Portfoliofinancial kezdőlap
Hírlevélre felíratkozás
Név:
E-mail:
Kapcsolat

Portfolio TeleTrader Kft.

1033 Budapest, Polgár u. 8-10.
Tel: +361 327-4085
Fax: +361 327-4081
e-mail: sales@portfoliofinancial.hu
Számlaszám: 18203332-06002946-40010019 (FHB Bank)

NETTÓ ESZKÖZÉRTÉKEK


MegnevezésDátumNettó eszközértékEgy jegy értéke
ACATIS CHAMPIONS SELECT - ACATIS AKTIEN DEUTSCHLAND ELM2016.11.30175.8265.620000
ACATIS CHAMPIONS SELECT - WALLBERG ACATIS VALUE INSIDE2014.09.105.967.440000
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.1336.00.609612
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2017.06.120.30.120469
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2017.06.125.50.119284
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.150.00.000000
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2019.03.2931.80.114850
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2019.03.292 288.71.696095
ADÜTON Származtatott Befektetési Alap2020.08.053 156.71.198433
AEGON Atticus Vision Származtatott Befektetési Alap 2011.09.142 334.01.433474
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap2020.08.0519 704.75.685236
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap I sorozat2020.08.051 829.51.147170
AEGON Bessa Származtatott Befektetési Alap2018.12.100.00.009542
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap2020.08.052.01.777448
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap P sorozat2020.08.056.30.534187
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap PL sorozat2020.08.050.00.655870
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \A\ sorozat2020.08.051 800.41.267580
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \I\ sorozat2020.08.051 241.01.381963
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.08.053 668.84.697512
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.08.051.23.635670
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap C sorozat2020.08.050.10.963330
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.08.0511 172.75.072636
AEGON Lengyel Kötvény Alap A sorozat2020.08.05771.81.856232
AEGON Lengyel Kötvény Alap I sorozat2020.08.05112.21.390814
AEGON Lengyel Kötvény Alap P sorozat2020.08.0556.01.238784
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap A sorozat2020.08.05138.11.099989
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2020.08.050.31.119574
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.08.057.10.764777
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.08.051 958.01.137474
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.08.0549.81.056244
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2020.08.0512 849.72.682441
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap C sorozat2020.08.050.31.012202
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap E sorozat2020.08.050.81.019064
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2020.08.0512 632.41.063806
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap P sorozat2020.08.054.61.204910
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap R sorozat2020.08.05780.11.227600
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap U sorozat2020.08.050.71.084693
AEGON Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2020.08.053 483.02.200085
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2020.08.053 563.51.722818
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.08.050.91.249665
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.08.0511 756.01.904215
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap A sorozat (HUF)2020.08.051 299.80.755024
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap E sorozat2020.08.050.40.720683
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap I sorozat (HUF)2020.08.05353.50.798481
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap P sorozat2020.08.052.30.813682
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap R sorozat2020.08.05320.40.778428
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap U sorozat2020.08.050.30.789537
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap2020.08.057 511.72.277954
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2020.08.05982.71.003279
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap2020.08.054 602.92.914177
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.08.051 178.83.213434
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap P sorozat2020.08.059.21.300817
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap PI sorozat2020.08.050.01.201883
AEGON Smart Money Befektetési Alapok Alapja2020.08.056 701.01.436328
AEGON Value Származtatott Deviza Alap2009.05.151 624.40.887784
Aberdeen Balanced Global A22011.12.153.414.007300
Aberdeen Constellation Global A22011.12.1515.115.588500
Aberdeen Equity Europe A22011.12.159.715.581700
Aberdeen Euró Ingatlan \B\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261.00.288484
Aberdeen Euró Ingatlan \I\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.260.20.293026
Aberdeen Euró Vállalati Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.28280.80.065410
Aberdeen Feltörekvő Piaci Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2845.50.067946
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A22017.06.28491.844.595900
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged CHF2017.06.2812.3138.690600
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged EUR2017.06.28102.6141.813400
Aberdeen Global Asia Pacific Equity A22017.06.282 443.576.479700
Aberdeen Global Asia Pacific Equity E22012.06.1597.59.398100
Aberdeen Global Asia Pacific Equity Inst A22017.06.2827.110.362200
Aberdeen Global Asia Pacific Equity S22017.06.289.426.123100
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A22017.06.2833.26.645400
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A2 Hedged2017.06.283.69.348900
Aberdeen Global Asian Property Share A22017.06.2818.419.117700
Aberdeen Global Asian Property Share A2 Hedged2017.06.281.88.619100
Aberdeen Global Asian Property Share S22017.06.2822.418.556000
Aberdeen Global Asian Property Share S2 Hedged2012.08.162.87.944400
Aberdeen Global Asian Smaller Companies A22017.06.281 088.244.689800
Aberdeen Global Australasian Equity A22012.08.0671.525.518000
Aberdeen Global Brazil Bond A22017.06.284.9129.447600
Aberdeen Global Brazil Equity A22017.06.289.66.134000
Aberdeen Global Brazil Equity E22015.05.120.08.966200
Aberdeen Global Brazil Equity S22017.06.283.06.083100
Aberdeen Global Chinese Equity A22017.06.28420.425.943100
Aberdeen Global Chinese Equity S22017.06.286.022.357700
Aberdeen Global Dividend Europe A12011.04.196.8126.790000
Aberdeen Global Dividend Europe A2 Hedged2012.08.068.0138.163000
Aberdeen Global Dividend Europe S12012.08.061.4136.481700
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged2012.08.062.2137.372000
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged USD2012.08.160.5157.751100
Aberdeen Global Eastern European Equity A22017.06.2817.3100.892100
Aberdeen Global Eastern European Equity S22017.06.2821.399.471000
Aberdeen Global Emerging Markets Corporate Bond A22017.06.2869.513.591300
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 CHF2012.08.06118.912.465800
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 USD2017.06.281 659.468.846100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity E22017.06.28255.715.712100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity S22017.06.2817.12 384.581300
Aberdeen Global Emerging Markets Infrastructure Equity2017.06.285.57.798800
Aberdeen Global Emerging Markets Local Currency Bond A22017.06.2810.39.605700
Aberdeen Global Emerging Markets Smaller Companies A22017.06.28217.718.761900
Aberdeen Global Ethical World Equity A22016.02.2413.99.648800
Aberdeen Global Euro High Yield Bond A22017.06.28190.922.532100
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AD22012.08.068.011.135000
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AG22012.08.062.324.780100
Aberdeen Global European Equity A22017.06.2890.850.488600
Aberdeen Global European Equity Dividend A22017.06.2823.5206.835900
Aberdeen Global European Equity Dividend S22017.06.2824.7200.932900
Aberdeen Global European Equity Ex UK A22012.08.060.58.964100
Aberdeen Global European Equity S22017.06.2844.1417.759400
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A22017.06.2810.4158.481300
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A2 hedged2017.06.285.9147.161400
Aberdeen Global II - Australian Dollar Bond Fund A22012.08.06130.03 952.568200
Aberdeen Global II - Canadian Dollar Bond Fund A22012.08.06146.63 479.131600
Aberdeen Global II - Convertible Europe Fund A22017.06.2857.317.479400
Aberdeen Global II - Emerging Europe Fixed Income Fund A22016.09.2214.2222.906200
Aberdeen Global II - Euro Government Bond Fund A22017.06.28127.6517.178500
Aberdeen Global II - Euro High Yielding Fixed Income Fund A22016.09.2235.6144.659400
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A22017.06.2832.4189.477300
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged CHF2012.08.0626.1142.517100
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged EUR2017.06.2813.4164.530100
Aberdeen Global II - Short Term Euro Bond Fund A22017.06.2864.3147.581500
Aberdeen Global II - Short Term US Dollar Bond Fund A22017.06.2869.6310.626400
Aberdeen Global II - Sterling Aggregate Bond Fund A22016.05.1210.22 431.012000
Aberdeen Global II - US Dollar Bond Fund A22017.06.2831.23 754.773100
Aberdeen Global Indian Equity A22017.06.28540.9150.225000
Aberdeen Global Infrastructure A22017.06.2810.88.361300
Aberdeen Global Infrastructure A2 Hedged EUR2017.06.284.58.004700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 CHF2012.08.161.78.291800
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 EUR2017.06.286.17.914700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 USD2017.06.2813.48.269100
Aberdeen Global Japanese Equity A22012.08.065 103.2217.255900
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged CHF2012.08.0646.3143.344200
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged EUR2017.06.28632.613.154400
Aberdeen Global Japanese Equity S22012.08.06649.512 461.892700
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged2012.08.069.5141.897000
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged EUR2017.06.2816.612.900700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A22012.08.06871.3547.246600
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A2 Hedged2017.06.2875.023.050000
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S22012.08.06678.962 935.393700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S2 Hedged2012.08.163.09.265000
Aberdeen Global Latin American Equity A2 EUR2017.06.285.37.088400
Aberdeen Global Latin American Equity A2 USD2017.06.2863.03 517.729600
Aberdeen Global Latin American Equity E22017.06.288.08.771500
Aberdeen Global Latin American Equity S22017.06.2819.83 474.683500
Aberdeen Global Multi-Manager World Equity A-22017.06.2817.217.643600
Aberdeen Global North American Equity A22017.06.28131.326.412600
Aberdeen Global Responsible World Equity A22017.06.287.811.490300
Aberdeen Global Russian Equity A22017.06.286.18.848500
Aberdeen Global Russian Equity S22017.06.288.28.744200
Aberdeen Global Sterling Financials Bond A22012.08.0625.72.016200
Aberdeen Global Technology A22017.06.28143.75.427700
Aberdeen Global Technology S22017.06.2820.6128.638500
Aberdeen Global UK Equity A22017.06.2818.624.695500
Aberdeen Global World Bond A2 Hedged2012.06.159.910.316200
Aberdeen Global World Equity A22017.06.28361.218.943700
Aberdeen Global World Equity E22017.06.2834.917.080400
Aberdeen Global World Equity S22012.08.065.5163.233700
Aberdeen Global World Resources A22017.06.2832.911.543700
Aberdeen Global World Resources A2 Hedged EUR2017.06.280.511.251100
Aberdeen Global World Resources E22017.06.287.910.170300
Aberdeen Global World Resources S22017.06.2838.111.212600
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged2012.08.164.09.657100
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged EUR2017.06.2810.010.957200
Aberdeen Ingatlan Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261 503.50.417485
Aberdeen Konzervatív Vegyes Alapokba Befektető Bef. Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.06.1325.30.084202
Aberdeen Latin-Amerika Részvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2834.60.060940
Aberdeen Magyar Kötvény Alap2013.10.150.00.000000
Aberdeen Moderation A22011.12.159.411.127200
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Canadian Dollar Fund A22017.06.2864.82 246.658750
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Euro Fund A22017.06.28315.9443.900487
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Sterling Fund A22017.06.2872.04 782.166380
Aberdeen Money Market Fund (Lux) US Dollar Fund A22017.06.28690.63 099.689190
Access Commodity Selection Nyíltvégű Befektetési Alap2017.02.200.30.531312
Access Global Aggressive Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1328.21.133036
Access Global Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.25109.30.965086
Access Global Dynamic Befektetési Alap2013.01.25166.51.033501
Access Global Selection Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.04.072.01.057298
Access World Gold Trend Nyíltvégű Befektetési Alap2012.10.300.10.649049
Access-BWM Hedge Fund Követő Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.2521.40.636827
Accorde Abacus Alap2020.08.051 316.60.903252
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja A sorozat2020.08.055 348.61.065095
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja B sorozat2020.08.052.91.036201
Accorde CVK2 Alapok Alapja A sorozat2020.08.05400.10.998388
Accorde CVK2 Alapok Alapja B sorozat2020.08.052.00.959752
Accorde CVK2 Alapok Alapja C sorozat2020.08.050.71.050384
Accorde CVK3 Alapok Alapja A sorozat2020.08.05273.20.968010
Accorde CVK3 Alapok Alapja B sorozat2020.08.051.30.934806
Accorde CVK3 Alapok Alapja C sorozat2020.08.050.41.015288
Accorde Cuvée Befektetési Alap A sorozat2020.08.05429.10.985705
Accorde Cuvée Befektetési Alap B sorozat2020.08.050.00.974672
Accorde Első Román Részvényalap A sorozat2020.08.051 558.51.259422
Accorde Első Román Részvényalap B sorozat2020.08.051.51.242606
Accorde Első Román Részvényalap I sorozat2020.08.052 375.01.304143
Accorde Global Alap2020.08.051 010.21.018995
Accorde Közép-Európai Részvény Alap A sorozat2020.08.05638.20.925798
Accorde Közép-Európai Részvény Alap B sorozat2020.08.051.10.911512
Accorde Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2020.08.05451.90.944109
Accorde Omega Származtatott Befektetési Alap2018.07.23346.40.928278
Accorde Prizma Alap2020.08.056 605.41.059766
Accorde Prizma Alap B sorozat2020.08.052.50.983160
Accorde Prizma Alap I sorozat2020.08.0510.30.983464
Accorde Prémium Alapok Alapja A sorozat2020.08.053 140.60.987664
Accorde Prémium Alapok Alapja B sorozat2020.08.055.00.945774
Accorde Prémium Alapok Alapja C sorozat2020.08.058.11.041548
Accorde Resources Származtatott Befektetési Alap2018.07.23256.00.818870
Accorde Selection Részvény Alap2020.08.051 071.90.918821
Accorde Selection Részvény Alap B sorozat2020.08.050.10.884205
Accorde Selection Részvény Alap C sorozat2020.08.050.10.911231
Accorde Sharp Származtatott Részalap2020.08.051 303.00.971769
Accorde Sharp Származtatott Részalap B sorozat2020.08.050.10.982806
Accorde Sharp Származtatott Részalap I sorozat2020.08.0510.30.983284
Accorde Spartan Görög Részvényalap A sorozat2020.08.05540.60.675523
Accorde Spartan Görög Részvényalap B sorozat2020.08.050.50.678129
Accorde Spartan Görög Részvényalap I sorozat2020.08.05438.70.686851
Accorde Származtatott Esernyőalap / Accorde Techno Származtatott Részalap2020.08.051.21.247894
Accorde USD Rövid Kötvény Alap2020.08.0512.01.039069
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2020.08.0528 071.72.577588
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap B sorozat2020.08.0575.22.446164
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap C sorozat2020.08.050.30.974890
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap E sorozat2020.08.057.40.971638
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2020.08.054 770.81.046508
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap R sorozat2020.08.05249.61.291908
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap U sorozat2020.08.055.01.059472
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap A sorozat2020.08.053 060.41.557598
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap C sorozat2020.08.050.11.015808
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap I sorozat2020.08.0524 165.71.623952
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap P sorozat2020.08.0535.11.229400
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap R sorozat2020.08.050.01.218598
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap A sorozat2020.08.051.21.085067
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap I sorozat2020.08.057 177.11.120169
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap UI sorozat2020.08.050.11.224941
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.08.052 692.31.865775
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.08.050.41.356429
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap C sorozat2020.08.050.11.070263
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.08.052 829.01.102346
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap P sorozat2020.08.050.01.082940
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap Pi sorozat2020.08.050.01.063306
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap R sorozat2020.08.05237.91.104823
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap U sorozat2020.08.050.01.220523
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap A sorozat2020.08.056 029.91.021997
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap C sorozat2020.08.050.01.070491
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap E sorozat2020.08.055.90.980314
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap I sorozat2020.08.059 719.21.070330
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap P sorozat2020.08.0529.61.042823
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap R sorozat2020.08.05868.01.058519
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap U sorozat2020.08.055.11.076740
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja A sorozat2020.08.055.80.010328
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja B sorozat2020.08.053 794.11.496425
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja I sorozat2020.08.052 661.31.093599
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja P sorozat2020.08.050.01.054164
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja Pi sorozat2020.08.050.01.038133
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja R sorozat2020.08.051 155.61.076160
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja U sorozat2020.08.050.21.200181
Aegon Prémium Dynamic Alapokba Fektető Részalap2020.08.05790.41.073159
Aegon Prémium Everest Alapokba Fektető Részalap2020.08.052 762.41.189115
Aegon Prémium Expert Alapokba Fektető Részalap2020.08.05300.10.980841
Aegon Tempó Allegro 10 Alapokba Fektető Részalap2020.08.051 925.71.180335
Aegon Tempó Allegro 8 Alapokba Fektető Részalap2020.08.051 141.21.194482
Aegon Tempó Allegro 9 Alapokba Fektető Részalap2020.08.05833.61.174501
Aegon Tempó Andante 1 Alapokba Fektető Részalap2020.08.05640.41.114677
Aegon Tempó Andante 2 Alapokba Fektető Részalap2020.08.05489.11.138640
Aegon Tempó Andante 3 Alapokba Fektető Részalap2020.08.05557.71.145994
Aegon Tempó Moderato 4 Alapokba Fektető Részalap2020.08.05538.31.166087
Aegon Tempó Moderato 5 Alapokba Fektető Részalap2020.08.05706.41.173656
Aegon Tempó Moderato 6 Alapokba Fektető Részalap2020.08.051 176.11.186579
Aegon Tempó Moderato 7 Alapokba Fektető Részalap2020.08.05805.51.193196
Aegon ÓzonMaxx Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.08.051 011.91.647001
Allianz Abszolút Hozamú Alap2017.04.1219.91.227000
Allianz Egyensúly Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Indexkövető Részvény Nyilvános Nyíltvégű Alap2020.08.052 556.41.326200
Allianz Kötvény Nyilvános Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.05442.81.746000
Allianz Lendület Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.08.07187.51.435900
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2020.08.05282.60.937383
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2020.08.0598.70.941173
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2020.08.05854.50.946127
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2020.08.05453.40.952231
Alpok Tőkevédett Megtakarítási Nyíltvégű Befektetési Alap2013.08.302 560.91.291400
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja2020.08.05915.81.320393
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja I Sorozat2020.08.050.61.383731
Amundi Diszruptív Vállalatok Vegyes Alapok Alapja A2020.08.053 225.01.161633
Amundi Explorer Abszolút Hozamú Alap A sorozat2020.08.053 754.51.237989
Amundi Explorer Abszolút Hozamú Alap I sorozat2020.08.054 455.41.270956
Amundi Feltörekvő Piaci Vegyes Alapok Alapja A Sorozat2020.08.05944.31.586768
Amundi Horizont 2020 Alap A Sorozat2020.08.05523.11.516928
