Portfoliofinancial kezdőlap
Hírlevélre felíratkozás
Név:
E-mail:
Kapcsolat

Portfolio TeleTrader Kft.

1033 Budapest, Polgár u. 8-10.
Tel: +361 327-4085
Fax: +361 327-4081
e-mail: sales@portfoliofinancial.hu
Számlaszám: 18203332-06002946-40010019 (FHB Bank)

NETTÓ ESZKÖZÉRTÉKEK


MegnevezésDátumNettó eszközértékEgy jegy értéke
ACATIS CHAMPIONS SELECT - ACATIS AKTIEN DEUTSCHLAND ELM2016.11.30175.8265.620000
ACATIS CHAMPIONS SELECT - WALLBERG ACATIS VALUE INSIDE2014.09.105.967.440000
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.1336.00.609612
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2017.06.120.30.120469
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2017.06.125.50.119284
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.150.00.000000
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2019.03.2931.80.114850
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2019.03.292 288.71.696095
ADÜTON Származtatott Befektetési Alap2020.12.033 272.41.242357
AEGON Atticus Vision Származtatott Befektetési Alap 2011.09.142 334.01.433474
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap2020.12.0318 755.85.680409
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap I sorozat2020.12.032 013.91.149205
AEGON Bessa Származtatott Befektetési Alap2018.12.100.00.009542
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap2020.12.032.42.123211
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap P sorozat2020.12.038.00.569395
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap PL sorozat2020.12.030.00.701425
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \A\ sorozat2020.12.031 983.31.378289
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \I\ sorozat2020.12.031 353.81.507606
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.12.033 943.45.281543
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.12.031.73.937419
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap C sorozat2020.12.030.11.056761
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.12.0310 820.55.710362
AEGON Lengyel Kötvény Alap A sorozat2020.12.03931.61.906518
AEGON Lengyel Kötvény Alap I sorozat2020.12.03119.31.403212
AEGON Lengyel Kötvény Alap P sorozat2020.12.0360.51.247269
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap A sorozat2020.12.03131.61.097779
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2020.12.030.31.118065
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.12.038.20.799156
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.12.031 938.91.212931
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.12.0352.51.105243
AEGON Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2020.12.034 169.62.209132
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2020.12.033 688.81.926190
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.12.030.91.345931
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.12.037 599.82.135638
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap A sorozat (HUF)2020.12.031 286.20.805524
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap E sorozat2020.12.030.50.767243
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap I sorozat (HUF)2020.12.03378.40.854825
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap P sorozat2020.12.032.30.866111
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap R sorozat2020.12.03335.50.833765
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap U sorozat2020.12.030.30.839769
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap2020.12.037 446.12.276393
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2020.12.031 021.61.003533
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap2020.12.033 569.62.934702
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.12.031 145.73.247234
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap P sorozat2020.12.036.91.284159
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap PI sorozat2020.12.030.01.195489
AEGON Smart Money Befektetési Alapok Alapja2020.12.036 915.61.508420
AEGON Value Származtatott Deviza Alap2009.05.151 624.40.887784
Aberdeen Balanced Global A22011.12.153.414.007300
Aberdeen Constellation Global A22011.12.1515.115.588500
Aberdeen Equity Europe A22011.12.159.715.581700
Aberdeen Euró Ingatlan \B\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261.00.288484
Aberdeen Euró Ingatlan \I\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.260.20.293026
Aberdeen Euró Vállalati Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.28280.80.065410
Aberdeen Feltörekvő Piaci Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2845.50.067946
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A22017.06.28491.844.595900
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged CHF2017.06.2812.3138.690600
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged EUR2017.06.28102.6141.813400
Aberdeen Global Asia Pacific Equity A22017.06.282 443.576.479700
Aberdeen Global Asia Pacific Equity E22012.06.1597.59.398100
Aberdeen Global Asia Pacific Equity Inst A22017.06.2827.110.362200
Aberdeen Global Asia Pacific Equity S22017.06.289.426.123100
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A22017.06.2833.26.645400
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A2 Hedged2017.06.283.69.348900
Aberdeen Global Asian Property Share A22017.06.2818.419.117700
Aberdeen Global Asian Property Share A2 Hedged2017.06.281.88.619100
Aberdeen Global Asian Property Share S22017.06.2822.418.556000
Aberdeen Global Asian Property Share S2 Hedged2012.08.162.87.944400
Aberdeen Global Asian Smaller Companies A22017.06.281 088.244.689800
Aberdeen Global Australasian Equity A22012.08.0671.525.518000
Aberdeen Global Brazil Bond A22017.06.284.9129.447600
Aberdeen Global Brazil Equity A22017.06.289.66.134000
Aberdeen Global Brazil Equity E22015.05.120.08.966200
Aberdeen Global Brazil Equity S22017.06.283.06.083100
Aberdeen Global Chinese Equity A22017.06.28420.425.943100
Aberdeen Global Chinese Equity S22017.06.286.022.357700
Aberdeen Global Dividend Europe A12011.04.196.8126.790000
Aberdeen Global Dividend Europe A2 Hedged2012.08.068.0138.163000
Aberdeen Global Dividend Europe S12012.08.061.4136.481700
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged2012.08.062.2137.372000
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged USD2012.08.160.5157.751100
Aberdeen Global Eastern European Equity A22017.06.2817.3100.892100
Aberdeen Global Eastern European Equity S22017.06.2821.399.471000
Aberdeen Global Emerging Markets Corporate Bond A22017.06.2869.513.591300
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 CHF2012.08.06118.912.465800
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 USD2017.06.281 659.468.846100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity E22017.06.28255.715.712100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity S22017.06.2817.12 384.581300
Aberdeen Global Emerging Markets Infrastructure Equity2017.06.285.57.798800
Aberdeen Global Emerging Markets Local Currency Bond A22017.06.2810.39.605700
Aberdeen Global Emerging Markets Smaller Companies A22017.06.28217.718.761900
Aberdeen Global Ethical World Equity A22016.02.2413.99.648800
Aberdeen Global Euro High Yield Bond A22017.06.28190.922.532100
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AD22012.08.068.011.135000
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AG22012.08.062.324.780100
Aberdeen Global European Equity A22017.06.2890.850.488600
Aberdeen Global European Equity Dividend A22017.06.2823.5206.835900
Aberdeen Global European Equity Dividend S22017.06.2824.7200.932900
Aberdeen Global European Equity Ex UK A22012.08.060.58.964100
Aberdeen Global European Equity S22017.06.2844.1417.759400
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A22017.06.2810.4158.481300
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A2 hedged2017.06.285.9147.161400
Aberdeen Global II - Australian Dollar Bond Fund A22012.08.06130.03 952.568200
Aberdeen Global II - Canadian Dollar Bond Fund A22012.08.06146.63 479.131600
Aberdeen Global II - Convertible Europe Fund A22017.06.2857.317.479400
Aberdeen Global II - Emerging Europe Fixed Income Fund A22016.09.2214.2222.906200
Aberdeen Global II - Euro Government Bond Fund A22017.06.28127.6517.178500
Aberdeen Global II - Euro High Yielding Fixed Income Fund A22016.09.2235.6144.659400
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A22017.06.2832.4189.477300
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged CHF2012.08.0626.1142.517100
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged EUR2017.06.2813.4164.530100
Aberdeen Global II - Short Term Euro Bond Fund A22017.06.2864.3147.581500
Aberdeen Global II - Short Term US Dollar Bond Fund A22017.06.2869.6310.626400
Aberdeen Global II - Sterling Aggregate Bond Fund A22016.05.1210.22 431.012000
Aberdeen Global II - US Dollar Bond Fund A22017.06.2831.23 754.773100
Aberdeen Global Indian Equity A22017.06.28540.9150.225000
Aberdeen Global Infrastructure A22017.06.2810.88.361300
Aberdeen Global Infrastructure A2 Hedged EUR2017.06.284.58.004700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 CHF2012.08.161.78.291800
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 EUR2017.06.286.17.914700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 USD2017.06.2813.48.269100
Aberdeen Global Japanese Equity A22012.08.065 103.2217.255900
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged CHF2012.08.0646.3143.344200
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged EUR2017.06.28632.613.154400
Aberdeen Global Japanese Equity S22012.08.06649.512 461.892700
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged2012.08.069.5141.897000
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged EUR2017.06.2816.612.900700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A22012.08.06871.3547.246600
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A2 Hedged2017.06.2875.023.050000
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S22012.08.06678.962 935.393700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S2 Hedged2012.08.163.09.265000
Aberdeen Global Latin American Equity A2 EUR2017.06.285.37.088400
Aberdeen Global Latin American Equity A2 USD2017.06.2863.03 517.729600
Aberdeen Global Latin American Equity E22017.06.288.08.771500
Aberdeen Global Latin American Equity S22017.06.2819.83 474.683500
Aberdeen Global Multi-Manager World Equity A-22017.06.2817.217.643600
Aberdeen Global North American Equity A22017.06.28131.326.412600
Aberdeen Global Responsible World Equity A22017.06.287.811.490300
Aberdeen Global Russian Equity A22017.06.286.18.848500
Aberdeen Global Russian Equity S22017.06.288.28.744200
Aberdeen Global Sterling Financials Bond A22012.08.0625.72.016200
Aberdeen Global Technology A22017.06.28143.75.427700
Aberdeen Global Technology S22017.06.2820.6128.638500
Aberdeen Global UK Equity A22017.06.2818.624.695500
Aberdeen Global World Bond A2 Hedged2012.06.159.910.316200
Aberdeen Global World Equity A22017.06.28361.218.943700
Aberdeen Global World Equity E22017.06.2834.917.080400
Aberdeen Global World Equity S22012.08.065.5163.233700
Aberdeen Global World Resources A22017.06.2832.911.543700
Aberdeen Global World Resources A2 Hedged EUR2017.06.280.511.251100
Aberdeen Global World Resources E22017.06.287.910.170300
Aberdeen Global World Resources S22017.06.2838.111.212600
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged2012.08.164.09.657100
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged EUR2017.06.2810.010.957200
Aberdeen Ingatlan Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261 503.50.417485
Aberdeen Konzervatív Vegyes Alapokba Befektető Bef. Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.06.1325.30.084202
Aberdeen Latin-Amerika Részvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2834.60.060940
Aberdeen Magyar Kötvény Alap2013.10.150.00.000000
Aberdeen Moderation A22011.12.159.411.127200
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Canadian Dollar Fund A22017.06.2864.82 246.658750
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Euro Fund A22017.06.28315.9443.900487
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Sterling Fund A22017.06.2872.04 782.166380
Aberdeen Money Market Fund (Lux) US Dollar Fund A22017.06.28690.63 099.689190
Access Commodity Selection Nyíltvégű Befektetési Alap2017.02.200.30.531312
Access Global Aggressive Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1328.21.133036
Access Global Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.25109.30.965086
Access Global Dynamic Befektetési Alap2013.01.25166.51.033501
Access Global Selection Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.04.072.01.057298
Access World Gold Trend Nyíltvégű Befektetési Alap2012.10.300.10.649049
Access-BWM Hedge Fund Követő Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.2521.40.636827
Accorde Abacus Alap2020.12.031 297.10.959053
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja A sorozat2020.12.036 904.01.070332
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja B sorozat2020.12.032.71.037630
Accorde CVK2 Alapok Alapja A sorozat2020.12.03332.81.046501
Accorde CVK2 Alapok Alapja B sorozat2020.12.031.91.003203
Accorde CVK2 Alapok Alapja C sorozat2020.12.030.61.101191
Accorde CVK3 Alapok Alapja A sorozat2020.12.03227.21.042677
Accorde CVK3 Alapok Alapja B sorozat2020.12.031.21.003988
Accorde CVK3 Alapok Alapja C sorozat2020.12.030.41.094277
Accorde Cuvée Befektetési Alap A sorozat2020.12.02340.21.032400
Accorde Cuvée Befektetési Alap B sorozat2020.12.020.01.017210
Accorde Első Román Részvényalap A sorozat2020.12.031 598.81.392402
Accorde Első Román Részvényalap B sorozat2020.12.031.61.367466
Accorde Első Román Részvényalap I sorozat2020.12.032 831.01.446188
Accorde Global Alap2020.12.03971.81.057598
Accorde Közép-Európai Részvény Alap A sorozat2020.12.03715.81.009591
Accorde Közép-Európai Részvény Alap B sorozat2020.12.031.30.991513
Accorde Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2020.12.03599.51.032998
Accorde Omega Származtatott Befektetési Alap2018.07.23346.40.928278
Accorde Prizma Alap2020.12.036 458.71.104946
Accorde Prizma Alap B sorozat2020.12.032.41.023079
Accorde Prizma Alap I sorozat2020.12.0310.81.024995
Accorde Prémium Alapok Alapja A sorozat2020.12.032 947.91.031357
Accorde Prémium Alapok Alapja B sorozat2020.12.034.90.983543
Accorde Prémium Alapok Alapja C sorozat2020.12.037.81.087600
Accorde Resources Származtatott Befektetési Alap2018.07.23256.00.818870
Accorde Selection Részvény Alap2020.12.031 360.01.029826
Accorde Selection Részvény Alap B sorozat2020.12.030.20.981798
Accorde Selection Részvény Alap C sorozat2020.12.030.41.007926
Accorde Sharp Származtatott Részalap2020.12.031 177.81.001741
Accorde Sharp Származtatott Részalap B sorozat2020.12.030.21.004808
Accorde Sharp Származtatott Részalap I sorozat2020.12.0310.61.014188
Accorde Spartan Görög Részvényalap A sorozat2020.12.03719.00.816417
Accorde Spartan Görög Részvényalap B sorozat2020.12.030.80.815682
Accorde Spartan Görög Részvényalap I sorozat2020.12.03687.30.833918
Accorde Származtatott Esernyőalap / Accorde Techno Származtatott Részalap2020.12.031.51.333053
Accorde USD Rövid Kötvény Alap2020.12.0321.51.038421
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2020.12.0326 532.02.741213
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap B sorozat2020.12.0374.02.593512
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap C sorozat2020.12.030.31.033846
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap E sorozat2020.12.037.41.031206
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2020.12.035 162.51.113941
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap R sorozat2020.12.03229.01.379571
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap U sorozat2020.12.034.71.128470
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap A sorozat2020.12.032 979.01.583647
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap C sorozat2020.12.030.11.031602
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap I sorozat2020.12.0326 660.01.651637
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap P sorozat2020.12.0336.61.246842
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap R sorozat2020.12.030.01.218598
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap A sorozat2020.12.031.51.118146
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap I sorozat2020.12.037 336.41.162425
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap UI sorozat2020.12.030.11.270321
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.12.033 880.22.106117
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.12.031.21.474379
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap C sorozat2020.12.030.11.178676
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.12.036 433.31.246430
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap P sorozat2020.12.030.01.198302
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap Pi sorozat2020.12.034.11.178526
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap R sorozat2020.12.03283.81.250911
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap U sorozat2020.12.030.11.357000
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap A sorozat2020.12.035 571.71.100620
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap C sorozat2020.12.030.01.070491
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap E sorozat2020.12.036.31.053150
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap I sorozat2020.12.0310 172.71.144344
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap P sorozat2020.12.0331.21.117422
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap R sorozat2020.12.03807.71.144266
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap U sorozat2020.12.034.51.160105
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja A sorozat2020.12.037.30.011453
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja B sorozat2020.12.036 347.61.722222
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja I sorozat2020.12.038 436.71.261104
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja P sorozat2020.12.030.01.188522
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja Pi sorozat2020.12.0335.41.173562
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja R sorozat2020.12.031 409.71.242162
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja U sorozat2020.12.031.01.360849
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap A sorozat2020.12.0312 501.22.747084
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap C sorozat2020.12.030.31.035789
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap E sorozat2020.12.030.91.041477
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap I sorozat2020.12.0314 000.51.092216
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap P sorozat2020.12.034.61.231232
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap R sorozat2020.12.03687.81.261640
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap U sorozat2020.12.030.51.112506
Aegon Prémium Dynamic Alapokba Fektető Részalap2020.12.03735.11.133999
Aegon Prémium Everest Alapokba Fektető Részalap2020.12.032 747.61.286925
Aegon Prémium Expert Alapokba Fektető Részalap2020.12.03300.91.030698
Aegon Tempó Allegro 10 Alapokba Fektető Részalap2020.12.032 286.81.272596
Aegon Tempó Allegro 8 Alapokba Fektető Részalap2020.12.031 373.61.276424
Aegon Tempó Allegro 9 Alapokba Fektető Részalap2020.12.031 029.01.262315
Aegon Tempó Andante 1 Alapokba Fektető Részalap2020.12.03708.01.127541
Aegon Tempó Andante 2 Alapokba Fektető Részalap2020.12.03608.01.156875
Aegon Tempó Andante 3 Alapokba Fektető Részalap2020.12.03635.71.171111
Aegon Tempó Moderato 4 Alapokba Fektető Részalap2020.12.03622.01.211483
Aegon Tempó Moderato 5 Alapokba Fektető Részalap2020.12.03850.61.228410
Aegon Tempó Moderato 6 Alapokba Fektető Részalap2020.12.031 348.31.249777
Aegon Tempó Moderato 7 Alapokba Fektető Részalap2020.12.03952.31.266341
Aegon ÓzonMaxx Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.12.03964.11.652639
Allianz Abszolút Hozamú Alap2017.04.1219.91.227000
Allianz Egyensúly Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Indexkövető Részvény Nyilvános Nyíltvégű Alap2020.12.032 912.41.455200
Allianz Kötvény Nyilvános Nyíltvégű Befektetési Alap2020.12.03422.01.745900
Allianz Lendület Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.12.07182.81.437600
