.010 359.158753
K&H háromszor fizető euró 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap 2015.12.317.2104.855770
K&H innovatív Amerika származtatott zártvégű alap2017.06.161 093.09 821.000000
K&H jövő autói származtatott zártvégű alap2019.07.126 553.413 605.000000
K&H kettős kosár 2 tőkevédett nyíltvégű alap2017.11.172 100.812 367.000000
K&H kettős kosár 3 tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.09.145 756.210 787.000000
K&H likviditási elszámoló nyíltvégű alap2017.02.284 269.81.015401
K&H megtakarítási cél - február nyíltvégű alapok alapja2015.12.2446 748.01.072425
K&H megtakarítási cél - június nyíltvégű alapok alapja2015.10.0756 233.21.223280
K&H megtakarítási cél - október nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 048.21.030024
K&H mozdulj! tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.07.123 117.512 552.000000
K&H nemesfém plusz 2 származtatott zártvégű alap2015.04.171 054.510 000.000000
K&H nemzetközi csapat 6 származtatott zártvégű alap2019.12.102 914.410 382.955997
K&H nemzetközi csapat 8 származtatott zártvégű alap2019.12.102 198.79 947.830147
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja EUR sorozat2019.12.0987.51.266165
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja USD sorozat2019.12.0910.81.084656
K&H négyszer fizető euró 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2016.01.223.0102.460000
K&H négyszer fizető euró származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.10.305.4106.019903
K&H növekedés plusz 2 nyíltvégű befektetési alap2014.12.30536.416 533.392849
K&H növekedés plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.05.28287.418 273.019073
K&H olajipari származtatott zártvégű alap2019.03.142 169.09 500.000000
K&H olimpia plusz nyíltvégű befektetési alap2014.12.301 155.110 001.740984
K&H plusz 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.02275.018 465.618897
K&H plusz mezőgazdasági származtatott nyíltvégű alap2014.01.21622.51.327436
K&H plusz nyersanyagdevizák származtatott zártvégű alap2015.01.281 555.910 005.475795
K&H plusz német-svájci származtatott zártvégű alap2015.08.05808.412 291.920617
K&H plusz technológia nyíltvégű alap2016.09.07619.611 311.843445
K&H plusz ázsia származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.13200.511 168.384830
K&H plusz élelmiszer származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.10.29447.611 071.003636
K&H privátbanki exkluzív komfort alapok nyíltvégű alapja2019.12.095 075.61.080273
K&H privátbanki exkluzív lendület alapok nyíltvégű alapja2019.12.098 911.31.113312
K&H privátbanki hozamfizető nyíltvégű alapok alapja2019.12.09839.21 007.120000
K&H privátbanki olajipari rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2018.10.265 255.310 600.000000
K&H privátbanki olajipari rugalmas származtatott zártvégű alap2017.06.233 264.510 700.000000
K&H prémium dupla visszapillantó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.08.23951.212 044.000000
K&H prémium európai bankok rugalmas származtatott zártvégű alap2019.12.101 193.89 047.667579
K&H prémium európai exportőrök származtatott zártvégű alap2019.11.157 734.411 048.000000
K&H prémium európai tőzsdék rugalmas származtatott zártvégű alap2019.12.103 207.410 835.197243
K&H prémium fogyasztói javak tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.12.103 063.510 774.855013
K&H prémium gondoskodás származtatott zártvégű alap2019.12.101 333.611 160.738275
K&H prémium gyermekközpontú származtatott zártvégű alap2019.12.101 628.111 431.533612
K&H prémium gyógyszer és világcégek származtatott zártvégű alap2019.12.103 927.511 406.394738
K&H prémium gyógyszeripari 3 származtatott zártvégű alap2019.12.1012 604.312 309.066863
K&H prémium gyógyszeripari 4 származtatott zártvégű alap2019.12.106 030.811 099.557889
K&H prémium hozamváltó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21528.910 009.429453
K&H prémium információbiztonság származtatott zártvégű alap2019.12.101 327.312 097.605186
K&H prémium ingatlanpiac és világcégek származtatott zártvégű alap2019.12.102 091.010 246.826253
K&H prémium nagy esélyesek származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.08.16282.314 585.195227
K&H prémium nemzetközi csapat 2 származtatott zártvégű alap2019.12.101 699.311 425.580928
K&H prémium nemzetközi csapat 3 származtatott zártvégű alap2019.12.103 570.89 746.272459
K&H prémium nemzetközi csapat 4 származtatott zártvégű alap2019.12.102 105.99 876.119168
K&H prémium nemzetközi csapat 5 származtatott zártvégű alap2019.12.101 257.710 001.540428
K&H prémium nemzetközi csapat származtatott zártvégű alap2019.12.102 321.010 457.112625
K&H prémium olajipari rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2019.12.10906.210 031.551608
K&H prémium plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2013.07.22551.411 827.155752
K&H prémium rangadó származtatott zártvégű alap2019.12.102 902.010 782.202576
K&H prémium ráadás generációs vállalatok származtatott zártvégű alap2019.12.101 831.510 615.474332
K&H prémium ráadás származtatott zártvégű alap2019.12.102 111.610 508.298912
K&H prémium sportszponzorok származtatott zártvégű alap2019.12.104 062.510 079.710897
K&H prémium tőkevédett Latin-Amerika származtatott értékpapír befektetési ala2014.09.19608.710 000.000000
K&H prémium tőkevédett orosz & török származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.12.161 215.311 228.000000
K&H prémium többször termő dollár 2 származtatott zártvégű alap2019.12.104.098.036375
K&H prémium többször termő dollár származtatott zártvégű alap2019.12.1011.598.335319
K&H prémium világcégek 10 származtatott zártvégű alap2019.12.101 389.710 641.651666
K&H prémium világcégek 11 származtatott zártvégű alap2019.12.10938.110 401.283264
K&H prémium világcégek 5 nyíltvégű alap2017.07.212 805.510 974.000000
K&H prémium világcégek 6 nyíltvégű alap2017.08.182 579.311 097.000000
K&H prémium világcégek 7 származtatott zártvégű alap2018.10.125 612.510 683.000000
K&H prémium világcégek 8 származtatott zártvégű alap2019.12.101 906.210 721.342214
K&H prémium világcégek 9 származtatott zártvégű alap2018.09.143 598.910 389.000000
K&H prémium élelmiszeripari származtatott zártvégű alap2019.12.102 016.110 942.392779
K&H rugalmas származtatott zártvégű alap2017.10.20782.310 500.000000
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap2017.08.1532 901.01.032308
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap F sorozat2017.08.156 968.81.044677
K&H szakaszos hozamú 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2014.07.10673.713 440.080812
K&H szakaszos hozamú 6 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2015.08.051 002.212 778.023115
K&H szakaszos hozamú 7 tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.12.103 557.811 631.246392
K&H tartós befektetés 2021 alapok nyiltvégű befektetési alapja2019.12.042 492.01.075733
K&H tartós befektetés 2022 alapok nyiltvégű befektetési alapja2019.12.043 021.71.055627
K&H telekommunikáció rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2019.12.103 659.810 212.824382
K&H telekommunikáció rugalmas származtatott zártvégű alap2019.12.102 021.010 510.314405
K&H tőkevédett erős Európa származtatott zártvégű alap2019.12.101 836.510 889.715507
K&H tőkevédett forint pénzpiaci nyíltvégű befektetési alap E sorozat2019.01.0279.91.171826
K&H tőkevédett gyógyszeripari 5 származtatott zártvégű alap2019.12.1016 144.410 781.575512
K&H tőkevédett innovatív Amerika nyíltvégű alap2017.02.281 251.710 233.000000
K&H tőkevédett nemzetközi csapat 7 származtatott zártvégű alap2019.12.102 959.510 588.916334
K&H tőkevédett nyersanyag 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2012.11.166 046.211 258.000000
K&H tőkevédett nyersanyag 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.07.22235.511 698.484996