Amundi Horizont 2020 Alap K Sorozat2020.08.051.21.516928
Amundi Horizont 2025 Alap A Sorozat2020.08.051 088.71.498851
Amundi IDEA Alap A sorozat2019.10.213 548.31.043663
Amundi IDEA Alap B sorozat2019.10.211 130.71.043663
Amundi Konzervatív Vegyes Alap A Sorozat2019.09.278 728.01.215159
Amundi Kor Trend Vegyes Alapok Alapja2020.08.052 869.51.053878
Amundi Közép-Európai Részvény Alap A2020.08.052 986.88.596656
Amundi Közép-európai Részvény Alap I Sorozat2020.08.054 713.99.856138
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap2020.08.052 098.63.799824
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap I sorozat2020.08.05852.94.075075
Amundi Magyar Kötvény Alap A sorozat2020.08.065 814.16.227524
Amundi Magyar Kötvény Alap I sorozat2020.08.065 214.66.623099
Amundi My Portfolio Alapok Alapja2020.08.053 431.91.134173
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja A Sorozat2020.08.0523 159.23.753895
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja D Sorozat2020.08.051 025.43.852109
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja I Sorozat2020.08.051.63.868246
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap A sorozat2020.08.055 233.81.213450
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap C sorozat2020.08.051 887.11.220212
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap I Sorozat2020.02.06544.01.303994
Amundi Rugalmas Kötvény Alap A sorozat2020.08.06981.01.009998
Amundi Rugalmas Kötvény Alap I sorozat2020.08.0610.11.015754
Amundi Rugalmas Kötvény Alap Z sorozat2020.08.064 818.81.022875
Amundi Rövid Kötvény Alap A Sorozat2019.10.181 192.71.103950
Amundi Rövid Kötvény Alap H sorozat2019.10.1855.10.994174
Amundi Rövid Kötvény Alap I Sorozat2019.10.181 664.41.112466
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.08.053 877.71.918735
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja I sorozat2020.08.0577.02.086440
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja A sorozat2020.08.057 293.52.752218
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja I sorozat2020.08.050.82.992751
Amundi Óvatos Kötvény Alap A Sorozat2020.08.064 162.03.846311
Amundi Óvatos Kötvény Alap C Sorozat2020.08.0620.03.913707
Amundi Óvatos Kötvény Alap I Sorozat2020.08.06250.43.856153
Axiom Aplus Származtatott Alap2020.08.051 114.90.335331
BF Money EMEA Részvény Alap2020.08.050.60.960100
BF Money EMEA Részvény Alap CZK sorozat2020.08.050.70.999200
BF Money EMEA Részvény Alap HUF sorozat2020.08.05558.51.147300
BF Money EMEA Részvény Alap U sorozat2017.12.130.01.043600
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap2020.08.058 073.41.735883
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap I sorozat2020.08.051 542.41.264884
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap U sorozat2020.08.050.81.735856
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap USD sorozat2020.08.053.61.468531
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap2020.08.056 168.91.445400
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap CZK sorozat2020.08.0524.11.224400
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap U sorozat2017.12.130.01.342300
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap USD sorozat2020.08.050.61.036000
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap2020.08.051 122.11.203459
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap CZK sorozat2020.08.055.40.983858
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap I sorozat2020.08.05711.51.114467
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap U sorozat2020.08.050.31.203485
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap USD sorozat2020.08.050.01.062164
BF Money Közép-Európai Részvény Alap2020.08.052 567.33.853599
BF Money Közép-Európai Részvény Alap CZK sorozat2020.08.050.80.870214
BF Money Közép-Európai Részvény Alap E sorozat2020.08.050.70.011136
BF Money Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2020.08.051 321.11.165865
BF Money Közép-Európai Részvény Alap U sorozat2020.08.050.13.855707
BFM Balanced Alap2020.08.05140.41.089700
BFM Konzervatív Kötvény Alap2020.08.054 307.81.151500
BFM Konzervatív Vegyes Alap2020.08.052 219.91.155800
BI Nyilvános Nyíltvégű Garázs és Igatlanbefektetési Alapra MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2019.03.2947.81.427319
BNP Paribas L1 Equity World Quality Focus2015.04.100.0112.690000
BNP Paribas Árupiaci Tőkegarantált Alap2010.02.26837.412 970.950000
BayernLB Asian Equity Fonds AL2010.09.303.039.880000
BayernLB Convertible Bond Fonds AL2014.07.233.9146.120000
BayernLB Convertible Bond Fonds TNL2014.07.232.4130.830000
BayernLB Corporate Bond Fonds AL2014.07.231.639.150000
BayernLB Corporate Bond Fonds TL2014.07.230.058.600000
BayernLB Corporate Bond Fonds TNL2014.07.231.161.400000
BayernLB OptiMA Fonds AL2012.10.122.181.650000
BayernLB OptiProtect Euro Fonds TL2010.09.304.683.830000
BayernLB Pharma Global Fonds AL2011.03.313.139.960000
BayernLB Pharma Global Fonds TNL2011.03.311.737.510000
BayernLB Rendite Fonds AL2010.09.304.346.680000
BayernLB Rendite Fonds TNL2010.09.300.561.320000
BayernLB Short Term Fonds TL2014.07.2310.7121.100000
BayernLB TeleTech Fonds AL2010.09.300.618.470000
BayernLB TeleTech Fonds TNL2010.09.300.317.830000
Befutó 2 Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2011.02.282 079.211 507.870000
Befutó Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2010.12.283 230.111 510.080000
Biggeorge 10. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.07.076 382.8130.731700
Biggeorge 11. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.07.071 737.0130.023700
Biggeorge 12. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.06.309.81.179400
Biggeorge 14. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.02.182 651.2114.914900
Biggeorge 15. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2020.07.143.21.151500
Biggeorge 16. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.07.281 422.4118.390000
Biggeorge 17. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.05.121 841.9114.889200
Biggeorge 18. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.06.0910.40.985900
Biggeorge 19. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.08.04771.1109.098600
Biggeorge 20. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.06.122 647.6102.820600
Biggeorge 21. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.05.081 152.7101.110300
Biggeorge 23. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap2020.06.09738.3147.669600
Biggeorge 4. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektető Alap2020.08.0518 085.0300.170000
Biggeorge 5 Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.02.111 505.9140.086600
Biggeorge 7. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.06.232 804.9136.833000
Biggeorge 8. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.101 511.8125.653400
Biggeorge's-NV 1. Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2009.03.311 131.41 120 210.000000
Budapest 2015 Alap2015.09.2594.41.046900
Budapest 2016 Alap2017.12.11354.512 978.668800
Budapest Abszolút Kötvény Alapok Alapja2020.05.25904.51.060900
Budapest Agrár Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.0882.510 949.697300
Budapest Aktív Portfólió Alapok Alapja HUF sorozat2020.08.057 121.41.103400
Budapest Arany Alapok Alapja A sorozat2020.08.052 006.51.091600
Budapest Arany Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.799600
Budapest Aranytrió 2. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2015.09.25409.314 742.815000
Budapest Aranytrió 3. Garantált Származtatott Zártvégű Alap2009.04.274 601.010 553.055500
Budapest Aranytrió 3. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08264.113 120.870400
Budapest Aranytrió Tőkevédett Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08329.418 489.505700
Budapest Befektetési Kártya Alap2020.08.0742 535.61.437246
Budapest Bonitas Befektetési Alap2020.08.077 571.32.430300
Budapest Bonitas Plus Alap2017.12.122 845.81.678200
Budapest Bonitas Plus Alap D sorozat2017.12.127 304.81.671500
Budapest Bonitas Plus Alap i sorozat2015.09.070.01.663300
Budapest Bónusz Plusz Alap2020.08.054 786.01.184500
Budapest Csúcsmix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.04.141 132.210 104.959800
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap EUR sorozat2020.08.052.80.974874
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap HUF sorozat2020.08.0524.40.990527
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap USD sorozat2020.08.050.00.997996
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap A sorozat2020.08.0525.11.243900
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap U Sorozat2017.12.130.01.203800
Budapest Dupla Trend Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.293 364.910 565.289700
Budapest Dupla Trend Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08237.012 881.130000
Budapest Egyensúly Alap2020.08.05635.21.025914
Budapest Egyensúly Alap I sorozat2020.08.05345.81.021430
Budapest Energia Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.10.27543.612 352.407400
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap E sorozat2020.08.0543.00.005879
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap HUF sorozat2020.08.053 308.82.031060
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap I sorozat2020.08.051.30.989893
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap EUR sorozat2020.08.053.40.977900
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap HUF sorozat2020.08.054 928.91.005900
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap USD sorozat2020.08.052.11.051700
Budapest Franklin Templeton Selections Alapok Alapja2020.08.054 847.71.649300
Budapest Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2006.06.30879.712 211.013700
Budapest Global100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11204.61.056200
Budapest Global90 Plusz Alap2017.12.11105.11.049100
Budapest Horizont 2. Tőkevédett Alap2016.02.12907.11.103100
Budapest Horizont Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.12.31719.01.213500
Budapest Hozamtár Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.11.021 160.110 397.721300
Budapest Hozamvédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.02.23683.511 200.000000
Budapest Ingatlan Alapok Alapja A sorozat2016.08.10347.51.087200
Budapest Ingatlan Alapok Alapja IL sorozat2016.08.10135.60.211900
Budapest Klíma Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.182 907.510 053.208200
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap A sorozat2020.08.05369.81.641951
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap I sorozat2020.08.05492.11.104462
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap U sorozat2016.03.030.01.558400
Budapest Kötvény Alap A sorozat2020.08.059 259.38.645735
Budapest Kötvény Alap I sorozat2020.08.053 297.11.105217
Budapest Kötvény Alap U sorozat2020.08.054.98.645754
Budapest MetálMix Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08361.213 900.713900
Budapest MetálMix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.067 246.312 129.827900
Budapest NEXT Technológia Alap HUF sorozat2020.08.054 784.61.227100
Budapest NEXT Technológia Alap USD sorozat2020.08.050.91.281200
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2020.08.05779.94 280.893500
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.577800
Budapest Paradigma Alap2020.08.051 995.71.072201
Budapest Paradigma Alap I sorozat2020.08.05696.41.043054
Budapest Paradigma Plusz Alap2020.08.054 509.30.945106
Budapest Paradigma Plusz Alap I sorozat2020.08.05691.90.935696
Budapest Prémium Dinamikus Részalap A sorozat2020.08.052 817.71.226300
Budapest Prémium Kiegyensúlyozott Részalap A sorozat2020.08.057 843.71.157600
Budapest Prémium Konzervatív Részalap A sorozat2020.08.054 591.61.100400
Budapest Prémium Portfólió Alapok Alap2020.08.051 967.31.022500
Budapest Prémium Progresszív Részalap A sorozat2020.08.053 944.21.171900
Budapest Spectrum Hozamvédett Alap2016.05.23613.51.048800
Budapest US100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11305.71.147300
Budapest USA Részvény Alap2020.08.056 186.61.639000
Budapest Világválogatott 2. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.10.30373.610 000.000000
Budapest Világválogatott 3. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.01.12656.410 000.000000
Budapest Világválogatott Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.06.263 900.512 545.777800
Budapest Világválogatott Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08401.615 533.843300
Budapest Zenit Alapok Alapja2015.09.25309.31.073400
Budapest Állampapír Befektetési Alap A sorozat2020.08.0532 296.68.382598
Budapest Állampapír Befektetési Alap I sorozat2020.08.053 291.51.072519
Budapest Állampapír Befektetési Alap U sorozat2020.04.274.58.258060
CA Közép-Európai Kötvény Alap2005.01.18343.02.101257
CA TopPharma Globális Gyógyszeripari Részvény Alap2004.05.281 347.80.815920
CA Tőkegarantált Alap2006.11.301 826.013 508.080000
CAPITOL Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2019.04.29332.30.447077
CHRONO Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.316.90.657020
CIB 5 Elem Tőkevédett Származtatott Alap2020.08.056 804.29 922.792300
CIB Alapok Tőkegarantált Származtatott Alapja2010.06.113 335.510 723.450000
CIB Algoritmus Alapok Alapja2020.08.05544.31.040300
CIB Alternatív Energia Származtatott Alap2020.08.054 475.99 590.144700
CIB Alternatív Energia Tőkevédett Származtatott Alap2010.12.102 120.610 000.000000
CIB Arany Alapok Alapja2020.08.054 103.21.325100
CIB Aranytartalék 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.04.114 936.310 000.000000
CIB Aranytartalék Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.034 512.310 000.000000
CIB Atlantika Tőkevédett Származtatott Alap2015.06.263 367.813 095.684800
CIB Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2020.08.053 054.510 093.115700
CIB Babatermékgyártók Származtatott Alapja2020.04.033 738.09 500.000000
CIB Balance Vegyes Alapok Alapja2020.08.052 928.40.991400
CIB Bankszektor Részvény Alapok Alapja2009.10.15319.91.496300
CIB Bankszektor Származtatott Alap2020.08.053 970.99 593.474600
CIB Biztos Pont Tőkevédett Származtatott Alap2019.03.228 104.710 000.000000
CIB Dollár Bankszektor Származtatott Alap2020.08.059.10.009663
CIB Dollár Olajvállalatok Származtatott Alapja2018.10.267.50.010788
CIB Dollár Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.312.90.010181
CIB Dollár Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.314.80.010941
CIB Dollár Start Rövid Kötvény Alap2020.08.0756.00.010827
CIB Dupla Profit Tőkevédett Alap2016.12.30908.210 004.475000
CIB Euró Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2020.08.058.60.010034
CIB Euró Babatermékgyártók Származtatott Alapja2020.04.034.00.009500
CIB Euró Balance Vegyes Alapok Alapja2020.08.055.20.009257
CIB Euró Felelős Befektetések Származtatott Alapja2020.08.051.70.009995
CIB Euró Fenntartható Fejlődés Származtatott Alapja2020.08.051.00.010092
CIB Euró Futball Származtatott Alap2020.08.054.10.010213
CIB Euró Gyógyszergyártók 2 Származtatott Alapja2020.08.053.90.009856
CIB Euró Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2019.09.0614.10.010498
CIB Euró Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.1422.30.010000
CIB Euró Olajvállatok 2 Származtatott Alapja2020.08.056.60.009745
CIB Euró Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.315.70.010119
CIB Euró Profitmix Alap2009.10.191.40.010742
CIB Euró Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.317.60.010739
CIB Euró Reflex Vegyes Alapok Alapja2020.08.059.90.009494
CIB Euró Relax Vegyes Alap2020.08.0535.40.010049
CIB Euró Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.300.09.293401
CIB Euró Start Rövid Kötvény Alap2020.08.07203.00.012435
CIB Euró Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.0720.00.010880
CIB Euró Talentum Total Return Alapok Alapja2020.08.0511.30.009634
CIB Euró Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2019.12.205.20.009742
CIB Euró Tripla Profit Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.216.60.010668
CIB Euró Világmárkák Származtatott Alapja2019.10.117.70.013113
CIB Euró WebWilág 2 Származtatott Alap2019.08.162.80.009772
CIB Euró Ázsiai Részvény Származtatott Alap2019.07.059.10.009500
CIB Euró Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.2711.50.010440
CIB Euró Élvonal Származtatott Alap2020.08.053.30.009757
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-A2020.08.058 191.02.097438
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-I2020.08.05325.41.330829
CIB Felelős Befektetések Származtatott Alapja2020.08.051 259.810 008.521900
CIB Feltörekvő Részvénypiaci Alapok Alapja2020.08.051 797.81.167400
CIB Fenntartható Fejlődés Származtatott Alapja2020.08.051 236.110 004.719000
CIB Fundamentum Részvény Alap2020.08.052 229.90.959200
CIB Futball Tőkevédett Származtatott Alap2020.08.055 986.610 441.407200
CIB Gyógyszergyártók 2 Származtatott Alapja2020.08.052 426.49 826.804100
CIB Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2019.09.066 691.710 498.144100
CIB Gótika Private Banking Alapok Alapja2009.10.305.911 787.870000
CIB Impresszió Private Banking Alapok Alapja2009.10.304.79 354.957800
CIB Indexkövető Részvény Alap2020.08.055 438.21.932800
CIB Ingatlan Alapok Alapja2016.11.04284.31.183700
CIB Ipar 4.0 Tőkevédett Származtatott Alap2020.08.053 859.89 879.559100
CIB Kincsem Kötvény Alap2020.08.058 824.34.834000
CIB Koktél 1 Alapok Alapja2009.10.16333.91.097300
CIB Koktél 2 Alapok Alapja2009.10.16723.21.024300
CIB Koktél 3 Alapok Alapja2009.10.16362.20.956800
CIB Konvergencia Kötvény Alap2009.10.20252.01.323700
CIB Kötvény Plusz Vegyes Alap2020.08.05924.01.035300
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-A2020.08.051 611.42.265287
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-I2020.08.05858.91.006631
CIB Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.145 960.210 000.000000
CIB Luxusmárkák Tőkevédett Származtatott Alapja2014.11.072 199.411 009.840000
CIB Nyersanyag Alapok Alapja2020.08.053 018.40.512800
CIB Olajvállalatok Származtatott Alapja2020.08.053 961.19 506.555500
CIB Olajvállatok 2 Származtatott Alapja2020.08.053 595.99 589.250200
CIB Private Banking Vagyon Vegyes Alapok Alapja2020.08.055 486.61.086900
CIB Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2012.03.021 267.413 628.907300
CIB Profitmix 3 Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.262 557.910 000.000000
CIB Profitmix 4 Alap2009.10.20508.811 138.361300
CIB Profitmix 4 Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.013 350.810 853.564800
CIB Profitmix 5 Tőkevédett Származtatott Alap2020.08.054 936.810 228.451200
CIB Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2008.11.141 381.410 000.000000
CIB Reflex Vegyes Alapok Alapja2020.08.0519 596.01.074300
CIB Relax Vegyes Alap2020.08.0520 963.81.020300
CIB Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.303.210 601.763300
CIB Stabil Európa 2 Származtatott Alap2019.03.087 060.19 638.638000
CIB Stabil Európa Tőkevédett Származtatott Alap2015.04.176 257.412 073.227800
CIB Start 2 Rövid Kötvény Alap2020.08.077 863.22.674283
CIB Start Tőkevédett Alap2020.08.07152 657.51.747471
CIB Szabadidő Származtatott Alap2018.12.217 462.210 721.229700
CIB Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.072 468.211 485.000000
CIB Talentum Total Return Alapok Alapja2020.08.057 978.80.989100
CIB Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2019.12.205 904.19 742.407500
CIB Tiszta Amerika Tőkevédett Származtatott Alap2016.10.076 406.311 914.180000
CIB Titánok Tőkevédett Származtatott Alapja2015.01.163 882.612 100.000000
CIB Trendkövető Tőkegarantált Származtatott Alap2010.01.081 395.711 100.000000
CIB Triplatop Tőkevédett Származtatott Alap2017.06.097 214.811 302.000000
CIB Tőkevédett Származtatott Alap2010.06.251 268.811 554.748900
CIB Világmárkák Származtatott Alapja2019.10.112 920.413 113.116100
CIB WebWilág 2 Származtatott Alap2019.08.163 134.39 771.517800
CIB WebWilág Tőkevédett Származtatott Alap2017.04.185 785.310 700.000000
CIB Ázsiai Részvény Származtatott Alap2019.07.054 395.49 500.000000
CIB Édességek Származtatott Alapja2020.06.121 981.010 472.628600
CIB Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.279 211.610 880.000000
CIB Élmezőny Tőkevédett Származtatott Alap2014.06.134 082.412 427.540000
CIB Élvonal Származtatott Alap2020.08.052 079.39 737.802200
CIB Új Perspektíva Tőkevédett Származtatott Alap2011.05.061 189.610 000.000000
CLAREO Abszolút Hozamú Származtatott Alap2020.08.05947.60.859009
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \A\2012.05.3020.70.792275
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \B\2012.05.300.00.000000
CS Equity Fund (Lux) USA Value R EUR2017.06.281.513.750000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property B2016.07.202.47.170000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R CHF2016.07.200.16.340000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R EUR2016.07.200.36.450000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index B2016.03.234.281.700000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R CHF2016.03.234.276.190000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R EUR2016.03.233.180.500000