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2020.12.03297.31.007337
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2020.12.03106.01.012576
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2020.12.03904.61.025284
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2020.12.03501.91.032735
Alpok Tőkevédett Megtakarítási Nyíltvégű Befektetési Alap2013.08.302 560.91.291400
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja2020.12.03982.41.504135
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja I Sorozat2020.09.100.61.407810
Amundi Diszruptív Vállalatok Vegyes Alapok Alapja A2020.12.034 272.61.258262
Amundi Explorer Abszolút Hozamú Alap A sorozat2020.12.033 743.11.291344
Amundi Explorer Abszolút Hozamú Alap I sorozat2020.12.03544.21.330751
Amundi Feltörekvő Piaci Vegyes Alapok Alapja A Sorozat2020.12.03985.21.756187
Amundi Horizont 2020 Alap A Sorozat2020.12.03451.21.509718
Amundi Horizont 2020 Alap K Sorozat2020.12.031.21.509718
Amundi Horizont 2025 Alap A Sorozat2020.12.031 064.41.544572
Amundi IDEA Alap A sorozat2019.10.213 548.31.043663
Amundi IDEA Alap B sorozat2019.10.211 130.71.043663
Amundi Konzervatív Vegyes Alap A Sorozat2019.09.278 728.01.215159
Amundi Kor Trend Vegyes Alapok Alapja2020.12.032 924.71.112658
Amundi Közép-Európai Részvény Alap A2020.12.033 139.09.401598
Amundi Közép-európai Részvény Alap I Sorozat2020.12.035 631.610.825047
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap2020.12.032 190.44.164167
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap I sorozat2020.12.031 040.34.484885
Amundi Magyar Kötvény Alap A sorozat2020.12.046 027.06.249078
Amundi Magyar Kötvény Alap I sorozat2020.12.044 277.26.659106
Amundi My Portfolio Alapok Alapja2020.12.033 478.31.202953
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja A Sorozat2020.12.0323 895.14.018651
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja D Sorozat2020.12.031 080.84.127174
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja I Sorozat2020.12.031.74.148540
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap A sorozat2020.12.034 934.51.242237
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap C sorozat2020.12.031 777.41.250185
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap I Sorozat2020.02.06544.01.303994
Amundi Rugalmas Kötvény Alap A sorozat2020.12.04913.61.032673
Amundi Rugalmas Kötvény Alap I sorozat2020.12.0410.41.040943
Amundi Rugalmas Kötvény Alap Z sorozat2020.12.045 029.21.049957
Amundi Rövid Kötvény Alap A Sorozat2019.10.181 192.71.103950
Amundi Rövid Kötvény Alap H sorozat2019.10.1855.10.994174
Amundi Rövid Kötvény Alap I Sorozat2019.10.181 664.41.112466
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.12.034 048.72.143892
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja I sorozat2020.12.0372.62.338935
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja A sorozat2020.12.037 637.23.071512
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja I sorozat2020.12.030.93.350920
Amundi Óvatos Kötvény Alap A Sorozat2020.12.043 966.13.836916
Amundi Óvatos Kötvény Alap C Sorozat2020.12.0420.03.907990
Amundi Óvatos Kötvény Alap I Sorozat2020.12.04250.23.852665
Axiom Aplus Származtatott Alap2020.12.031 283.20.385966
BF Money EMEA Részvény Alap2020.12.030.60.945400
BF Money EMEA Részvény Alap CZK sorozat2020.12.030.70.996900
BF Money EMEA Részvény Alap HUF sorozat2020.12.03576.31.171000
BF Money EMEA Részvény Alap U sorozat2017.12.130.01.043600
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap2020.12.039 035.61.916786
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap I sorozat2020.12.031 344.21.402224
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap U sorozat2020.12.030.91.916746
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap USD sorozat2020.12.033.51.601834
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap2020.12.036 545.01.542900
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap CZK sorozat2020.12.0323.91.276700
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap U sorozat2017.12.130.01.342300
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap USD sorozat2020.12.030.71.092100
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap2020.12.031 213.81.392399
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap CZK sorozat2020.12.035.81.112524
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap I sorozat2020.12.03678.21.294530
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap U sorozat2020.12.030.41.392454
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap USD sorozat2020.12.030.21.213965
BF Money Közép-Európai Részvény Alap2020.12.032 646.14.189033
BF Money Közép-Európai Részvény Alap CZK sorozat2020.12.030.80.924516
BF Money Közép-Európai Részvény Alap E sorozat2020.12.030.70.011683
BF Money Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2020.12.031 551.81.272353
BF Money Közép-Európai Részvény Alap U sorozat2020.12.030.14.191543
BFM Balanced Alap2020.12.03144.91.113600
BFM Konzervatív Kötvény Alap2020.12.034 423.51.165200
BFM Konzervatív Vegyes Alap2020.12.032 155.21.177300
BI Nyilvános Nyíltvégű Garázs és Igatlanbefektetési Alapra MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2019.03.2947.81.427319
BNP Paribas L1 Equity World Quality Focus2015.04.100.0112.690000
BNP Paribas Árupiaci Tőkegarantált Alap2010.02.26837.412 970.950000
BayernLB Asian Equity Fonds AL2010.09.303.039.880000
BayernLB Convertible Bond Fonds AL2014.07.233.9146.120000
BayernLB Convertible Bond Fonds TNL2014.07.232.4130.830000
BayernLB Corporate Bond Fonds AL2014.07.231.639.150000
BayernLB Corporate Bond Fonds TL2014.07.230.058.600000
BayernLB Corporate Bond Fonds TNL2014.07.231.161.400000
BayernLB OptiMA Fonds AL2012.10.122.181.650000
BayernLB OptiProtect Euro Fonds TL2010.09.304.683.830000
BayernLB Pharma Global Fonds AL2011.03.313.139.960000
BayernLB Pharma Global Fonds TNL2011.03.311.737.510000
BayernLB Rendite Fonds AL2010.09.304.346.680000
BayernLB Rendite Fonds TNL2010.09.300.561.320000
BayernLB Short Term Fonds TL2014.07.2310.7121.100000
BayernLB TeleTech Fonds AL2010.09.300.618.470000
BayernLB TeleTech Fonds TNL2010.09.300.317.830000
Befutó 2 Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2011.02.282 079.211 507.870000
Befutó Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2010.12.283 230.111 510.080000
Biggeorge 10. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.10.276 688.5134.234900
Biggeorge 11. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.07.071 737.0130.023700
Biggeorge 12. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.11.0310.01.207200
Biggeorge 14. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.09.153 441.0120.437100
Biggeorge 15. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2020.11.243.31.180200
Biggeorge 16. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.12.011 478.1121.964900
Biggeorge 17. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.05.121 841.9114.889200
Biggeorge 18. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.10.2710.30.973900
Biggeorge 19. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.12.01814.7111.870700
Biggeorge 20. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.10.222 948.2114.494500
Biggeorge 21. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.05.081 152.7101.110300
Biggeorge 23. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.09.29775.0152.748600
Biggeorge 23. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap B sorozat2020.07.07732.0146.403100
Biggeorge 24. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap2020.08.116.71.265038
Biggeorge 4. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektető Alap2020.12.0324 257.2402.610000
Biggeorge 5 Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.02.111 505.9140.086600
Biggeorge 7. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.06.232 804.9136.833000
Biggeorge 8. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.101 511.8125.653400
Biggeorge's-NV 1. Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2009.03.311 131.41 120 210.000000
Budapest 2015 Alap2015.09.2594.41.046900
Budapest 2016 Alap2017.12.11354.512 978.668800
Budapest Abszolút Kötvény Alapok Alapja2020.05.25904.51.060900
Budapest Agrár Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.0882.510 949.697300
Budapest Aktív Portfólió Alapok Alapja HUF sorozat2020.12.036 302.01.172700
Budapest Arany Alapok Alapja A sorozat2020.12.032 145.40.981200
Budapest Arany Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.799600
Budapest Aranytrió 2. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2015.09.25409.314 742.815000
Budapest Aranytrió 3. Garantált Származtatott Zártvégű Alap2009.04.274 601.010 553.055500
Budapest Aranytrió 3. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08264.113 120.870400
Budapest Aranytrió Tőkevédett Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08329.418 489.505700
Budapest Befektetési Kártya Alap2020.12.0744 037.01.439017
Budapest Bonitas Befektetési Alap2020.12.078 236.82.434100
Budapest Bonitas Plus Alap2017.12.122 845.81.678200
Budapest Bonitas Plus Alap D sorozat2017.12.127 304.81.671500
Budapest Bonitas Plus Alap i sorozat2015.09.070.01.663300
Budapest Csúcsmix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.04.141 132.210 104.959800
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap EUR sorozat2020.12.032.41.043070
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap HUF sorozat2020.12.03147.21.098145
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap USD sorozat2020.12.030.01.093099
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap A sorozat2020.12.0323.51.296500
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap U Sorozat2017.12.130.01.203800
Budapest Dupla Trend Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.293 364.910 565.289700
Budapest Dupla Trend Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08237.012 881.130000
Budapest Egyensúly Alap2020.12.03519.51.044393
Budapest Egyensúly Alap I sorozat2020.12.03296.11.039824
Budapest Energia Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.10.27543.612 352.407400
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap E sorozat2020.12.0340.90.006035
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap HUF sorozat2020.12.033 348.12.160383
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap I sorozat2020.12.031.21.018191
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap EUR sorozat2020.12.033.30.976400
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap HUF sorozat2020.12.035 821.61.040900
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap USD sorozat2020.12.032.91.074800
Budapest Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2006.06.30879.712 211.013700
Budapest Global Titans Részvény Alapok Alapja2020.12.034 589.01.837800
Budapest Global100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11204.61.056200
Budapest Global90 Plusz Alap2017.12.11105.11.049100
Budapest High Yield Vállalati Kötvény Alap HUF sorozat2020.12.034 685.51.005357
Budapest High Yield Vállalati Kötvény Alap I sorozat2020.12.03648.00.997148
Budapest Horizont 2. Tőkevédett Alap2016.02.12907.11.103100
Budapest Horizont Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.12.31719.01.213500
Budapest Hozamtár Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.11.021 160.110 397.721300
Budapest Hozamvédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.02.23683.511 200.000000
Budapest Ingatlan Alapok Alapja A sorozat2016.08.10347.51.087200
Budapest Ingatlan Alapok Alapja IL sorozat2016.08.10135.60.211900
Budapest Klíma Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.182 907.510 053.208200
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap A sorozat2020.12.031 363.01.734041
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap I sorozat2020.12.03437.51.169475
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap U sorozat2016.03.030.01.558400
Budapest Kötvény Alap A sorozat2020.12.038 592.18.668937
Budapest Kötvény Alap I sorozat2020.12.032 518.61.110732
Budapest Kötvény Alap U sorozat2020.12.034.98.668967
Budapest MetálMix Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08361.213 900.713900
Budapest MetálMix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.067 246.312 129.827900
Budapest NEXT Fenntartható Környezet Alap EUR sorozat2020.12.031.11.044900
Budapest NEXT Fenntartható Környezet Alap HUF sorozat2020.12.032 879.51.034900
Budapest NEXT Fenntartható Környezet Alap USD sorozat2020.12.031.11.076600
Budapest NEXT Technológia Alap HUF sorozat2020.12.037 734.51.358900
Budapest NEXT Technológia Alap USD sorozat2020.12.031.31.401400
Budapest Next Generáció Alap2020.12.035 496.21.328100
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2020.12.03478.44 473.910700
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.577800
Budapest Paradigma Alap2020.12.031 867.91.136584
Budapest Paradigma Alap I sorozat2020.12.03656.71.108598
Budapest Prémium Dinamikus Részalap A sorozat2020.12.033 003.21.312000
Budapest Prémium Kiegyensúlyozott Részalap A sorozat2020.12.038 384.11.202900
Budapest Prémium Konzervatív Részalap A sorozat2020.12.034 612.21.121200
Budapest Prémium Portfólió Alapok Alap2020.12.031 715.51.073600
Budapest Prémium Progresszív Részalap A sorozat2020.12.034 104.31.238100
Budapest Spectrum Hozamvédett Alap2016.05.23613.51.048800
Budapest US100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11305.71.147300
Budapest USA Részvény Alap2020.12.035 312.21.784500
Budapest Világválogatott 2. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.10.30373.610 000.000000
Budapest Világválogatott 3. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.01.12656.410 000.000000
Budapest Világválogatott Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.06.263 900.512 545.777800
Budapest Világválogatott Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08401.615 533.843300
Budapest Zenit Alapok Alapja2015.09.25309.31.073400
Budapest Állampapír Befektetési Alap A sorozat2020.12.0329 666.88.431328
Budapest Állampapír Befektetési Alap I sorozat2020.12.033 313.91.079818
Budapest Állampapír Befektetési Alap U sorozat2020.04.274.58.258060
CA Közép-Európai Kötvény Alap2005.01.18343.02.101257
CA TopPharma Globális Gyógyszeripari Részvény Alap2004.05.281 347.80.815920
CA Tőkegarantált Alap2006.11.301 826.013 508.080000
CAPITOL Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2019.04.29332.30.447077
CHRONO Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.316.90.657020
CIB 5 Elem Tőkevédett Származtatott Alap2020.12.036 865.510 140.745200
CIB Alapok Tőkegarantált Származtatott Alapja2010.06.113 335.510 723.450000
CIB Algoritmus Alapok Alapja2020.12.03536.51.068600
CIB Alternatív Energia Származtatott Alap2020.11.204 431.99 543.606400
CIB Alternatív Energia Tőkevédett Származtatott Alap2010.12.102 120.610 000.000000
CIB Arany Alapok Alapja2020.12.034 532.31.203400
CIB Aranytartalék 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.04.114 936.310 000.000000
CIB Aranytartalék Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.034 512.310 000.000000
CIB Atlantika Tőkevédett Származtatott Alap2015.06.263 367.813 095.684800
CIB Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2020.11.203 018.110 000.000000
CIB Babatermékgyártók Származtatott Alapja2020.04.033 738.09 500.000000
CIB Balance Vegyes Alapok Alapja2020.12.032 889.11.034700
CIB Bankszektor Részvény Alapok Alapja2009.10.15319.91.496300
CIB Bankszektor Származtatott Alap2020.08.283 929.29 500.000000
CIB Biztos Pont Tőkevédett Származtatott Alap2019.03.228 104.710 000.000000
CIB Dollár Bankszektor Származtatott Alap2020.12.039.00.009652
CIB Dollár Olajvállalatok Származtatott Alapja2018.10.267.50.010788
CIB Dollár Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.312.90.010181
CIB Dollár Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.314.80.010941
CIB Dollár Start Rövid Kötvény Alap2020.12.0766.00.010811
CIB Dupla Profit Tőkevédett Alap2016.12.30908.210 004.475000
CIB Euró Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2020.11.208.60.010000
CIB Euró Babatermékgyártók Származtatott Alapja2020.04.034.00.009500
CIB Euró Balance Vegyes Alapok Alapja2020.12.035.40.009594
CIB Euró Felelős Befektetések Származtatott Alapja2020.12.031.80.009710
CIB Euró Fenntartható Fejlődés Származtatott Alapja2020.12.031.00.010014
CIB Euró Futball Származtatott Alap2020.12.034.20.010434
CIB Euró Gyógyszergyártók 2 Származtatott Alapja2020.12.033.90.009756
CIB Euró Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2019.09.0614.10.010498
CIB Euró Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.1422.30.010000
CIB Euró Olajvállatok 2 Származtatott Alapja2020.12.036.60.009731
CIB Euró Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.315.70.010119
CIB Euró Profitmix Alap2009.10.191.40.010742
CIB Euró Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.317.60.010739
CIB Euró Reflex Vegyes Alapok Alapja2020.12.039.60.009834
CIB Euró Relax Vegyes Alap2020.12.0334.30.010103
CIB Euró Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.300.09.293401
CIB Euró Start Rövid Kötvény Alap2020.12.07233.20.012448
CIB Euró Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.0720.00.010880
CIB Euró Talentum Total Return Alapok Alapja2020.12.0311.30.009901
CIB Euró Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2019.12.205.20.009742
CIB Euró Tripla Profit Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.216.60.010668
CIB Euró Világmárkák Származtatott Alapja2019.10.117.70.013113
CIB Euró WebWilág 2 Származtatott Alap2019.08.162.80.009772
CIB Euró Ázsiai Részvény Származtatott Alap2019.07.059.10.009500
CIB Euró Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.2711.50.010440
CIB Euró Élvonal Származtatott Alap2020.12.033.40.010092
CIB Európai Részvények Származtatott Alapja2020.12.031 686.910 507.326300
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-A2020.12.039 156.02.322325
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-I2020.12.03362.71.483432
CIB Felelős Befektetések Származtatott Alapja2020.12.031 531.29 600.962700
CIB Feltörekvő Részvénypiaci Alapok Alapja2020.12.032 125.31.310200
CIB Fenntartható Fejlődés Származtatott Alapja2020.12.031 224.59 946.593900
CIB Fundamentum Részvény Alap2020.12.032 387.41.034500
CIB Futball Tőkevédett Származtatott Alap2020.12.036 098.610 663.791400
CIB Gyógyszergyártók 2 Származtatott Alapja2020.12.032 395.09 659.462800
CIB Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2019.09.066 691.710 498.144100
CIB Gótika Private Banking Alapok Alapja2009.10.305.911 787.870000
CIB Impresszió Private Banking Alapok Alapja2009.10.304.79 354.957800
CIB Indexkövető Részvény Alap2020.12.036 512.32.114700
CIB Ingatlan Alapok Alapja2016.11.04284.31.183700
CIB Ipar 4.0 Tőkevédett Származtatott Alap2020.12.033 828.89 894.946600
CIB Kincsem Kötvény Alap2020.12.038 336.84.812800
CIB Koktél 1 Alapok Alapja2009.10.16333.91.097300
CIB Koktél 2 Alapok Alapja2009.10.16723.21.024300
CIB Koktél 3 Alapok Alapja2009.10.16362.20.956800
CIB Konvergencia Kötvény Alap2009.10.20252.01.323700
CIB Kötvény Plusz Vegyes Alap2020.12.03885.51.043500
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-A2020.12.031 809.72.455137
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-I2020.12.03940.01.098216
CIB Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.145 960.210 000.000000
CIB Luxusmárkák Tőkevédett Származtatott Alapja2014.11.072 199.411 009.840000
CIB Nyersanyag Alapok Alapja2020.12.033 032.80.541300
CIB Olajvállalatok Származtatott Alapja2020.08.143 958.49 500.000000
CIB Olajvállatok 2 Származtatott Alapja2020.12.033 576.69 562.597400
CIB Private Banking Vagyon Vegyes Alapok Alapja2020.12.036 077.91.117500
CIB Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2012.03.021 267.413 628.907300
CIB Profitmix 3 Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.262 557.910 000.000000
CIB Profitmix 4 Alap2009.10.20508.811 138.361300
CIB Profitmix 4 Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.013 350.810 853.564800
CIB Profitmix 5 Tőkevédett Származtatott Alap2020.12.034 770.610 009.482600
CIB Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2008.11.141 381.410 000.000000
CIB Reflex Vegyes Alapok Alapja2020.12.0318 848.71.116700
CIB Relax Vegyes Alap2020.12.0320 114.61.027200
CIB Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.303.210 601.763300