K&H tőkevédett technológia származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.03.221 299.311 068.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 nyíltvégű alap2017.03.24206.82 748.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 származtatott zártvégű alap2016.02.18943.85 149.614475
K&H tőkét négy részletben fizető nyíltvégű alap2016.12.07243.12 500.000000
K&H tőkét négy részletben fizető származtatott zártvégű alap2014.10.281 567.77 995.248627
K&H tőkét részben előre fizető 2 nyíltvégű alap2016.09.07961.05 101.720335
K&H tőkét részben előre fizető 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.07.254 802.610 587.104720
K&H tőkét részben előre fizető 3 nyíltvégű alap2016.12.07375.75 050.494892
K&H tőkét részben előre fizető 4 nyíltvégű alap2017.12.29966.45 054.000000
K&H tőkét részben előre fizető nyíltvégű alap 50002016.04.27442.55 423.200596
K&H tőkét részben előre fizető származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.02.263 184.810 155.085660
K&H többször termő 2 nyíltvégű alap2017.05.262 990.710 200.003547
K&H többször termő 3 származtatott nyíltvégű alap2017.08.252 068.810 200.135463
K&H többször termő 4 nyíltvégű alap2017.12.292 988.410 605.000000
K&H többször termő 5 nyíltvégű alap2018.04.271 557.210 000.000000
K&H többször termő nyíltvégű alap2017.03.24849.910 946.000000
K&H vagyonvédett portfólió - augusztus nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 321.41.030785
K&H vagyonvédett portfólió - április nyíltvégű alapok alapja2015.12.2415 973.61.009981
K&H versenyképes Európa 2 nyíltvégű alap2016.12.071 022.010 658.574838
K&H versenyképes Európa nyíltvégű alap2016.01.203 683.411 018.093430
K&H világcégek 2016 nyíltvégű alap2017.02.282 676.19 773.000000
K&H világcégek 4 nyíltvégű alap2018.02.162 289.49 981.000000
K&H világcégek tőkevédett 2 származtatott zártvégű alap2019.09.132 404.710 000.000000
K&H világcégek tőkevédett nyíltvégű alap2017.12.291 644.412 642.000000
K&H válogatott 1. alapok nyíltvégű befektetési alapja2019.12.0952 904.91.949538
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja2019.12.09135 005.32.335054
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2019.12.093 314.71.079914
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja2019.12.0948 547.12.587829
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2019.12.092 426.91.127477
K&H válogatott 4. alapok nyíltvégű befektetési alapja2019.12.0924 897.62.894389
K&H válogatott 4. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2019.12.09144.61.100479
K&H változó Ázsia tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.12.102 620.410 344.375186
K&H Ázsia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2019.12.093 759.22.104459
K&H Öko Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2019.12.091 310.51.149117
K&H állampapír nyíltvégű alap2019.12.1039 076.51.082906
K&H állampapír nyíltvégű alap F sorozat2019.12.1039 387.61.029397
K&H állampapír nyíltvégű alap I sorozat2019.12.101 509.11.057869
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2017.12.298 446.71.130917
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap I Sorozat2017.12.154 288.31.316967
Lokomotív Nyíltvégű Részvény Befektetési Alap2004.04.3091.41.255600
MAG Ingatlan Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2014.01.31-65.80.000000
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap A sorozat2019.12.101 204.11.346339
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap C sorozat2019.12.107 229.91.109808
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap EUR sorozat2019.12.101.20.011643
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap I sorozat2019.12.10930.61.400149
MKB Differencia Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.161 181.110 564.490313
MKB FIX Hozamú Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.232 371.614 295.035827
MKB 24 Karát 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13340.11.004885
MKB 24 Karát 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13164.21.001353
MKB 24 Karát II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.163 838.410 027.770172
MKB 24 Karát III. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.211 877.19 999.634592
MKB 24 Karát Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.27472.91.048231
MKB Adaptív Kötvény Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2019.12.1223 887.31.109163
MKB Adaptív Kötvény Dollár Alapba Fektető Alap2019.12.1212.31.146187
MKB Adaptív Kötvény Euró Alapba Fektető Alap2019.12.1226.51.053149
MKB Aktív Alfa Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2019.12.1215 029.41.120949
MKB Aktív Alfa Dollár Alapba Fektető Alap2019.12.125.91.119453
MKB Aktív Alfa Euró Alapba Fektető Alap2019.12.129.11.026760
MKB Alapok Alapja Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Alpesi Horizont Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.223 899.310 600.681169
MKB Ambíció Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.125 056.61.445825
MKB BRIC Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12640.11.020431
MKB BRIC Tőkevédett Származtatott Alap2013.09.052 929.610 158.069375
MKB Beszédes Hozam Származtatott Befektetési Alap2019.12.122 010.29 337.945084
MKB Bonus Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2019.12.121 117.12.446611
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28263.81.004599
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.09.091 829.310 031.845594
MKB Bázis Dollár Alapba Fektető Alap2019.12.1210.71.123879
MKB Bázis Euró Alapba Fektető Alap2019.12.1219.41.036285
MKB Bázis Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.1223 790.21.216080
MKB DOLLÁR TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2311.11.000443
MKB Differencia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000001
MKB Dollár Likviditási Alap2019.12.123.41.113737
MKB EURO Likviditási Alap2019.12.1212.11.074666
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Likviditási Alap2010.02.112.210.055590
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2410.910.005537
MKB Egyensúly Dollár Alapba Fektető Alap2019.12.1216.61.197284
MKB Egyensúly Euró Alapba Fektető Alap2019.12.1248.21.111769
MKB Egyensúly Nyíltvégű Befektetési Alap2019.12.1261 250.41.405970
MKB Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 061.911 409.763870
MKB Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000000
MKB EnergiaForrás Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.03.101 862.510 022.025495
MKB Euroforint Tőke-és Hozamgarantált Származtatott Alap2007.11.301 805.510 309.572699
MKB Európa Csillagai Euro Tőkevédett Származtatott Alap2012.11.067.610.032251
MKB Európa Csillagai Forint Tőkevédett Származtatott Alap2012.10.172 756.210 026.602872
MKB Európai Részvény Befektetési Alap2019.12.12931.00.825826
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10157.61.345977
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.01.111 983.313 447.510964
MKB Feltörekvő Kína 3. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.12.123 208.010 769.974505
MKB Feltörekvő Kína Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.02.172 569.912 562.000000
MKB Forint Likviditási Alap2019.12.1211 730.91.497906
MKB GEMINI Tőkegarantált Származtatott Alap2011.07.11719.710 319.976254
MKB GOLD Private Banking Származtatott Befektetési Alap2012.11.08883.012 952.286863
MKB GRÁNIT Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.1526.812 575.924051
MKB HOZAM EXPRESSZ 2 Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.04832.71.005248
MKB HOZAM EXPRESSZ 3 Tőkevédett Származtatott Alap2010.11.252 948.81.001236
MKB HOZAM EXPRESSZ 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31387.81.017909
MKB HOZAM EXPRESSZ 4 Tőkevédett Származtatott Alap2011.01.194 090.910 010.296952
MKB HOZAM EXPRESSZ Tőkegarantált Származtatott Alap2010.05.170.00.000000