CSF (Lux) Commodity Index Plus (US$) R EUR2017.06.286.741.920000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) B2017.06.289.5100.360000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R CHF2017.06.282.895.890000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R USD2017.06.283.5106.850000
Carion Ingatlan Befektetési Alap2013.08.287 747.81.052727
Carion Moneywheel Trendkövető Származtatott HUF Befektetési Alap2014.03.1479.50.825219
Cashline Pénzpiaci Alap2011.02.0770.91.166365
Citadella Származtatott Befektetési Alap2020.08.0540 752.02.408858
Citadella Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.08.054 087.41.171851
Concorde 2016 Devizás Vállalati Kötvény Származtatott Befektetési Alap2016.11.305.813.599440
Concorde Mezzo HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.234.80.983657
Concorde Piano HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.2132.60.929892
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2019.09.161 202.91 068.000000
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2020.07.270.0750.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2019.11.111 879.5220.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2020.02.240.0229.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.02280.4863.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.01 067.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.022 095.3691.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.170.0726.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 599.0140.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.240.0142.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 602.6744.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.240.0750.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 426.7383.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.0387.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 572.5907.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.020.0875.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.026.223.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.020.024.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.09569.3665.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.020.0659.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.091 717.7342.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.090.0398.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.093 832.4236.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.0248.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.092 847.963.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.100.053.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 784.31 810.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.01 785.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.091.638.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.090.08.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.022 419.9617.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.0677.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 141.11 040.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.01 113.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 438.380.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.087.000000
Cordia Global 6. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.094 648.32.395699
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 556.75 399.000000
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.05 955.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 077.6699.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.170.0748.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 304.0110.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.170.0107.000000
Credit Suisse BUBOR Plusz B Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.28210.50.820555
Credit Suisse BUBOR Plusz I Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.280.00.835892
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen A2010.09.225.2127.510000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen B2010.09.2231.8143.810000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen R EUR2010.09.2227.8139.010000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen A2010.09.2253.21 120.780000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen B2010.09.2277.73 374.990000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Brazil B2012.06.1423.1127.950000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen A2010.09.2241.01 259.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen B2010.09.2296.83 202.220000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Convert Europe Aberdeen B2010.09.22249.213.150000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro A2008.02.121.010.310000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro B2008.02.1212.912.370000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Europe Aberdeen B2010.09.2270.8212.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.09.22128.22 952.840000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R CHF2010.09.2212.0108.270000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R EUR2010.09.2231.1106.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen A2010.09.22222.6117.180000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen B2010.09.22474.7413.620000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield Euro Aberdeen B2010.09.2260.796.160000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield USD B2017.06.2827.5295.120000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) A2016.07.2240.6103.480000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) B2016.07.2274.6125.470000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) A2017.06.2848.693.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) B2017.06.2891.4112.100000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (US$) A2016.07.2211.2109.300000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (USD) B2016.07.22111.7133.910000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr A2017.06.2883.2282.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr B2017.06.28284.9540.590000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen A2010.09.2253.749.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen B2010.09.22467.1142.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr A2016.09.1429.486.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr B2016.09.1469.9134.080000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen A2010.09.2230.5102.290000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen B2010.09.22254.0300.540000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) A2017.06.2820.985.380000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) B2017.06.28115.9130.440000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) A2017.06.2853.187.570000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) B2017.06.28134.4115.940000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (US$) A2017.06.2818.186.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (USD) B2017.06.28166.5139.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) A2008.10.2211.772.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) B2008.10.22136.681.850000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) A2008.10.1319.575.020000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) B2008.10.1386.378.000000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (US$) A2008.10.133.877.750000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (USD) B2008.10.1327.386.920000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen A2010.09.2251.01 303.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen B2010.09.22232.53 330.610000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen A2010.09.2226.5597.980000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen B2010.09.2246.21 913.400000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Porperty Aberdeen R EUR2010.05.124.16.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property Aberdeen B2010.05.12209.513.030000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property I2008.02.0682.01 394.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Tigers Aberdeen B2010.05.1261.119.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Brazil B2012.06.1415.27.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Convergence Europe Aberdeen B2010.07.2110.710.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen A2010.07.2111.3114.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen B2010.07.21127.4128.610000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R CHF2010.07.217.5113.900000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R USD2010.07.212.9127.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe I2008.02.0634.31 566.870000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe Aberdeen B2010.07.21156.190.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe I2008.02.06540.82 680.530000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.05.11174.81 801.120000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets I2008.02.0618.82 774.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Alphamax B2008.06.2730.655.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips Aberdeen B2010.05.11273.4257.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips I2008.02.0627.5901.750000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property B2016.11.2912.320.100000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property I2008.02.0615.21 935.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) France B2007.06.2946.0443.490000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen B EUR2010.07.2170.98.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R CHF2010.07.2144.38.850000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R USD2010.07.217.17.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany B2008.06.27127.4254.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany I2008.02.060.11 093.910000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Biotech Aberdeen B2010.05.1135.969.040000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Communications Aberdeen B2010.05.1112.851.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Financials B2008.06.2727.266.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Health Care B2007.12.146.86.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global InfoTech Aberdeen B2010.05.1140.536.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Media B2007.06.298.375.480000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige B2015.05.21150.323.290000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige R USD2015.05.2117.418.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen B2010.07.21143.4246.180000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen R EUR2010.07.2171.911.970000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources I2008.02.0676.33 076.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security B2013.04.2932.414.220000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R CHF2013.04.2917.712.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R EUR2013.04.2914.012.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability B2007.12.1426.0177.140000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability I2007.12.110.0664.440000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Technology B2007.06.2935.534.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Telecommunications I2008.02.0622.51 349.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China Aberdeen B2010.05.1265.316.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China I2008.02.0610.11 488.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen B2010.11.24107.08.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R CHF2010.11.2410.98.160000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R EUR2010.11.2495.58.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Italy B2017.06.2824.6426.960000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen B JPY2010.05.126 901.113 105.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R CHF2010.05.1265.0153.770000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R EUR2010.05.1212.96.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend I JPY2008.02.071 363.562 227.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America Aberdeen B2010.07.21150.23 802.470000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America I2008.02.06145.64 039.260000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Leading Brands Aberdeen B2010.05.1126.5133.660000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Netherlands B2007.06.2936.4599.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Russia Explorer Aberdeen B2010.07.2158.99.110000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe B2017.06.2868.72 783.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe I2008.02.064.4599.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany B2017.06.28251.32 480.560000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany I2008.02.061.11 129.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen B2010.05.124 142.962 141.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen R EUR2010.05.127.09.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan I2008.02.07646.298 330.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA B2011.06.2426.03 424.450000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA R EUR2011.06.244.412.550000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain B2007.06.2955.2895.410000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain I2007.06.290.01 331.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe B2010.11.087.515.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe I2008.02.0618.11 448.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) UK B2007.12.1414.2270.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Alphamax B2006.09.274.09.820000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA B2017.06.28149.21 166.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA D2008.02.0696.61 463.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA I2008.02.0629.2942.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA R EUR2017.06.281.515.300000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Value B2017.06.2829.620.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World EUR B2017.06.2886.711.810000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World I EUR2012.10.2265.21 018.050000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R CHF2017.06.2820.215.580000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R USD2017.06.2826.617.240000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Euro) B2012.04.1329.579.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Sfr) B2015.10.158.146.740000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (US$) B2017.06.2810.351.000000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Euro) I2008.02.0646.61 134.760000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Sfr) I2008.02.0670.81 112.320000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) D2008.02.0626.71 228.980000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) I2008.02.0662.41 151.520000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Market Sfr B2017.06.28366.1698.320000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ B2011.03.2425.01 156.070000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ P2008.02.069.51 150.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) B2017.06.2813.6151.120000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) I2008.02.066.21 034.710000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (SFr) B2013.06.0414.2118.010000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen B2010.09.23114.9159.680000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R CHF2010.09.2327.8134.110000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R EUR2010.09.2340.2144.280000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Engineered (Euro) B2013.05.068.892.540000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Euro) I2008.02.062.31 017.810000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Yen) N2008.02.064 516.8100 249.000000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) B2012.04.1317.397.050000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R CHF2012.04.138.291.250000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R USD2012.04.1312.096.910000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) £ P2008.02.0725.81 066.560000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Can$ P2008.02.070.41 052.770000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro D2008.02.075.11 133.170000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro P2012.10.2340.41 219.685380
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr2010.07.29998.5713.270000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr P2009.02.1053.51 032.730000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ D2008.02.075.61 089.780000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ P2012.10.2379.01 224.282860
Credit Suisse MultiFund (Lux) Constellation Global I2008.02.0627.81 335.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger CHF B2012.03.1911.185.360000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger EUR B2012.03.198.690.990000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger USD B2010.07.218.989.050000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender CHF B2012.03.1914.991.880000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender EUR B2012.03.198.7100.000000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender USD B2010.07.2113.095.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen B2009.08.244.393.530000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R CHF2009.08.240.490.490000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R EUR2009.08.241.291.620000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Al-Buraq USD B2008.03.2813.199.690000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -B- USD2017.06.28164.222.670000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R - EUR2017.06.2834.119.930000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R- CHF2017.06.2812.019.220000
Credit Suisse SICAV One (Lux) European Equity Dividend Plus B2017.06.28118.718.130000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B2011.06.012.9102.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B CHF2011.06.010.698.480000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B GBP2011.06.011.1102.900000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B USD2011.06.011.8100.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Global Credit Allocation Strategy EUR B2007.12.200.085.580000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Low Volatility Return Euroland B2008.11.065.681.800000
Credit Suisse Solutions (Lux) CS Tremont AllHedge Index R GBP2009.06.240.974.950000
Credit Suisse Solutions (Lux) Credit Suisse Tremont AllHedge Index R HUF2009.01.14185.27 696.390000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy B EUR2017.06.282.0101.300000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R CHF2017.06.280.296.510000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R USD2017.06.280.9102.750000
Családfa Nyíltvégű Befektetési Alap2004.04.3058.71.346400
DIALÓG EURÓ Származtatott Befektetési Alap2020.08.051.10.009655
DIALÓG Konzervatív EURÓ Befektetési Alap A sorozat2020.08.051.40.009977
DIALÓG MARACANA Tőkevédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2015.12.16377.910 124.000000
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap2020.08.05135.30.817802
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap EUR sorozat2020.08.050.00.006223
DIALÓG PANGEA Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2020.08.05354.81.426206
DIALÓG PANGEA Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2020.08.053.81.044726
DIALÓG Árupiaci Származtatott Befektetési Alap2015.05.2040.90.757400
DSK Euro Pénzpiaci Alap2014.03.240.01.054658
DSK Pénzpiaci Alap2014.03.240.41.217847
Dialóg Expander Részvény Alap2020.08.05147.10.462518
Dialóg Fókusz Származtatott Alap2020.08.05934.70.818451
Dialóg USD Származtatott Alap2020.08.051.40.007919
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \A\ Sorozat2020.08.0510.91.091164
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \I\ Sorozat2020.08.052 656.31.512746
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \A\ Sorozat2020.08.0510.71.073608
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \I\ Sorozat2020.08.052 458.71.171547
Diófa WM-1 Befektetési Részalap2020.08.05320.51.178189
Diófa WM-2 Befektetési Részalap2020.08.051 050.11.233229
Diófa WM-3 Befektetési Részalap2020.08.05636.81.302403
Duna House Magyar Lakás Ingatlanalap A sorozat2020.08.063 935.313 217.127441
Duna House Magyar Lakás Ingatlanalap B sorozat2020.08.0610.810 303.528736
ELSŐ MAGYAR DAYTRADE Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.020.10.138277
EQUILOR Dinamikus Portfolió Származtatott Befektetési Alap2019.12.0453.90.733186
EQUILOR Fregatt Származtatott Befektetési Alap2020.08.05104.31.098319
EQUILOR Hydra Származtatott Befektetési Alap2020.08.05232.60.885143
EQUILOR Közép-európai Részvény Befektetési Alap2020.08.051 928.01.061944