CIB Stabil Európa 2 Származtatott Alap2019.03.087 060.19 638.638000
CIB Stabil Európa Tőkevédett Származtatott Alap2015.04.176 257.412 073.227800
CIB Start 2 Rövid Kötvény Alap2020.12.077 912.92.680755
CIB Start Tőkevédett Alap2020.12.07190 355.71.749959
CIB Szabadidő Származtatott Alap2018.12.217 462.210 721.229700
CIB Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.072 468.211 485.000000
CIB Talentum Total Return Alapok Alapja2020.12.037 572.71.020200
CIB Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2019.12.205 904.19 742.407500
CIB Tiszta Amerika Tőkevédett Származtatott Alap2016.10.076 406.311 914.180000
CIB Titánok Tőkevédett Származtatott Alapja2015.01.163 882.612 100.000000
CIB Trendkövető Tőkegarantált Származtatott Alap2010.01.081 395.711 100.000000
CIB Triplatop Tőkevédett Származtatott Alap2017.06.097 214.811 302.000000
CIB Tőkevédett Származtatott Alap2010.06.251 268.811 554.748900
CIB Világmárkák Származtatott Alapja2019.10.112 920.413 113.116100
CIB WebWilág 2 Származtatott Alap2019.08.163 134.39 771.517800
CIB WebWilág Tőkevédett Származtatott Alap2017.04.185 785.310 700.000000
CIB Ázsiai Részvény Származtatott Alap2019.07.054 395.49 500.000000
CIB Édességek Származtatott Alapja2020.06.121 981.010 472.628600
CIB Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.279 211.610 880.000000
CIB Élmezőny Tőkevédett Származtatott Alap2014.06.134 082.412 427.540000
CIB Élvonal Származtatott Alap2020.12.032 165.310 313.552100
CIB Új Perspektíva Tőkevédett Származtatott Alap2011.05.061 189.610 000.000000
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \A\2012.05.3020.70.792275
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \B\2012.05.300.00.000000
CS Equity Fund (Lux) USA Value R EUR2017.06.281.513.750000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property B2016.07.202.47.170000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R CHF2016.07.200.16.340000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R EUR2016.07.200.36.450000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index B2016.03.234.281.700000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R CHF2016.03.234.276.190000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R EUR2016.03.233.180.500000
CSF (Lux) Commodity Index Plus (US$) R EUR2017.06.286.741.920000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) B2017.06.289.5100.360000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R CHF2017.06.282.895.890000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R USD2017.06.283.5106.850000
Carion Ingatlan Befektetési Alap2013.08.287 747.81.052727
Carion Moneywheel Trendkövető Származtatott HUF Befektetési Alap2014.03.1479.50.825219
Cashline Pénzpiaci Alap2011.02.0770.91.166365
Citadella Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.12.0343 992.92.467828
Citadella Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.12.032 029.01.200509
Concorde 2016 Devizás Vállalati Kötvény Származtatott Befektetési Alap2016.11.305.813.599440
Concorde Mezzo HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.234.80.983657
Concorde Piano HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.2132.60.929892
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2019.09.161 202.91 068.000000
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2020.11.230.0754.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2019.11.111 879.5220.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2020.02.240.0229.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.02280.4863.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.01 067.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.022 095.3691.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.170.0726.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 599.0140.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.240.0142.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 602.6744.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.240.0750.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 426.7383.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.0387.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 572.5907.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.020.0875.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.026.223.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.020.024.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.09569.3665.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.020.0659.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.091 717.7342.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.090.0398.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.093 832.4236.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.0248.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.092 847.963.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.100.053.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 784.31 810.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.01 785.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.091.638.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.090.08.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.022 419.9617.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.0677.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 141.11 040.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.01 113.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 438.380.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.087.000000
Cordia Global 6. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.094 648.32.395699
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 556.75 399.000000
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.05 955.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 077.6699.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.170.0748.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 304.0110.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.170.0107.000000
Credit Suisse BUBOR Plusz B Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.28210.50.820555
Credit Suisse BUBOR Plusz I Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.280.00.835892
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen A2010.09.225.2127.510000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen B2010.09.2231.8143.810000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen R EUR2010.09.2227.8139.010000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen A2010.09.2253.21 120.780000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen B2010.09.2277.73 374.990000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Brazil B2012.06.1423.1127.950000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen A2010.09.2241.01 259.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen B2010.09.2296.83 202.220000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Convert Europe Aberdeen B2010.09.22249.213.150000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro A2008.02.121.010.310000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro B2008.02.1212.912.370000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Europe Aberdeen B2010.09.2270.8212.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.09.22128.22 952.840000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R CHF2010.09.2212.0108.270000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R EUR2010.09.2231.1106.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen A2010.09.22222.6117.180000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen B2010.09.22474.7413.620000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield Euro Aberdeen B2010.09.2260.796.160000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield USD B2017.06.2827.5295.120000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) A2016.07.2240.6103.480000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) B2016.07.2274.6125.470000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) A2017.06.2848.693.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) B2017.06.2891.4112.100000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (US$) A2016.07.2211.2109.300000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (USD) B2016.07.22111.7133.910000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr A2017.06.2883.2282.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr B2017.06.28284.9540.590000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen A2010.09.2253.749.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen B2010.09.22467.1142.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr A2016.09.1429.486.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr B2016.09.1469.9134.080000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen A2010.09.2230.5102.290000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen B2010.09.22254.0300.540000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) A2017.06.2820.985.380000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) B2017.06.28115.9130.440000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) A2017.06.2853.187.570000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) B2017.06.28134.4115.940000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (US$) A2017.06.2818.186.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (USD) B2017.06.28166.5139.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) A2008.10.2211.772.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) B2008.10.22136.681.850000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) A2008.10.1319.575.020000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) B2008.10.1386.378.000000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (US$) A2008.10.133.877.750000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (USD) B2008.10.1327.386.920000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen A2010.09.2251.01 303.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen B2010.09.22232.53 330.610000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen A2010.09.2226.5597.980000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen B2010.09.2246.21 913.400000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Porperty Aberdeen R EUR2010.05.124.16.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property Aberdeen B2010.05.12209.513.030000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property I2008.02.0682.01 394.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Tigers Aberdeen B2010.05.1261.119.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Brazil B2012.06.1415.27.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Convergence Europe Aberdeen B2010.07.2110.710.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen A2010.07.2111.3114.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen B2010.07.21127.4128.610000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R CHF2010.07.217.5113.900000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R USD2010.07.212.9127.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe I2008.02.0634.31 566.870000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe Aberdeen B2010.07.21156.190.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe I2008.02.06540.82 680.530000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.05.11174.81 801.120000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets I2008.02.0618.82 774.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Alphamax B2008.06.2730.655.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips Aberdeen B2010.05.11273.4257.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips I2008.02.0627.5901.750000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property B2016.11.2912.320.100000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property I2008.02.0615.21 935.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) France B2007.06.2946.0443.490000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen B EUR2010.07.2170.98.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R CHF2010.07.2144.38.850000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R USD2010.07.217.17.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany B2008.06.27127.4254.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany I2008.02.060.11 093.910000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Biotech Aberdeen B2010.05.1135.969.040000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Communications Aberdeen B2010.05.1112.851.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Financials B2008.06.2727.266.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Health Care B2007.12.146.86.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global InfoTech Aberdeen B2010.05.1140.536.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Media B2007.06.298.375.480000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige B2015.05.21150.323.290000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige R USD2015.05.2117.418.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen B2010.07.21143.4246.180000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen R EUR2010.07.2171.911.970000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources I2008.02.0676.33 076.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security B2013.04.2932.414.220000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R CHF2013.04.2917.712.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R EUR2013.04.2914.012.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability B2007.12.1426.0177.140000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability I2007.12.110.0664.440000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Technology B2007.06.2935.534.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Telecommunications I2008.02.0622.51 349.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China Aberdeen B2010.05.1265.316.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China I2008.02.0610.11 488.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen B2010.11.24107.08.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R CHF2010.11.2410.98.160000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R EUR2010.11.2495.58.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Italy B2017.06.2824.6426.960000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen B JPY2010.05.126 901.113 105.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R CHF2010.05.1265.0153.770000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R EUR2010.05.1212.96.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend I JPY2008.02.071 363.562 227.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America Aberdeen B2010.07.21150.23 802.470000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America I2008.02.06145.64 039.260000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Leading Brands Aberdeen B2010.05.1126.5133.660000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Netherlands B2007.06.2936.4599.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Russia Explorer Aberdeen B2010.07.2158.99.110000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe B2017.06.2868.72 783.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe I2008.02.064.4599.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany B2017.06.28251.32 480.560000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany I2008.02.061.11 129.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen B2010.05.124 142.962 141.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen R EUR2010.05.127.09.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan I2008.02.07646.298 330.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA B2011.06.2426.03 424.450000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA R EUR2011.06.244.412.550000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain B2007.06.2955.2895.410000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain I2007.06.290.01 331.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe B2010.11.087.515.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe I2008.02.0618.11 448.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) UK B2007.12.1414.2270.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Alphamax B2006.09.274.09.820000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA B2017.06.28149.21 166.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA D2008.02.0696.61 463.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA I2008.02.0629.2942.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA R EUR2017.06.281.515.300000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Value B2017.06.2829.620.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World EUR B2017.06.2886.711.810000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World I EUR2012.10.2265.21 018.050000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R CHF2017.06.2820.215.580000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R USD2017.06.2826.617.240000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Euro) B2012.04.1329.579.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Sfr) B2015.10.158.146.740000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (US$) B2017.06.2810.351.000000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Euro) I2008.02.0646.61 134.760000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Sfr) I2008.02.0670.81 112.320000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) D2008.02.0626.71 228.980000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) I2008.02.0662.41 151.520000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Market Sfr B2017.06.28366.1698.320000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ B2011.03.2425.01 156.070000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ P2008.02.069.51 150.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) B2017.06.2813.6151.120000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) I2008.02.066.21 034.710000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (SFr) B2013.06.0414.2118.010000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen B2010.09.23114.9159.680000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R CHF2010.09.2327.8134.110000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R EUR2010.09.2340.2144.280000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Engineered (Euro) B2013.05.068.892.540000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Euro) I2008.02.062.31 017.810000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Yen) N2008.02.064 516.8100 249.000000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) B2012.04.1317.397.050000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R CHF2012.04.138.291.250000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R USD2012.04.1312.096.910000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) £ P2008.02.0725.81 066.560000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Can$ P2008.02.070.41 052.770000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro D2008.02.075.11 133.170000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro P2012.10.2340.41 219.685380
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr2010.07.29998.5713.270000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr P2009.02.1053.51 032.730000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ D2008.02.075.61 089.780000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ P2012.10.2379.01 224.282860
Credit Suisse MultiFund (Lux) Constellation Global I2008.02.0627.81 335.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger CHF B2012.03.1911.185.360000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger EUR B2012.03.198.690.990000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger USD B2010.07.218.989.050000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender CHF B2012.03.1914.991.880000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender EUR B2012.03.198.7100.000000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender USD B2010.07.2113.095.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen B2009.08.244.393.530000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R CHF2009.08.240.490.490000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R EUR2009.08.241.291.620000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Al-Buraq USD B2008.03.2813.199.690000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -B- USD2017.06.28164.222.670000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R - EUR2017.06.2834.119.930000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R- CHF2017.06.2812.019.220000