MKB Hazai Feltörekvő Részvény Befektetési Alap2019.12.12342.50.966986
MKB Hozam Expressz 2. Pénzpiaci Befektetési Alap2013.02.19125.61.182462
MKB Hozam Expressz 4. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31432.61.010767
MKB Hozamdoktor Származtatott Befektetési Alap2019.12.122 431.39 718.446758
MKB Hozamvadász Nyíltvégű Befektetési Alap Megszűnés alatt2013.02.1967.20.670845
MKB Ingatlan Alapok Alapja A Sorozat2019.12.123 528.21.582264
MKB Ingatlan Alapok Alapja \IL\ sorozat2014.07.01-0.20.000000
MKB Iránytű Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.315.410.004866
MKB KALEIDOSZKÓP Tőkegarantált Származtatott Alap2010.07.081 448.310 011.000000
MKB Kelet-Európai Négyes Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.11.041 857.310 407.000000
MKB MOZAIK Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Magaslat II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.05.042 266.711 126.094318
MKB Magaslat Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.05.202 098.114 713.398359
MKB Medicina Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.12.123 159.010 302.521559
MKB Megújuló Energia 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28356.51.263891
MKB Megújuló Energia II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.012 089.012 628.371538
MKB Megújuló Energia Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.06.112 528.510 008.349706
MKB Megújuló Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.07.012 295.611 219.055881
MKB Megújuló Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.10.27548.71.123803
MKB Momentum II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.11.062 366.310 010.509261
MKB Momentum Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.03.061 653.110 005.028585
MKB MÉRLEG Tőkevédett Származtatott Alap2011.10.10555.210 046.091646
MKB Nemzetközi Vállalati Kötvényalap Megszűnés alatt2013.02.180.00.000000
MKB Nyersanyag Alapok Alapja2019.12.12357.30.788493
MKB Nyersanyag Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.02.273 534.810 693.328455
MKB Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2008.04.16493.01.271727
MKB Német Részvények Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.12.122 750.69 829.438468
MKB PAGODA 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.07.01500.01.016360
MKB PAGODA II Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.302 682.010 452.178483
MKB PAGODA III Tőkevédett Származtatott Alap2013.02.1967.20.670845
MKB PAGODA IV Tőkevédett Származtatott Alap2015.05.111 878.01.045587
MKB PAGODA Tőkegarantált Származtatott Alap2014.03.10765.516 111.025025
MKB PANORÁMA II Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.09.271 919.310 021.565376
MKB PANORÁMA III Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.11.082 047.710 910.122778
MKB PANORÁMA Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.06.07879.610 017.873347
MKB PB TOP Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2019.12.123 198.91.158244
MKB Pagoda 5. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2014.03.10286.11.006258
MKB Pagoda V. Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.312 272.210 019.402318
MKB Panoráma 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.12.05403.51.011070
MKB Panoráma 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap 2012.01.31379.81.104727
MKB Premium Selection 2. Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2016.09.301 538.611 053.066191
MKB Premium Selection Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2015.02.101 532.011 659.134753
MKB Premium Selection Zártvégű Zártkörű Befektetési Alap2014.10.011 012.81.210371
MKB Primátus Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.153 636.412 109.056549
MKB Primátus Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13223.01.214075
MKB Prémium Rövid Kötvény Befektetési Alap2019.12.12680.32.107768
MKB Rotunda Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2019.12.12324.40.976369
MKB SZAKURA Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.120.00.000000
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat A sorozat2009.12.224.210.004198
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap B sorozat B sorozat2009.12.223.510.003264
MKB TOP Vállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.202 004.613 234.380829
MKB TRICOLLIS Tőkegarantált Származtatott Alap2009.06.241 330.110 843.084368
MKB Természeti Kincsek 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12371.11.010822
MKB Természeti Kincsek Euró Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.104.610.020000
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 499.510 020.257337
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10202.51.003391
MKB Természeti Kincsek II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap 2013.06.281 945.210 018.953974
MKB Természeti Kincsek III. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.03.163 795.110 743.039959
MKB Természeti Kincsek Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2012.08.072 042.511 908.793457
MKB Triumvirátus II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.232 885.612 811.201772
MKB Triumvirátus Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.12.123 834.011 835.505839
MKB Triumvirátus Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.10.153 264.213 517.930099
MKB Triász Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.152 833.211 646.315348
MKB Triász Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10142.61.166411
MKB Távol-Kelet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.06.231 501.112 405.298402
MKB VILÁGSZÁM Tőke- és hozamgarantált Származtatott Alap2009.08.242 014.710 792.936669
MKB Vezető Olajvállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.12.122 714.210 008.635672
MKB Világháló Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.12.122 206.09 863.212998
MKB ZÖLD BOLYGÓ Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.071 138.410 113.076352
MKB e-Hoz@m Származtatott Befektetési Alap2019.12.122 406.89 889.297476
MKB Állampapír Befektetési Alap2019.12.128 080.17.725318
MKB Élhető Jövő Származtatott Befektetési Alap2019.12.122 584.810 280.052570
MKB Észak-Amerikai Részvény Befektetési Alap2019.12.122 510.82.865763
MKB Ötvözet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.08.303 838.210 702.495382
Magellán 2 Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2014.04.011 389.312 805.000000
Magellán Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2014.04.011 723.611 350.600000
Magyar Posta Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2009.07.101 722.211 203.000000
Magyar Posta Rövid Kötvény Befektetési Alap2019.12.1258.51.119800
Magyar Posta Takarék Harmónia Vegyes Befektetési Alap2019.12.1010 118.51.116015
Magyar Posta Takarék Hosszú Kötvény Befektetési Alap2019.12.112 521.53.274776
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \A\ Sorozat2019.12.12154 467.31.184940
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \I\ Sorozat2019.12.1242 333.71.194450
Magyar Posta Takarék Pénzpiaci Befektetési Alap2019.12.12929.21.029334
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 2.2010.01.181 009.111 550.000000
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 3.2010.04.23631.410 430.000000
Marketprog Multi Asset Vol.10 Abszolút Hozamú Származtatott Részalapra2019.12.10140.21.038545
Metropolisz Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap 2009.05.26411.710 000.000000
Millennium Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2004.04.301 487.81.383800
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2019.06.282.70.517367
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT B sorozat2019.06.280.00.547351
N A P Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2017.06.0850.4408.407261
NAP Ingatlanfejlesztő Alap \B\ sorozat2017.06.0820.8416.626147