EQUILOR Közép-európai Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.08.050.01.021633
EQUILOR Magnus EUR Származtatott Befektetési Alap2020.08.050.10.008373
EQUILOR Noé Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2020.08.052 001.21.313820
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap2020.08.051 046.41.062571
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap B sorozat2020.08.050.01.008400
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap C sorozat2020.08.050.01.063133
EQUILOR Private Wealth Management Származtatott Befektetési Alap2020.08.0551.41.000323
EQUILOR Progresszív Származtatott Befektetési Alap2020.08.05209.71.048632
EQUITY RUSSIA OPPORTUNITIES2015.04.1046.564.850000
ERSTE Alpok Nyíltvégű Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2005.02.020.00.000000
ERSTE Alpok Tradíció Nyíltvégű Befektetési Alap2004.12.14594.92.344000
ERSTE DPM Globális Részvény Alapok Alapja2020.08.053 291.31.692000
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2010.05.131 635.810 612.697000
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 3.2010.05.132 389.110 013.481800
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 4.2009.07.105 795.511 204.000000
ERSTE Korvett Kötvény Alapok Alapja2020.08.0539.11.818200
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap2020.08.059 264.71.598500
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap D sorozat2020.08.051 922.11.070700
ERSTE Nyíltvégű Euro Ingatlan Befektetési Alap T sorozat2020.08.05413.91.384200
ERSTE Nyíltvégű Euro Ingatlan Befektetési Alap T180 sorozat2020.08.050.21.015500
ERSTE Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2020.08.05491 189.72.516100
ERSTE Nyíltvégű Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.08.052 027.23.272300
ERSTE Nyíltvégű Tartós Árfolyamvédett Kötvény Alap2014.09.302 855.31.268800
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap2020.08.052 615.72.506700
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap D sorozat2020.08.05238.01.046700
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2013.12.131 466.511 110.000000
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2013.12.172 683.311 220.000000
ERSTE Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.27236.51.153900
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap2010.04.061 973.410 932.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 5.2010.01.181 377.511 550.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 6.2010.04.23738.410 028.000000
ESPA BEST OF EMERGING-MARKETS (T)2006.04.1847.2154.310000
ESPA BOND DANUBIA (VT)2015.01.22444.0176.070000
ESPA BOND DANUBIA (VT) HUF2015.01.22139 606.655 365.220000
ESPA BOND DOLLAR (VT)2015.01.22129.4134.610000
ESPA BOND DOLLAR-CORPORATE (VT)2015.01.2294.6180.470000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT)2015.01.22255.7183.660000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.2280 413.257 751.890000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT)2015.01.22824.9185.210000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT) HUF2015.01.22259 391.158 239.290000
ESPA BOND EUROPE (VT)2014.05.15272.4146.880000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT)2015.01.2251.023.670000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT) HUF2015.01.2216 033.37 443.030000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (T)2006.04.1810.3105.860000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT)2015.01.22205.7134.040000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT) HUF2015.01.2264 685.542 148.880000
ESPA CASH DOLLAR (VT)2015.01.2236.3134.410000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) EUR2015.01.2228.1117.920000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.228 846.537 079.940000
ESPA CASH EURO-PLUS (VT)2015.01.22489.4116.470000
ESPA STOCK BRICK (VT)2013.09.1982.392.710000
ESPA STOCK BRICK (VT) HUF2013.09.1924 502.927 601.620000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - EUR2015.01.22177.7156.860000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - HUF2015.01.2255 864.349 324.630000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT)2015.01.2263.986.470000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT) HUF2015.01.2220 091.127 190.490000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT)2015.01.2266.2307.090000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT) HUF2015.01.2220 820.296 564.460000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT)2015.01.22138.9178.190000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT) HUF2015.01.2243 692.856 031.850000
ESPA STOCK JAPAN (VT)2015.01.2235.684.220000
ESPA STOCK JAPAN (VT) HUF2015.01.2211 200.726 482.980000
ESPA Stock America Alap (HUF)2015.01.2213 420.991 975.430000
ESPA Stock America Alap (USD)2015.01.2249.5338.930000
ESPA Stock Europe Alap (EUR)2008.07.15195.4141.550000
ESPA Stock Europe Alap (HUF)2008.07.1545 023.732 610.340000
ESPA Stock Global Alap (EUR)2015.01.22170.091.410000
ESPA Stock Global Alap (HUF)2015.01.2253 458.128 743.870000
Eagle Eye Absolute Return Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.01.160.10.196899
Elixír Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2013.02.012 091.313 171.600000
Equilor Absolute Származtatott Befektetési Alap2008.11.142.41.015413
Equilor Afrika Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.09.1820.20.906559
Equilor Equity Nyíltvégű Befektetési Alap2009.03.023.20.832206
Equilor Fixed Income Nyíltvégű Befektetési Alap2009.02.257.11.003712
Equilor Pillars Származtatott Befektetési Alap2019.12.0465.40.924282
Equilor Primus Alapok Alapja2020.08.051 007.40.937276
Equilor Primus Alapok Alapja B sorozat2020.08.050.01.104233
Erste Alpok Nyíltvégű Pénzpiaci Befektetési Alap2017.03.222 336.61.725200
Erste Alpok Nyíltvégű Tőke- és Hozamvédett Befektetési Alap2014.12.310.00.000000
Erste Alpok Árfolyamvédett Nyíltvégű Kötvény Alap2014.09.30703.71.247000
Erste Arany Alapok Alapja DPM EUR sorozat2020.08.050.01.097200
Erste Arany Alapok Alapja DPM HUF sorozat2020.08.0539.21.064000
Erste Arany Alapok Alapja DPM USD sorozat2020.08.050.01.149600
Erste Arany Alapok Alapja HUF sorozat2020.08.051 129.81.210900
Erste Bond Emerging Markets Corporate HUF Alapok Alapja2020.08.04325.91.309300
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja EUR sorozat2020.08.050.11.042100
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja HUF sorozat2020.08.05105.62.157800
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja USD sorozat2020.08.050.11.092800
Erste DPM Nyíltvégű Alternatív Alapok Alapja2020.08.051 214.71.182800
Erste DPM Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja2020.08.054 150.41.299100
Erste Duett Nyíltvégű Alapok Alapja2020.08.0593 610.81.874800
Erste Kamatoptimum Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.056 187.01.466200
Erste Likviditási Befektetési Alap2018.09.046 172.81.565884
Erste Megtakarítási Alapok Alapja2020.08.0514 161.51.507700
Erste Megtakarítási Plusz Alapok Alapja2020.08.052 699.41.564700
Erste Multi Asset Balanced Alapok Alapja2020.08.051 287.81.036100
Erste Multi Asset Balanced USD Alapok Alapja2020.08.050.81.069700
Erste Multi Asset Diversified Alapok Alapja2020.08.053 047.41.063300
Erste Multi Asset Growth Alapok Alapja2020.08.0517 950.21.914200
Erste Multistrategy Abszolút Hozamú Alapok Alapja2020.08.05491.70.927400
Erste Nyíltvégű Bázis Befektetési Alap2020.08.0739 070.32.243716
Erste Nyíltvégű Dollár Bázis Befektetési Alap2020.08.07112.01.162500
Erste Nyíltvégű Dollár Duett Alapok Alapja2020.08.05193.51.148200
Erste Nyíltvégű Euro Bázis Befektetési Alap2020.08.0757.71.103200
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap2020.08.050.51.104100
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap D sorozat2020.08.056.61.078200
Erste Nyíltvégű Közép-Európai Részvény Alapok Alapja2020.08.04937.41.936300
Erste Stock Cost Averaging Alapok Alapja2020.08.059 197.71.420100
Erste Stock Global HUF Alapok Alapja2020.08.042 120.81.837600
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.08.054 894.51.945800
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.06.235 070.52.099500
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap D sorozat2020.08.0515.10.927700
Erste Top Stocks HUF Alapok Alapja2020.08.04820.40.934500
Erste Tőkevédett Állampapír Alap2015.04.303 357.214 480.000000
Európa Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.08.0719 301.11.563400
Európa Ingatlanbefektetési Alap B sorozat B sorozat2009.04.060.11.052500
Európa Ingatlanbefektetési Alap C sorozat C sorozat2008.12.020.00.000000
FHB Abszolút Hozamú Befektetési Alap2015.06.24576.31.276226
FHB Pénzpiaci Befektetési Alap2015.06.306 668.91.039100
FUNDQUEST INTERNATIONAL TARGET RETURN CONSERVATIVE (EURO)2014.12.1731.1107.500000
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.08.153 549.50.530040
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap B sorozat2012.12.100.00.695970
Futura Indexkövető Részvényalap2015.09.211.40.042022
Futura Kötvény Alap2017.03.3142.70.012023
Futura Kötvény Alap I Sorozat2017.02.084.11.780570
Futura Rövid Kötvény Alap B sorozat2017.03.3118.70.009910
Futura Rövid Kötvény Alap I sorozat2017.03.319.10.008106
Futureal 1. Ingatlanbefektetési Alap2015.04.086 882.636 093.000000
Futureal Office Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Alap A sorozat2020.07.233.11.784300
Futureal Prime Properties Four Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.07.230.131.161300
Futureal Prime Properties One Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.02.13111.722.908100
Futureal Prime Properties Three Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.07.230.10.370400
Futureal Prime Properties Two Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.07.230.20.101800
GE Money Devizapiaci Abszolút Hozam Származtatott Alap2014.08.0867.30.980200
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Budowy Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Inwestycji MAX z Ochorona Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
Generali Amazonas Latin-Amerikai Részvény V/E Befektetési Alap2020.08.052 328.30.678302
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2020.08.054 889.31.102065
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2020.08.054.00.015568
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.08.05990.61.452286
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.08.052.10.011581
Generali Főnix Távol-Keleti Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2020.08.051 404.11.584047
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap A sorozat2020.08.054 734.13.008763
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat2020.08.0510.80.008698
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat - régi B sorozat (HUF 2011.10.03-ig)2011.11.3012.70.006894
Generali Hazai Kötvény Alap A sorozat2020.08.05227.13.420111
Generali Hazai Kötvény Alap B sorozat2020.08.0513 777.13.576028
Generali IC Ázsiai Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2020.08.053 661.01.495805
Generali IPO Abszolút Hozam Alap2020.08.052 017.41.358831
Generali IPO Abszolút Hozam Alap B sorozat2020.08.057 993.51.057253
Generali Innováció Részvény Alap2020.08.051 799.50.891477
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap A sorozat2020.08.058 472.82.418972
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap B sorozat2020.08.056.70.023230
Generali Rövid Kötvény Alap A sorozat2020.08.054 090.82.340508
Generali Rövid Kötvény Alap B sorozat2020.08.056 095.82.469559
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap A sorozat2020.08.051 658.61.310272
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap B sorozat2020.08.056 853.31.017587
Generali Titanium Abszolút Alapok Alapja2020.08.052 289.91.472287
Generali Tripla5 Tőke-és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.16235.710 705.263533
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap A sorozat2020.08.051 828.91.038293
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap B sorozat2020.08.058.20.011055
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap C sorozat2020.08.050.30.010428
Generáció Patikapénztár Befektetési Alap2016.06.28255.81.266445
Gránit Bank Betét Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.25132.41.146909
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.06.10180.40.431750
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2019.04.2946.60.200135
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap IL sorozat2019.04.2919.20.103600
HOLD 2000 Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.0534 423.08.162440
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2020.08.050.60.008101
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap B sorozat2020.08.054.80.008134
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap C sorozat2020.08.050.10.008039
HOLD 3000 Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.051 651.11.147117
HOLD Alapok Alapja2020.08.058 640.71.590941
HOLD Columbus Globális Értékalapú Származtatott Befektetési Alap2020.08.0546 943.42.064161
HOLD Diverzifikáció Alapok Alapja2020.08.055.50.009955
HOLD EURO Alapok Alapja2020.08.056.51.155635
HOLD EURO PB2 Alapok Alapja2020.08.056.70.010334
HOLD EURO PB3 Alapok Alapja2020.08.0542.10.020997
HOLD Expedíció Származtatott Befektetési Alap2020.08.051 013.30.775722
HOLD Forte HUF Alapokba Fektető Részalap2020.08.05376.41.072046
HOLD HTM Származtatott Befektetési Alap2020.08.052 359.10.744897
HOLD Hozamkereső Európai Származtatott Részvény Befektetési Alap2020.08.0516.28.948775
HOLD KOGA Alapok Alapja2020.08.05828.11.171438
HOLD KOGA EURO Alapok Alapja2020.08.052.61.069509
HOLD Kötvény Befektetési Alap2020.08.059 171.83.848265
HOLD Közép-európai Részvény Befektetési Alap2020.08.0513 799.01.331061
HOLD MAX EURO Származtatott Befektetési Alap2020.08.054.90.011866
HOLD MAX USD Származtatott Befektetési Alap2020.08.051.50.011350
HOLD Molto Forte EURO Alapokba Fektető Részalap2020.08.0517.40.011494
HOLD Nemzetközi Részvény Alapok Alapja2020.08.0514 894.93.165456
HOLD Orion Származtatott Befektetési Alap2020.08.052 445.40.985809
HOLD PB1 Alapok Alapja2020.08.0510 085.72.065970
HOLD PB2 Alapok Alapja2020.08.053 342.61.908217
HOLD PB3 Alapok Alapja2020.08.0527 174.42.031761
HOLD Rubicon Származtatott Befektetési Alap2020.08.0513 081.04.358235
HOLD Részvény Befektetési Alap2020.08.0525 482.27.956215
HOLD Rövid Futamidejű Kötvény Befektetési Alap2020.08.0510 991.84.405492
HOLD Széf Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.08.05200.62.401633
HOLD Széf EURO Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.08.051.30.009710
HOLD Széf USD Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.08.053.60.010258
HOLD USD PB2 Alapok Alapja2020.08.052.80.011320
HOLD USD PB3 Alapok Alapja2020.08.0517.90.011703
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap2020.08.054 819.82.213110
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.08.053 448.31.006377
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap C sorozat2020.08.05107.81.033910
HOLD VM EURO Alapok Alapja2020.08.050.910.864227
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend EC2015.09.30124.517.124000
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity EC2015.09.30263.640.597000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity ED2015.09.30263.639.657000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies EC2015.09.30339.347.558000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle EC2010.01.22138.215.543000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle ED2010.01.22138.215.437000
HSBC GIF BRIC Equity EC2015.09.30355.514.532000
HSBC GIF BRIC Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF BRIC Equity M2C2015.09.30355.515.827000
HSBC GIF BRIC Equity M2D2015.09.30355.514.597000
HSBC GIF BRIC Markets Equity EC2015.09.30151.79.940000
HSBC GIF BRIC Markets Equity ED2015.09.30151.79.680000
HSBC GIF Brazil Bond EC2015.09.3038.111.294000
HSBC GIF Brazil Bond ED2015.09.3038.17.402000
HSBC GIF Brazil Equity EC2015.09.30209.411.393000
HSBC GIF Brazil Equity ED2015.09.30209.411.104000
HSBC GIF Chinese Equity EC2015.09.301 677.875.829000
HSBC GIF Chinese Equity ED2015.09.301 677.874.694000
HSBC GIF Climate Change EC2015.09.3018.86.721000
HSBC GIF Climate Change ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Emerging Europe Equity EC2009.10.233.710.273000
HSBC GIF Emerging Europe Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Euro Bond EC2015.09.30261.625.397000
HSBC GIF Euro Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro Credit Bond EC2015.09.301 002.424.529000
HSBC GIF Euro Credit Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro High Yield Bond EC2015.09.302 525.035.895000
HSBC GIF Euro High Yield Bond ED2015.09.302 525.025.308000
HSBC GIF Euro Reserve AC2015.09.30184.417.337000
HSBC GIF Euro Reserve AD2015.09.30184.415.433000
HSBC GIF Euroland Equity EC2015.09.30886.534.183000
HSBC GIF Euroland Equity ED2015.09.30886.531.801000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies EC2015.09.30267.958.717000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euroland Growth M1C2015.09.30141.014.182000
HSBC GIF Euroland Growth M1D2015.09.30141.012.460000
HSBC GIF European Equity EC2015.09.30187.441.001000
HSBC GIF European Equity ED2015.09.30187.438.863000
HSBC GIF European Equity High Dividend EC2009.12.117.510.398000
HSBC GIF European Equity High Dividend ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF European Government Bond EC2009.10.236.017.231000
HSBC GIF European Government Bond ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C2015.09.304 288.214.580000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1D2015.09.304 288.212.312000
HSBC GIF Global Bond EC2015.09.30298.212.795000
HSBC GIF Global Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures EC2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond EC2015.09.305 156.931.511000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond ED2015.09.305 156.922.556000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity EC2015.09.30156.611.179000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity ED2015.09.30156.610.853000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1C2010.02.12364.610.505000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1D2010.02.12364.610.372000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt EC2015.09.301 431.111.543000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Equity EC2015.09.30206.528.393000
HSBC GIF Global Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global High Yield EC2008.12.1212.08.353000
HSBC GIF Global High Yield ED2009.01.080.00.000000
HSBC GIF Global Macro M1C2015.09.3017.6101.895000
HSBC GIF Global Macro M1D2015.09.3017.6102.022000
HSBC GIF Global Sustainable Equity EC2009.10.305.811.964000
HSBC GIF Global Sustainable Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Hong Kong Equity EC2015.09.30199.0112.490000
HSBC GIF Hong Kong Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Indian Equity EC2015.09.301 903.4142.340000
HSBC GIF Indian Equity ED2015.09.301 903.4141.317000
HSBC GIF Japanese Equity EC2015.09.3016 643.01 005.971000
HSBC GIF Japanese Equity ED2015.09.3016 643.01 015.589000
HSBC GIF Korean Equity EC2015.09.3038.511.600000
HSBC GIF Korean Equity ED2015.09.3038.511.602000
HSBC GIF Latin American Equity EC2015.09.3056.09.121000
HSBC GIF Latin American Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Latin American Equity M1C2015.09.3056.09.677000
HSBC GIF Latin American Equity M1D2015.09.3056.09.053000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity EC2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Russia Equity EC2015.09.30187.83.703000
HSBC GIF Russia Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Singapore Equity EC2015.09.3028.833.405000
HSBC GIF Singapore Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Taiwan Equity EC2015.09.303.411.024000
HSBC GIF Taiwan Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Thai Equity EC2015.09.3068.214.855000
HSBC GIF Thai Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Turkey Equity EC2015.09.3086.119.171000
HSBC GIF Turkey Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF UK Equity EC2015.09.3067.233.726000
HSBC GIF UK Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Bond EC2015.09.30112.615.182000
HSBC GIF US Dollar Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Reserve AC2008.12.2245.717.204000
HSBC GIF US Dollar Reserve AD2008.12.2245.77.929000
HSBC GIF US Equity EC2015.09.30721.428.526000
HSBC GIF US Equity ED2015.09.30721.49.630000
HSBC GIF US Index EC2009.12.1130.47.928000
HSBC GIF US Index ED2010.01.290.00.000000
HVB Lépéselőny Befektetési Alapokba Befektető Befektetési Alap 2014.05.30143.01.081988
HVB Triatlon 2 Tőkegarantált Alap2012.07.03687.91.396845
HVB Triatlon 3 (Oázis) Tőkegarantált Alap2012.11.051 347.311 253.470000
Határtalan Európa Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap 2012.12.071 262.510 152.586500
Himalája Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.08.05512.60.852751
Horizon Nemzetközi Részvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2019.06.2841.50.601694
Hozamgarancia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.08.14469.22.896400
Hozamszámla Alapok Alapja2015.06.012.60.967298
Három Dimenzió Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.26514.910 065.320000