Credit Suisse SICAV One (Lux) European Equity Dividend Plus B2017.06.28118.718.130000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B2011.06.012.9102.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B CHF2011.06.010.698.480000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B GBP2011.06.011.1102.900000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B USD2011.06.011.8100.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Global Credit Allocation Strategy EUR B2007.12.200.085.580000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Low Volatility Return Euroland B2008.11.065.681.800000
Credit Suisse Solutions (Lux) CS Tremont AllHedge Index R GBP2009.06.240.974.950000
Credit Suisse Solutions (Lux) Credit Suisse Tremont AllHedge Index R HUF2009.01.14185.27 696.390000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy B EUR2017.06.282.0101.300000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R CHF2017.06.280.296.510000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R USD2017.06.280.9102.750000
Családfa Nyíltvégű Befektetési Alap2004.04.3058.71.346400
DIALÓG EURÓ Származtatott Befektetési Alap2020.12.031.00.009632
DIALÓG Konzervatív EURÓ Befektetési Alap A sorozat2020.12.031.50.010285
DIALÓG MARACANA Tőkevédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2015.12.16377.910 124.000000
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap2020.12.03143.70.882271
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap EUR sorozat2020.12.030.00.006469
DIALÓG PANGEA Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2020.12.03327.61.462863
DIALÓG PANGEA Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2020.12.036.11.083515
DIALÓG Árupiaci Származtatott Befektetési Alap2015.05.2040.90.757400
DSK Euro Pénzpiaci Alap2014.03.240.01.054658
DSK Pénzpiaci Alap2014.03.240.41.217847
Dialóg Expander Részvény Alap2020.12.03171.70.488019
Dialóg Fókusz Származtatott Alap2020.12.03920.40.854538
Dialóg USD Származtatott Alap2020.12.031.40.008169
Diófa Jövőkép ESG Részvény Befektetési Alap2020.12.031 516.01.078767
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \A\ Sorozat2020.12.0311.11.112413
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \I\ Sorozat2020.12.032 713.81.545493
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \A\ Sorozat2020.12.0311.21.123773
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \I\ Sorozat2020.12.032 579.01.228882
Diófa WM-1 Befektetési Részalap2020.12.03275.01.189385
Diófa WM-2 Befektetési Részalap2020.12.03255.61.246082
Diófa WM-3 Befektetési Részalap2020.12.031 216.51.410365
Double Abszolút Hozamú Származtatott Alap2020.12.03927.80.868226
Duna House Magyar Lakás Ingatlanalap A sorozat2020.12.033 746.913 258.616663
Duna House Magyar Lakás Ingatlanalap B sorozat2020.12.0310.810 335.708812
ELSŐ MAGYAR DAYTRADE Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.020.10.138277
EQUILOR Dinamikus Portfolió Származtatott Befektetési Alap2019.12.0453.90.733186
EQUILOR Fregatt Származtatott Befektetési Alap2020.12.03116.41.181663
EQUILOR Hydra Származtatott Befektetési Alap2020.12.03242.00.931137
EQUILOR Közép-európai Részvény Befektetési Alap2020.12.032 140.11.177599
EQUILOR Közép-európai Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.12.030.01.090433
EQUILOR Magnus EUR Származtatott Befektetési Alap2020.12.030.10.009138
EQUILOR Noé Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2020.12.031 997.51.470145
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap2020.12.031 102.81.135310
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap B sorozat2020.12.030.01.041167
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap C sorozat2020.12.030.01.122000
EQUILOR Private Wealth Management Származtatott Befektetési Alap2020.12.0349.51.056976
EQUILOR Progresszív Származtatott Befektetési Alap2020.12.03229.91.149602
EQUITY RUSSIA OPPORTUNITIES2015.04.1046.564.850000
ERSTE Alpok Nyíltvégű Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2005.02.020.00.000000
ERSTE Alpok Tradíció Nyíltvégű Befektetési Alap2004.12.14594.92.344000
ERSTE DPM Globális Részvény Alapok Alapja2020.12.032 698.51.880700
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2010.05.131 635.810 612.697000
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 3.2010.05.132 389.110 013.481800
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 4.2009.07.105 795.511 204.000000
ERSTE Korvett Kötvény Alapok Alapja2020.12.0339.11.817100
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap2020.12.039 148.11.621200
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap D sorozat2020.12.031 873.21.088900
ERSTE Nyíltvégű Euro Ingatlan Befektetési Alap T sorozat2020.12.03428.41.395900
ERSTE Nyíltvégű Euro Ingatlan Befektetési Alap T180 sorozat2020.12.030.51.024100
ERSTE Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2020.12.03560 651.22.548800
ERSTE Nyíltvégű Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.12.031 689.63.289200
ERSTE Nyíltvégű Tartós Árfolyamvédett Kötvény Alap2014.09.302 855.31.268800
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap2020.12.032 291.52.504600
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap D sorozat2020.12.03227.81.048700
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2013.12.131 466.511 110.000000
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2013.12.172 683.311 220.000000
ERSTE Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.27236.51.153900
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap2010.04.061 973.410 932.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 5.2010.01.181 377.511 550.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 6.2010.04.23738.410 028.000000
ESPA BEST OF EMERGING-MARKETS (T)2006.04.1847.2154.310000
ESPA BOND DANUBIA (VT)2015.01.22444.0176.070000
ESPA BOND DANUBIA (VT) HUF2015.01.22139 606.655 365.220000
ESPA BOND DOLLAR (VT)2015.01.22129.4134.610000
ESPA BOND DOLLAR-CORPORATE (VT)2015.01.2294.6180.470000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT)2015.01.22255.7183.660000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.2280 413.257 751.890000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT)2015.01.22824.9185.210000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT) HUF2015.01.22259 391.158 239.290000
ESPA BOND EUROPE (VT)2014.05.15272.4146.880000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT)2015.01.2251.023.670000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT) HUF2015.01.2216 033.37 443.030000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (T)2006.04.1810.3105.860000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT)2015.01.22205.7134.040000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT) HUF2015.01.2264 685.542 148.880000
ESPA CASH DOLLAR (VT)2015.01.2236.3134.410000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) EUR2015.01.2228.1117.920000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.228 846.537 079.940000
ESPA CASH EURO-PLUS (VT)2015.01.22489.4116.470000
ESPA STOCK BRICK (VT)2013.09.1982.392.710000
ESPA STOCK BRICK (VT) HUF2013.09.1924 502.927 601.620000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - EUR2015.01.22177.7156.860000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - HUF2015.01.2255 864.349 324.630000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT)2015.01.2263.986.470000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT) HUF2015.01.2220 091.127 190.490000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT)2015.01.2266.2307.090000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT) HUF2015.01.2220 820.296 564.460000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT)2015.01.22138.9178.190000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT) HUF2015.01.2243 692.856 031.850000
ESPA STOCK JAPAN (VT)2015.01.2235.684.220000
ESPA STOCK JAPAN (VT) HUF2015.01.2211 200.726 482.980000
ESPA Stock America Alap (HUF)2015.01.2213 420.991 975.430000
ESPA Stock America Alap (USD)2015.01.2249.5338.930000
ESPA Stock Europe Alap (EUR)2008.07.15195.4141.550000
ESPA Stock Europe Alap (HUF)2008.07.1545 023.732 610.340000
ESPA Stock Global Alap (EUR)2015.01.22170.091.410000
ESPA Stock Global Alap (HUF)2015.01.2253 458.128 743.870000
Eagle Eye Absolute Return Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.01.160.10.196899
Elixír Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2013.02.012 091.313 171.600000
Equilor Absolute Származtatott Befektetési Alap2008.11.142.41.015413
Equilor Afrika Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.09.1820.20.906559
Equilor Equity Nyíltvégű Befektetési Alap2009.03.023.20.832206
Equilor Fixed Income Nyíltvégű Befektetési Alap2009.02.257.11.003712
Equilor Pillars Származtatott Befektetési Alap2019.12.0465.40.924282
Equilor Primus Alapok Alapja2020.12.03946.10.899661
Equilor Primus Alapok Alapja B sorozat2020.12.030.01.043767
Erste Alpok Nyíltvégű Pénzpiaci Befektetési Alap2017.03.222 336.61.725200
Erste Alpok Nyíltvégű Tőke- és Hozamvédett Befektetési Alap2014.12.310.00.000000
Erste Alpok Árfolyamvédett Nyíltvégű Kötvény Alap2014.09.30703.71.247000
Erste Arany Alapok Alapja DPM EUR sorozat2020.12.030.10.969200
Erste Arany Alapok Alapja DPM HUF sorozat2020.12.0328.50.975700
Erste Arany Alapok Alapja DPM USD sorozat2020.12.030.21.038700
Erste Arany Alapok Alapja HUF sorozat2020.12.031 937.71.107500
Erste Bond Emerging Markets Corporate HUF Alapok Alapja2020.12.02305.71.350400
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja EUR sorozat2020.12.030.31.147400
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja HUF sorozat2020.12.03346.92.466300
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja USD sorozat2020.12.031.01.230700
Erste DPM Nyíltvégű Alternatív Alapok Alapja2020.12.031 197.21.211300
Erste DPM Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja2020.12.034 091.21.321500
Erste Duett Nyíltvégű Alapok Alapja2020.12.0392 262.81.888800
Erste Kamatoptimum Nyíltvégű Befektetési Alap2020.12.036 050.01.482100
Erste Likviditási Befektetési Alap2018.09.046 172.81.565884
Erste Megatrend Cost Averaging Alapok Alapja2020.12.031 514.11.002400
Erste Megtakarítási Alapok Alapja2020.12.0314 016.81.527100
Erste Megtakarítási Plusz Alapok Alapja2020.12.032 347.11.593800
Erste Multi Asset Balanced Alapok Alapja2020.12.031 115.71.081800
Erste Multi Asset Balanced USD Alapok Alapja2020.12.030.81.109400
Erste Multi Asset Diversified Alapok Alapja2020.12.033 672.71.109400
Erste Multi Asset Growth Alapok Alapja2020.12.0318 671.92.092100
Erste Multistrategy Abszolút Hozamú Alapok Alapja2020.12.03422.80.956500
Erste Nyíltvégű Bázis Befektetési Alap2020.12.0733 859.62.248125
Erste Nyíltvégű Dollár Bázis Befektetési Alap2020.12.07117.81.162300
Erste Nyíltvégű Dollár Duett Alapok Alapja2020.12.03209.71.156000
Erste Nyíltvégű Euro Bázis Befektetési Alap2020.12.0774.41.101600
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap2020.12.030.41.105600
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap D sorozat2020.12.036.71.081400
Erste Nyíltvégű Közép-Európai Részvény Alapok Alapja2020.12.02947.82.104600
Erste Stock Cost Averaging 2 Alapok Alapja2020.12.037 052.21.021200
Erste Stock Cost Averaging Alapok Alapja2020.12.0312 153.71.548000
Erste Stock Cost Averaging EUR Alapok Alapja2020.12.033.81.000600
Erste Stock Cost Averaging USD Alapok Alapja2020.12.0316.81.031800
Erste Stock Global HUF Alapok Alapja2020.12.022 118.62.021000
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.12.035 069.62.159900
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.06.235 070.52.099500
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap D sorozat2020.12.0319.11.032400
Erste Top Stocks HUF Alapok Alapja2020.12.02787.21.246900
Erste Tőkevédett Állampapír Alap2015.04.303 357.214 480.000000
Európa Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.12.0719 565.81.586000
Európa Ingatlanbefektetési Alap B sorozat B sorozat2009.04.060.11.052500
Európa Ingatlanbefektetési Alap C sorozat C sorozat2008.12.020.00.000000
FHB Abszolút Hozamú Befektetési Alap2015.06.24576.31.276226
FHB Pénzpiaci Befektetési Alap2015.06.306 668.91.039100
FUNDQUEST INTERNATIONAL TARGET RETURN CONSERVATIVE (EURO)2014.12.1731.1107.500000
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.08.153 549.50.530040
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap B sorozat2012.12.100.00.695970
Futura Indexkövető Részvényalap2015.09.211.40.042022
Futura Kötvény Alap2017.03.3142.70.012023
Futura Kötvény Alap I Sorozat2017.02.084.11.780570
Futura Rövid Kötvény Alap B sorozat2017.03.3118.70.009910
Futura Rövid Kötvény Alap I sorozat2017.03.319.10.008106
Futureal 1. Ingatlanbefektetési Alap2015.04.086 882.636 093.000000
Futureal Office Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Alap A sorozat2020.11.261.91.083000
Futureal Prime Properties Four Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.11.260.127.557500
Futureal Prime Properties One Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.02.13111.722.908100
Futureal Prime Properties Three Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.11.260.10.440300
Futureal Prime Properties Two Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.11.260.40.108200
GE Money Devizapiaci Abszolút Hozam Származtatott Alap2014.08.0867.30.980200
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Budowy Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Inwestycji MAX z Ochorona Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
Generali Amazonas Latin-Amerikai Részvény V/E Befektetési Alap2020.12.032 739.30.803203
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2020.12.035 344.21.206816
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2020.12.034.10.016418
Generali Deluxe Részvény Alap2020.12.03681.11.144767
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.12.031 101.41.611431
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.12.032.30.012660
Generali Főnix Távol-Keleti Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2020.12.031 594.31.775107
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap A sorozat2020.12.034 627.33.299977
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat2020.12.0311.40.009192
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat - régi B sorozat (HUF 2011.10.03-ig)2011.11.3012.70.006894
Generali Hazai Kötvény Alap A sorozat2020.12.03206.23.433255
Generali Hazai Kötvény Alap B sorozat2020.12.0314 494.63.595659
Generali IC Ázsiai Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2020.12.034 109.51.670480
Generali IPO Abszolút Hozam Alap2020.12.031 749.61.463486
Generali IPO Abszolút Hozam Alap B sorozat2020.12.038 536.91.140442
Generali Innováció Részvény Alap2020.12.033 591.20.979265
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap A sorozat2020.12.038 973.92.669080
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap B sorozat2020.12.036.70.025256
Generali Rövid Kötvény Alap A sorozat2020.12.033 468.82.347917
Generali Rövid Kötvény Alap B sorozat2020.12.034 944.82.481451
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap A sorozat2020.12.031 672.81.351531
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap B sorozat2020.12.037 317.61.051556
Generali Titanium Abszolút Alapok Alapja2020.12.032 451.41.522281
Generali Tripla5 Tőke-és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.16235.710 705.263533
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap A sorozat2020.12.031 532.01.069088
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap B sorozat2020.12.039.80.011348
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap C sorozat2020.12.030.30.010741
Generáció Patikapénztár Befektetési Alap2016.06.28255.81.266445
Gránit Bank Betét Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.25132.41.146909
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.06.10180.40.431750
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2019.04.2946.60.200135
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap IL sorozat2019.04.2919.20.103600
HOLD 2000 Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2020.12.0335 644.88.649155
HOLD 2000 Nyíltvégű Befektetési Alap B sorozat2020.12.030.11.062281
HOLD 2000 Nyíltvégű Befektetési Alap I sorozat2020.12.031.11.067230
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2020.12.030.80.009870
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap B sorozat2020.12.0310.90.009923
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap C sorozat2020.12.030.20.009758
HOLD 3000 Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2020.12.031 643.71.273732
HOLD 3000 Nyíltvégű Befektetési Alap B sorozat2020.12.030.11.098256
HOLD 3000 Nyíltvégű Befektetési Alap I sorozat2020.12.031.11.109453
HOLD Alapok Alapja2020.12.038 526.41.638449
HOLD Columbus Globális Értékalapú Származtatott Befektetési Alap2020.12.0346 908.32.187015
HOLD Diverzifikáció Alapok Alapja2020.12.035.80.010523
HOLD EURO Alapok Alapja2020.12.036.21.185816
HOLD EURO PB2 Alapok Alapja2020.12.037.10.010434
HOLD EURO PB3 Alapok Alapja2020.12.0345.60.022193
HOLD Expedíció Származtatott Befektetési Alap2020.12.031 125.40.975431
HOLD Forte HUF Alapokba Fektető Részalap2020.12.03360.11.122595
HOLD HTM Származtatott Befektetési Alap2020.12.032 579.60.639877
HOLD Hozamkereső Európai Származtatott Részvény Befektetési Alap2020.12.0317.29.633666
HOLD KOGA Alapok Alapja2020.12.03851.81.204846
HOLD KOGA EURO Alapok Alapja2020.12.032.71.090349
HOLD Kötvény Befektetési Alap2020.12.0316 698.83.857001
HOLD Közép-európai Részvény Befektetési Alap2020.12.0317 084.11.459475
HOLD MAX EURO Származtatott Befektetési Alap2020.12.035.00.013436
HOLD MAX USD Származtatott Befektetési Alap2020.12.032.00.013029
HOLD Molto Forte EURO Alapokba Fektető Részalap2020.12.0320.30.012081
HOLD Nemzetközi Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.12.0316 129.13.549316
HOLD Nemzetközi Részvény Alapok Alapja I sorozat2020.12.031.21.184820
HOLD Orion Származtatott Befektetési Alap2020.12.032 651.71.041138
HOLD PB1 Alapok Alapja2020.12.0310 182.72.099163
HOLD PB2 Alapok Alapja2020.12.033 357.81.941490
HOLD PB3 Alapok Alapja2020.12.0328 401.12.156537
HOLD Rubicon Származtatott Befektetési Alap2020.12.0314 463.84.755292
HOLD Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.12.0329 653.89.181064
HOLD Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.12.030.11.159334
HOLD Rövid Futamidejű Kötvény Befektetési Alap2020.12.0311 422.04.409352
HOLD Széf Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.12.03177.42.393835
HOLD Széf EURO Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.12.031.10.009669
HOLD Széf USD Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.12.033.40.010236
HOLD USD PB2 Alapok Alapja2020.12.032.60.011454
HOLD USD PB3 Alapok Alapja2020.12.0318.50.012508
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.12.034 657.92.181869
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.12.031 991.20.989827
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap C sorozat2020.12.0375.81.019233
HOLD VM EURO Alapok Alapja2020.12.030.810.664465
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend EC2015.09.30124.517.124000
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity EC2015.09.30263.640.597000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity ED2015.09.30263.639.657000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies EC2015.09.30339.347.558000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle EC2010.01.22138.215.543000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle ED2010.01.22138.215.437000
HSBC GIF BRIC Equity EC2015.09.30355.514.532000
HSBC GIF BRIC Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF BRIC Equity M2C2015.09.30355.515.827000
HSBC GIF BRIC Equity M2D2015.09.30355.514.597000
HSBC GIF BRIC Markets Equity EC2015.09.30151.79.940000
HSBC GIF BRIC Markets Equity ED2015.09.30151.79.680000
HSBC GIF Brazil Bond EC2015.09.3038.111.294000
HSBC GIF Brazil Bond ED2015.09.3038.17.402000
HSBC GIF Brazil Equity EC2015.09.30209.411.393000
HSBC GIF Brazil Equity ED2015.09.30209.411.104000
HSBC GIF Chinese Equity EC2015.09.301 677.875.829000
HSBC GIF Chinese Equity ED2015.09.301 677.874.694000
HSBC GIF Climate Change EC2015.09.3018.86.721000