NHC Safe Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2018.02.15115.21.001975
Nyilasi 2015 Spekulatív Származtatott Befektetési Alap2015.12.31285.834 656.491756
OTP Abszolút Hozam Euró Alapba Fektető Alap2019.12.102.61.037358
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap A sorozat2019.12.105 411.81.652889
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap B sorozat2019.12.1010 999.11.844820
OTP Afrika Részvény Alap A sorozat2019.12.10311.51.065472
OTP Afrika Részvény Alap B sorozat2019.12.102 339.41.139027
OTP Afrika Részvény Alap C sorozat2019.12.100.40.886501
OTP Agrárpiaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27446.511 232.323791
OTP Agrárpiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27627.011 085.409483
OTP Aktív Fix Hozamvédett Zártvégű Alap2017.12.082 454.311 498.304770
OTP Alfa Hozamvédett Nyíltvegű Származtatott Alap2011.05.162 822.210 419.262513
OTP Alfa II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Részvény Alap2010.06.303 191.310 221.079555
OTP Alfa III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.1520 010.510 016.802168
OTP Alfa IV. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.12.2014 937.910 107.567826
OTP Alfa V. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.04.055 305.410 281.614092
OTP Arany Válogatott Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.102 958.010 514.013702
OTP Aranygól Nyíltvégű Alap2018.04.262 700.812 271.763016
OTP Axióma Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.08.31348.810 044.952658
OTP Csúcsvállalatok Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.06.292 091.210 455.396680
OTP Dollár Ingatlan Alapba Fektető Alap2019.12.1292.91.135437
OTP Dollár Rövid Kötvény Alap2019.12.1293.60.013926
OTP Dupla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.04.108 317.211 273.838279
OTP Dupla Fix II. Nyíltvégű Alap2016.12.161 263.711 575.069264
OTP Dupla Fix Plussz II. Nyíltvégű Alap2016.10.27500.410 972.691775
OTP Dupla Fix Plussz Nyíltvégű Alap2016.10.27671.010 852.875914
OTP EMDA Származtatott Alap2019.12.1021 681.34.186659
OTP EMDA Származtatott Alap I sorozat2019.12.104 897.14.277818
OTP EMEA Kötvény Alap2019.12.102 132.71.479804
OTP EMEA Kötvény Alap I sorozat2019.12.105 905.31.525103
OTP Eurogól Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27949.411 259.316868
OTP Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2019.12.12245.01.055041
OTP Euró Rövid Kötvény Alap2019.12.1237.70.014103
OTP Európa Sprint II. Nyíltvégű Alap2018.04.26506.510 567.932776
OTP Európa Sprint Nyíltvégű Alap2018.04.26602.110 527.839284
OTP Európa-válogatott Nyíltvégű Alap2016.12.161 045.011 533.585582
OTP Fantázia Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.16674.313 783.876014
OTP Fejlett Piaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27700.015 788.660397
OTP Fejlett Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27320.114 878.357501
OTP Fejlett Világ I. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.11.292 780.010 348.793230
OTP Fejlett Világ II. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.101 221.811 338.227807
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16387.111 194.074114
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27488.211 065.728643
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27454.511 170.039739
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IV. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27557.311 017.323535
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IX. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27674.811 900.400829
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix V. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27659.311 624.607754
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VI. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27883.514 289.622624
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27322.813 798.011327
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VIII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27536.713 895.817083
OTP Fundman Részvény Alap A sor.2019.12.103 336.01.305791
OTP Fundman Részvény Alap B sor.2019.12.1010 738.91.394788
OTP Fundman Részvény Alap C sor.2019.12.102.21.200610
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja A sorozat2019.12.1016 751.21.637075
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja B sorozat2019.12.1010.61.480533
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja I sorozat2019.12.1011 577.31.732822
OTP G10 Euró Származtatott Alap A sorozat2019.12.103 881.91.522749
OTP G10 Euró Származtatott Alap B sorozat2019.12.105.51.234835
OTP G10 Euró Származtatott Alap I sorozat2019.12.104 407.51.555920
OTP Globál Mix Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.103 274.412 107.877319
OTP Globál Trend Fix I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap 2011.12.012 943.110 136.525197
OTP Globál Trend Fix II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.01.104 482.910 312.346439
OTP Globál Trend I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.09.012 152.110 080.336515
OTP Globál Trend II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.082 547.310 117.940654
OTP Ingatlanbefektetési Alap2019.12.12400 962.62.236196
OTP Ingatlanvilág Alapok Alapja2019.12.122 095.71.127160
OTP Jubileum Dinamikus Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2019.03.06845.214 615.339011
OTP Jövő Márkái II. Nyíltvégű Alap2016.12.16341.211 265.783575
OTP Jövő Márkái Nyíltvégű Alap2016.12.16588.911 351.090597
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap A sorozat2019.12.106 475.21.298635
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap B sorozat2019.12.103.00.994373
OTP Közép-Európai Részvény Alap2019.12.106.21.360632
OTP Linea II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09943.811 509.887138
OTP Linea III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.304 635.111 532.879291
OTP Linea Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2009.05.12550.310 797.550419
OTP Maxima Kötvény Alap A sorozat2019.12.1020 500.04.010157
OTP Maxima Kötvény Alap B sorozat2019.12.1010 400.84.213990
OTP Olimpia I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.07.295 219.010 464.442388
OTP Olimpia II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.09.303 772.510 466.142266
OTP Olimpia Sprint I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.04.303 853.510 094.673340
OTP Olimpia Sprint II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.302 544.510 134.849095
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2019.12.1016 215.92.224381
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2019.12.102.41.823923
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap A sorozat2019.12.12151 546.16.544259
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap B sorozat2019.12.127 390.56.753662
OTP Orient I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.01.088 562.410 141.840091
OTP Orosz Részvény Alap A sorozat2019.12.104 312.81.913684
OTP Orosz Részvény Alap B sorozat2019.12.106 515.22.060135
OTP Orosz Részvény Alap C sorozat2019.12.102.31.609544
OTP PRIME Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2019.12.128.41.042468
OTP PRIME Ingatlanbefektetési Alap2019.12.1248 761.91.181288
OTP PRIME Ingatlanbefektetési Alap I sorozat2019.12.12453.71.517436
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap2019.12.1010 224.75.118327
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2019.12.102 075.45.182467
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2019.12.104 811.21.736348
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2019.12.102.31.287657
OTP Prizma Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.162 803.41.347388
OTP Prémium Aktív Klasszikus Alapok Alapja2019.12.109 726.11.145702