IE Hunnia Euró Hozamtermelő Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.122 403.41.088581
IE Hunnia Kamatvadász Nyíltvégű Befektetési Alap2007.03.26148.71.656700
IE Hunnia Nemzetközi Részvényalapokba Fektető Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.11205.71.144478
IE Hunnia Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.1222 838.22.396200
IE Hunnia Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.12654.91.705000
IE Hunnia Államkötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.121 296.63.653700
ING (L) INVEST BIOTECHNOLOGY X CAP (USD) X2010.02.245.2979.730000
ING (L) INVEST CLIMATE FOCUS X CAP (EUR) X2010.02.240.7162.210000
ING (L) INVEST EMU EQUITY X CAP (EUR)2012.06.271.279.830000
ING (L) INVEST EURO HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2726.3271.930000
ING (L) INVEST EURO INCOME X CAP (EUR)2012.06.272.5807.100000
ING (L) INVEST EUROPE GROWTH FUND X CAP (EUR)2011.12.304.2259.800000
ING (L) INVEST EUROPE HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2736.5253.730000
ING (L) INVEST EUROPEAN BANKING & INSURANCE X CAP (EUR)2010.02.242.5138.250000
ING (L) INVEST EUROPEAN EQUITY X CAP (EUR)2012.06.277.833.220000
ING (L) INVEST EUROPEAN FOOD & BEVERAGES X CAP (EUR)2010.02.247.9315.320000
ING (L) INVEST EUROPEAN HEALTH CARE X CAP (EUR)2010.02.2412.6250.270000
ING (L) INVEST EUROPEAN MATERIALS X CAP (EUR)2010.02.244.7358.870000
ING (L) INVEST EUROPEAN REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.277.0600.400000
ING (L) INVEST EUROPEAN SECTOR ALLOCATION X CAP (EUR)2010.02.241.6177.590000
ING (L) INVEST EUROPEAN SMALL CAPS X CAP (JPY)2010.02.2411.016.830000
ING (L) INVEST EUROPEAN TELECOM X CAP (EUR)2010.02.244.1140.420000
ING (L) INVEST FOOD & BEVERAGES X CAP (USD)2012.06.2730.51 335.690000
ING (L) INVEST GLOBAL BRANDS X CAP (EUR)2010.02.242.9252.880000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2791.9250.040000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2715.0306.380000
ING (L) INVEST GLOBAL REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.272.3978.860000
ING (L) INVEST GREATER CHINA X CAP (USD)2012.06.2717.1654.750000
ING (L) INVEST Global Opportunities X CAP (EUR)2012.06.2763.1257.070000
ING (L) INVEST HEALTH CARE X CAP (USD)2012.06.273.1826.550000
ING (L) INVEST INDUSTRIALS X CAP (EUR)2012.06.279.0334.540000
ING (L) INVEST JAPAN X CAP (JPY)2012.06.27592.42 116.000000
ING (L) INVEST JAPANESE SMALL & MID CAPS X CAP (JPY)2012.06.2786.08 050.000000
ING (L) INVEST LATIN AMERICA X CAP (USD)2012.06.2724.42 099.050000
ING (L) INVEST MATERIALS X CAP (EUR)2012.06.2717.1796.310000
ING (L) INVEST NEW ASIA X CAP (USD)2012.06.2710.8815.570000
ING (L) INVEST NEW TECHNOLOGY LEADERS X CAP (EUR)2010.02.2411.430.970000
ING (L) INVEST PRESTIGE & LUXE X CAP (EUR)2012.06.2721.6477.800000
ING (L) INVEST SUSTAINABLE GROWTH X CAP (EUR)2012.06.275.2165.930000
ING (L) INVEST TELECOM X CAP (USD)2012.06.271.6604.530000
ING (L) INVEST US (Enhanced Core Concentrated) X CAP (USD)2012.06.273.062.020000
ING (L) INVEST US HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2799.2292.900000
ING (L) INVEST UTILITIES X CAP (USD)2012.06.272.9548.600000
ING (L) Invest Africa & Middle East P Cap EUR2008.12.290.3124.400000
ING (L) Invest Africa & Middle East X Cap EUR2008.12.290.0139.050000
ING (L) Invest Alternative Beta X Cap2012.06.272.3297.840000
ING (L) Invest India Focus P Cap Euro 2012.06.272.1258.320000
ING (L) Invest India Focus X Cap Euro2012.06.271.3253.530000
ING (L) Invest Middle East & North Africa P Cap EUR2012.06.276.6335.760000
ING (L) Invest Middle East & North Africa X Cap EUR2012.06.271.9330.360000
ING (L) RENTA ASIAN DEBT X CAP (USD)2010.02.242.41 181.820000
ING (L) RENTA CORPORATE USD X CAP (USD)2010.02.244.0823.340000
ING (L) RENTA DOLLAR X CAP (USD)2010.02.2415.7938.850000
ING (L) RENTA EMD HC X CAP (EUR)2010.02.2452.73 089.160000
ING (L) RENTA EMD LC X CAP (USD)2010.02.2419.453.820000
ING (L) RENTA EURO X CAP (EUR)2010.02.2417.4415.400000
ING (L) RENTA EUROMIX BOND X CAP (EUR)2010.02.2410.6148.510000
ING (L) RENTA FUND EUROCREDIT X CAP (EUR)2010.02.244.7127.900000
ING (L) RENTA FUND GLOBAL HIGH YIELD X CAP (EUR)2010.02.2427.5328.410000
ING (L) RENTA INTERNATIONAL X CAP (EUR)2010.02.244.3198.710000
ING (L) RENTA WORLD X CAP (EUR)2010.02.242.7678.400000
ING Afrika és Közel-Kelet Részvény P2012.06.272.4239.260000
ING Alternatív Béta Alap P2012.06.271.1242.950000
ING Alternatív Béta Alap P hedged2012.06.271.6256.230000
ING Alternatív Béta Alap X2012.06.270.9253.670000
ING Bankok és Biztosítók Részvény P2012.06.2713.1403.110000
ING Bankok és Biztosítók Részvény X2012.06.273.4579.980000
ING Egészségügyi Részvény P2012.06.2776.2873.350000
ING Energia Részvény P2012.06.2741.91 155.600000
ING Energia Részvény X2012.06.270.8726.450000
ING Euro Hozam Részvény P2012.06.2795.8132.600000
ING Euro Hozam Részvény X2012.06.270.6547.050000
ING Eurozóna Részvény P2012.06.2796.784.660000
ING Európai Ingatlancégek Részvény P2012.06.2750.2636.310000
ING Európai Lehetőségek Részvény2012.06.2711.8228.700000
ING Európai Lehetőségek Részvény P2012.06.2727.4233.600000
ING Európai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.27106.0263.430000
ING Európai Növekedési Részvény P2011.12.3014.6267.950000
ING Európai Részvény P2012.06.27158.435.300000
ING Fejlődő Európai Részvény P2012.06.278.9241.950000
ING Fejlődő Európai Részvény X2012.06.276.351.090000
ING Fejlődő Ázsiai Részvény P2012.06.2763.0278.370000
ING Fenntartható Növekedés Részvény P2012.06.2726.5175.380000
ING Globális Ingatlanrészvény P2012.06.2715.7314.720000
ING Globális Lehetőségek Részvény P2012.06.27106.9264.000000
ING Globális Magas Osztalékhozamú Részvény P2012.06.2717.0323.330000
ING Globális Részvény Befektetési Alap2014.04.3029.20.011120
ING IT Részvény P2012.06.2745.4713.620000
ING IT Részvény X2012.06.2714.71 857.990000
ING Indexkövető Részvény Befektetési Alap2014.04.238.60.014880
ING Ipari Részvény P2012.06.2712.0351.370000
ING Japán KKV Részvény P2012.06.27491.58 516.000000
ING Japán Részvény P2012.06.2732.0155.310000
ING Kiegyensúlyozott Vegyes Alapokba Befektető Befektetési Alap2013.06.11187.91.433310
ING Kínai Részvény P2012.06.274.7335.670000
ING Kötvény Befektetési Alap2014.04.2218.40.015230
ING Közműszolgáltatók Részvény P2012.06.2715.1580.480000
ING Latin-Amerikai Részvény P2012.06.2743.6305.030000
ING Nyersanyagok Részvény P2012.06.2726.2843.090000
ING Nyersanyagok Részvény X2012.06.272.71 049.780000
ING Presztizs- és Luxus Részvény P2012.06.2753.3506.450000
ING Pénzpiaci Befektetési Alap2014.04.187.80.006800
ING Telekom Részvény P2012.06.2717.9639.100000
ING USA Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2740.5245.430000
ING USA Részvény P2012.06.277.2239.110000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2711.5220.020000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény X2012.06.271.1860.080000
ING Élelmiszeripari Részvény P2012.06.2755.81 413.390000
ING Öt Kontinens Részvény P2012.06.2736.5153.780000
ING Öt Kontinens Részvény X2012.06.270.7145.930000
ING Új Európa Részvény P2012.06.2778.3167.780000
K&H kettős kosár tőkevédett nyíltvégű alap2016.07.27766.311 189.779528
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja2020.07.316 160.50.920127
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2020.07.31516.20.936970
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja2020.07.3111 361.70.931456
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2020.07.31484.40.945935
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF sorozat2020.08.036 018.41.179681
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD sorozat2020.08.032.11.416537
K&H Amerika-Európa 2 származtatott zártvégű alap2018.11.164 247.511 333.000000
K&H Amerika-európa származtatott zártvégű alap2018.07.132 688.910 166.000000
K&H Aranykosár Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.0419 263.95.307355
K&H Dollár Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.09.2511.999.000000
K&H Dollár Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.12.195.1108.160000
K&H Dollár Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.04.241 051.621 424.000000
K&H Dollár Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.062.0108.160000
K&H Dollár Fix Plusz 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.06.3010.3109.000000
K&H Dollár Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.05.1915.5108.160000
K&H Dollár Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.304.0111.160592
K&H Előlegfizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.11.11669.810 374.000000
K&H Előlegfizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.12.13175.210 780.716870
K&H Euro Fix Plusz 4 Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.194.8106.000000
K&H Euró Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.07.063 211.429 562.291200
K&H Euró Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.11.1513.8108.160000
K&H Euró Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.03.203 684.527 137.410000
K&H Euró Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.06.067.2103.000000
K&H Euró Fix 6 Származtatott Zárvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.273.1105.060000
K&H Euró Fix Plusz 1 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.05.311.0106.078451
K&H Euró Fix Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.06.202.3132.937882
K&H Euró Fix Plusz 3 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.09.191.2121.136312
K&H Euró Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.158.6107.000000
K&H Euró Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.03.0317.7108.160000
K&H Euró Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.305.1105.415325
K&H Euró Plusz Származtatott Nyíltvégűi Alap2015.07.173.2136.197130
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1425.411.328613
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2018.12.1413.810.002291
K&H Feltörekvő Piaci Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja2020.08.031 623.31.884365
K&H Fix Plusz 11 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.22627.815 474.434139
K&H Fix Plusz 12 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30895.414 667.118448
K&H Fix Plusz 13 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.12.30527.214 181.822124
K&H Fix Plusz 14 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2014.07.102 671.516 050.426982
K&H Fix Plusz 15 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 357.31.557685
K&H Fix Plusz 16 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.03.196 170.511 000.000000
K&H Fix Plusz 18 Értékpapír Befektetési Alap2012.06.0162.012 007.795582
K&H Fix Plusz 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.09.0611.999.000000
K&H Fix Plusz 20. Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 258.215 667.928859
K&H Fix Plusz 21 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.10.29394.614 892.784488
K&H Fix Plusz 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2008.03.208.398.467544
K&H Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.192 486.013 834.000000
K&H Fix Plusz 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.07.272 182.113 417.000000
K&H Fix Plusz 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.223 299.912 836.442143
K&H Fix Plusz 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.243 689.812 548.000000
K&H Fix Plusz Alapok Zártvégű Értékpapír Befektetési Alapja2005.11.214 273.512 105.000000
K&H Fix Plusz Autó Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.142 542.711 000.000000
K&H Fix Plusz Energia Származtatott Nyíltvégű Alap2015.12.23774.911 466.027980
K&H Fix Plusz Extra Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2007.03.023 273.912 538.000000
K&H Fix Plusz Futball Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.092 085.111 500.000000
K&H Fix Plusz London 2012 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.05.111 010.313 487.000000
K&H Fix Plusz Világcégek Nyíltvégű Alap2016.04.271 317.411 261.693465
K&H Fix Plusz Élelmiszer 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 361.011 500.000000
K&H Fix Plusz Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 931.011 472.000000
K&H Fix Plusz Öko 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.133 634.511 001.622001
K&H Fix Plusz Öko 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.091 913.911 500.000000
K&H Gyógyvarázs Egészség Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.07.121 575.111 500.000000
K&H Havifix Euró 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.05.294.3105.420000
K&H Hozamfa 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.304 986.111 583.000000
K&H Hozamfa 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.06.304 282.712 275.000000
K&H Hozamfa 5 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.22322.916 074.801344
K&H Hozamváltó 3 származtatott zártvégű befektetési alap2014.05.091 159.610 006.705761
K&H Háromszor Fizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.193 309.210 700.000000
K&H Háromszor Fizető 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.01.181 416.510 500.000000
K&H Háromszor Fizető 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.02.221 466.710 444.000000
K&H Háromszor Fizető 5 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.28291.810 033.897500
K&H Háromszor Fizető 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.171 161.910 300.000000
K&H Háromszor Fizető 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30913.010 016.439131
K&H Háromszor Fizető 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.10.292 467.110 009.853920
K&H Háromszor Fizető Euró Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.08.090.6100.083215
K&H Háromszor Fizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.09.212 629.810 519.000000
K&H Ingatlanpiaci Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2020.08.032 420.22.809929
K&H Institutional Money Market Nyíltvégű Befektetési Alap2009.05.291.010 003.355300
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.0418 119.37.983778
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2020.08.04118 728.01.125040
K&H Közép Európai Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.041 429.62.034749
K&H Mínuszban Is Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.03.192 025.013 500.000000
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.044 794.24.096030
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2020.08.0416 533.30.954128
K&H Negatív is Pozitív Nyíltvégű Alap2016.07.27355.410 566.905063
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF2020.08.033 450.30.679069
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD2020.08.031.80.491141
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD F Sorozat2020.08.0351.70.861048
K&H Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.04.22441.411 840.906435
K&H Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.06.11799.412 000.000000
K&H Prémium BRIC 95 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1510.29 688.913251
K&H Prémium Deviza Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.12916.911 352.000000
K&H Prémium Oroszország Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.04.16977.79 500.000000
K&H Szakaszos Hozamú 4. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.12.081 272.311 605.422921
K&H Szakaszos Hozamú Ingatlanpiaci Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.08.281 905.911 000.000000
K&H Szikra abszolút hozamú származtatott alap2020.08.033 219.40.854275
K&H Temze származtatott zártvégű alap2018.07.131 652.39 500.000000
K&H Temze tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.11.152 874.710 000.000000
K&H Társadalmilag Felelős Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.02.111 108.311 540.000000
K&H Tőkevédett Dollár Pénzpiaci Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2020.08.0572.21.160592
K&H Tőkevédett Dollár Pénzpiaci Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap F Sorozat2020.08.0551.51.043176
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Alap \I\ sorozat2019.01.02329.91.369184
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2019.01.0211 392.82.708537
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F sorozat2018.12.185 013.71.011171
K&H Tőkevédett Gyógyszeripari Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.126 193.110 954.000000
K&H Tőkevédett Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.05.141 474.210 478.000000
K&H Tőkét Négy Részletben Fizető Származtatott Zártvégű Alap2015.10.28994.05 069.560351
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja EUR2020.08.037.81.326994
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2020.08.033 481.01.228690
K&H Vagyonvédett Portfolió - december alapok alapja2015.10.0718 689.31.392209
K&H Visszapillantó 2. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.25862.610 404.000000
K&H Visszapillantó Származtatott Zártvégű Bef. Alap2010.07.19914.910 916.000000
K&H aktív pihenés tőkevédett származtatott nyíltvégű alap2017.08.253 188.611 925.000000
K&H autóipari rugalmas származtatott zártvégű alap2019.11.293 710.610 600.000000
K&H autóipari tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.11.153 135.711 832.000000
K&H dollár fix plusz 3 nyíltvégű befektetési alap2015.02.201.7127.953875
K&H dollár rmegtakarítási cél - augusztus nyiltvégű alapok alapja2020.07.313.90.968667
K&H dollár rugalmas származtatott zártvégű alap2020.02.214.0110.500000
K&H erős Amerika származtatott zártvégű alap2018.11.163 160.110 610.000000
K&H euró fix plusz 6 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.201.7134.618696
K&H euró megtakarítási cél - április nyíltvégű alapok alapja2020.07.3131.51.013891
K&H euró plusz 2 nyíltvégű alap2017.07.212.3110.007567
K&H európai bankok rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2020.08.041 951.08 493.245277
K&H európai bankok rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2020.08.042 340.210 521.719590
K&H európai körverseny származtatott zártvégű alap2019.08.16791.89 664.000000
K&H fellendülő Európa tőkevédett nyíltvégű alap2017.02.282 457.910 000.000000
K&H fenntartható fejlődés vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja normál sorozat2020.08.034 192.50.969511
K&H fenntartható fejlődés vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja rendszeres sorozat2020.08.0373.50.969329
K&H fenntartható fejlődés óvatos vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja normál sorozat2020.08.031 384.61.006281
K&H fenntartható fejlődés óvatos vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja rendszeres sorozat2020.08.034.41.003701
K&H fix plusz 17 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30529.313 364.014468
K&H fix plusz 19 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.30399.915 859.544315
K&H fix plusz világcégek 2 nyíltvégű alap2017.07.212 461.811 100.000000
K&H fix plusz világcégek 3 nyíltvégű alap2017.09.221 909.911 356.000000
K&H fix plusz élelmiszer 2 származtatott nyíltvégű alap2011.05.30641.21.155982
K&H fix plusz öko 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2011.07.28610.41.156322
K&H fix plusz öko származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30178.112 759.700580
K&H forintsáv tőkevédett származtatott zártvégű alap2014.10.16287.310 739.019401
K&H gyógyszeripari 2 származtatott zártvégű alap2020.08.047 346.410 662.049954
K&H gyógyszeripari nyíltvégű alap2016.01.204 282.613 606.797244
K&H hazai deviza kötvény 2 zártvégű forint alap2016.10.281 233.310 107.018587
K&H hazai deviza kötvény 3 zártvégű forint alap2015.03.101 678.710 820.906303
K&H hazai deviza kötvény zártvégű forint alap2016.10.282 189.510 180.570322
K&H hazai euró kötvény zártvégű euró befektetési alap2014.12.162.7100.982177
K&H hazai euró kötvény zártvégű forint befektetési alap2014.12.161 647.510 629.297070
K&H hozamlépcső 2 származtatott zártvégű alap2018.06.296 895.211 200.000000
K&H hozamlépcső nyíltvégű alap2017.10.202 569.811 503.000000
K&H hozamoptimalizáló portfolió alapok nyíltvégű befektetési alapja2013.06.28101.21.082279
K&H hozamváltó 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.07487.511 709.055242
K&H hozamváltó 4 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.08.22550.610 001.242281
K&H hozamváltó 5 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.09.261 208.810 900.000000
K&H háromszor fizető 10 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.04.02416.410 003.212064
K&H háromszor fizető 11 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21909.010 006.130918
K&H háromszor fizető 12 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28642.110 403.898979
K&H háromszor fizető 13 nyíltvégű alap2016.07.271 418.610 570.726356
K&H háromszor fizető 14 nyíltvégű alap2016.12.071 252.910 392.193895
K&H háromszor fizető 9 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21526.410 010.522515
K&H háromszor fizető emlékező 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.111 300.51.157238
K&H háromszor fizető emlékező 3 származtatott értékpapír befektetési alap2014.11.21960.210 137.000000
K&H háromszor fizető emlékező 4 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.281 070.910 805.328433
K&H háromszor fizető emlékező 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.12.23630.410 867.614688