HSBC GIF Climate Change ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Emerging Europe Equity EC2009.10.233.710.273000
HSBC GIF Emerging Europe Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Euro Bond EC2015.09.30261.625.397000
HSBC GIF Euro Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro Credit Bond EC2015.09.301 002.424.529000
HSBC GIF Euro Credit Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro High Yield Bond EC2015.09.302 525.035.895000
HSBC GIF Euro High Yield Bond ED2015.09.302 525.025.308000
HSBC GIF Euro Reserve AC2015.09.30184.417.337000
HSBC GIF Euro Reserve AD2015.09.30184.415.433000
HSBC GIF Euroland Equity EC2015.09.30886.534.183000
HSBC GIF Euroland Equity ED2015.09.30886.531.801000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies EC2015.09.30267.958.717000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euroland Growth M1C2015.09.30141.014.182000
HSBC GIF Euroland Growth M1D2015.09.30141.012.460000
HSBC GIF European Equity EC2015.09.30187.441.001000
HSBC GIF European Equity ED2015.09.30187.438.863000
HSBC GIF European Equity High Dividend EC2009.12.117.510.398000
HSBC GIF European Equity High Dividend ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF European Government Bond EC2009.10.236.017.231000
HSBC GIF European Government Bond ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C2015.09.304 288.214.580000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1D2015.09.304 288.212.312000
HSBC GIF Global Bond EC2015.09.30298.212.795000
HSBC GIF Global Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures EC2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond EC2015.09.305 156.931.511000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond ED2015.09.305 156.922.556000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity EC2015.09.30156.611.179000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity ED2015.09.30156.610.853000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1C2010.02.12364.610.505000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1D2010.02.12364.610.372000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt EC2015.09.301 431.111.543000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Equity EC2015.09.30206.528.393000
HSBC GIF Global Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global High Yield EC2008.12.1212.08.353000
HSBC GIF Global High Yield ED2009.01.080.00.000000
HSBC GIF Global Macro M1C2015.09.3017.6101.895000
HSBC GIF Global Macro M1D2015.09.3017.6102.022000
HSBC GIF Global Sustainable Equity EC2009.10.305.811.964000
HSBC GIF Global Sustainable Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Hong Kong Equity EC2015.09.30199.0112.490000
HSBC GIF Hong Kong Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Indian Equity EC2015.09.301 903.4142.340000
HSBC GIF Indian Equity ED2015.09.301 903.4141.317000
HSBC GIF Japanese Equity EC2015.09.3016 643.01 005.971000
HSBC GIF Japanese Equity ED2015.09.3016 643.01 015.589000
HSBC GIF Korean Equity EC2015.09.3038.511.600000
HSBC GIF Korean Equity ED2015.09.3038.511.602000
HSBC GIF Latin American Equity EC2015.09.3056.09.121000
HSBC GIF Latin American Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Latin American Equity M1C2015.09.3056.09.677000
HSBC GIF Latin American Equity M1D2015.09.3056.09.053000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity EC2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Russia Equity EC2015.09.30187.83.703000
HSBC GIF Russia Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Singapore Equity EC2015.09.3028.833.405000
HSBC GIF Singapore Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Taiwan Equity EC2015.09.303.411.024000
HSBC GIF Taiwan Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Thai Equity EC2015.09.3068.214.855000
HSBC GIF Thai Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Turkey Equity EC2015.09.3086.119.171000
HSBC GIF Turkey Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF UK Equity EC2015.09.3067.233.726000
HSBC GIF UK Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Bond EC2015.09.30112.615.182000
HSBC GIF US Dollar Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Reserve AC2008.12.2245.717.204000
HSBC GIF US Dollar Reserve AD2008.12.2245.77.929000
HSBC GIF US Equity EC2015.09.30721.428.526000
HSBC GIF US Equity ED2015.09.30721.49.630000
HSBC GIF US Index EC2009.12.1130.47.928000
HSBC GIF US Index ED2010.01.290.00.000000
HVB Lépéselőny Befektetési Alapokba Befektető Befektetési Alap 2014.05.30143.01.081988
HVB Triatlon 2 Tőkegarantált Alap2012.07.03687.91.396845
HVB Triatlon 3 (Oázis) Tőkegarantált Alap2012.11.051 347.311 253.470000
Határtalan Európa Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap 2012.12.071 262.510 152.586500
Himalája Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.12.03366.40.805528
Horizon Nemzetközi Részvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2019.06.2841.50.601694
Hozamgarancia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.08.14469.22.896400
Hozamszámla Alapok Alapja2015.06.012.60.967298
Három Dimenzió Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.26514.910 065.320000
IE Hunnia Euró Hozamtermelő Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.122 403.41.088581
IE Hunnia Kamatvadász Nyíltvégű Befektetési Alap2007.03.26148.71.656700
IE Hunnia Nemzetközi Részvényalapokba Fektető Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.11205.71.144478
IE Hunnia Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.1222 838.22.396200
IE Hunnia Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.12654.91.705000
IE Hunnia Államkötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.121 296.63.653700
ING (L) INVEST BIOTECHNOLOGY X CAP (USD) X2010.02.245.2979.730000
ING (L) INVEST CLIMATE FOCUS X CAP (EUR) X2010.02.240.7162.210000
ING (L) INVEST EMU EQUITY X CAP (EUR)2012.06.271.279.830000
ING (L) INVEST EURO HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2726.3271.930000
ING (L) INVEST EURO INCOME X CAP (EUR)2012.06.272.5807.100000
ING (L) INVEST EUROPE GROWTH FUND X CAP (EUR)2011.12.304.2259.800000
ING (L) INVEST EUROPE HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2736.5253.730000
ING (L) INVEST EUROPEAN BANKING & INSURANCE X CAP (EUR)2010.02.242.5138.250000
ING (L) INVEST EUROPEAN EQUITY X CAP (EUR)2012.06.277.833.220000
ING (L) INVEST EUROPEAN FOOD & BEVERAGES X CAP (EUR)2010.02.247.9315.320000
ING (L) INVEST EUROPEAN HEALTH CARE X CAP (EUR)2010.02.2412.6250.270000
ING (L) INVEST EUROPEAN MATERIALS X CAP (EUR)2010.02.244.7358.870000
ING (L) INVEST EUROPEAN REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.277.0600.400000
ING (L) INVEST EUROPEAN SECTOR ALLOCATION X CAP (EUR)2010.02.241.6177.590000
ING (L) INVEST EUROPEAN SMALL CAPS X CAP (JPY)2010.02.2411.016.830000
ING (L) INVEST EUROPEAN TELECOM X CAP (EUR)2010.02.244.1140.420000
ING (L) INVEST FOOD & BEVERAGES X CAP (USD)2012.06.2730.51 335.690000
ING (L) INVEST GLOBAL BRANDS X CAP (EUR)2010.02.242.9252.880000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2791.9250.040000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2715.0306.380000
ING (L) INVEST GLOBAL REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.272.3978.860000
ING (L) INVEST GREATER CHINA X CAP (USD)2012.06.2717.1654.750000
ING (L) INVEST Global Opportunities X CAP (EUR)2012.06.2763.1257.070000
ING (L) INVEST HEALTH CARE X CAP (USD)2012.06.273.1826.550000
ING (L) INVEST INDUSTRIALS X CAP (EUR)2012.06.279.0334.540000
ING (L) INVEST JAPAN X CAP (JPY)2012.06.27592.42 116.000000
ING (L) INVEST JAPANESE SMALL & MID CAPS X CAP (JPY)2012.06.2786.08 050.000000
ING (L) INVEST LATIN AMERICA X CAP (USD)2012.06.2724.42 099.050000
ING (L) INVEST MATERIALS X CAP (EUR)2012.06.2717.1796.310000
ING (L) INVEST NEW ASIA X CAP (USD)2012.06.2710.8815.570000
ING (L) INVEST NEW TECHNOLOGY LEADERS X CAP (EUR)2010.02.2411.430.970000
ING (L) INVEST PRESTIGE & LUXE X CAP (EUR)2012.06.2721.6477.800000
ING (L) INVEST SUSTAINABLE GROWTH X CAP (EUR)2012.06.275.2165.930000
ING (L) INVEST TELECOM X CAP (USD)2012.06.271.6604.530000
ING (L) INVEST US (Enhanced Core Concentrated) X CAP (USD)2012.06.273.062.020000
ING (L) INVEST US HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2799.2292.900000
ING (L) INVEST UTILITIES X CAP (USD)2012.06.272.9548.600000
ING (L) Invest Africa & Middle East P Cap EUR2008.12.290.3124.400000
ING (L) Invest Africa & Middle East X Cap EUR2008.12.290.0139.050000
ING (L) Invest Alternative Beta X Cap2012.06.272.3297.840000
ING (L) Invest India Focus P Cap Euro 2012.06.272.1258.320000
ING (L) Invest India Focus X Cap Euro2012.06.271.3253.530000
ING (L) Invest Middle East & North Africa P Cap EUR2012.06.276.6335.760000
ING (L) Invest Middle East & North Africa X Cap EUR2012.06.271.9330.360000
ING (L) RENTA ASIAN DEBT X CAP (USD)2010.02.242.41 181.820000
ING (L) RENTA CORPORATE USD X CAP (USD)2010.02.244.0823.340000
ING (L) RENTA DOLLAR X CAP (USD)2010.02.2415.7938.850000
ING (L) RENTA EMD HC X CAP (EUR)2010.02.2452.73 089.160000
ING (L) RENTA EMD LC X CAP (USD)2010.02.2419.453.820000
ING (L) RENTA EURO X CAP (EUR)2010.02.2417.4415.400000
ING (L) RENTA EUROMIX BOND X CAP (EUR)2010.02.2410.6148.510000
ING (L) RENTA FUND EUROCREDIT X CAP (EUR)2010.02.244.7127.900000
ING (L) RENTA FUND GLOBAL HIGH YIELD X CAP (EUR)2010.02.2427.5328.410000
ING (L) RENTA INTERNATIONAL X CAP (EUR)2010.02.244.3198.710000
ING (L) RENTA WORLD X CAP (EUR)2010.02.242.7678.400000
ING Afrika és Közel-Kelet Részvény P2012.06.272.4239.260000
ING Alternatív Béta Alap P2012.06.271.1242.950000
ING Alternatív Béta Alap P hedged2012.06.271.6256.230000
ING Alternatív Béta Alap X2012.06.270.9253.670000
ING Bankok és Biztosítók Részvény P2012.06.2713.1403.110000
ING Bankok és Biztosítók Részvény X2012.06.273.4579.980000
ING Egészségügyi Részvény P2012.06.2776.2873.350000
ING Energia Részvény P2012.06.2741.91 155.600000
ING Energia Részvény X2012.06.270.8726.450000
ING Euro Hozam Részvény P2012.06.2795.8132.600000
ING Euro Hozam Részvény X2012.06.270.6547.050000
ING Eurozóna Részvény P2012.06.2796.784.660000
ING Európai Ingatlancégek Részvény P2012.06.2750.2636.310000
ING Európai Lehetőségek Részvény2012.06.2711.8228.700000
ING Európai Lehetőségek Részvény P2012.06.2727.4233.600000
ING Európai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.27106.0263.430000
ING Európai Növekedési Részvény P2011.12.3014.6267.950000
ING Európai Részvény P2012.06.27158.435.300000
ING Fejlődő Európai Részvény P2012.06.278.9241.950000
ING Fejlődő Európai Részvény X2012.06.276.351.090000
ING Fejlődő Ázsiai Részvény P2012.06.2763.0278.370000
ING Fenntartható Növekedés Részvény P2012.06.2726.5175.380000
ING Globális Ingatlanrészvény P2012.06.2715.7314.720000
ING Globális Lehetőségek Részvény P2012.06.27106.9264.000000
ING Globális Magas Osztalékhozamú Részvény P2012.06.2717.0323.330000
ING Globális Részvény Befektetési Alap2014.04.3029.20.011120
ING IT Részvény P2012.06.2745.4713.620000
ING IT Részvény X2012.06.2714.71 857.990000
ING Indexkövető Részvény Befektetési Alap2014.04.238.60.014880
ING Ipari Részvény P2012.06.2712.0351.370000
ING Japán KKV Részvény P2012.06.27491.58 516.000000
ING Japán Részvény P2012.06.2732.0155.310000
ING Kiegyensúlyozott Vegyes Alapokba Befektető Befektetési Alap2013.06.11187.91.433310
ING Kínai Részvény P2012.06.274.7335.670000
ING Kötvény Befektetési Alap2014.04.2218.40.015230
ING Közműszolgáltatók Részvény P2012.06.2715.1580.480000
ING Latin-Amerikai Részvény P2012.06.2743.6305.030000
ING Nyersanyagok Részvény P2012.06.2726.2843.090000
ING Nyersanyagok Részvény X2012.06.272.71 049.780000
ING Presztizs- és Luxus Részvény P2012.06.2753.3506.450000
ING Pénzpiaci Befektetési Alap2014.04.187.80.006800
ING Telekom Részvény P2012.06.2717.9639.100000
ING USA Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2740.5245.430000
ING USA Részvény P2012.06.277.2239.110000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2711.5220.020000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény X2012.06.271.1860.080000
ING Élelmiszeripari Részvény P2012.06.2755.81 413.390000
ING Öt Kontinens Részvény P2012.06.2736.5153.780000
ING Öt Kontinens Részvény X2012.06.270.7145.930000
ING Új Európa Részvény P2012.06.2778.3167.780000
K&H kettős kosár tőkevédett nyíltvégű alap2016.07.27766.311 189.779528
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja2020.11.306 133.50.972817
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2020.11.30583.30.990615
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja2020.11.3010 930.90.961284
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2020.11.30532.40.976217
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF sorozat2020.12.016 613.91.307668
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD sorozat2020.12.014.31.562098
K&H Amerika-Európa 2 származtatott zártvégű alap2018.11.164 247.511 333.000000
K&H Amerika-európa származtatott zártvégű alap2018.07.132 688.910 166.000000
K&H Aranykosár Nyíltvégű Befektetési Alap2020.12.0220 043.95.359487
K&H Dollár Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.09.2511.999.000000
K&H Dollár Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.12.195.1108.160000
K&H Dollár Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.04.241 051.621 424.000000
K&H Dollár Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.062.0108.160000
K&H Dollár Fix Plusz 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.06.3010.3109.000000
K&H Dollár Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.05.1915.5108.160000
K&H Dollár Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.304.0111.160592
K&H Előlegfizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.11.11669.810 374.000000
K&H Előlegfizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.12.13175.210 780.716870
K&H Euro Fix Plusz 4 Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.194.8106.000000
K&H Euró Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.07.063 211.429 562.291200
K&H Euró Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.11.1513.8108.160000
K&H Euró Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.03.203 684.527 137.410000
K&H Euró Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.06.067.2103.000000
K&H Euró Fix 6 Származtatott Zárvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.273.1105.060000
K&H Euró Fix Plusz 1 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.05.311.0106.078451
K&H Euró Fix Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.06.202.3132.937882
K&H Euró Fix Plusz 3 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.09.191.2121.136312
K&H Euró Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.158.6107.000000
K&H Euró Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.03.0317.7108.160000
K&H Euró Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.305.1105.415325
K&H Euró Plusz Származtatott Nyíltvégűi Alap2015.07.173.2136.197130
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1425.411.328613
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2018.12.1413.810.002291
K&H Feltörekvő Piaci Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja2020.12.011 791.52.122723
K&H Fix Plusz 11 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.22627.815 474.434139
K&H Fix Plusz 12 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30895.414 667.118448
K&H Fix Plusz 13 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.12.30527.214 181.822124
K&H Fix Plusz 14 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2014.07.102 671.516 050.426982
K&H Fix Plusz 15 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 357.31.557685
K&H Fix Plusz 16 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.03.196 170.511 000.000000
K&H Fix Plusz 18 Értékpapír Befektetési Alap2012.06.0162.012 007.795582
K&H Fix Plusz 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.09.0611.999.000000
K&H Fix Plusz 20. Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 258.215 667.928859
K&H Fix Plusz 21 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.10.29394.614 892.784488
K&H Fix Plusz 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2008.03.208.398.467544
K&H Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.192 486.013 834.000000
K&H Fix Plusz 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.07.272 182.113 417.000000
K&H Fix Plusz 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.223 299.912 836.442143
K&H Fix Plusz 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.243 689.812 548.000000
K&H Fix Plusz Alapok Zártvégű Értékpapír Befektetési Alapja2005.11.214 273.512 105.000000
K&H Fix Plusz Autó Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.142 542.711 000.000000
K&H Fix Plusz Energia Származtatott Nyíltvégű Alap2015.12.23774.911 466.027980
K&H Fix Plusz Extra Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2007.03.023 273.912 538.000000
K&H Fix Plusz Futball Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.092 085.111 500.000000
K&H Fix Plusz London 2012 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.05.111 010.313 487.000000
K&H Fix Plusz Világcégek Nyíltvégű Alap2016.04.271 317.411 261.693465
K&H Fix Plusz Élelmiszer 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 361.011 500.000000
K&H Fix Plusz Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 931.011 472.000000
K&H Fix Plusz Öko 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.133 634.511 001.622001
K&H Fix Plusz Öko 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.091 913.911 500.000000
K&H Gyógyvarázs Egészség Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.07.121 575.111 500.000000
K&H Havifix Euró 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.05.294.3105.420000
K&H Hozamfa 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.304 986.111 583.000000
K&H Hozamfa 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.06.304 282.712 275.000000
K&H Hozamfa 5 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.22322.916 074.801344
K&H Hozamváltó 3 származtatott zártvégű befektetési alap2014.05.091 159.610 006.705761
K&H Háromszor Fizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.193 309.210 700.000000
K&H Háromszor Fizető 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.01.181 416.510 500.000000
K&H Háromszor Fizető 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.02.221 466.710 444.000000
K&H Háromszor Fizető 5 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.28291.810 033.897500
K&H Háromszor Fizető 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.171 161.910 300.000000
K&H Háromszor Fizető 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30913.010 016.439131
K&H Háromszor Fizető 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.10.292 467.110 009.853920
K&H Háromszor Fizető Euró Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.08.090.6100.083215
K&H Háromszor Fizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.09.212 629.810 519.000000
K&H Ingatlanpiaci Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2020.12.012 376.62.903352
K&H Institutional Money Market Nyíltvégű Befektetési Alap2009.05.291.010 003.355300
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2020.12.0218 040.48.068370
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2020.12.02124 358.61.141907
K&H Közép Európai Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2020.12.021 630.92.242066
K&H Mínuszban Is Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.03.192 025.013 500.000000
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap2020.12.025 355.54.649080
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2020.12.0227 422.31.087418
K&H Negatív is Pozitív Nyíltvégű Alap2016.07.27355.410 566.905063
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF2020.12.013 140.20.687664
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD2020.12.011.80.496933
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD F Sorozat2020.12.0151.30.874184
K&H Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.04.22441.411 840.906435
K&H Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.06.11799.412 000.000000
K&H Prémium BRIC 95 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1510.29 688.913251
K&H Prémium Deviza Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.12916.911 352.000000
K&H Prémium Oroszország Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.04.16977.79 500.000000
K&H Szakaszos Hozamú 4. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.12.081 272.311 605.422921