OTP Prémium Euró Alap2019.12.1010.21.212078
OTP Prémium Kiegyensúlyozott Alap2019.12.1014 719.81.848384
OTP Prémium Klasszikus Alap2019.12.1018 226.62.039584
OTP Prémium Növekedési Alap2019.12.103 109.31.623030
OTP Prémium Pénzpiaci Alap2019.12.125 914.21.025633
OTP Prémium Származtatott Alapok Alapja2019.12.1029 417.31.758775
OTP Prémium Származtatott Euró Alapok Alapja2019.12.1019.71.005197
OTP Prémium Trend Klasszikus Alapok Alapja2019.12.105 602.61.121192
OTP Quality Nyíltvégű Részvény Alap2019.12.106 680.04.001719
OTP Quality Plussz Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2009.05.12345.110 741.090086
OTP Quality Plusz II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09268.810 504.638413
OTP Quality Részvény Alap B sorozat2019.12.1032 327.34.607793
OTP REMIX20 Nyíltvégű Alap2018.04.261 100.911 212.148096
OTP Remix20 II. Nyíltvégű Alap2018.04.262 113.711 488.592540
OTP Reál Aktív Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.081 564.611 041.055847
OTP Reál Alfa II. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.101 313.010 009.394859
OTP Reál Alfa III. Tőkevédett Alap2019.12.101 133.210 086.477134
OTP Reál Alfa IV. Tőkevédett Alap2019.12.101 104.010 230.230927
OTP Reál Alfa Plusz II. Zártvégű Alap2019.10.301 514.19 500.000000
OTP Reál Alfa Plusz III. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.101 163.910 396.710752
OTP Reál Alfa Plusz Tőkevédett Alap2019.12.102 166.19 829.276772
OTP Reál Alfa Tőkevédett Zártvégű Alap2019.11.292 454.610 000.529670
OTP Reál Alfa V. Zártvégű Alap2018.11.301 671.49 503.612058
OTP Reál Futam II. Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.05.311 395.610 400.055287
OTP Reál Futam III. Tőkevédett Alap2019.10.011 635.110 034.148515
OTP Reál Futam IV. Tőkevédett Alap2019.12.103 131.210 453.581184
OTP Reál Futam Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.03.291 865.610 879.272518
OTP Reál Futam V. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.102 164.210 182.898834
OTP Reál Futam VI. Zártvégű Alap2019.01.303 941.210 063.399405
OTP Reál Fókusz 4+ Alap2018.01.251 678.010 290.986588
OTP Reál Fókusz II Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.09.282 449.110 594.889620
OTP Reál Fókusz III Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.12.071 516.310 388.786280
OTP Reál Fókusz Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.06.292 522.110 757.451258
OTP Reál Globális II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.01.132 113.110 955.197468
OTP Reál Globális III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 811.010 649.454559
OTP Reál Globális IV. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 228.910 869.142790
OTP Reál Globális Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.011 723.815 075.402060
OTP Reál Globális Top Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.07.303 823.69 922.056508
OTP Reál-I. Tőke és Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.11.023 616.911 165.411169
OTP Reál-II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.12.021 783.110 800.000000
OTP Reál-III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.05.121 968.810 825.766790
OTP Rio 2014 Hozamvédett Zártvégű Alap2018.01.263 514.011 458.344520
OTP Sigma Származtatott Alap A sorozat2019.12.10192.40.862385
OTP Sigma Származtatott Alap I sorozat2019.12.10119.50.930273
OTP Supra Dollár Alapba Fektető Alap2019.12.1050.71.329556
OTP Supra Euró Alapba Fektető Alap2019.12.1088.31.288855
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap2019.12.10213 702.15.063630
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap I sorozat2019.12.1052 618.55.173118
OTP Szinergia II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.272 000.711 330.142843
OTP Szinergia III. Nyíltvégű Alap2018.04.261 683.011 192.754998
OTP Szinergia IV. Nyíltvégű Alap2018.04.261 688.110 800.000000
OTP Szinergia IX. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.101 864.611 443.217000
OTP Szinergia Nyíltvégű Alap2016.10.27863.711 425.624616
OTP Szinergia Plussz Hozamvédett Zártvégű Alap2018.04.261 076.311 431.520286
OTP Szinergia Plussz II. Nyíltvégű Alap2018.04.261 403.810 954.675609
OTP Szinergia V. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.03.293 471.610 228.725115
OTP Szinergia VI. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.05.313 144.510 387.215998
OTP Szinergia VII. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.07.314 878.210 487.273515
OTP Szinergia VIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.10.012 212.511 252.000000
OTP Szinergia X. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.101 334.411 190.473818
OTP Szinergia XI. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.102 231.710 537.632593
OTP Szinergia XII. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.104 090.310 370.964865
OTP Szinergia XIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.102 729.710 362.930801
OTP Szinergia XIV. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.102 600.910 407.471690
OTP Szinergia XV. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.103 164.610 383.075178
OTP Szinergia XVI. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.12.102 291.810 364.980182
OTP Tiszta Energia Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2009.11.169 066.010 075.460611
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2019.12.108 066.222 261.444562
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2019.12.102 251.925 096.570634
OTP Trendvadász I. Nyíltvégű Alap2016.10.27859.711 593.525231
OTP Trendvadász II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.271 245.911 281.965680
OTP Tripla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.12.206 617.410 522.776744
OTP Tripla Fix II Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.01.313 238.510 411.425850
OTP Tőkegarantált Rövid Kötvény Alap2019.12.1254 898.11.629707
OTP Tőzsdén Kereskedett BUX Indexkövető Alap2019.12.111 679.61 767.969618
OTP Török Részvény Alap A sorozat2019.12.102 312.20.649902
OTP Török Részvény Alap B sorozat2019.12.103 616.70.704047
OTP Török Részvény Alap C sorozat2019.12.101.40.546614
OTP Világjátékok Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2016.10.271 158.313 540.363197
OTP Árupiaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16283.711 216.976992
OTP Árupiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27425.311 153.784360
OTP Árupiaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27530.611 370.112811
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja A sorozat2019.12.102 443.62.402867
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja B sorozat2019.12.100.81.825402
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap A sorozat2019.12.103 962.01.722805
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap B sorozat2019.12.102.21.319162
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2019.12.1011 941.21.760108
OTP Új Világ Fix Nyíltvégű Alap2018.04.26783.410 400.086862
OTP Új-Európa Euró Alapba Fektető Alap2019.12.103.81.066688
OÁZIS 77 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.21102.20.283370
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 10 (USD)2009.07.100.091.830000
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 32009.11.251.1104.730000
PARVEST ABSOLUTE RETURN EUROPE BOND2011.07.0558.4108.990000
PARVEST ABSOLUTE RETURN WORLD BOND (USD)2011.07.050.8116.730000
PARVEST ASIAN BOND2009.02.254.9130.860000
PARVEST BOND BEST SELECTION WORLD EMERGING2015.04.1059.7209.320000
PARVEST BOND EURO2015.04.10530.3222.710000
PARVEST BOND EURO CORPORATE2015.04.10561.9181.580000
PARVEST BOND EURO GOVERNMENT2015.04.10523.0397.650000
PARVEST BOND EURO HIGH YIELD2014.12.1922.2123.190000
PARVEST BOND EURO INFLATION-LINKED2015.04.1036.4143.700000
PARVEST BOND EURO LONG TERM2011.07.052.0114.170000