K&H háromszor fizető emlékező származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28999.010 359.158753
K&H háromszor fizető euró 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap 2015.12.317.2104.855770
K&H innovatív Amerika származtatott zártvégű alap2017.06.161 093.09 821.000000
K&H jövő autói származtatott zártvégű alap2019.07.126 553.413 605.000000
K&H kettős kosár 2 tőkevédett nyíltvégű alap2017.11.172 100.812 367.000000
K&H kettős kosár 3 tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.09.145 756.210 787.000000
K&H likviditási elszámoló nyíltvégű alap2017.02.284 269.81.015401
K&H megtakarítási cél - február nyíltvégű alapok alapja2015.12.2446 748.01.072425
K&H megtakarítási cél - június nyíltvégű alapok alapja2015.10.0756 233.21.223280
K&H megtakarítási cél - október nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 048.21.030024
K&H mozdulj! tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.07.123 117.512 552.000000
K&H nemesfém plusz 2 származtatott zártvégű alap2015.04.171 054.510 000.000000
K&H nemzetközi csapat 6 származtatott zártvégű alap2020.08.042 771.29 872.851222
K&H nemzetközi csapat 8 származtatott zártvégű alap2020.08.042 149.29 723.805263
K&H nemzetközi csapat 9 származtatott zártvégű alap2020.08.043 644.09 722.691518
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja EUR sorozat2020.08.0395.31.271474
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja USD sorozat2020.08.0312.21.114214
K&H négyszer fizető euró 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2016.01.223.0102.460000
K&H négyszer fizető euró származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.10.305.4106.019903
K&H növekedés plusz 2 nyíltvégű befektetési alap2014.12.30536.416 533.392849
K&H növekedés plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.05.28287.418 273.019073
K&H olajipari származtatott zártvégű alap2019.03.142 169.09 500.000000
K&H olimpia plusz nyíltvégű befektetési alap2014.12.301 155.110 001.740984
K&H plusz 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.02275.018 465.618897
K&H plusz mezőgazdasági származtatott nyíltvégű alap2014.01.21622.51.327436
K&H plusz nyersanyagdevizák származtatott zártvégű alap2015.01.281 555.910 005.475795
K&H plusz német-svájci származtatott zártvégű alap2015.08.05808.412 291.920617
K&H plusz technológia nyíltvégű alap2016.09.07619.611 311.843445
K&H plusz ázsia származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.13200.511 168.384830
K&H plusz élelmiszer származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.10.29447.611 071.003636
K&H privátbanki exkluzív komfort alapok nyíltvégű alapja2020.08.035 216.91.051968
K&H privátbanki exkluzív lendület alapok nyíltvégű alapja2020.08.0310 110.11.053308
K&H privátbanki hozamfizető nyíltvégű alapok alapja2020.08.031 235.7856.000000
K&H privátbanki olajipari rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2018.10.265 255.310 600.000000
K&H privátbanki olajipari rugalmas származtatott zártvégű alap2017.06.233 264.510 700.000000
K&H prémium dupla visszapillantó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.08.23951.212 044.000000
K&H prémium európai bankok rugalmas származtatott zártvégű alap2020.08.041 012.07 670.086774
K&H prémium európai exportőrök származtatott zártvégű alap2019.11.157 734.411 048.000000
K&H prémium európai tőzsdék rugalmas származtatott zártvégű alap2020.08.043 071.110 374.738568
K&H prémium fogyasztói javak tőkevédett származtatott zártvégű alap2020.08.043 016.010 607.983451
K&H prémium gondoskodás származtatott zártvégű alap2020.08.041 279.310 706.298489
K&H prémium gyermekközpontú származtatott zártvégű alap2020.08.041 605.211 270.731218
K&H prémium gyógyszer és világcégek származtatott zártvégű alap2020.08.043 850.411 182.433188
K&H prémium gyógyszeripari 3 származtatott zártvégű alap2020.08.0413 086.712 780.095630
K&H prémium gyógyszeripari 4 származtatott zártvégű alap2020.08.046 269.711 539.238152
K&H prémium hozamváltó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21528.910 009.429453
K&H prémium információbiztonság származtatott zártvégű alap2020.08.041 304.911 893.940437
K&H prémium ingatlanpiac és világcégek származtatott zártvégű alap2020.08.041 880.89 216.727371
K&H prémium nagy esélyesek származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.08.16282.314 585.195227
K&H prémium nemzetközi csapat 2 származtatott zártvégű alap2020.08.041 589.810 688.985955
K&H prémium nemzetközi csapat 3 származtatott zártvégű alap2020.08.043 376.19 214.984502
K&H prémium nemzetközi csapat 4 származtatott zártvégű alap2020.08.042 007.09 412.545010
K&H prémium nemzetközi csapat 5 származtatott zártvégű alap2020.08.041 193.09 486.783601
K&H prémium nemzetközi csapat származtatott zártvégű alap2020.08.042 157.59 720.565438
K&H prémium olajipari rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2020.08.04739.28 183.431698
K&H prémium plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2013.07.22551.411 827.155752
K&H prémium rangadó származtatott zártvégű alap2020.06.122 840.310 553.000000
K&H prémium ráadás generációs vállalatok származtatott zártvégű alap2020.08.041 653.49 583.081111
K&H prémium ráadás származtatott zártvégű alap2020.08.041 976.29 834.337120
K&H prémium sportszponzorok származtatott zártvégű alap2020.08.043 841.89 532.203525
K&H prémium tőkevédett Latin-Amerika származtatott értékpapír befektetési ala2014.09.19608.710 000.000000
K&H prémium tőkevédett orosz & török származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.12.161 215.311 228.000000
K&H prémium többször termő dollár 2 származtatott zártvégű alap2020.08.044.199.865238
K&H prémium többször termő dollár származtatott zártvégű alap2020.08.0411.7100.078509
K&H prémium világcégek 10 származtatott zártvégű alap2020.08.041 292.89 899.723423
K&H prémium világcégek 11 származtatott zártvégű alap2020.08.04888.79 853.540529
K&H prémium világcégek 5 nyíltvégű alap2017.07.212 805.510 974.000000
K&H prémium világcégek 6 nyíltvégű alap2017.08.182 579.311 097.000000
K&H prémium világcégek 7 származtatott zártvégű alap2018.10.125 612.510 683.000000
K&H prémium világcégek 8 származtatott zártvégű alap2019.12.131 906.110 721.000000
K&H prémium világcégek 9 származtatott zártvégű alap2018.09.143 598.910 389.000000
K&H prémium élelmiszeripari származtatott zártvégű alap2020.08.041 993.910 821.774758
K&H rugalmas származtatott zártvégű alap2017.10.20782.310 500.000000
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap2017.08.1532 901.01.032308
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap F sorozat2017.08.156 968.81.044677
K&H szakaszos hozamú 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2014.07.10673.713 440.080812
K&H szakaszos hozamú 6 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2015.08.051 002.212 778.023115
K&H szakaszos hozamú 7 tőkevédett származtatott zártvégű alap2020.08.043 436.611 234.793966
K&H tartós befektetés 2021 alapok nyiltvégű befektetési alapja2020.07.312 420.61.054002
K&H tartós befektetés 2022 alapok nyiltvégű befektetési alapja2020.07.312 888.21.033280
K&H telekommunikáció rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2020.08.043 355.89 364.569754
K&H telekommunikáció rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2020.08.041 530.49 229.425739
K&H telekommunikáció rugalmas származtatott zártvégű alap2020.08.041 896.19 860.790145
K&H tőkevédett erős Európa származtatott zártvégű alap2020.08.041 791.810 624.901295
K&H tőkevédett forint pénzpiaci nyíltvégű befektetési alap E sorozat2019.01.0279.91.171826
K&H tőkevédett gyógyszeripari 5 származtatott zártvégű alap2020.08.0416 408.610 957.980810
K&H tőkevédett innovatív Amerika nyíltvégű alap2017.02.281 251.710 233.000000
K&H tőkevédett nemzetközi csapat 7 származtatott zártvégű alap2020.08.042 871.910 275.372333
K&H tőkevédett nyersanyag 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2012.11.166 046.211 258.000000
K&H tőkevédett nyersanyag 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.07.22235.511 698.484996
K&H tőkevédett technológia származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.03.221 299.311 068.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 nyíltvégű alap2017.03.24206.82 748.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 származtatott zártvégű alap2016.02.18943.85 149.614475
K&H tőkét négy részletben fizető nyíltvégű alap2016.12.07243.12 500.000000
K&H tőkét négy részletben fizető származtatott zártvégű alap2014.10.281 567.77 995.248627
K&H tőkét részben előre fizető 2 nyíltvégű alap2016.09.07961.05 101.720335
K&H tőkét részben előre fizető 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.07.254 802.610 587.104720
K&H tőkét részben előre fizető 3 nyíltvégű alap2016.12.07375.75 050.494892
K&H tőkét részben előre fizető 4 nyíltvégű alap2017.12.29966.45 054.000000
K&H tőkét részben előre fizető nyíltvégű alap 50002016.04.27442.55 423.200596
K&H tőkét részben előre fizető származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.02.263 184.810 155.085660
K&H többször termő 2 nyíltvégű alap2017.05.262 990.710 200.003547
K&H többször termő 3 származtatott nyíltvégű alap2017.08.252 068.810 200.135463
K&H többször termő 4 nyíltvégű alap2017.12.292 988.410 605.000000
K&H többször termő 5 nyíltvégű alap2018.04.271 557.210 000.000000
K&H többször termő nyíltvégű alap2017.03.24849.910 946.000000
K&H vagyonvédett portfólió - augusztus nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 321.41.030785
K&H vagyonvédett portfólió - április nyíltvégű alapok alapja2015.12.2415 973.61.009981
K&H versenyképes Európa 2 nyíltvégű alap2016.12.071 022.010 658.574838
K&H versenyképes Európa nyíltvégű alap2016.01.203 683.411 018.093430
K&H világcégek 2016 nyíltvégű alap2017.02.282 676.19 773.000000
K&H világcégek 4 nyíltvégű alap2018.02.162 289.49 981.000000
K&H világcégek tőkevédett 2 származtatott zártvégű alap2019.09.132 404.710 000.000000
K&H világcégek tőkevédett nyíltvégű alap2017.12.291 644.412 642.000000
K&H válogatott 1. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.08.0351 160.71.920825
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.08.03152 424.12.274040
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2020.08.036 817.31.051698
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.08.0355 960.22.473546
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2020.08.034 621.91.077685
K&H válogatott 4. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.08.0327 836.02.734406
K&H válogatott 4. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2020.08.03527.41.039650
K&H változó Ázsia tőkevédett származtatott zártvégű alap2020.01.172 624.110 359.000000
K&H Ázsia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2020.08.034 018.62.168436
K&H Öko Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2020.08.031 557.41.185213
K&H állampapír nyíltvégű alap2020.08.0436 121.41.077515
K&H állampapír nyíltvégű alap F sorozat2020.08.0456 940.71.029925
K&H állampapír nyíltvégű alap I sorozat2020.08.041 529.91.055525
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2017.12.298 446.71.130917
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap I Sorozat2017.12.154 288.31.316967
Lokomotív Nyíltvégű Részvény Befektetési Alap2004.04.3091.41.255600
MAG Ingatlan Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2014.01.31-65.80.000000
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap A sorozat2020.08.05983.11.372539
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap C sorozat2020.08.056 340.01.141514
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap EUR sorozat2020.08.050.80.011711
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap I sorozat2020.08.05701.31.435462
MKB Differencia Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.161 181.110 564.490313
MKB FIX Hozamú Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.232 371.614 295.035827
MKB 24 Karát 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13340.11.004885
MKB 24 Karát 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13164.21.001353
MKB 24 Karát II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.163 838.410 027.770172
MKB 24 Karát III. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.211 877.19 999.634592
MKB 24 Karát Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.27472.91.048231
MKB Adaptív Kötvény Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.08.0720 268.81.111250
MKB Adaptív Kötvény Dollár Alapba Fektető Alap2020.08.0710.91.152099
MKB Adaptív Kötvény Euró Alapba Fektető Alap2020.08.0722.11.033525
MKB Aktív Alfa Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.08.0711 675.21.085936
MKB Aktív Alfa Dollár Alapba Fektető Alap2020.08.075.41.090102
MKB Aktív Alfa Euró Alapba Fektető Alap2020.08.076.90.981952
MKB Alapok Alapja Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Alpesi Horizont Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.223 899.310 600.681169
MKB Ambíció Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.075 147.71.453688
MKB BRIC Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12640.11.020431
MKB BRIC Tőkevédett Származtatott Alap2013.09.052 929.610 158.069375
MKB Beszédes Hozam Származtatott Befektetési Alap2020.08.072 023.29 398.398401
MKB Bonus Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2020.08.07939.02.217102
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28263.81.004599
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.09.091 829.310 031.845594
MKB Bázis Dollár Alapba Fektető Alap2020.08.0713.41.149901
MKB Bázis Euró Alapba Fektető Alap2020.08.0717.71.037863
MKB Bázis Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.0732 713.71.234559
MKB DOLLÁR TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2311.11.000443
MKB Differencia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000001
MKB Dollár Rövid Kötvény Alap2020.08.074.11.129934
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Likviditási Alap2010.02.112.210.055590
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2410.910.005537
MKB Egyensúly Dollár Alapba Fektető Alap2020.08.0716.41.206624
MKB Egyensúly Euró Alapba Fektető Alap2020.08.0748.51.093517
MKB Egyensúly Nyíltvégű Befektetési Alap2020.08.0759 343.01.411770
MKB Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 061.911 409.763870
MKB Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000000
MKB EnergiaForrás Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.03.101 862.510 022.025495
MKB Euro Rövid Kötvény Alap2020.08.0710.81.080445
MKB Euroforint Tőke-és Hozamgarantált Származtatott Alap2007.11.301 805.510 309.572699
MKB Európa Csillagai Euro Tőkevédett Származtatott Alap2012.11.067.610.032251
MKB Európa Csillagai Forint Tőkevédett Származtatott Alap2012.10.172 756.210 026.602872
MKB Európai Részvény Befektetési Alap2020.08.07910.10.786541
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10157.61.345977
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.01.111 983.313 447.510964
MKB Feltörekvő Kína 3. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.06.293 254.410 926.000000
MKB Feltörekvő Kína Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.02.172 569.912 562.000000
MKB Forint Rövid Kötvény Alap2020.08.078 104.51.507541
MKB GEMINI Tőkegarantált Származtatott Alap2011.07.11719.710 319.976254
MKB GOLD Private Banking Származtatott Befektetési Alap2012.11.08883.012 952.286863
MKB GRÁNIT Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.1526.812 575.924051
MKB HOZAM EXPRESSZ 2 Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.04832.71.005248
MKB HOZAM EXPRESSZ 3 Tőkevédett Származtatott Alap2010.11.252 948.81.001236
MKB HOZAM EXPRESSZ 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31387.81.017909
MKB HOZAM EXPRESSZ 4 Tőkevédett Származtatott Alap2011.01.194 090.910 010.296952
MKB HOZAM EXPRESSZ Tőkegarantált Származtatott Alap2010.05.170.00.000000
MKB Hazai Feltörekvő Részvény Befektetési Alap2020.08.07293.20.854568
MKB Hozam Expressz 2. Pénzpiaci Befektetési Alap2013.02.19125.61.182462
MKB Hozam Expressz 4. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31432.61.010767
MKB Hozamdoktor Származtatott Befektetési Alap2020.08.072 418.69 667.515861
MKB Hozamvadász Nyíltvégű Befektetési Alap Megszűnés alatt2013.02.1967.20.670845
MKB Ingatlan Alapok Alapja A Sorozat2020.08.073 644.21.751133
MKB Ingatlan Alapok Alapja \IL\ sorozat2014.07.01-0.20.000000
MKB Iránytű Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.315.410.004866
MKB KALEIDOSZKÓP Tőkegarantált Származtatott Alap2010.07.081 448.310 011.000000
MKB Kelet-Európai Négyes Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.11.041 857.310 407.000000
MKB MOZAIK Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Magaslat II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.05.042 266.711 126.094318
MKB Magaslat Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.05.202 098.114 713.398359
MKB Medicina Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.08.073 163.810 318.225910
MKB Megújuló Energia 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28356.51.263891
MKB Megújuló Energia II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.012 089.012 628.371538
MKB Megújuló Energia Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.06.112 528.510 008.349706
MKB Megújuló Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.07.012 295.611 219.055881
MKB Megújuló Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.10.27548.71.123803
MKB Momentum II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.11.062 366.310 010.509261
MKB Momentum Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.03.061 653.110 005.028585
MKB MÉRLEG Tőkevédett Származtatott Alap2011.10.10555.210 046.091646
MKB Nemzetközi Vállalati Kötvényalap Megszűnés alatt2013.02.180.00.000000
MKB Nyersanyag Alapok Alapja2020.08.07331.70.735045
MKB Nyersanyag Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.02.273 534.810 693.328455
MKB Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2008.04.16493.01.271727
MKB Német Részvények Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.08.072 775.99 920.090276
MKB PAGODA 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.07.01500.01.016360
MKB PAGODA II Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.302 682.010 452.178483
MKB PAGODA III Tőkevédett Származtatott Alap2013.02.1967.20.670845
MKB PAGODA IV Tőkevédett Származtatott Alap2015.05.111 878.01.045587
MKB PAGODA Tőkegarantált Származtatott Alap2014.03.10765.516 111.025025
MKB PANORÁMA II Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.09.271 919.310 021.565376
MKB PANORÁMA III Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.11.082 047.710 910.122778
MKB PANORÁMA Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.06.07879.610 017.873347
MKB PB TOP Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.08.072 249.51.099261
MKB Pagoda 5. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2014.03.10286.11.006258
MKB Pagoda V. Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.312 272.210 019.402318
MKB Panoráma 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.12.05403.51.011070
MKB Panoráma 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap 2012.01.31379.81.104727
MKB Premium Selection 2. Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2016.09.301 538.611 053.066191
MKB Premium Selection Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2015.02.101 532.011 659.134753
MKB Premium Selection Zártvégű Zártkörű Befektetési Alap2014.10.011 012.81.210371
MKB Primátus Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.153 636.412 109.056549
MKB Primátus Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13223.01.214075
MKB Prémium Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.08.07616.12.098413
MKB Rotunda Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.08.07374.91.139883
MKB SZAKURA Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.120.00.000000
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat A sorozat2009.12.224.210.004198
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap B sorozat B sorozat2009.12.223.510.003264
MKB TOP Vállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.202 004.613 234.380829
MKB TRICOLLIS Tőkegarantált Származtatott Alap2009.06.241 330.110 843.084368
MKB Természeti Kincsek 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12371.11.010822
MKB Természeti Kincsek Euró Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.104.610.020000
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 499.510 020.257337
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10202.51.003391
MKB Természeti Kincsek II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap 2013.06.281 945.210 018.953974
MKB Természeti Kincsek III. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.03.163 795.110 743.039959
MKB Természeti Kincsek Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2012.08.072 042.511 908.793457
MKB Triumvirátus II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.232 885.612 811.201772
MKB Triumvirátus Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.01.173 908.712 066.137542
MKB Triumvirátus Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.10.153 264.213 517.930099
MKB Triász Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.152 833.211 646.315348