K&H Szakaszos Hozamú Ingatlanpiaci Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.08.281 905.911 000.000000
K&H Szikra abszolút hozamú származtatott alap2020.12.013 273.00.941583
K&H Temze származtatott zártvégű alap2018.07.131 652.39 500.000000
K&H Temze tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.11.152 874.710 000.000000
K&H Társadalmilag Felelős Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.02.111 108.311 540.000000
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Alap \I\ sorozat2019.01.02329.91.369184
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2019.01.0211 392.82.708537
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F sorozat2018.12.185 013.71.011171
K&H Tőkevédett Gyógyszeripari Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.126 193.110 954.000000
K&H Tőkevédett Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.05.141 474.210 478.000000
K&H Tőkét Négy Részletben Fizető Származtatott Zártvégű Alap2015.10.28994.05 069.560351
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja EUR2020.12.018.41.428936
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2020.12.013 871.91.333455
K&H Vagyonvédett Portfolió - december alapok alapja2015.10.0718 689.31.392209
K&H Visszapillantó 2. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.25862.610 404.000000
K&H Visszapillantó Származtatott Zártvégű Bef. Alap2010.07.19914.910 916.000000
K&H aktív pihenés tőkevédett származtatott nyíltvégű alap2017.08.253 188.611 925.000000
K&H autóipari rugalmas származtatott zártvégű alap2019.11.293 710.610 600.000000
K&H autóipari tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.11.153 135.711 832.000000
K&H dollár fix plusz 3 nyíltvégű befektetési alap2015.02.201.7127.953875
K&H dollár pénzpiaci nyíltvégű befektetési alap F sorozatú befektetési jegye2020.12.0353.41.044356
K&H dollár pénzpiaci nyíltvégű befektetési alap normál sorozatú befektetési jegye2020.12.0339.91.160882
K&H dollár rmegtakarítási cél - augusztus nyiltvégű alapok alapja2020.11.203.81.006144
K&H dollár rugalmas származtatott zártvégű alap2020.02.214.0110.500000
K&H erős Amerika származtatott zártvégű alap2018.11.163 160.110 610.000000
K&H euró fix plusz 6 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.201.7134.618696
K&H euró megtakarítási cél - április nyíltvégű alapok alapja2020.11.3031.91.082042
K&H euró plusz 2 nyíltvégű alap2017.07.212.3110.007567
K&H európai bankok rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2020.12.022 003.58 721.971634
K&H európai bankok rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2020.12.022 403.910 808.334251
K&H európai körverseny származtatott zártvégű alap2019.08.16791.89 664.000000
K&H fellendülő Európa tőkevédett nyíltvégű alap2017.02.282 457.910 000.000000
K&H fenntartható fejlődés vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja normál sorozat2020.12.017 237.21.035162
K&H fenntartható fejlődés vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja rendszeres sorozat2020.12.01138.11.034965
K&H fenntartható fejlődés óvatos vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja normál sorozat2020.12.013 189.61.029598
K&H fenntartható fejlődés óvatos vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja rendszeres sorozat2020.12.0128.91.026956
K&H fix plusz 17 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30529.313 364.014468
K&H fix plusz 19 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.30399.915 859.544315
K&H fix plusz világcégek 2 nyíltvégű alap2017.07.212 461.811 100.000000
K&H fix plusz világcégek 3 nyíltvégű alap2017.09.221 909.911 356.000000
K&H fix plusz élelmiszer 2 származtatott nyíltvégű alap2011.05.30641.21.155982
K&H fix plusz öko 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2011.07.28610.41.156322
K&H fix plusz öko származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30178.112 759.700580
K&H forintsáv tőkevédett származtatott zártvégű alap2014.10.16287.310 739.019401
K&H gyógyszeripari 2 származtatott zártvégű alap2020.11.207 376.610 706.000000
K&H gyógyszeripari nyíltvégű alap2016.01.204 282.613 606.797244
K&H hazai deviza kötvény 2 zártvégű forint alap2016.10.281 233.310 107.018587
K&H hazai deviza kötvény 3 zártvégű forint alap2015.03.101 678.710 820.906303
K&H hazai deviza kötvény zártvégű forint alap2016.10.282 189.510 180.570322
K&H hazai euró kötvény zártvégű euró befektetési alap2014.12.162.7100.982177
K&H hazai euró kötvény zártvégű forint befektetési alap2014.12.161 647.510 629.297070
K&H hozamlépcső 2 származtatott zártvégű alap2018.06.296 895.211 200.000000
K&H hozamlépcső nyíltvégű alap2017.10.202 569.811 503.000000
K&H hozamoptimalizáló portfolió alapok nyíltvégű befektetési alapja2013.06.28101.21.082279
K&H hozamváltó 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.07487.511 709.055242
K&H hozamváltó 4 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.08.22550.610 001.242281
K&H hozamváltó 5 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.09.261 208.810 900.000000
K&H háromszor fizető 10 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.04.02416.410 003.212064
K&H háromszor fizető 11 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21909.010 006.130918
K&H háromszor fizető 12 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28642.110 403.898979
K&H háromszor fizető 13 nyíltvégű alap2016.07.271 418.610 570.726356
K&H háromszor fizető 14 nyíltvégű alap2016.12.071 252.910 392.193895
K&H háromszor fizető 9 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21526.410 010.522515
K&H háromszor fizető emlékező 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.111 300.51.157238
K&H háromszor fizető emlékező 3 származtatott értékpapír befektetési alap2014.11.21960.210 137.000000
K&H háromszor fizető emlékező 4 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.281 070.910 805.328433
K&H háromszor fizető emlékező 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.12.23630.410 867.614688
K&H háromszor fizető emlékező származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28999.010 359.158753
K&H háromszor fizető euró 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap 2015.12.317.2104.855770
K&H innovatív Amerika származtatott zártvégű alap2017.06.161 093.09 821.000000
K&H jövő autói származtatott zártvégű alap2019.07.126 553.413 605.000000
K&H kettős kosár 2 tőkevédett nyíltvégű alap2017.11.172 100.812 367.000000
K&H kettős kosár 3 tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.09.145 756.210 787.000000
K&H likviditási elszámoló nyíltvégű alap2017.02.284 269.81.015401
K&H megtakarítási cél - február nyíltvégű alapok alapja2015.12.2446 748.01.072425
K&H megtakarítási cél - június nyíltvégű alapok alapja2015.10.0756 233.21.223280
K&H megtakarítási cél - október nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 048.21.030024
K&H mozdulj! tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.07.123 117.512 552.000000
K&H nemesfém plusz 2 származtatott zártvégű alap2015.04.171 054.510 000.000000
K&H nemzetközi csapat 6 származtatott zártvégű alap2020.12.022 759.49 830.757833
K&H nemzetközi csapat 8 származtatott zártvégű alap2020.12.022 142.19 691.408486
K&H nemzetközi csapat 9 származtatott zártvégű alap2020.12.023 649.69 737.541683
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja EUR sorozat2020.12.0198.71.289659
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja USD sorozat2020.12.0121.71.137541
K&H négyszer fizető euró 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2016.01.223.0102.460000
K&H négyszer fizető euró származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.10.305.4106.019903
K&H növekedés plusz 2 nyíltvégű befektetési alap2014.12.30536.416 533.392849
K&H növekedés plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.05.28287.418 273.019073
K&H olajipari származtatott zártvégű alap2019.03.142 169.09 500.000000
K&H olimpia plusz nyíltvégű befektetési alap2014.12.301 155.110 001.740984
K&H plusz 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.02275.018 465.618897
K&H plusz mezőgazdasági származtatott nyíltvégű alap2014.01.21622.51.327436
K&H plusz nyersanyagdevizák származtatott zártvégű alap2015.01.281 555.910 005.475795
K&H plusz német-svájci származtatott zártvégű alap2015.08.05808.412 291.920617
K&H plusz technológia nyíltvégű alap2016.09.07619.611 311.843445
K&H plusz ázsia származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.13200.511 168.384830
K&H plusz élelmiszer származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.10.29447.611 071.003636
K&H privátbanki exkluzív komfort alapok nyíltvégű alapja2020.12.015 617.01.075520
K&H privátbanki exkluzív lendület alapok nyíltvégű alapja2020.12.0111 214.01.131864
K&H privátbanki hozamfizető nyíltvégű alapok alapja2020.12.011 368.8901.900000
K&H privátbanki olajipari rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2018.10.265 255.310 600.000000
K&H privátbanki olajipari rugalmas származtatott zártvégű alap2017.06.233 264.510 700.000000
K&H prémium dupla visszapillantó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.08.23951.212 044.000000
K&H prémium európai bankok rugalmas származtatott zártvégű alap2020.12.021 039.47 877.624241
K&H prémium európai exportőrök származtatott zártvégű alap2019.11.157 734.411 048.000000
K&H prémium európai tőzsdék rugalmas származtatott zártvégű alap2020.12.023 140.710 609.882864
K&H prémium fogyasztói javak tőkevédett származtatott zártvégű alap2020.12.023 028.710 652.769379
K&H prémium gondoskodás származtatott zártvégű alap2020.12.021 277.710 692.896068
K&H prémium gyermekközpontú származtatott zártvégű alap2020.12.021 632.311 461.388330
K&H prémium gyógyszer és világcégek származtatott zártvégű alap2020.12.023 845.911 169.613716
K&H prémium gyógyszeripari 3 származtatott zártvégű alap2020.12.0212 966.912 663.184683
K&H prémium gyógyszeripari 4 származtatott zártvégű alap2020.12.026 214.911 438.456380
K&H prémium hozamváltó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21528.910 009.429453
K&H prémium információbiztonság származtatott zártvégű alap2020.12.021 298.711 837.387076
K&H prémium ingatlanpiac és világcégek származtatott zártvégű alap2020.12.021 893.99 280.882354
K&H prémium nagy esélyesek származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.08.16282.314 585.195227
K&H prémium nemzetközi csapat 2 származtatott zártvégű alap2020.12.021 617.010 872.147098
K&H prémium nemzetközi csapat 3 származtatott zártvégű alap2020.12.023 329.99 088.720963
K&H prémium nemzetközi csapat 4 származtatott zártvégű alap2020.12.021 997.09 365.314798
K&H prémium nemzetközi csapat 5 származtatott zártvégű alap2020.12.021 190.29 464.457576
K&H prémium nemzetközi csapat származtatott zártvégű alap2020.12.022 149.79 684.990976
K&H prémium olajipari rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2020.12.02744.78 243.990026
K&H prémium plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2013.07.22551.411 827.155752
K&H prémium rangadó származtatott zártvégű alap2020.06.122 840.310 553.000000
K&H prémium ráadás generációs vállalatok származtatott zártvégű alap2020.12.021 808.510 482.071229
K&H prémium ráadás származtatott zártvégű alap2020.12.021 946.99 688.693629
K&H prémium sportszponzorok származtatott zártvégű alap2020.12.023 861.99 581.929790
K&H prémium tőkevédett Latin-Amerika származtatott értékpapír befektetési ala2014.09.19608.710 000.000000
K&H prémium tőkevédett orosz & török származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.12.161 215.311 228.000000
K&H prémium többször termő dollár 2 származtatott zártvégű alap2020.12.024.199.818297
K&H prémium többször termő dollár származtatott zártvégű alap2020.12.0211.7100.068274
K&H prémium világcégek 10 származtatott zártvégű alap2020.12.021 294.89 914.639782
K&H prémium világcégek 11 származtatott zártvégű alap2020.12.02881.89 776.434248
K&H prémium világcégek 5 nyíltvégű alap2017.07.212 805.510 974.000000
K&H prémium világcégek 6 nyíltvégű alap2017.08.182 579.311 097.000000
K&H prémium világcégek 7 származtatott zártvégű alap2018.10.125 612.510 683.000000
K&H prémium világcégek 8 származtatott zártvégű alap2019.12.131 906.110 721.000000
K&H prémium világcégek 9 származtatott zártvégű alap2018.09.143 598.910 389.000000
K&H prémium élelmiszeripari származtatott zártvégű alap2020.11.202 002.810 870.000000
K&H rugalmas származtatott zártvégű alap2017.10.20782.310 500.000000
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap2017.08.1532 901.01.032308
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap F sorozat2017.08.156 968.81.044677
K&H szakaszos hozamú 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2014.07.10673.713 440.080812
K&H szakaszos hozamú 6 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2015.08.051 002.212 778.023115
K&H szakaszos hozamú 7 tőkevédett származtatott zártvégű alap2020.09.253 369.011 014.000000
K&H tartós befektetés 2021 alapok nyiltvégű befektetési alapja2020.11.302 512.51.098591
K&H tartós befektetés 2022 alapok nyiltvégű befektetési alapja2020.11.302 999.21.078557
K&H telekommunikáció rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2020.12.023 287.19 172.981867
K&H telekommunikáció rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2020.12.021 508.29 095.646593
K&H telekommunikáció rugalmas származtatott zártvégű alap2020.12.021 874.49 747.680321
K&H tőkevédett erős Európa származtatott zártvégű alap2020.12.021 782.010 566.829546
K&H tőkevédett forint pénzpiaci nyíltvégű befektetési alap E sorozat2019.01.0279.91.171826
K&H tőkevédett gyógyszeripari 5 származtatott zártvégű alap2020.12.0216 231.910 839.990358
K&H tőkevédett innovatív Amerika nyíltvégű alap2017.02.281 251.710 233.000000
K&H tőkevédett nemzetközi csapat 7 származtatott zártvégű alap2020.12.022 857.010 222.254304
K&H tőkevédett nyersanyag 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2012.11.166 046.211 258.000000
K&H tőkevédett nyersanyag 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.07.22235.511 698.484996
K&H tőkevédett technológia származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.03.221 299.311 068.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 nyíltvégű alap2017.03.24206.82 748.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 származtatott zártvégű alap2016.02.18943.85 149.614475
K&H tőkét négy részletben fizető nyíltvégű alap2016.12.07243.12 500.000000
K&H tőkét négy részletben fizető származtatott zártvégű alap2014.10.281 567.77 995.248627
K&H tőkét részben előre fizető 2 nyíltvégű alap2016.09.07961.05 101.720335
K&H tőkét részben előre fizető 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.07.254 802.610 587.104720
K&H tőkét részben előre fizető 3 nyíltvégű alap2016.12.07375.75 050.494892
K&H tőkét részben előre fizető 4 nyíltvégű alap2017.12.29966.45 054.000000
K&H tőkét részben előre fizető nyíltvégű alap 50002016.04.27442.55 423.200596
K&H tőkét részben előre fizető származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.02.263 184.810 155.085660
K&H többször termő 2 nyíltvégű alap2017.05.262 990.710 200.003547
K&H többször termő 3 származtatott nyíltvégű alap2017.08.252 068.810 200.135463
K&H többször termő 4 nyíltvégű alap2017.12.292 988.410 605.000000
K&H többször termő 5 nyíltvégű alap2018.04.271 557.210 000.000000
K&H többször termő nyíltvégű alap2017.03.24849.910 946.000000
K&H vagyonvédett portfólió - augusztus nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 321.41.030785
K&H vagyonvédett portfólió - április nyíltvégű alapok alapja2015.12.2415 973.61.009981
K&H versenyképes Európa 2 nyíltvégű alap2016.12.071 022.010 658.574838
K&H versenyképes Európa nyíltvégű alap2016.01.203 683.411 018.093430
K&H világcégek 2016 nyíltvégű alap2017.02.282 676.19 773.000000
K&H világcégek 4 nyíltvégű alap2018.02.162 289.49 981.000000
K&H világcégek tőkevédett 2 származtatott zártvégű alap2019.09.132 404.710 000.000000
K&H világcégek tőkevédett nyíltvégű alap2017.12.291 644.412 642.000000
K&H válogatott 1. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.12.0151 060.21.947313
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.12.01158 480.32.328697
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2020.12.018 760.31.076973
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.12.0163 275.92.661549
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2020.12.016 099.11.159595
K&H válogatott 4. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.12.0131 573.33.036511
K&H válogatott 4. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2020.12.01792.51.154517
K&H változó Ázsia tőkevédett származtatott zártvégű alap2020.01.172 624.110 359.000000
K&H Ázsia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2020.12.014 507.52.449271
K&H Öko Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2020.12.012 272.31.451742
K&H állampapír nyíltvégű alap2020.12.0236 290.91.081502
K&H állampapír nyíltvégű alap F sorozat2020.12.0256 817.71.036118
K&H állampapír nyíltvégű alap I sorozat2020.12.021 537.41.060409
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2017.12.298 446.71.130917
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap I Sorozat2017.12.154 288.31.316967
Lokomotív Nyíltvégű Részvény Befektetési Alap2004.04.3091.41.255600
MAG Ingatlan Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2014.01.31-65.80.000000
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap A sorozat2020.12.031 002.61.379261
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap C sorozat2020.12.037 875.31.152106
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap EUR sorozat2020.12.031.00.011853
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap I sorozat2020.12.03706.71.446532
MKB Differencia Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.161 181.110 564.490313
MKB FIX Hozamú Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.232 371.614 295.035827
MKB 24 Karát 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13340.11.004885
MKB 24 Karát 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13164.21.001353
MKB 24 Karát II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.163 838.410 027.770172
MKB 24 Karát III. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.211 877.19 999.634592
MKB 24 Karát Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.27472.91.048231
MKB Adaptív Kötvény Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.12.0719 881.31.166015
MKB Adaptív Kötvény Dollár Alapba Fektető Alap2020.12.0710.61.206788
MKB Adaptív Kötvény Euró Alapba Fektető Alap2020.12.0721.51.077930
MKB Aktív Alfa Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.12.0710 991.61.115045
MKB Aktív Alfa Dollár Alapba Fektető Alap2020.12.075.31.117788
MKB Aktív Alfa Euró Alapba Fektető Alap2020.12.076.61.003293
MKB Alapok Alapja Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Alpesi Horizont Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.223 899.310 600.681169
MKB Ambíció Nyíltvégű Befektetési Alap2020.12.075 583.81.582502
MKB BRIC Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12640.11.020431
MKB BRIC Tőkevédett Származtatott Alap2013.09.052 929.610 158.069375
MKB Beszédes Hozam Származtatott Befektetési Alap2020.12.072 030.09 429.656878
MKB Bonus Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2020.12.071 045.02.412037
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28263.81.004599
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.09.091 829.310 031.845594
MKB Bázis Dollár Alapba Fektető Alap2020.12.0714.21.165524
MKB Bázis Euró Alapba Fektető Alap2020.12.0717.21.046666
MKB Bázis Nyíltvégű Befektetési Alap2020.12.0733 034.11.253190
MKB DOLLÁR TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2311.11.000443
MKB Differencia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000001
MKB Dollár Rövid Kötvény Alap2020.12.074.91.131395
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Likviditási Alap2010.02.112.210.055590
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2410.910.005537
MKB Egyensúly Dollár Alapba Fektető Alap2020.12.0717.91.267250
MKB Egyensúly Euró Alapba Fektető Alap2020.12.0750.01.144092
MKB Egyensúly Nyíltvégű Befektetési Alap2020.12.0761 583.41.485311
MKB Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 061.911 409.763870
MKB Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000000
MKB EnergiaForrás Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.03.101 862.510 022.025495