PARVEST BOND EURO MEDIUM TERM2015.04.10354.8184.630000
PARVEST BOND EURO PREMIUM2012.11.2615.6111.580000
PARVEST BOND EURO SHORT TERM2015.04.10161.0124.360000
PARVEST BOND EUROPE2012.11.26109.7339.460000
PARVEST BOND EUROPE EMERGING2014.12.193.6602.920000
PARVEST BOND EUROPE HIGH YIELD2011.07.05116.6117.630000
PARVEST BOND JPY2015.04.101 868.622 180.000000
PARVEST BOND USA HIGH YIELD2015.04.1051.8223.940000
PARVEST BOND USD GOVERNMENT2015.04.1036.5446.530000
PARVEST BOND WORLD ABS2011.07.051.772.840000
PARVEST BOND WORLD CORPORATE2015.04.1056.7155.980000
PARVEST BOND WORLD EMERGING2015.04.1054.5403.580000
PARVEST BOND WORLD EMERGING LOCAL2014.12.190.090.650000
PARVEST BOND WORLD HIGH YIELD2014.12.1918.9101.570000
PARVEST BOND WORLD INFLATION-LINKED2015.04.1048.1144.320000
PARVEST CONVERTIBLE BOND ASIA2015.04.1071.1376.610000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE2015.04.10622.5169.640000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE SMALL CAP2015.04.10126.2165.880000
PARVEST CONVERTIBLE BOND WORLD2014.12.191 145.7163.430000
PARVEST CREDIT STRATEGIES2010.08.314.437.120000
PARVEST DIVERSIFIED CONSERVATIVE2012.09.0419.6134.230000
PARVEST DIVERSIFIED DYNAMIC2015.04.10153.6239.910000
PARVEST DIVERSIFIED EURO INFLATION PLUS Classic2014.12.190.0100.870000
PARVEST DIVERSIFIED INFLATION2014.12.195.2103.400000
PARVEST ENHANCED CASH 1 YEAR2011.07.0540.8107.650000
PARVEST ENHANCED CASH 6 MONTHS2015.04.10111.4110.000000
PARVEST ENHANCED CASH N8 MONTHS2015.01.2022.4119.760000
PARVEST ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2015.04.1046.4149.890000
PARVEST EQUITY ASIA EX-JAPAN2011.07.1279.9331.340000
PARVEST EQUITY AUSTRALIA2015.04.1063.3961.560000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION ASIA EX-JAPAN2014.12.1948.6118.980000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EURO2014.12.19368.4474.670000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EUROPE2015.04.1020.0154.210000
PARVEST EQUITY BRAZIL2015.04.10171.989.520000
PARVEST EQUITY BRIC2015.04.10161.5136.580000
PARVEST EQUITY CHINA2014.12.197.3346.750000
PARVEST EQUITY EURO2011.07.12101.1116.390000
PARVEST EQUITY EURO SMALL CAP2012.11.1921.6211.190000
PARVEST EQUITY EUROPE ALPHA2011.07.12241.2105.100000
PARVEST EQUITY EUROPE CONVERGING2013.05.2430.2103.810000
PARVEST EQUITY EUROPE EMERGING2011.07.12100.7174.390000
PARVEST EQUITY EUROPE FINANCE2011.07.1221.661.540000
PARVEST EQUITY EUROPE GROWTH2011.07.12618.0197.540000
PARVEST EQUITY EUROPE LS302013.05.244.489.730000
PARVEST EQUITY EUROPE MID CAP2015.04.10103.6767.770000
PARVEST EQUITY EUROPE SMALL CAP2015.04.10942.7195.680000
PARVEST EQUITY EUROPE VALUE2015.04.10429.5181.380000
PARVEST EQUITY FRANCE2013.05.2444.3431.240000
PARVEST EQUITY GERMANY2011.07.1265.892.600000
PARVEST EQUITY GLOBAL BRANDS2011.07.1222.9333.120000
PARVEST EQUITY HIGH DIVIDEND EUROPE2015.04.10405.8101.930000
PARVEST EQUITY INDIA2011.07.12119.5178.660000
PARVEST EQUITY INDONESIA2014.12.190.095.270000
PARVEST EQUITY JAPAN2015.04.1010 183.95 159.000000
PARVEST EQUITY JAPAN SMALL CAP2015.04.108 943.78 229.000000
PARVEST EQUITY LATIN AMERICA2015.04.1090.9562.190000
PARVEST EQUITY SOUTH KOREA2015.04.1013.682.930000
PARVEST EQUITY SWITZERLAND2013.05.2458.7695.990000
PARVEST EQUITY TURKEY2014.12.1918.0227.960000
PARVEST EQUITY UK2012.09.048.3126.720000
PARVEST EQUITY USA2015.04.10393.8128.880000
PARVEST EQUITY USA MID CAP2015.04.10774.3218.340000
PARVEST EQUITY USA SMALL CAP2015.04.1026.2268.780000
PARVEST EQUITY USA VALUE2013.05.2430.7106.000000
PARVEST EQUITY WORLD2012.11.2620.7110.330000
PARVEST EQUITY WORLD CONSUMER DURABLES2014.12.191.3164.000000
PARVEST EQUITY WORLD EMERGING2015.04.1034.3119.780000
PARVEST EQUITY WORLD ENERGY2014.12.191.298.250000
PARVEST EQUITY WORLD FINANCE2015.04.1014.4381.890000
PARVEST EQUITY WORLD HEALTH CARE2015.04.10303.11 084.450000
PARVEST EQUITY WORLD NEXT GENERATION2013.05.241.1131.520000
PARVEST EQUITY WORLD RESOURCES2011.07.12102.0265.320000
PARVEST EQUITY WORLD TECHNOLOGY INNOVATORS2013.05.2423.9100.990000
PARVEST EURO BOND SUSTAINABLE DEVELOPMENT2009.11.258.3113.550000
PARVEST EUROPE OPPORTUNITIES2009.03.11129.393.760000
PARVEST FLEXIBLE BOND EUROPE CORPORATE2015.04.10214.2126.410000
PARVEST Flexible Assets (EUR)2015.04.1019.5117.050000
PARVEST Flexible Assets Plus (USD)2012.11.1919.3210.530000
PARVEST Flexible Bond World2015.04.1035.352.140000
PARVEST GLOBAL ENVIRONMENT2015.04.10136.0173.910000
PARVEST GREATER EUROPE2009.05.150.062.480000
PARVEST GROWTH (EURO)2009.03.1110.979.760000
PARVEST ITALY2009.11.257.248.150000
PARVEST MONEY MARKET EURO2015.04.10631.4210.030000
PARVEST MONEY MARKET USD2015.04.10440.8204.460000
PARVEST Multi-Strategy FX2012.09.182.4102.370000
PARVEST Multi-Strategy High Vol (USD)2015.04.1017.196.340000
PARVEST Multi-Strategy Low Vol2015.04.102.7101.590000
PARVEST OPPORTUNITIES USA2014.07.152.796.770000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES EUROPE2012.11.266.866.440000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES WORLD2015.04.1028.055.440000
PARVEST SCANDINAVIAN BOND2009.03.1165.51 910.650000
PARVEST SHORT TERM CHF2011.12.06117.9307.910000
PARVEST SHORT TERM EURO PREMIUM2013.11.2020.0114.010000
PARVEST SHORT TERM GBP2011.12.0630.0196.270000
PARVEST STEP 90 EURO2015.04.1067.5120.890000
PARVEST SUSTAINABLE BOND EURO CORPORATE2015.04.10175.2146.150000
PARVEST SUSTAINABLE EQUITY EUROPE2015.04.1027.3125.550000
PARVEST TARGET RETURN (EURO)2008.04.24119.3109.740000
PARVEST USA LS302010.08.091.273.130000
PARVEST V3502015.04.10110.7111.330000
PARVEST WORLD AGRICULTURE (USD)2008.10.2421.665.480000
PARVEST WORLD AGRICULTURE Classic H EUR-CAP2013.05.2458.391.640000
PARVEST WORLD COMMODITIES2014.12.190.868.940000
PARWORLD AGRICULTURE2008.12.15178.180.910000
PARWORLD EMERGING STEP 80 (EUR)2010.09.1679.3112.070000
PARWORLD ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2009.11.11193.589.530000
PARWORLD QUAM 102011.06.0845.7113.750000
PILIS-INVEST Ingatlanbefektetési Alap2004.12.08675.6770.866300
PILLÉR Első Ingatlanbefektetési Alap2006.05.314 281.81 338.000000
PTAD EXPONENTIAL OIL Abszolút Hozamú Származtatott Részalap A sorozat2019.12.100.30.009231
Pelso Quant Származtatott Befektetési Alap2014.06.25185.61.103711
Pioneer Balance Alapok Alapja2009.12.30355.70.943626
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap A Sorozat2016.06.081 644.91.082701
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap I Sorozat2016.06.06134.91.103600
Pioneer Eurobond Kötvény Alap2008.09.180.31.037347
Pioneer Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja 2014.01.15256.60.871095
Pioneer Flotta Alapok Alapja A Sorozat2016.06.07649.80.981853
Pioneer Horizont 2025 Alap K Sorozat2012.10.250.01.008141
Pioneer Horizont 2030 Alap K Sorozat2012.10.250.00.991871
Pioneer Katamarán Származtatott Alap A sorozat2016.06.07946.10.919242
Pioneer Katamarán Származtatott Alap C sorozat2015.05.040.00.000000
Pioneer Katamarán Származtatott Alap I Sorozat2016.02.17129.80.941703
Pioneer Konzervatív Vegyes Alap I sorozat2016.02.25104.11.071174
Pioneer Magyar Kötvény Alap B sorozat B sorozat2009.01.220.43.104586
Pioneer Profitmax Alapok Alapja2009.12.30308.90.766221
Pioneer Regatta 2 Származtatott Alap2013.05.10584.51.504889
Pioneer Relax Alapok Alapja2009.12.30130.01.017782
Platina Alfa Származtatott Befektetési Alap2019.12.101 635.03.035339
Platina Béta Származtatott Befektetési Alap2019.12.101 946.03.225849
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap A sorozat2019.12.101 283.63.031980
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap B sorozat2017.01.030.71.979781
Platina Gamma Származtatott Befektetési Alap2019.12.104 217.23.459498
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap A sorozat2019.12.102 807.83.726129
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap B sorozat2019.12.1011 014.43.838978