MKB Triász Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10142.61.166411
MKB Távol-Kelet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.06.231 501.112 405.298402
MKB VILÁGSZÁM Tőke- és hozamgarantált Származtatott Alap2009.08.242 014.710 792.936669
MKB Vezető Olajvállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.04.072 715.310 012.782424
MKB Világháló Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.08.072 231.39 976.341504
MKB ZÖLD BOLYGÓ Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.071 138.410 113.076352
MKB e-Hoz@m Származtatott Befektetési Alap2020.08.072 343.69 629.946349
MKB Állampapír Befektetési Alap2020.08.076 425.97.685261
MKB Élhető Jövő Származtatott Befektetési Alap2020.08.072 523.310 035.530121
MKB Észak-Amerikai Részvény Befektetési Alap2020.08.073 303.23.091168
MKB Ötvözet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.08.303 838.210 702.495382
Magellán 2 Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2014.04.011 389.312 805.000000
Magellán Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2014.04.011 723.611 350.600000
Magyar Posta Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2009.07.101 722.211 203.000000
Magyar Posta Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.02.2730.81.107800
Magyar Posta Takarék Harmónia Vegyes Befektetési Alap2020.08.059 195.11.137363
Magyar Posta Takarék Hosszú Kötvény Befektetési Alap2020.08.052 139.83.266769
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \A\ Sorozat2020.08.07172 108.31.222361
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \I\ Sorozat2020.08.0727 382.81.239408
Magyar Posta Takarék Pénzpiaci Befektetési Alap2020.08.07621.81.026320
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 2.2010.01.181 009.111 550.000000
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 3.2010.04.23631.410 430.000000
Marketprog Multi Asset Vol.10 Abszolút Hozamú Származtatott Részalap2020.08.05169.60.994382
Marketprog Multi Asset Vol.10 Abszolút Hozamú Származtatott Részalap EUR sorozat2020.08.050.10.009912
Metropolisz Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap 2009.05.26411.710 000.000000
Millennium Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2004.04.301 487.81.383800
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2019.06.282.70.517367
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT B sorozat2019.06.280.00.547351
N A P Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2017.06.0850.4408.407261
NAP Ingatlanfejlesztő Alap \B\ sorozat2017.06.0820.8416.626147
NHC Safe Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2018.02.15115.21.001975
Nyilasi 2015 Spekulatív Származtatott Befektetési Alap2015.12.31285.834 656.491756
OTP Abszolút Hozam Euró Alapba Fektető Alap2020.08.052.30.995861
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap A sorozat2020.08.053 687.81.596493
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap B sorozat2020.08.059 927.91.793569
OTP Afrika Részvény Alap A sorozat2020.08.05343.11.047523
OTP Afrika Részvény Alap B sorozat2020.08.052 676.91.124893
OTP Afrika Részvény Alap C sorozat2020.08.050.40.835983
OTP Agrárpiaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27446.511 232.323791
OTP Agrárpiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27627.011 085.409483
OTP Aktív Fix Hozamvédett Zártvégű Alap2017.12.082 454.311 498.304770
OTP Alfa Hozamvédett Nyíltvegű Származtatott Alap2011.05.162 822.210 419.262513
OTP Alfa II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Részvény Alap2010.06.303 191.310 221.079555
OTP Alfa III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.1520 010.510 016.802168
OTP Alfa IV. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.12.2014 937.910 107.567826
OTP Alfa V. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.04.055 305.410 281.614092
OTP Arany Válogatott Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.202 840.310 095.532455
OTP Aranygól Nyíltvégű Alap2018.04.262 700.812 271.763016
OTP Axióma Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.08.31348.810 044.952658
OTP Csúcsvállalatok Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.06.292 091.210 455.396680
OTP Dollár Ingatlan Alapba Fektető Alap2020.08.0791.31.144972
OTP Dollár Rövid Kötvény Alap2020.08.0797.30.014033
OTP Dupla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.04.108 317.211 273.838279
OTP Dupla Fix II. Nyíltvégű Alap2016.12.161 263.711 575.069264
OTP Dupla Fix Plussz II. Nyíltvégű Alap2016.10.27500.410 972.691775
OTP Dupla Fix Plussz Nyíltvégű Alap2016.10.27671.010 852.875914
OTP EMDA Származtatott Alap2020.08.0519 248.14.253211
OTP EMDA Származtatott Alap I sorozat2020.08.054 905.64.380010
OTP EMEA Kötvény Alap2020.08.051 739.51.543278
OTP EMEA Kötvény Alap I sorozat2020.08.055 763.41.600946
OTP Eurogól Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27949.411 259.316868
OTP Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2020.08.07236.41.054165
OTP Euró Rövid Kötvény Alap2020.08.0734.50.014030
OTP Európa Sprint II. Nyíltvégű Alap2018.04.26506.510 567.932776
OTP Európa Sprint Nyíltvégű Alap2018.04.26602.110 527.839284
OTP Európa-válogatott Nyíltvégű Alap2016.12.161 045.011 533.585582
OTP Fantázia Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.16674.313 783.876014
OTP Fejlett Piaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27700.015 788.660397
OTP Fejlett Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27320.114 878.357501
OTP Fejlett Világ I. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.11.292 780.010 348.793230
OTP Fejlett Világ II. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.04.301 174.910 903.097923
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16387.111 194.074114
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27488.211 065.728643
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27454.511 170.039739
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IV. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27557.311 017.323535
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IX. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27674.811 900.400829
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix V. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27659.311 624.607754
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VI. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27883.514 289.622624
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27322.813 798.011327
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VIII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27536.713 895.817083
OTP Fundman Részvény Alap A sor.2020.08.053 043.01.175398
OTP Fundman Részvény Alap B sor.2020.08.0514 772.81.265369
OTP Fundman Részvény Alap C sor.2020.08.051.91.036596
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja A sorozat2020.08.059 289.71.775171
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja B sorozat2020.08.057.81.539877
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja I sorozat2020.08.0512 042.01.897547
OTP G10 Euró Származtatott Alap A sorozat2020.08.052 444.81.160842
OTP G10 Euró Származtatott Alap B sorozat2020.08.053.70.902922
OTP G10 Euró Származtatott Alap I sorozat2020.08.053 874.01.195475
OTP Globál Mix Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.203 240.511 982.753895
OTP Globál Trend Fix I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap 2011.12.012 943.110 136.525197
OTP Globál Trend Fix II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.01.104 482.910 312.346439
OTP Globál Trend I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.09.012 152.110 080.336515
OTP Globál Trend II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.082 547.310 117.940654
OTP Ingatlanbefektetési Alap2020.08.07397 844.22.252986
OTP Ingatlanvilág Alapok Alapja2020.08.073 053.41.161616
OTP Jubileum Dinamikus Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2019.03.06845.214 615.339011
OTP Jövő Márkái II. Nyíltvégű Alap2016.12.16341.211 265.783575
OTP Jövő Márkái Nyíltvégű Alap2016.12.16588.911 351.090597
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap A sorozat2020.08.0511 033.01.641280
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap B sorozat2020.08.055.91.205427
OTP Közép-Európai Részvény Alap2020.08.058.11.213201
OTP Linea II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09943.811 509.887138
OTP Linea III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.304 635.111 532.879291
OTP Linea Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2009.05.12550.310 797.550419
OTP Maxima Kötvény Alap A sorozat2020.08.0521 729.54.044735
OTP Maxima Kötvény Alap B sorozat2020.08.053 903.14.278199
OTP Meta Globális Kötvény Alap A sorozat2020.08.050.30.997810
OTP Meta Globális Kötvény Alap I sorozat2020.08.0511.50.999260
OTP Olimpia I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.07.295 219.010 464.442388
OTP Olimpia II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.09.303 772.510 466.142266
OTP Olimpia Sprint I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.04.303 853.510 094.673340
OTP Olimpia Sprint II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.302 544.510 134.849095
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.08.0517 456.02.261448
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.08.052.71.778609
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap A sorozat2020.08.07179 153.66.528453
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap B sorozat2020.08.074 929.06.758811
OTP Orient I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.01.088 562.410 141.840091
OTP Orosz Részvény Alap A sorozat2020.08.054 512.81.726562
OTP Orosz Részvény Alap B sorozat2020.08.055 429.71.867210
OTP Orosz Részvény Alap C sorozat2020.08.052.61.392872
OTP PRIME Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2020.08.0718.31.073107
OTP PRIME Ingatlanbefektetési Alap2020.08.0752 622.31.229828
OTP PRIME Ingatlanbefektetési Alap I sorozat2020.08.07559.01.869524
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap2020.08.058 788.44.687038
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2020.08.052 654.84.767540
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.08.055 182.51.717258
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.08.052.21.221506
OTP Prizma Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.162 803.41.347388
OTP Prémium Aktív Klasszikus Alapok Alapja2020.08.0520 384.41.106144
OTP Prémium Euró Alap2020.08.059.81.092625
OTP Prémium Kiegyensúlyozott Alap2020.08.0519 242.91.789066
OTP Prémium Klasszikus Alap2020.08.0524 005.32.003252
OTP Prémium Növekedési Alap2020.08.053 217.21.529340
OTP Prémium Pénzpiaci Alap2020.08.075 095.51.026560
OTP Prémium Származtatott Alapok Alapja2020.08.0522 779.41.643655
OTP Prémium Származtatott Euró Alapok Alapja2020.08.0516.30.938130
OTP Prémium Trend Klasszikus Alapok Alapja2020.08.0511 527.61.146046
OTP Quality Nyíltvégű Részvény Alap2020.08.055 780.53.422824
OTP Quality Plussz Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2009.05.12345.110 741.090086
OTP Quality Plusz II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09268.810 504.638413
OTP Quality Részvény Alap B sorozat2020.08.0530 950.03.972227
OTP REMIX20 Nyíltvégű Alap2018.04.261 100.911 212.148096
OTP Remix20 II. Nyíltvégű Alap2018.04.262 113.711 488.592540
OTP Reál Aktív Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.081 564.611 041.055847
OTP Reál Alfa II. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.01.311 311.810 000.000000
OTP Reál Alfa III. Tőkevédett Alap2020.04.301 123.910 003.466560
OTP Reál Alfa IV. Tőkevédett Alap2020.05.291 093.210 130.138853
OTP Reál Alfa Plusz II. Zártvégű Alap2019.10.301 514.19 500.000000
OTP Reál Alfa Plusz III. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.201 151.710 287.576789
OTP Reál Alfa Plusz Tőkevédett Alap2020.07.202 140.09 710.545509
OTP Reál Alfa Tőkevédett Zártvégű Alap2019.11.292 454.610 000.529670
OTP Reál Alfa V. Zártvégű Alap2018.11.301 671.49 503.612058
OTP Reál Futam II. Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.05.311 395.610 400.055287
OTP Reál Futam III. Tőkevédett Alap2019.10.011 635.110 034.148515
OTP Reál Futam IV. Tőkevédett Alap2020.07.203 052.210 189.870036
OTP Reál Futam Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.03.291 865.610 879.272518
OTP Reál Futam V. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.202 118.79 968.867916
OTP Reál Futam VI. Zártvégű Alap2019.01.303 941.210 063.399405
OTP Reál Fókusz 4+ Alap2018.01.251 678.010 290.986588
OTP Reál Fókusz II Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.09.282 449.110 594.889620
OTP Reál Fókusz III Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.12.071 516.310 388.786280
OTP Reál Fókusz Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.06.292 522.110 757.451258
OTP Reál Globális II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.01.132 113.110 955.197468
OTP Reál Globális III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 811.010 649.454559
OTP Reál Globális IV. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 228.910 869.142790
OTP Reál Globális Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.011 723.815 075.402060
OTP Reál Globális Top Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.07.303 823.69 922.056508
OTP Reál-I. Tőke és Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.11.023 616.911 165.411169
OTP Reál-II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.12.021 783.110 800.000000
OTP Reál-III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.05.121 968.810 825.766790
OTP Rio 2014 Hozamvédett Zártvégű Alap2018.01.263 514.011 458.344520
OTP Sigma Származtatott Alap A sorozat2020.08.05643.41.007228
OTP Sigma Származtatott Alap I sorozat2020.08.052 289.51.100688
OTP Spectra Alapba Fektető Alap2020.08.051 386.70.992283
OTP Supra Dollár Alapba Fektető Alap2020.08.0541.60.932828
OTP Supra Euró Alapba Fektető Alap2020.08.0570.20.900378
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap2020.08.05160 011.93.514867
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap I sorozat2020.08.0544 662.73.619203
OTP Szinergia II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.272 000.711 330.142843
OTP Szinergia III. Nyíltvégű Alap2018.04.261 683.011 192.754998
OTP Szinergia IV. Nyíltvégű Alap2018.04.261 688.110 800.000000
OTP Szinergia IX. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.01.311 839.311 287.865777
OTP Szinergia Nyíltvégű Alap2016.10.27863.711 425.624616
OTP Szinergia Plussz Hozamvédett Zártvégű Alap2018.04.261 076.311 431.520286
OTP Szinergia Plussz II. Nyíltvégű Alap2018.04.261 403.810 954.675609
OTP Szinergia V. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.03.293 471.610 228.725115
OTP Szinergia VI. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.05.313 144.510 387.215998
OTP Szinergia VII. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.07.314 878.210 487.273515
OTP Szinergia VIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.10.012 212.511 252.000000
OTP Szinergia X. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.05.291 262.610 588.952047
OTP Szinergia XI. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.202 143.310 120.201488
OTP Szinergia XII. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.203 980.110 091.615863
OTP Szinergia XIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.202 670.810 139.073744
OTP Szinergia XIV. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.202 546.910 191.526486
OTP Szinergia XV. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.203 071.710 078.251807
OTP Szinergia XVI. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.202 238.910 125.771655
OTP Tiszta Energia Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2009.11.169 066.010 075.460611
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2020.08.057 717.623 766.973429
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2020.08.052 122.327 057.724502
OTP Trendvadász I. Nyíltvégű Alap2016.10.27859.711 593.525231
OTP Trendvadász II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.271 245.911 281.965680
OTP Tripla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.12.206 617.410 522.776744
OTP Tripla Fix II Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.01.313 238.510 411.425850
OTP Tőkegarantált Rövid Kötvény Alap2020.08.0746 952.11.631634
OTP Tőzsdén Kereskedett BUX Indexkövető Alap2020.08.061 543.91 403.547716
OTP Török Részvény Alap A sorozat2020.08.051 708.10.483452
OTP Török Részvény Alap B sorozat2020.08.052 917.20.526134
OTP Török Részvény Alap C sorozat2020.08.051.00.390016
OTP Világjátékok Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2016.10.271 158.313 540.363197
OTP Árupiaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16283.711 216.976992
OTP Árupiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27425.311 153.784360
OTP Árupiaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27530.611 370.112811
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja A sorozat2020.08.051 781.82.085542
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja B sorozat2020.08.050.61.519653
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap A sorozat2020.08.052 622.31.654767
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap B sorozat2020.08.051.81.215333
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2020.08.0511 089.01.703910
OTP Új Világ Fix Nyíltvégű Alap2018.04.26783.410 400.086862
OTP Új-Európa Euró Alapba Fektető Alap2020.08.053.31.018487
OÁZIS 77 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.21102.20.283370
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 10 (USD)2009.07.100.091.830000
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 32009.11.251.1104.730000
PARVEST ABSOLUTE RETURN EUROPE BOND2011.07.0558.4108.990000
PARVEST ABSOLUTE RETURN WORLD BOND (USD)2011.07.050.8116.730000
PARVEST ASIAN BOND2009.02.254.9130.860000
PARVEST BOND BEST SELECTION WORLD EMERGING2015.04.1059.7209.320000
PARVEST BOND EURO2015.04.10530.3222.710000
PARVEST BOND EURO CORPORATE2015.04.10561.9181.580000
PARVEST BOND EURO GOVERNMENT2015.04.10523.0397.650000
PARVEST BOND EURO HIGH YIELD2014.12.1922.2123.190000
PARVEST BOND EURO INFLATION-LINKED2015.04.1036.4143.700000
PARVEST BOND EURO LONG TERM2011.07.052.0114.170000
PARVEST BOND EURO MEDIUM TERM2015.04.10354.8184.630000
PARVEST BOND EURO PREMIUM2012.11.2615.6111.580000
PARVEST BOND EURO SHORT TERM2015.04.10161.0124.360000
PARVEST BOND EUROPE2012.11.26109.7339.460000
PARVEST BOND EUROPE EMERGING2014.12.193.6602.920000
PARVEST BOND EUROPE HIGH YIELD2011.07.05116.6117.630000
PARVEST BOND JPY2015.04.101 868.622 180.000000
PARVEST BOND USA HIGH YIELD2015.04.1051.8223.940000
PARVEST BOND USD GOVERNMENT2015.04.1036.5446.530000
PARVEST BOND WORLD ABS2011.07.051.772.840000
PARVEST BOND WORLD CORPORATE2015.04.1056.7155.980000
PARVEST BOND WORLD EMERGING2015.04.1054.5403.580000
PARVEST BOND WORLD EMERGING LOCAL2014.12.190.090.650000
PARVEST BOND WORLD HIGH YIELD2014.12.1918.9101.570000
PARVEST BOND WORLD INFLATION-LINKED2015.04.1048.1144.320000
PARVEST CONVERTIBLE BOND ASIA2015.04.1071.1376.610000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE2015.04.10622.5169.640000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE SMALL CAP2015.04.10126.2165.880000
PARVEST CONVERTIBLE BOND WORLD2014.12.191 145.7163.430000
PARVEST CREDIT STRATEGIES2010.08.314.437.120000
PARVEST DIVERSIFIED CONSERVATIVE2012.09.0419.6134.230000
PARVEST DIVERSIFIED DYNAMIC2015.04.10153.6239.910000
PARVEST DIVERSIFIED EURO INFLATION PLUS Classic2014.12.190.0100.870000
PARVEST DIVERSIFIED INFLATION2014.12.195.2103.400000
PARVEST ENHANCED CASH 1 YEAR2011.07.0540.8107.650000
PARVEST ENHANCED CASH 6 MONTHS2015.04.10111.4110.000000
PARVEST ENHANCED CASH N8 MONTHS2015.01.2022.4119.760000
PARVEST ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2015.04.1046.4149.890000
PARVEST EQUITY ASIA EX-JAPAN2011.07.1279.9331.340000
PARVEST EQUITY AUSTRALIA2015.04.1063.3961.560000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION ASIA EX-JAPAN2014.12.1948.6118.980000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EURO2014.12.19368.4474.670000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EUROPE2015.04.1020.0154.210000
PARVEST EQUITY BRAZIL2015.04.10171.989.520000
PARVEST EQUITY BRIC2015.04.10161.5136.580000
PARVEST EQUITY CHINA2014.12.197.3346.750000
PARVEST EQUITY EURO2011.07.12101.1116.390000
PARVEST EQUITY EURO SMALL CAP2012.11.1921.6211.190000
PARVEST EQUITY EUROPE ALPHA2011.07.12241.2105.100000
PARVEST EQUITY EUROPE CONVERGING2013.05.2430.2103.810000
PARVEST EQUITY EUROPE EMERGING2011.07.12100.7174.390000
PARVEST EQUITY EUROPE FINANCE2011.07.1221.661.540000
PARVEST EQUITY EUROPE GROWTH2011.07.12618.0197.540000
PARVEST EQUITY EUROPE LS302013.05.244.489.730000
PARVEST EQUITY EUROPE MID CAP2015.04.10103.6767.770000
PARVEST EQUITY EUROPE SMALL CAP2015.04.10942.7195.680000
PARVEST EQUITY EUROPE VALUE2015.04.10429.5181.380000
PARVEST EQUITY FRANCE2013.05.2444.3431.240000
PARVEST EQUITY GERMANY2011.07.1265.892.600000
PARVEST EQUITY GLOBAL BRANDS2011.07.1222.9333.120000
PARVEST EQUITY HIGH DIVIDEND EUROPE2015.04.10405.8101.930000
PARVEST EQUITY INDIA2011.07.12119.5178.660000
PARVEST EQUITY INDONESIA2014.12.190.095.270000
PARVEST EQUITY JAPAN2015.04.1010 183.95 159.000000