MKB Euro Rövid Kötvény Alap2020.12.079.01.082809
MKB Euroforint Tőke-és Hozamgarantált Származtatott Alap2007.11.301 805.510 309.572699
MKB Európa Csillagai Euro Tőkevédett Származtatott Alap2012.11.067.610.032251
MKB Európa Csillagai Forint Tőkevédett Származtatott Alap2012.10.172 756.210 026.602872
MKB Európai Részvény Befektetési Alap2020.12.071 054.10.868893
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10157.61.345977
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.01.111 983.313 447.510964
MKB Feltörekvő Kína 3. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.06.293 254.410 926.000000
MKB Feltörekvő Kína Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.02.172 569.912 562.000000
MKB Forint Rövid Kötvény Alap2020.12.076 668.81.510888
MKB GEMINI Tőkegarantált Származtatott Alap2011.07.11719.710 319.976254
MKB GOLD Private Banking Származtatott Befektetési Alap2012.11.08883.012 952.286863
MKB GRÁNIT Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.1526.812 575.924051
MKB HOZAM EXPRESSZ 2 Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.04832.71.005248
MKB HOZAM EXPRESSZ 3 Tőkevédett Származtatott Alap2010.11.252 948.81.001236
MKB HOZAM EXPRESSZ 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31387.81.017909
MKB HOZAM EXPRESSZ 4 Tőkevédett Származtatott Alap2011.01.194 090.910 010.296952
MKB HOZAM EXPRESSZ Tőkegarantált Származtatott Alap2010.05.170.00.000000
MKB Hazai Feltörekvő Részvény Befektetési Alap2020.12.07315.60.898282
MKB Hozam Expressz 2. Pénzpiaci Befektetési Alap2013.02.19125.61.182462
MKB Hozam Expressz 4. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31432.61.010767
MKB Hozamdoktor Származtatott Befektetési Alap2020.12.072 385.79 536.046527
MKB Hozamvadász Nyíltvégű Befektetési Alap Megszűnés alatt2013.02.1967.20.670845
MKB Ingatlan Alapok Alapja A Sorozat2020.12.073 879.21.793091
MKB Ingatlan Alapok Alapja \IL\ sorozat2014.07.01-0.20.000000
MKB Iránytű Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.315.410.004866
MKB KALEIDOSZKÓP Tőkegarantált Származtatott Alap2010.07.081 448.310 011.000000
MKB Kelet-Európai Négyes Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.11.041 857.310 407.000000
MKB MOZAIK Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Magaslat II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.05.042 266.711 126.094318
MKB Magaslat Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.05.202 098.114 713.398359
MKB Medicina Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.12.073 238.010 559.985507
MKB Megújuló Energia 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28356.51.263891
MKB Megújuló Energia II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.012 089.012 628.371538
MKB Megújuló Energia Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.06.112 528.510 008.349706
MKB Megújuló Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.07.012 295.611 219.055881
MKB Megújuló Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.10.27548.71.123803
MKB Momentum II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.11.062 366.310 010.509261
MKB Momentum Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.03.061 653.110 005.028585
MKB MÉRLEG Tőkevédett Származtatott Alap2011.10.10555.210 046.091646
MKB Nemzetközi Vállalati Kötvényalap Megszűnés alatt2013.02.180.00.000000
MKB Nyersanyag Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.02.273 534.810 693.328455
MKB Nyersanyag Származtatott Befektetési Alap2020.12.07337.60.766188
MKB Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2008.04.16493.01.271727
MKB Német Részvények Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.12.072 789.09 966.653759
MKB PAGODA 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.07.01500.01.016360
MKB PAGODA II Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.302 682.010 452.178483
MKB PAGODA III Tőkevédett Származtatott Alap2013.02.1967.20.670845
MKB PAGODA IV Tőkevédett Származtatott Alap2015.05.111 878.01.045587
MKB PAGODA Tőkegarantált Származtatott Alap2014.03.10765.516 111.025025
MKB PANORÁMA II Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.09.271 919.310 021.565376
MKB PANORÁMA III Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.11.082 047.710 910.122778
MKB PANORÁMA Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.06.07879.610 017.873347
MKB PB TOP Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.12.072 220.91.160098
MKB Pagoda 5. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2014.03.10286.11.006258
MKB Pagoda V. Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.312 272.210 019.402318
MKB Panoráma 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.12.05403.51.011070
MKB Panoráma 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap 2012.01.31379.81.104727
MKB Premium Selection 2. Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2016.09.301 538.611 053.066191
MKB Premium Selection Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2015.02.101 532.011 659.134753
MKB Premium Selection Zártvégű Zártkörű Befektetési Alap2014.10.011 012.81.210371
MKB Primátus Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.153 636.412 109.056549
MKB Primátus Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13223.01.214075
MKB Prémium Vállalati Kötvény Befektetési Alap2020.12.07727.22.127854
MKB Rotunda Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.12.07505.61.216362
MKB SZAKURA Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.120.00.000000
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat A sorozat2009.12.224.210.004198
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap B sorozat B sorozat2009.12.223.510.003264
MKB TOP Vállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.202 004.613 234.380829
MKB TRICOLLIS Tőkegarantált Származtatott Alap2009.06.241 330.110 843.084368
MKB Természeti Kincsek 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12371.11.010822
MKB Természeti Kincsek Euró Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.104.610.020000
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 499.510 020.257337
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10202.51.003391
MKB Természeti Kincsek II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap 2013.06.281 945.210 018.953974
MKB Természeti Kincsek III. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.03.163 795.110 743.039959
MKB Természeti Kincsek Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2012.08.072 042.511 908.793457
MKB Triumvirátus II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.232 885.612 811.201772
MKB Triumvirátus Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.01.173 908.712 066.137542
MKB Triumvirátus Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.10.153 264.213 517.930099
MKB Triász Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.152 833.211 646.315348
MKB Triász Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10142.61.166411
MKB Távol-Kelet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.06.231 501.112 405.298402
MKB VILÁGSZÁM Tőke- és hozamgarantált Származtatott Alap2009.08.242 014.710 792.936669
MKB Vezető Olajvállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.04.072 715.310 012.782424
MKB Világháló Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.09.222 237.410 004.000000
MKB ZÖLD BOLYGÓ Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.071 138.410 113.076352
MKB e-Hoz@m Származtatott Befektetési Alap2020.12.072 397.89 852.600515
MKB Állampapír Befektetési Alap2020.12.075 670.97.666581
MKB Élhető Jövő Származtatott Befektetési Alap2020.12.072 639.110 495.913390
MKB Észak-Amerikai Részvény Befektetési Alap2020.12.073 929.83.397496
MKB Ötvözet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.08.303 838.210 702.495382
Magellán 2 Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2014.04.011 389.312 805.000000
Magellán Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2014.04.011 723.611 350.600000
Magyar Posta Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2009.07.101 722.211 203.000000
Magyar Posta Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.02.2730.81.107800
Magyar Posta Takarék Harmónia Vegyes Befektetési Alap2020.12.038 866.91.168648
Magyar Posta Takarék Hosszú Kötvény Befektetési Alap2020.12.032 037.93.262792
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \A\ Sorozat2020.12.07188 221.71.246628
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \I\ Sorozat2020.12.0722 454.61.267797
Magyar Posta Takarék Pénzpiaci Befektetési Alap2020.08.13623.31.026318
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 2.2010.01.181 009.111 550.000000
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 3.2010.04.23631.410 430.000000
Marketprog Multi Asset Vol.10 Abszolút Hozamú Származtatott Részalap2020.12.03225.20.930157
Marketprog Multi Asset Vol.10 Abszolút Hozamú Származtatott Részalap EUR sorozat2020.12.030.10.009211
Metropolisz Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap 2009.05.26411.710 000.000000
Millennium Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2004.04.301 487.81.383800
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2019.06.282.70.517367
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT B sorozat2019.06.280.00.547351
N A P Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2017.06.0850.4408.407261
NAP Ingatlanfejlesztő Alap \B\ sorozat2017.06.0820.8416.626147
NHC Safe Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2018.02.15115.21.001975
Nyilasi 2015 Spekulatív Származtatott Befektetési Alap2015.12.31285.834 656.491756
OTP Abszolút Hozam Euró Alapba Fektető Alap2020.12.032.41.051597
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap A sorozat2020.12.033 829.81.694996
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap B sorozat2020.12.0311 054.61.910475
OTP Afrika Részvény Alap A sorozat2020.12.03238.61.106140
OTP Afrika Részvény Alap B sorozat2020.12.032 874.91.190563
OTP Afrika Részvény Alap C sorozat2020.12.030.40.850379
OTP Agrárpiaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27446.511 232.323791
OTP Agrárpiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27627.011 085.409483
OTP Aktív Fix Hozamvédett Zártvégű Alap2017.12.082 454.311 498.304770
OTP Alfa Hozamvédett Nyíltvegű Származtatott Alap2011.05.162 822.210 419.262513
OTP Alfa II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Részvény Alap2010.06.303 191.310 221.079555
OTP Alfa III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.1520 010.510 016.802168
OTP Alfa IV. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.12.2014 937.910 107.567826
OTP Alfa V. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.04.055 305.410 281.614092
OTP Arany Válogatott Tőkevédett Zártvégű Alap2020.12.032 831.810 065.576139
OTP Aranygól Nyíltvégű Alap2018.04.262 700.812 271.763016
OTP Axióma Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.08.31348.810 044.952658
OTP Csúcsvállalatok Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.06.292 091.210 455.396680
OTP Dollár Ingatlan Alapba Fektető Alap2020.12.0793.31.141100
OTP Dollár Rövid Kötvény Alap2020.12.0796.60.014027
OTP Dupla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.04.108 317.211 273.838279
OTP Dupla Fix II. Nyíltvégű Alap2016.12.161 263.711 575.069264
OTP Dupla Fix Plussz II. Nyíltvégű Alap2016.10.27500.410 972.691775
OTP Dupla Fix Plussz Nyíltvégű Alap2016.10.27671.010 852.875914
OTP EMDA Származtatott Alap2020.12.0320 725.54.822207
OTP EMDA Származtatott Alap I sorozat2020.12.035 781.74.985517
OTP EMEA Kötvény Alap2020.12.031 921.91.575507
OTP EMEA Kötvény Alap I sorozat2020.12.035 953.71.639743
OTP Eurogól Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27949.411 259.316868
OTP Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2020.12.07238.81.047278
OTP Euró Rövid Kötvény Alap2020.12.0733.20.014001
OTP Európa Sprint II. Nyíltvégű Alap2018.04.26506.510 567.932776
OTP Európa Sprint Nyíltvégű Alap2018.04.26602.110 527.839284
OTP Európa-válogatott Nyíltvégű Alap2016.12.161 045.011 533.585582
OTP Fantázia Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.16674.313 783.876014
OTP Fejlett Piaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27700.015 788.660397
OTP Fejlett Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27320.114 878.357501
OTP Fejlett Világ I. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.11.292 780.010 348.793230
OTP Fejlett Világ II. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.04.301 174.910 903.097923
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16387.111 194.074114
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27488.211 065.728643
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27454.511 170.039739
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IV. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27557.311 017.323535
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IX. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27674.811 900.400829
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix V. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27659.311 624.607754
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VI. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27883.514 289.622624
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27322.813 798.011327
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VIII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27536.713 895.817083
OTP Fundman Részvény Alap A sor.2020.12.033 300.01.381623
OTP Fundman Részvény Alap B sor.2020.12.0319 508.41.493221
OTP Fundman Részvény Alap C sor.2020.12.032.11.173770
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja A sorozat2020.12.0311 851.02.401447
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja B sorozat2020.12.039.12.006724
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja I sorozat2020.12.0314 455.32.579610
OTP G10 Euró Származtatott Alap A sorozat2020.12.032 624.01.265027
OTP G10 Euró Származtatott Alap B sorozat2020.12.033.70.947863
OTP G10 Euró Származtatott Alap I sorozat2020.12.034 227.31.307899
OTP Globál Mix Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.313 218.411 900.815015
OTP Globál Trend Fix I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap 2011.12.012 943.110 136.525197
OTP Globál Trend Fix II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.01.104 482.910 312.346439
OTP Globál Trend I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.09.012 152.110 080.336515
OTP Globál Trend II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.082 547.310 117.940654
OTP Ingatlanbefektetési Alap2020.12.07407 558.72.248166
OTP Ingatlanvilág Alapok Alapja2020.12.076 076.01.175737
OTP Jubileum Dinamikus Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2019.03.06845.214 615.339011
OTP Jövő Márkái II. Nyíltvégű Alap2016.12.16341.211 265.783575
OTP Jövő Márkái Nyíltvégű Alap2016.12.16588.911 351.090597
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap A sorozat2020.12.0320 739.62.063404
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap B sorozat2020.12.0311.31.459860
OTP Közép-Európai Részvény Alap2020.12.039.61.348963
OTP Linea II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09943.811 509.887138
OTP Linea III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.304 635.111 532.879291
OTP Linea Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2009.05.12550.310 797.550419
OTP Maxima Kötvény Alap A sorozat2020.12.0321 785.44.069303
OTP Maxima Kötvény Alap B sorozat2020.12.0316 351.14.318238
OTP Meta Globális Kötvény Alap A sorozat2020.12.030.30.997389
OTP Meta Globális Kötvény Alap I sorozat2020.12.0311.81.001132
OTP Olimpia I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.07.295 219.010 464.442388
OTP Olimpia II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.09.303 772.510 466.142266
OTP Olimpia Sprint I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.04.303 853.510 094.673340
OTP Olimpia Sprint II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.302 544.510 134.849095
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.12.0320 544.92.533647
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.12.033.01.919590
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap A sorozat2020.12.07204 528.96.564799
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap B sorozat2020.12.077 109.26.802883
OTP Orient I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.01.088 562.410 141.840091
OTP Orosz Részvény Alap A sorozat2020.12.034 449.01.865920
OTP Orosz Részvény Alap B sorozat2020.12.036 104.92.022552
OTP Orosz Részvény Alap C sorozat2020.12.032.51.450076
OTP PRIME Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2020.12.0727.11.086466
OTP PRIME Ingatlanbefektetési Alap2020.12.0753 775.71.259220
OTP PRIME Ingatlanbefektetési Alap I sorozat2020.12.07620.42.074897
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap2020.12.039 430.85.251213
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2020.12.034 125.85.353643
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.12.036 049.12.001073
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.12.032.21.371171
OTP Prizma Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.162 803.41.347388
OTP Prémium Aktív Klasszikus Alapok Alapja2020.12.0323 370.41.160295
OTP Prémium Euró Alap2020.12.0310.51.195155
OTP Prémium Kiegyensúlyozott Alap2020.12.0323 065.81.966521
OTP Prémium Klasszikus Alap2020.12.0327 850.92.117895
OTP Prémium Növekedési Alap2020.12.033 476.01.717015
OTP Prémium Pénzpiaci Alap2020.12.075 010.21.027215
OTP Prémium Származtatott Alapok Alapja2020.12.0324 215.11.853848
OTP Prémium Származtatott Euró Alapok Alapja2020.12.0317.71.050715
OTP Prémium Trend Klasszikus Alapok Alapja2020.12.0324 295.41.190255
OTP Quality Nyíltvégű Részvény Alap2020.12.036 445.13.772537
OTP Quality Plussz Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2009.05.12345.110 741.090086
OTP Quality Plusz II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09268.810 504.638413
OTP Quality Részvény Alap B sorozat2020.12.0334 705.34.395295
OTP REMIX20 Nyíltvégű Alap2018.04.261 100.911 212.148096
OTP Remix20 II. Nyíltvégű Alap2018.04.262 113.711 488.592540
OTP Reál Aktív Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.081 564.611 041.055847
OTP Reál Alfa II. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.01.311 311.810 000.000000
OTP Reál Alfa III. Tőkevédett Alap2020.04.301 123.910 003.466560
OTP Reál Alfa IV. Tőkevédett Alap2020.05.291 093.210 130.138853
OTP Reál Alfa Plusz II. Zártvégű Alap2019.10.301 514.19 500.000000
OTP Reál Alfa Plusz III. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.12.031 151.810 288.268604
OTP Reál Alfa Plusz Tőkevédett Alap2020.12.032 130.49 667.053490
OTP Reál Alfa Tőkevédett Zártvégű Alap2019.11.292 454.610 000.529670
OTP Reál Alfa V. Zártvégű Alap2018.11.301 671.49 503.612058
OTP Reál Futam II. Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.05.311 395.610 400.055287
OTP Reál Futam III. Tőkevédett Alap2019.10.011 635.110 034.148515
OTP Reál Futam IV. Tőkevédett Alap2020.07.313 077.610 274.762421
OTP Reál Futam Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.03.291 865.610 879.272518
OTP Reál Futam V. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.12.032 115.09 951.345987
OTP Reál Futam VI. Zártvégű Alap2019.01.303 941.210 063.399405
OTP Reál Fókusz 4+ Alap2018.01.251 678.010 290.986588
OTP Reál Fókusz II Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.09.282 449.110 594.889620
OTP Reál Fókusz III Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.12.071 516.310 388.786280
OTP Reál Fókusz Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.06.292 522.110 757.451258
OTP Reál Globális II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.01.132 113.110 955.197468
OTP Reál Globális III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 811.010 649.454559
OTP Reál Globális IV. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 228.910 869.142790
OTP Reál Globális Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.011 723.815 075.402060
OTP Reál Globális Top Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.07.303 823.69 922.056508
OTP Reál-I. Tőke és Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.11.023 616.911 165.411169
OTP Reál-II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.12.021 783.110 800.000000