Plotinus Származtatott Befektetési Alap2017.06.12132.71.345454
Prémium 1 Alapok Alapja2016.02.221 570.91.303538
Prémium 2 Alapok Alapja2016.05.30104.61.238130
Q1 Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2019.04.26728.90.717876
QUANTIS Abszolút Hozamú Alapok Alapja2015.04.03814.21.056376
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.01.305606
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.698650
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.05122.31.424992
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.000000
QUANTIS Dél-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap A sorozat2015.04.140.32.069170
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.04.140.61.606784
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.04.14795.22.504045
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.04.140.00.000000
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap A sorozat2015.03.310.41.001498
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.03.310.60.992001
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.03.31755.61.377127
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.03.300.00.000000
QUANTIS Globális Trend USD Részvény Alapok Alapja A sorozat A sorozat2011.02.151.71.217914
QUANTIS Globális USD Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális USD Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja A sorozat2015.04.030.11.066018
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N EUR sorozat2015.04.030.40.911569
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.03265.11.286570
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N USD sorozat2015.04.030.00.000000
QUANTIS HUF Likviditási Alap A sorozat2015.03.2772.81.298248
QUANTIS HUF Likviditási Alap N HUF sorozat2015.03.27592.31.260756
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.01.534334
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.27312.62.901045
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.01.925230
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.737209
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.2336.31.550460
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.000000
QUANTIS Kína Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.939414
QUANTIS Kína Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.123693
QUANTIS Kína Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.26201.91.795896
QUANTIS Kína Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.00.000000
QUANTIS Kína USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja A sorozat2015.04.0384.31.448198
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.031 385.41.382360
QUANTIS Oroszország EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Oroszország Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.606613
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.476748
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.1863.80.737848
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.000000
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja A sorozat2014.02.280.01.449909
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
Quaestor AranyTallér Vegyes Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.2634.93.318300
Quaestor Borostyán Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2019.04.2652.83 572.560000
Quaestor Deviza Nyíltvégű Befektetési Alap2016.10.2013.60.894674
Quaestor Kurázsi Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.26251.52.809446
Quaestor Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2006.05.29864.315 353.000000
Quaestor Tallér Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.2624.93.378200
RCM Abszolút Hozam Globál Kötvény Alapok Alapja2009.03.183.194.380000
Raiffeisen 2016 Kötvény Alap2016.06.24104.21.364813
Raiffeisen Betét Alap2017.10.2710 760.01.697347
Raiffeisen Euró Prémium Rövid kötvény Alap2019.12.119.11.057042
Raiffeisen Fix Mix Tőkegarantált Származtatott Alap2011.03.16864.51.105837
Raiffeisen Földünk Értékei 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.12736.610 020.622570
Raiffeisen Földünk Értékei Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.291 433.210 270.787226
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap A sorozat2019.12.111 576.91.731616
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap Q sorozat2019.12.11581.41.018036
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap R sorozat2019.12.11747.51.008321
Raiffeisen Hozamrögzítő Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.26970.710 758.910010
Raiffeisen Index Prémium Származtatott Alap2019.12.111 211.51.395968
Raiffeisen Index Prémium Származtatott Alap Q sorozat2019.12.11672.51.008955
Raiffeisen Ingatlan Alap A sorozat2019.12.1122 761.42.331443
Raiffeisen Ingatlan Alap B sorozat2019.12.114.32.369674
Raiffeisen Ingatlan Alap C sorozat2019.12.117 900.62.378284
Raiffeisen Ingatlan Alap D sorozat2019.12.1177.01.308276
Raiffeisen Ingatlan Alap U sorozat2019.12.1129.51.283803
Raiffeisen Kamat Prémium Rövid Kötvény Alap2019.12.1114 444.93.828876
Raiffeisen Kötvény Alap A sorozat2019.12.112 927.14.805226
Raiffeisen Kötvény Alap B sorozat2019.12.1119 143.54.820841
Raiffeisen Kötvény Alap I sorozat2019.12.11524.61.177555
Raiffeisen Kötvény Alap Q sorozat2019.12.110.01.004100
Raiffeisen Likviditási Alap2017.10.271 103.02.182790
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja A sorozat2019.12.1116 272.71.101789
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja E sorozat2019.12.1121.21.335846
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja Q sorozat2019.12.1117.21.010344
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja U sorozat2019.12.112.91.111788
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja A sorozat2019.12.116 294.75.957008
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja B sorozat2019.12.1151.65.909974
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja E sorozat2019.12.116.81.096075
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja Q sorozat2019.12.1116.11.005984
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja U sorozat2019.12.111.91.096607
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja A sorozat2019.12.1111 422.41.649318
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja B sorozat2019.12.11201.71.637410
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja E sorozat2019.12.1122.01.064939
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja Q sorozat2019.12.1121.21.008504
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja U sorozat2019.12.117.21.100833
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja A sorozat2019.12.11251.81.133045
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja E sorozat2019.12.110.30.903887
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja F sorozat2019.12.110.00.908270
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja A sorozat2019.12.112 028.44.150087
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja B sorozat2019.12.11300.24.148430
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja E sorozat2019.12.110.11.045001
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja Q sorozat2019.12.110.01.033700
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2019.12.11351.01.370785
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja B sorozat2019.12.1199.51.367896
Raiffeisen Private Banking Duna Alapok Alapja2013.11.270.01.036362
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja A sorozat2019.12.111 872.81.439070
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja B sorozat2019.12.1194.11.439185
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja Q sorozat2019.12.110.01.024600
Raiffeisen Private Corvinus Alapok Alapja2016.06.0618.31.467414
Raiffeisen Részvény Alap A sorozat2019.12.111 636.02.632991