PARVEST EQUITY JAPAN SMALL CAP2015.04.108 943.78 229.000000
PARVEST EQUITY LATIN AMERICA2015.04.1090.9562.190000
PARVEST EQUITY SOUTH KOREA2015.04.1013.682.930000
PARVEST EQUITY SWITZERLAND2013.05.2458.7695.990000
PARVEST EQUITY TURKEY2014.12.1918.0227.960000
PARVEST EQUITY UK2012.09.048.3126.720000
PARVEST EQUITY USA2015.04.10393.8128.880000
PARVEST EQUITY USA MID CAP2015.04.10774.3218.340000
PARVEST EQUITY USA SMALL CAP2015.04.1026.2268.780000
PARVEST EQUITY USA VALUE2013.05.2430.7106.000000
PARVEST EQUITY WORLD2012.11.2620.7110.330000
PARVEST EQUITY WORLD CONSUMER DURABLES2014.12.191.3164.000000
PARVEST EQUITY WORLD EMERGING2015.04.1034.3119.780000
PARVEST EQUITY WORLD ENERGY2014.12.191.298.250000
PARVEST EQUITY WORLD FINANCE2015.04.1014.4381.890000
PARVEST EQUITY WORLD HEALTH CARE2015.04.10303.11 084.450000
PARVEST EQUITY WORLD NEXT GENERATION2013.05.241.1131.520000
PARVEST EQUITY WORLD RESOURCES2011.07.12102.0265.320000
PARVEST EQUITY WORLD TECHNOLOGY INNOVATORS2013.05.2423.9100.990000
PARVEST EURO BOND SUSTAINABLE DEVELOPMENT2009.11.258.3113.550000
PARVEST EUROPE OPPORTUNITIES2009.03.11129.393.760000
PARVEST FLEXIBLE BOND EUROPE CORPORATE2015.04.10214.2126.410000
PARVEST Flexible Assets (EUR)2015.04.1019.5117.050000
PARVEST Flexible Assets Plus (USD)2012.11.1919.3210.530000
PARVEST Flexible Bond World2015.04.1035.352.140000
PARVEST GLOBAL ENVIRONMENT2015.04.10136.0173.910000
PARVEST GREATER EUROPE2009.05.150.062.480000
PARVEST GROWTH (EURO)2009.03.1110.979.760000
PARVEST ITALY2009.11.257.248.150000
PARVEST MONEY MARKET EURO2015.04.10631.4210.030000
PARVEST MONEY MARKET USD2015.04.10440.8204.460000
PARVEST Multi-Strategy FX2012.09.182.4102.370000
PARVEST Multi-Strategy High Vol (USD)2015.04.1017.196.340000
PARVEST Multi-Strategy Low Vol2015.04.102.7101.590000
PARVEST OPPORTUNITIES USA2014.07.152.796.770000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES EUROPE2012.11.266.866.440000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES WORLD2015.04.1028.055.440000
PARVEST SCANDINAVIAN BOND2009.03.1165.51 910.650000
PARVEST SHORT TERM CHF2011.12.06117.9307.910000
PARVEST SHORT TERM EURO PREMIUM2013.11.2020.0114.010000
PARVEST SHORT TERM GBP2011.12.0630.0196.270000
PARVEST STEP 90 EURO2015.04.1067.5120.890000
PARVEST SUSTAINABLE BOND EURO CORPORATE2015.04.10175.2146.150000
PARVEST SUSTAINABLE EQUITY EUROPE2015.04.1027.3125.550000
PARVEST TARGET RETURN (EURO)2008.04.24119.3109.740000
PARVEST USA LS302010.08.091.273.130000
PARVEST V3502015.04.10110.7111.330000
PARVEST WORLD AGRICULTURE (USD)2008.10.2421.665.480000
PARVEST WORLD AGRICULTURE Classic H EUR-CAP2013.05.2458.391.640000
PARVEST WORLD COMMODITIES2014.12.190.868.940000
PARWORLD AGRICULTURE2008.12.15178.180.910000
PARWORLD EMERGING STEP 80 (EUR)2010.09.1679.3112.070000
PARWORLD ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2009.11.11193.589.530000
PARWORLD QUAM 102011.06.0845.7113.750000
PILIS-INVEST Ingatlanbefektetési Alap2004.12.08675.6770.866300
PILLÉR Első Ingatlanbefektetési Alap2006.05.314 281.81 338.000000
PTAD EXPONENTIAL OIL Abszolút Hozamú Származtatott Részalap A sorozat2020.08.050.10.009017
Pelso Quant Származtatott Befektetési Alap2014.06.25185.61.103711
Pioneer Balance Alapok Alapja2009.12.30355.70.943626
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap A Sorozat2016.06.081 644.91.082701
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap I Sorozat2016.06.06134.91.103600
Pioneer Eurobond Kötvény Alap2008.09.180.31.037347
Pioneer Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja 2014.01.15256.60.871095
Pioneer Flotta Alapok Alapja A Sorozat2016.06.07649.80.981853
Pioneer Horizont 2025 Alap K Sorozat2012.10.250.01.008141
Pioneer Horizont 2030 Alap K Sorozat2012.10.250.00.991871
Pioneer Katamarán Származtatott Alap A sorozat2016.06.07946.10.919242
Pioneer Katamarán Származtatott Alap C sorozat2015.05.040.00.000000
Pioneer Katamarán Származtatott Alap I Sorozat2016.02.17129.80.941703
Pioneer Konzervatív Vegyes Alap I sorozat2016.02.25104.11.071174
Pioneer Magyar Kötvény Alap B sorozat B sorozat2009.01.220.43.104586
Pioneer Profitmax Alapok Alapja2009.12.30308.90.766221
Pioneer Regatta 2 Származtatott Alap2013.05.10584.51.504889
Pioneer Relax Alapok Alapja2009.12.30130.01.017782
Platina Alfa Származtatott Befektetési Alap2020.08.051 360.83.014348
Platina Béta Származtatott Befektetési Alap2020.08.051 935.63.208656
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.08.051 444.03.410905
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap B sorozat2017.01.030.71.979781
Platina Gamma Származtatott Befektetési Alap2020.08.054 265.43.499069
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.05.14394.13.802219
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.05.145 555.83.901681
Plotinus Származtatott Befektetési Alap2017.06.12132.71.345454
Prémium 1 Alapok Alapja2016.02.221 570.91.303538
Prémium 2 Alapok Alapja2016.05.30104.61.238130
Q1 Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2019.04.26728.90.717876
QUANTIS Abszolút Hozamú Alapok Alapja2015.04.03814.21.056376
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.01.305606
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.698650
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.05122.31.424992
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.000000
QUANTIS Dél-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap A sorozat2015.04.140.32.069170
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.04.140.61.606784
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.04.14795.22.504045
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.04.140.00.000000
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap A sorozat2015.03.310.41.001498
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.03.310.60.992001
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.03.31755.61.377127
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.03.300.00.000000
QUANTIS Globális Trend USD Részvény Alapok Alapja A sorozat A sorozat2011.02.151.71.217914
QUANTIS Globális USD Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális USD Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja A sorozat2015.04.030.11.066018
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N EUR sorozat2015.04.030.40.911569
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.03265.11.286570
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N USD sorozat2015.04.030.00.000000
QUANTIS HUF Likviditási Alap A sorozat2015.03.2772.81.298248
QUANTIS HUF Likviditási Alap N HUF sorozat2015.03.27592.31.260756
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.01.534334
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.27312.62.901045
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.01.925230
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.737209
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.2336.31.550460
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.000000
QUANTIS Kína Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.939414
QUANTIS Kína Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.123693
QUANTIS Kína Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.26201.91.795896
QUANTIS Kína Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.00.000000
QUANTIS Kína USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja A sorozat2015.04.0384.31.448198
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.031 385.41.382360
QUANTIS Oroszország EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Oroszország Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.606613
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.476748
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.1863.80.737848
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.000000
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja A sorozat2014.02.280.01.449909
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
Quaestor AranyTallér Vegyes Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.2634.93.318300
Quaestor Borostyán Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2019.04.2652.83 572.560000
Quaestor Deviza Nyíltvégű Befektetési Alap2016.10.2013.60.894674
Quaestor Kurázsi Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.26251.52.809446
Quaestor Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2006.05.29864.315 353.000000
Quaestor Tallér Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.2624.93.378200
RCM Abszolút Hozam Globál Kötvény Alapok Alapja2009.03.183.194.380000
Raiffeisen 2016 Kötvény Alap2016.06.24104.21.364813
Raiffeisen Betét Alap2017.10.2710 760.01.697347
Raiffeisen Euró Prémium Rövid kötvény Alap2020.08.068.31.054925
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja A sorozat2020.08.061 515.70.951887
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja E sorozat2020.08.061.10.934948
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja F sorozat2020.08.062.00.935723
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja U sorozat2020.08.061.11.011497
Raiffeisen Fix Mix Tőkegarantált Származtatott Alap2011.03.16864.51.105837
Raiffeisen Földünk Értékei 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.12736.610 020.622570
Raiffeisen Földünk Értékei Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.291 433.210 270.787226
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap A sorozat2020.08.061 428.41.752005
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap Q sorozat2020.08.06684.01.036112
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap R sorozat2020.08.0669.61.024883
Raiffeisen Hozamrögzítő Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.26970.710 758.910010
Raiffeisen Index Prémium Származtatott Alap2020.08.061 072.91.331013
Raiffeisen Index Prémium Származtatott Alap Q sorozat2020.08.06750.90.967697
Raiffeisen Ingatlan Alap A sorozat2020.08.0618 054.42.416773
Raiffeisen Ingatlan Alap A180 sorozat2020.08.066.01.047038
Raiffeisen Ingatlan Alap B sorozat2020.08.064.72.537320
Raiffeisen Ingatlan Alap C sorozat2020.08.068 349.12.546538
Raiffeisen Ingatlan Alap D sorozat2020.08.0662.21.354817
Raiffeisen Ingatlan Alap D180 sorozat2020.08.060.11.045008
Raiffeisen Ingatlan Alap U sorozat2020.08.0629.11.348559
Raiffeisen Ingatlan Alap U180 sorozat2020.08.060.01.142500
Raiffeisen Kamat Prémium Rövid Kötvény Alap2020.08.0612 023.73.819065
Raiffeisen Kötvény Alap A sorozat2020.08.062 547.34.763209
Raiffeisen Kötvény Alap B sorozat2020.08.0618 488.54.778687
Raiffeisen Kötvény Alap I sorozat2020.08.062 980.71.167258
Raiffeisen Kötvény Alap Q sorozat2020.08.060.01.001800
Raiffeisen Likviditási Alap2017.10.271 103.02.182790
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja A sorozat2020.08.0616 951.81.080637
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja E sorozat2020.08.0623.11.299337
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja Q sorozat2020.08.0616.90.995090
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja R sorozat2020.08.06554.10.964088
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja U sorozat2020.08.064.61.095569
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja A sorozat2020.08.066 652.95.961087
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja B sorozat2020.08.0648.95.898354
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja E sorozat2020.08.067.81.084225
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja Q sorozat2020.08.0616.21.009699
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja R sorozat2020.08.06383.10.983613
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja U sorozat2020.08.062.51.098998
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja A sorozat2020.08.0610 802.71.616710
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja B sorozat2020.08.06161.31.603963
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja E sorozat2020.08.0623.11.037322
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja Q sorozat2020.08.0620.90.994585
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja R sorozat2020.08.060.00.981900
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja U sorozat2020.08.069.01.086103
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja A sorozat2020.08.06348.31.177179
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja E sorozat2020.08.060.40.899505
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja F sorozat2020.08.060.00.903870
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.08.062 395.04.179181
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.08.06321.54.177513
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja E sorozat2020.08.060.31.010793
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja Q sorozat2020.08.060.01.051600
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2020.08.06544.81.160297
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja B sorozat2020.08.0676.91.157851
Raiffeisen Private Banking Duna Alapok Alapja2013.11.270.01.036362
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja A sorozat2020.08.061 466.81.341628
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja B sorozat2020.08.0671.81.341736
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja Q sorozat2020.08.060.00.962700
Raiffeisen Private Corvinus Alapok Alapja2016.06.0618.31.467414
Raiffeisen Részvény Alap A sorozat2020.08.061 504.82.297244
Raiffeisen Részvény Alap B sorozat2020.08.06108.22.324184
Raiffeisen Részvény Alap Q sorozat2020.08.060.00.886500
Raiffeisen Részvény Alap R sorozat2020.08.061 553.80.956564
Raiffeisen Sztárválogatott Tőkevédett Származtatott Alap2013.06.200.00.000000
Raiffeisen TOP 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.07.170.00.000000
Raiffeisen Topselection Alap2009.03.18160.4100.320000
Raiffeisen Univerzum 2 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.203 721.010 162.345833
Raiffeisen Univerzum 3 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.061 293.210 446.125387
Raiffeisen Univerzum 4 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.10.032 564.110 716.641393
Raiffeisen Univerzum Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.01.313 766.410 481.338180
Raiffeisen-Abszolút hozam-Feltörekvö-Piacok Alapok Alapja2009.07.232.893.730000
Raiffeisen-Abszolút hozam-Kiegyensúlyozott-Globális Alapok Alapja2020.08.0612.399.390000
Raiffeisen-CsendesÓceáni-Részvény Alap2020.08.06116.7185.770000
Raiffeisen-Dollár-Kötvény Alap2009.07.2229.3157.090000
Raiffeisen-Dollár-RövidLejáratúKötvény Alap2020.08.0638.7165.480000
Raiffeisen-Energia-Részvény Alap2020.08.0694.281.750000
Raiffeisen-Euro-RövidLejáratúKötvény Alap2020.08.06929.0105.770000
Raiffeisen-Euro-Vállalati Kötvény Alap 2020.08.06203.0215.410000
Raiffeisen-EuroPlusz-Kötvény Alap2020.08.06602.814.060000
Raiffeisen-Eurázsia-Részvény Alap2020.08.06392.0237.050000
Raiffeisen-Európa-Részvény Alap 2020.08.06333.6210.660000
Raiffeisen-Európa-SmallCap Alap2020.08.0659.8272.330000
Raiffeisen-Feltörekvő-ASEAN-Részvény Alap2009.07.2218.377.820000
Raiffeisen-FeltörekvőEurópa-SmallCap Alap2009.07.2315.744.210000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Infrastruktúra Alap2020.08.0629.0164.840000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Részvény Alap2020.08.06195.7257.630000
Raiffeisen-Globál-Fundamentális-Részvény Alap2011.08.0811.369.750000
Raiffeisen-Globál-Kötvény Alap2020.08.06311.2111.540000
Raiffeisen-Globál-Mix Alap 2020.08.062 623.0124.630000
Raiffeisen-Globál-Részvény Alap2020.08.06545.3316.540000
Raiffeisen-HealthCare-Részvény Alap2020.08.06114.2250.560000
Raiffeisen-KeletEurópa-Kötvény Alap2020.08.06134.5277.280000
Raiffeisen-KeletEurópa-Részvény Alap2020.08.06214.5252.690000
Raiffeisen-KeletEurópaPlusz-Kötvény Alap2009.07.22108.8140.600000
Raiffeisen-MagasOsztalékú-Részvény Alap2020.08.06118.3137.240000
Raiffeisen-Oroszország-Részvény Alap2020.08.0667.098.560000
Raiffeisen-Topselection-Garantált-Befektetési Alap2013.12.1373.4110.210000
Raiffeisen-USA-Részvény Alap2020.08.06325.6222.400000
Reverse MAX Abszolút Hozamú Derivatív Alap A sorozat2020.08.0527.40.922279
Reverse Max Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.08.051.00.984188
Reálszisztéma-Marco Polo Nemzetközi Részvény Származtatott Alap B sorozat2015.06.110.00.000000
SKIPPER Abszolút Hozamú Derivatív Alap2020.04.170.00.008897
SUI GENERIS 1.1 Származtatott Befektetési Alap2020.08.051 385.31.253852
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Cina2007.05.100.076.750000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Europa2007.05.100.0119.640000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Nord America2007.05.100.074.380000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Paesi Emergenti Europa Medio Oriente ed Africa2007.05.100.0182.470000
Sberbank Pénzpiaci Alap2017.11.24381.81.643496
Sequoia Származtatott Befektetési Alap2020.08.057.81.064013
Sovereign PB Származtatott Alap2020.08.051 257.10.976412
Superposition Származtatott Befektetési Alap2020.08.05986.21.296167
Superposition Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.08.052 140.91.078148
Superposition Származtatott Befektetési Alap C sorozat2020.08.05158.41.079499
Szuper 8 Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2016.03.112 360.610 023.620000
Szuper 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.12.015 143.510 182.690000
Takarék Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.08.05407.71.399100
Takarék Adria Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2020.08.051 555.60.772776
Takarék Apollo Származtatott Részvény Befektetési Alap2020.08.053 092.21.394802
Takarék Aranymetszés Abszolút Hozamú Alapok Alapja2020.08.052 180.01.021944
Takarék BUX Indexkövető Részvény Befektetési Alap2020.08.05768.10.862320
Takarék Dollar Real Estate Fund of Funds Takarék Dollár Ingatlan Alapok Alapja2020.08.056.81.101754
Takarék Euró Ingatlan Alapok Alapja2020.08.0526.31.101700
Takarék FHB Nemzetközi Részvény Befektetési Alap Megszűnési eljárás alatt2015.11.1951.20.811556
Takarék Invest Közép-Kelet-Európai Részvény Alapok Alapja2011.06.0213.80.688806
Takarék Invest Likviditási Nyíltvégű Befektetési Alap2015.07.0120 553.71.390861
Takarék Invest Magyar Vegyes Befektetési Alap2010.07.01116.40.902402
Takarék Lendület Vegyes Befektetési Alap2020.08.05517.01.077641
Takarék Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.08.05835.41.145781
Takarék Származtatott Befektetési Alap2020.08.053 822.60.925717
Takarék Állampapír Befektetési Alap2009.10.203 641.21.749907
TakarékInvest Származtatott Nyiltvégű Befektetési Alap2016.02.091 495.71.281200
Toptrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.09.301 430.010 032.480000
Torony Ingatlan Befektetési Alap A sorozat2020.08.079 538.11.829235
Torony Ingatlan Befektetési Alap B sorozat2020.08.0710 061.31.120484
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat2016.10.144 221.911 828.820000
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap K sorozat2016.10.144.211 828.820000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap A Sorozat2016.06.301 826.511 986.580000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap K Sorozat2016.06.301.411 986.580000
Triatlon Plusz Tőkebiztosított Származtatott Alap2011.01.14488.113 013.830000
Triatlon Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.301 088.512 346.300000
UBS (Lux) Key Selection Sicav – Asian Equities (USD) B2010.05.14135.7121.030000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - European Equities B2010.05.12260.013.230000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - US Equities (USD) B2010.05.12386.013.850000
UBS (Lux) Strategy Fund - Balanced (EUR) B2010.05.12572.71 931.500000
UBS (Lux) Strategy Fund - Fixed Income (EUR) B2010.05.12358.92 285.510000
UBS (Lux) Strategy Fund - Growth (EUR) B2010.05.12250.22 302.930000
UniCredit Hozamfix Tőkegarantált Származtatott Alap2010.10.011 696.110 054.150000
UniCredit Piaci Optimum Származtatott Alap2010.11.301 534.314 747.710000
VB-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
VB-Europa-Invest2010.06.0783.6127.280000
VB-GoEast-Bond2012.02.2916.595.680000
VB-Interbond2009.01.2685.372.160000
VB-Pacific-Invest2012.02.2969.797.830000
Világtrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.07.15847.710 138.700000
Volksbank Euro Kötvény Alapok Alapja2008.12.120.00.000000
Volksbank Ingatlan Alapok Alapja2009.04.030.00.000000
Volksbank-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
Volksbank-Europa-Invest2009.07.0678.4109.100000
Volksbank-GoEast-Bond2012.02.2916.5113.570000
Volksbank-GoEast-Invest2012.02.2922.672.330000
Volksbank-Pacific-Invest2009.07.0672.170.420000
Volksbank-Smile2012.02.2949.2115.690000
YOU INVEST Dinamikus Alapok Alapja2020.08.051 836.01.500200
YOU INVEST Dinamikus EUR Alapok Alapja2020.08.040.61.006400
YOU INVEST Kiegyensúlyozott Alapok Alapja2020.08.054 678.11.474000
YOU INVEST Kiegyensúlyozott EUR Alapok Alapja2020.08.040.91.014400
YOU INVEST Stabil EUR Alapok Alapja2020.08.040.70.993500
[origo] klikk Nyíltvégű Ingatlan Alapok Alapja2009.06.0242.91.314500
[origo] klikk Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2008.11.103.11.031600
iCASH Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1412.60.497173
iCASH Dynamic FX Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1414.10.378473
Évgyűrűk Nyilvános Pénzpiaci Alap2011.03.041.00.978601



IMPRESSZUM  | MÉDIAJÁNLAT  | JOGI KÖZLEMÉNY