Raiffeisen Részvény Alap B sorozat2019.12.11120.92.663871
Raiffeisen Részvény Alap Q sorozat2019.12.110.01.004700
Raiffeisen Részvény Alap R sorozat2019.12.112 873.21.085998
Raiffeisen Sztárválogatott Tőkevédett Származtatott Alap2013.06.200.00.000000
Raiffeisen TOP 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.07.170.00.000000
Raiffeisen Topselection Alap2009.03.18160.4100.320000
Raiffeisen Univerzum 2 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.203 721.010 162.345833
Raiffeisen Univerzum 3 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.061 293.210 446.125387
Raiffeisen Univerzum 4 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.10.032 564.110 716.641393
Raiffeisen Univerzum Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.01.313 766.410 481.338180
Raiffeisen-Abszolút hozam-Feltörekvö-Piacok Alapok Alapja2009.07.232.893.730000
Raiffeisen-Abszolút hozam-Kiegyensúlyozott-Globális Alapok Alapja2019.12.1112.399.390000
Raiffeisen-CsendesÓceáni-Részvény Alap2019.12.11141.4193.040000
Raiffeisen-Dollár-Kötvény Alap2009.07.2229.3157.090000
Raiffeisen-Dollár-RövidLejáratúKötvény Alap2019.12.1135.3161.570000
Raiffeisen-Energia-Részvény Alap2019.12.11105.8121.610000
Raiffeisen-Euro-RövidLejáratúKötvény Alap2019.12.11920.4106.290000
Raiffeisen-Euro-Vállalati Kötvény Alap 2019.12.11209.2215.210000
Raiffeisen-EuroPlusz-Kötvény Alap2019.12.11464.113.990000
Raiffeisen-Eurázsia-Részvény Alap2019.12.11461.9267.210000
Raiffeisen-Európa-Részvény Alap 2019.12.11416.1249.210000
Raiffeisen-Európa-SmallCap Alap2019.12.1178.8326.040000
Raiffeisen-Feltörekvő-ASEAN-Részvény Alap2009.07.2218.377.820000
Raiffeisen-FeltörekvőEurópa-SmallCap Alap2009.07.2315.744.210000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Infrastruktúra Alap2019.12.1134.7197.930000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Részvény Alap2019.12.11234.4267.840000
Raiffeisen-Globál-Fundamentális-Részvény Alap2011.08.0811.369.750000
Raiffeisen-Globál-Kötvény Alap2019.12.11324.6111.550000
Raiffeisen-Globál-Mix Alap 2019.12.111 958.5130.400000
Raiffeisen-Globál-Részvény Alap2019.12.11595.2332.420000
Raiffeisen-HealthCare-Részvény Alap2019.12.11100.3247.410000
Raiffeisen-KeletEurópa-Kötvény Alap2019.12.11156.4286.720000
Raiffeisen-KeletEurópa-Részvény Alap2019.12.11295.5325.330000
Raiffeisen-KeletEurópaPlusz-Kötvény Alap2009.07.22108.8140.600000
Raiffeisen-MagasOsztalékú-Részvény Alap2019.12.11147.3164.650000
Raiffeisen-Oroszország-Részvény Alap2019.12.1176.9112.310000
Raiffeisen-Topselection-Garantált-Befektetési Alap2013.12.1373.4110.210000
Raiffeisen-USA-Részvény Alap2019.12.11407.3237.500000
Reálszisztéma-Marco Polo Nemzetközi Részvény Származtatott Alap B sorozat2015.06.110.00.000000
SKIPPER Abszolút Hozamú Derivatív Alap2019.12.100.00.010178
SKIPPER Abszolút Hozamú Derivatív Alap A sorozat2019.12.1019.81.031723
SUI GENERIS 1.1 Származtatott Befektetési Alap2019.12.101 356.81.186204
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Cina2007.05.100.076.750000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Europa2007.05.100.0119.640000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Nord America2007.05.100.074.380000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Paesi Emergenti Europa Medio Oriente ed Africa2007.05.100.0182.470000
Sberbank Pénzpiaci Alap2017.11.24381.81.643496
Sequoia Származtatott Befektetési Alap2019.12.107.51.026211
Sovereign PB Származtatott Alap2019.12.101 504.11.116199
Superposition Származtatott Befektetési Alap2019.12.101 037.61.192188
Superposition Származtatott Befektetési Alap B sorozat2019.12.102 201.00.983130
Superposition Származtatott Befektetési Alap C sorozat2019.12.10135.90.991864
Szuper 8 Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2016.03.112 360.610 023.620000
Szuper 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.12.015 143.510 182.690000
Takarék Abszolút Hozamú Befektetési Alap2019.12.10589.51.461462
Takarék Adria Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2019.12.101 391.60.910268
Takarék Apollo Származtatott Részvény Befektetési Alap2019.12.103 246.31.353639
Takarék BUX Indexkövető Részvény Befektetési Alap2019.12.10792.51.081729
Takarék Dollar Real Estate Fund of Funds Takarék Dollár Ingatlan Alapok Alapja2019.12.104.21.063371
Takarék Euró Ingatlan Alapok Alapja2019.12.1023.51.075209
Takarék FHB Nemzetközi Részvény Befektetési Alap Megszűnési eljárás alatt2015.11.1951.20.811556
Takarék Invest Közép-Kelet-Európai Részvény Alapok Alapja2011.06.0213.80.688806
Takarék Invest Likviditási Nyíltvégű Befektetési Alap2015.07.0120 553.71.390861
Takarék Invest Magyar Vegyes Befektetési Alap2010.07.01116.40.902402
Takarék Rövid Kötvény Befektetési Alap2019.12.111 089.01.154748
Takarék Származtatott Befektetési Alap2019.12.103 560.10.922118
Takarék Állampapír Befektetési Alap2009.10.203 641.21.749907
TakarékInvest Származtatott Nyiltvégű Befektetési Alap2016.02.091 495.71.281200
Toptrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.09.301 430.010 032.480000
Torony Ingatlan Befektetési Alap A sorozat2019.12.128 844.51.696208
Torony Ingatlan Befektetési Alap B sorozat2019.12.129 350.91.041380
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat2016.10.144 221.911 828.820000
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap K sorozat2016.10.144.211 828.820000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap A Sorozat2016.06.301 826.511 986.580000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap K Sorozat2016.06.301.411 986.580000
Triatlon Plusz Tőkebiztosított Származtatott Alap2011.01.14488.113 013.830000
Triatlon Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.301 088.512 346.300000
UBS (Lux) Key Selection Sicav – Asian Equities (USD) B2010.05.14135.7121.030000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - European Equities B2010.05.12260.013.230000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - US Equities (USD) B2010.05.12386.013.850000
UBS (Lux) Strategy Fund - Balanced (EUR) B2010.05.12572.71 931.500000
UBS (Lux) Strategy Fund - Fixed Income (EUR) B2010.05.12358.92 285.510000
UBS (Lux) Strategy Fund - Growth (EUR) B2010.05.12250.22 302.930000
UniCredit Hozamfix Tőkegarantált Származtatott Alap2010.10.011 696.110 054.150000
UniCredit Piaci Optimum Származtatott Alap2010.11.301 534.314 747.710000
VB-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
VB-Europa-Invest2010.06.0783.6127.280000
VB-GoEast-Bond2012.02.2916.595.680000
VB-Interbond2009.01.2685.372.160000
VB-Pacific-Invest2012.02.2969.797.830000
Világtrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.07.15847.710 138.700000
Volksbank Euro Kötvény Alapok Alapja2008.12.120.00.000000
Volksbank Ingatlan Alapok Alapja2009.04.030.00.000000
Volksbank-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
Volksbank-Europa-Invest2009.07.0678.4109.100000
Volksbank-GoEast-Bond2012.02.2916.5113.570000
Volksbank-GoEast-Invest2012.02.2922.672.330000
Volksbank-Pacific-Invest2009.07.0672.170.420000
Volksbank-Smile2012.02.2949.2115.690000
YOU INVEST Dinamikus Alapok Alapja2019.12.102 817.81.487700
YOU INVEST Dinamikus EUR Alapok Alapja2019.12.090.71.026400
YOU INVEST Kiegyensúlyozott Alapok Alapja2019.12.106 544.31.453700
YOU INVEST Kiegyensúlyozott EUR Alapok Alapja2019.12.091.11.017300
YOU INVEST Stabil Alapok Alapja2019.12.102 844.81.424800
YOU INVEST Stabil EUR Alapok Alapja2019.12.091.01.000400
[origo] klikk Nyíltvégű Ingatlan Alapok Alapja2009.06.0242.91.314500
[origo] klikk Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2008.11.103.11.031600
iCASH Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1412.60.497173
iCASH Dynamic FX Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1414.10.378473
Évgyűrűk Nyilvános Pénzpiaci Alap2011.03.041.00.978601



IMPRESSZUM  | MÉDIAJÁNLAT  | JOGI KÖZLEMÉNY