OTP Reál-III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.05.121 968.810 825.766790
OTP Rio 2014 Hozamvédett Zártvégű Alap2018.01.263 514.011 458.344520
OTP Sigma Származtatott Alap A sorozat2020.12.03858.91.054003
OTP Sigma Származtatott Alap I sorozat2020.12.032 448.71.159367
OTP Spectra Alapba Fektető Alap2020.12.032 713.41.045524
OTP Supra Dollár Alapba Fektető Alap2020.12.0342.30.977810
OTP Supra Euró Alapba Fektető Alap2020.12.0374.20.941043
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap2020.12.03166 863.83.692758
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap I sorozat2020.12.0348 465.83.817356
OTP Szinergia II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.272 000.711 330.142843
OTP Szinergia III. Nyíltvégű Alap2018.04.261 683.011 192.754998
OTP Szinergia IV. Nyíltvégű Alap2018.04.261 688.110 800.000000
OTP Szinergia IX. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.01.311 839.311 287.865777
OTP Szinergia Nyíltvégű Alap2016.10.27863.711 425.624616
OTP Szinergia Plussz Hozamvédett Zártvégű Alap2018.04.261 076.311 431.520286
OTP Szinergia Plussz II. Nyíltvégű Alap2018.04.261 403.810 954.675609
OTP Szinergia V. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.03.293 471.610 228.725115
OTP Szinergia VI. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.05.313 144.510 387.215998
OTP Szinergia VII. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.07.314 878.210 487.273515
OTP Szinergia VIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.10.012 212.511 252.000000
OTP Szinergia X. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.05.291 262.610 588.952047
OTP Szinergia XI. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.12.032 136.210 086.649223
OTP Szinergia XII. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.12.033 965.210 053.842446
OTP Szinergia XIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.12.032 662.410 107.334786
OTP Szinergia XIV. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.12.032 550.810 206.786089
OTP Szinergia XV. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.12.033 125.010 253.048224
OTP Szinergia XVI. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.12.032 262.510 232.572598
OTP Tiszta Energia Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2009.11.169 066.010 075.460611
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2020.12.0310 498.628 340.237326
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2020.12.033 376.932 422.427020
OTP Trendvadász I. Nyíltvégű Alap2016.10.27859.711 593.525231
OTP Trendvadász II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.271 245.911 281.965680
OTP Tripla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.12.206 617.410 522.776744
OTP Tripla Fix II Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.01.313 238.510 411.425850
OTP Tőkegarantált Rövid Kötvény Alap2020.12.0745 436.71.633124
OTP Tőzsdén Kereskedett BUX Indexkövető Alap2020.12.041 783.41 550.825574
OTP Török Részvény Alap A sorozat2020.12.032 088.20.544868
OTP Török Részvény Alap B sorozat2020.12.034 154.10.594335
OTP Török Részvény Alap C sorozat2020.12.031.10.423437
OTP Világjátékok Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2016.10.271 158.313 540.363197
OTP Árupiaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16283.711 216.976992
OTP Árupiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27425.311 153.784360
OTP Árupiaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27530.611 370.112811
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja A sorozat2020.12.031 939.72.275066
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja B sorozat2020.12.030.61.596938
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap A sorozat2020.12.032 725.91.791092
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap B sorozat2020.12.031.91.267200
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2020.12.0312 341.71.851543
OTP Új Világ Fix Nyíltvégű Alap2018.04.26783.410 400.086862
OTP Új-Európa Euró Alapba Fektető Alap2020.12.033.51.095992
OÁZIS 77 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.21102.20.283370
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 10 (USD)2009.07.100.091.830000
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 32009.11.251.1104.730000
PARVEST ABSOLUTE RETURN EUROPE BOND2011.07.0558.4108.990000
PARVEST ABSOLUTE RETURN WORLD BOND (USD)2011.07.050.8116.730000
PARVEST ASIAN BOND2009.02.254.9130.860000
PARVEST BOND BEST SELECTION WORLD EMERGING2015.04.1059.7209.320000
PARVEST BOND EURO2015.04.10530.3222.710000
PARVEST BOND EURO CORPORATE2015.04.10561.9181.580000
PARVEST BOND EURO GOVERNMENT2015.04.10523.0397.650000
PARVEST BOND EURO HIGH YIELD2014.12.1922.2123.190000
PARVEST BOND EURO INFLATION-LINKED2015.04.1036.4143.700000
PARVEST BOND EURO LONG TERM2011.07.052.0114.170000
PARVEST BOND EURO MEDIUM TERM2015.04.10354.8184.630000
PARVEST BOND EURO PREMIUM2012.11.2615.6111.580000
PARVEST BOND EURO SHORT TERM2015.04.10161.0124.360000
PARVEST BOND EUROPE2012.11.26109.7339.460000
PARVEST BOND EUROPE EMERGING2014.12.193.6602.920000
PARVEST BOND EUROPE HIGH YIELD2011.07.05116.6117.630000
PARVEST BOND JPY2015.04.101 868.622 180.000000
PARVEST BOND USA HIGH YIELD2015.04.1051.8223.940000
PARVEST BOND USD GOVERNMENT2015.04.1036.5446.530000
PARVEST BOND WORLD ABS2011.07.051.772.840000
PARVEST BOND WORLD CORPORATE2015.04.1056.7155.980000
PARVEST BOND WORLD EMERGING2015.04.1054.5403.580000
PARVEST BOND WORLD EMERGING LOCAL2014.12.190.090.650000
PARVEST BOND WORLD HIGH YIELD2014.12.1918.9101.570000
PARVEST BOND WORLD INFLATION-LINKED2015.04.1048.1144.320000
PARVEST CONVERTIBLE BOND ASIA2015.04.1071.1376.610000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE2015.04.10622.5169.640000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE SMALL CAP2015.04.10126.2165.880000
PARVEST CONVERTIBLE BOND WORLD2014.12.191 145.7163.430000
PARVEST CREDIT STRATEGIES2010.08.314.437.120000
PARVEST DIVERSIFIED CONSERVATIVE2012.09.0419.6134.230000
PARVEST DIVERSIFIED DYNAMIC2015.04.10153.6239.910000
PARVEST DIVERSIFIED EURO INFLATION PLUS Classic2014.12.190.0100.870000
PARVEST DIVERSIFIED INFLATION2014.12.195.2103.400000
PARVEST ENHANCED CASH 1 YEAR2011.07.0540.8107.650000
PARVEST ENHANCED CASH 6 MONTHS2015.04.10111.4110.000000
PARVEST ENHANCED CASH N8 MONTHS2015.01.2022.4119.760000
PARVEST ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2015.04.1046.4149.890000
PARVEST EQUITY ASIA EX-JAPAN2011.07.1279.9331.340000
PARVEST EQUITY AUSTRALIA2015.04.1063.3961.560000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION ASIA EX-JAPAN2014.12.1948.6118.980000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EURO2014.12.19368.4474.670000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EUROPE2015.04.1020.0154.210000
PARVEST EQUITY BRAZIL2015.04.10171.989.520000
PARVEST EQUITY BRIC2015.04.10161.5136.580000
PARVEST EQUITY CHINA2014.12.197.3346.750000
PARVEST EQUITY EURO2011.07.12101.1116.390000
PARVEST EQUITY EURO SMALL CAP2012.11.1921.6211.190000
PARVEST EQUITY EUROPE ALPHA2011.07.12241.2105.100000
PARVEST EQUITY EUROPE CONVERGING2013.05.2430.2103.810000
PARVEST EQUITY EUROPE EMERGING2011.07.12100.7174.390000
PARVEST EQUITY EUROPE FINANCE2011.07.1221.661.540000
PARVEST EQUITY EUROPE GROWTH2011.07.12618.0197.540000
PARVEST EQUITY EUROPE LS302013.05.244.489.730000
PARVEST EQUITY EUROPE MID CAP2015.04.10103.6767.770000
PARVEST EQUITY EUROPE SMALL CAP2015.04.10942.7195.680000
PARVEST EQUITY EUROPE VALUE2015.04.10429.5181.380000
PARVEST EQUITY FRANCE2013.05.2444.3431.240000
PARVEST EQUITY GERMANY2011.07.1265.892.600000
PARVEST EQUITY GLOBAL BRANDS2011.07.1222.9333.120000
PARVEST EQUITY HIGH DIVIDEND EUROPE2015.04.10405.8101.930000
PARVEST EQUITY INDIA2011.07.12119.5178.660000
PARVEST EQUITY INDONESIA2014.12.190.095.270000
PARVEST EQUITY JAPAN2015.04.1010 183.95 159.000000
PARVEST EQUITY JAPAN SMALL CAP2015.04.108 943.78 229.000000
PARVEST EQUITY LATIN AMERICA2015.04.1090.9562.190000
PARVEST EQUITY SOUTH KOREA2015.04.1013.682.930000
PARVEST EQUITY SWITZERLAND2013.05.2458.7695.990000
PARVEST EQUITY TURKEY2014.12.1918.0227.960000
PARVEST EQUITY UK2012.09.048.3126.720000
PARVEST EQUITY USA2015.04.10393.8128.880000
PARVEST EQUITY USA MID CAP2015.04.10774.3218.340000
PARVEST EQUITY USA SMALL CAP2015.04.1026.2268.780000
PARVEST EQUITY USA VALUE2013.05.2430.7106.000000
PARVEST EQUITY WORLD2012.11.2620.7110.330000
PARVEST EQUITY WORLD CONSUMER DURABLES2014.12.191.3164.000000
PARVEST EQUITY WORLD EMERGING2015.04.1034.3119.780000
PARVEST EQUITY WORLD ENERGY2014.12.191.298.250000
PARVEST EQUITY WORLD FINANCE2015.04.1014.4381.890000
PARVEST EQUITY WORLD HEALTH CARE2015.04.10303.11 084.450000
PARVEST EQUITY WORLD NEXT GENERATION2013.05.241.1131.520000
PARVEST EQUITY WORLD RESOURCES2011.07.12102.0265.320000
PARVEST EQUITY WORLD TECHNOLOGY INNOVATORS2013.05.2423.9100.990000
PARVEST EURO BOND SUSTAINABLE DEVELOPMENT2009.11.258.3113.550000
PARVEST EUROPE OPPORTUNITIES2009.03.11129.393.760000
PARVEST FLEXIBLE BOND EUROPE CORPORATE2015.04.10214.2126.410000
PARVEST Flexible Assets (EUR)2015.04.1019.5117.050000
PARVEST Flexible Assets Plus (USD)2012.11.1919.3210.530000
PARVEST Flexible Bond World2015.04.1035.352.140000
PARVEST GLOBAL ENVIRONMENT2015.04.10136.0173.910000
PARVEST GREATER EUROPE2009.05.150.062.480000
PARVEST GROWTH (EURO)2009.03.1110.979.760000
PARVEST ITALY2009.11.257.248.150000
PARVEST MONEY MARKET EURO2015.04.10631.4210.030000
PARVEST MONEY MARKET USD2015.04.10440.8204.460000
PARVEST Multi-Strategy FX2012.09.182.4102.370000
PARVEST Multi-Strategy High Vol (USD)2015.04.1017.196.340000
PARVEST Multi-Strategy Low Vol2015.04.102.7101.590000
PARVEST OPPORTUNITIES USA2014.07.152.796.770000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES EUROPE2012.11.266.866.440000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES WORLD2015.04.1028.055.440000
PARVEST SCANDINAVIAN BOND2009.03.1165.51 910.650000
PARVEST SHORT TERM CHF2011.12.06117.9307.910000
PARVEST SHORT TERM EURO PREMIUM2013.11.2020.0114.010000
PARVEST SHORT TERM GBP2011.12.0630.0196.270000
PARVEST STEP 90 EURO2015.04.1067.5120.890000
PARVEST SUSTAINABLE BOND EURO CORPORATE2015.04.10175.2146.150000
PARVEST SUSTAINABLE EQUITY EUROPE2015.04.1027.3125.550000
PARVEST TARGET RETURN (EURO)2008.04.24119.3109.740000
PARVEST USA LS302010.08.091.273.130000
PARVEST V3502015.04.10110.7111.330000
PARVEST WORLD AGRICULTURE (USD)2008.10.2421.665.480000
PARVEST WORLD AGRICULTURE Classic H EUR-CAP2013.05.2458.391.640000
PARVEST WORLD COMMODITIES2014.12.190.868.940000
PARWORLD AGRICULTURE2008.12.15178.180.910000
PARWORLD EMERGING STEP 80 (EUR)2010.09.1679.3112.070000
PARWORLD ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2009.11.11193.589.530000
PARWORLD QUAM 102011.06.0845.7113.750000
PILIS-INVEST Ingatlanbefektetési Alap2004.12.08675.6770.866300
PILLÉR Első Ingatlanbefektetési Alap2006.05.314 281.81 338.000000
PTAD EXPONENTIAL OIL Abszolút Hozamú Származtatott Részalap A sorozat2020.12.030.10.008946
Pelso Quant Származtatott Befektetési Alap2014.06.25185.61.103711
Pioneer Balance Alapok Alapja2009.12.30355.70.943626
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap A Sorozat2016.06.081 644.91.082701
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap I Sorozat2016.06.06134.91.103600
Pioneer Eurobond Kötvény Alap2008.09.180.31.037347
Pioneer Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja 2014.01.15256.60.871095
Pioneer Flotta Alapok Alapja A Sorozat2016.06.07649.80.981853
Pioneer Horizont 2025 Alap K Sorozat2012.10.250.01.008141
Pioneer Horizont 2030 Alap K Sorozat2012.10.250.00.991871
Pioneer Katamarán Származtatott Alap A sorozat2016.06.07946.10.919242
Pioneer Katamarán Származtatott Alap C sorozat2015.05.040.00.000000
Pioneer Katamarán Származtatott Alap I Sorozat2016.02.17129.80.941703
Pioneer Konzervatív Vegyes Alap I sorozat2016.02.25104.11.071174
Pioneer Magyar Kötvény Alap B sorozat B sorozat2009.01.220.43.104586
Pioneer Profitmax Alapok Alapja2009.12.30308.90.766221
Pioneer Regatta 2 Származtatott Alap2013.05.10584.51.504889
Pioneer Relax Alapok Alapja2009.12.30130.01.017782
Platina Alfa Származtatott Befektetési Alap2020.12.031 444.03.198756
Platina Béta Származtatott Befektetési Alap2020.12.032 054.73.406094
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.12.031 469.33.422043
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap B sorozat2017.01.030.71.979781
Platina Gamma Származtatott Befektetési Alap2020.12.034 291.03.520032
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.05.14394.13.802219
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.05.145 555.83.901681
Plotinus Származtatott Befektetési Alap2017.06.12132.71.345454
Prémium 1 Alapok Alapja2016.02.221 570.91.303538
Prémium 2 Alapok Alapja2016.05.30104.61.238130
Q1 Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2019.04.26728.90.717876
QUANTIS Abszolút Hozamú Alapok Alapja2015.04.03814.21.056376
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.01.305606
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.698650
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.05122.31.424992
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.000000
QUANTIS Dél-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap A sorozat2015.04.140.32.069170
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.04.140.61.606784
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.04.14795.22.504045
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.04.140.00.000000
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap A sorozat2015.03.310.41.001498
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.03.310.60.992001
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.03.31755.61.377127
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.03.300.00.000000
QUANTIS Globális Trend USD Részvény Alapok Alapja A sorozat A sorozat2011.02.151.71.217914
QUANTIS Globális USD Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális USD Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja A sorozat2015.04.030.11.066018
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N EUR sorozat2015.04.030.40.911569
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.03265.11.286570
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N USD sorozat2015.04.030.00.000000
QUANTIS HUF Likviditási Alap A sorozat2015.03.2772.81.298248
QUANTIS HUF Likviditási Alap N HUF sorozat2015.03.27592.31.260756
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.01.534334
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.27312.62.901045
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.01.925230
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.737209
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.2336.31.550460
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.000000
QUANTIS Kína Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.939414
QUANTIS Kína Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.123693
QUANTIS Kína Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.26201.91.795896
QUANTIS Kína Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.00.000000
QUANTIS Kína USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja A sorozat2015.04.0384.31.448198
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.031 385.41.382360
QUANTIS Oroszország EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Oroszország Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.606613
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.476748
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.1863.80.737848
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.000000
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja A sorozat2014.02.280.01.449909
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
Quaestor AranyTallér Vegyes Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.2634.93.318300
Quaestor Borostyán Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2019.04.2652.83 572.560000
Quaestor Deviza Nyíltvégű Befektetési Alap2016.10.2013.60.894674
Quaestor Kurázsi Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.26251.52.809446
Quaestor Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2006.05.29864.315 353.000000
Quaestor Tallér Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.2624.93.378200
RCM Abszolút Hozam Globál Kötvény Alapok Alapja2009.03.183.194.380000
Raiffeisen 2016 Kötvény Alap2016.06.24104.21.364813
Raiffeisen Betét Alap2017.10.2710 760.01.697347
Raiffeisen Euró Prémium Rövid kötvény Alap2020.12.038.01.060154
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja A sorozat2020.12.032 888.21.024710
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja E sorozat2020.12.031.10.976961
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja F sorozat2020.12.033.70.976178
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja U sorozat2020.12.031.51.073954
Raiffeisen Fix Mix Tőkegarantált Származtatott Alap2011.03.16864.51.105837
Raiffeisen Földünk Értékei 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.12736.610 020.622570
Raiffeisen Földünk Értékei Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.291 433.210 270.787226
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap A sorozat2020.12.031 256.21.764147
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap Q sorozat2020.12.03690.81.046359
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap R sorozat2020.12.0370.31.034344
Raiffeisen Hozamrögzítő Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.26970.710 758.910010
Raiffeisen Index Prémium Származtatott Alap2020.12.031 067.01.411868
Raiffeisen Index Prémium Származtatott Alap Q sorozat2020.12.03798.91.029498
Raiffeisen Ingatlan Alap A sorozat2020.12.0319 378.12.474784
Raiffeisen Ingatlan Alap A180 sorozat2020.12.0316.31.065394
Raiffeisen Ingatlan Alap B sorozat2020.12.034.92.663711
Raiffeisen Ingatlan Alap C sorozat2020.12.038 881.02.673386
Raiffeisen Ingatlan Alap D sorozat2020.12.0372.51.381976
Raiffeisen Ingatlan Alap D180 sorozat2020.12.030.11.064148
Raiffeisen Ingatlan Alap U sorozat2020.12.0331.61.377423
Raiffeisen Ingatlan Alap U180 sorozat2020.12.030.01.153673
Raiffeisen Kamat Prémium Rövid Kötvény Alap2020.12.0311 304.23.839153
Raiffeisen Kötvény Alap A sorozat2020.12.032 355.24.762136
Raiffeisen Kötvény Alap B sorozat2020.12.0312 389.74.777611
Raiffeisen Kötvény Alap I sorozat2020.12.032 980.01.166995
Raiffeisen Kötvény Alap Q sorozat2020.12.030.01.004900
Raiffeisen Likviditási Alap2017.10.271 103.02.182790
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja A sorozat2020.12.0317 927.81.128856
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja E sorozat2020.12.0324.61.337452
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja Q sorozat2020.12.0317.71.042821
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja R sorozat2020.12.03500.01.009167
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja U sorozat2020.12.035.21.133028
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja A sorozat2020.12.037 237.06.330269
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja B sorozat2020.12.0350.76.265700
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja E sorozat2020.12.038.61.126989
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja Q sorozat2020.12.0317.21.075882
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja R sorozat2020.12.03407.91.046964
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja U sorozat2020.12.032.71.145950
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja A sorozat2020.12.0310 995.41.669896
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja B sorozat2020.12.03142.41.656983
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja E sorozat2020.12.0323.71.060946
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja Q sorozat2020.12.0321.61.030744
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja R sorozat2020.12.030.01.025700
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja U sorozat2020.12.038.91.113332
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja A sorozat2020.12.03401.91.185931
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja E sorozat2020.12.030.40.877865
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja F sorozat2020.12.030.00.882112
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.12.032 798.74.526748
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.12.03353.94.524940
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja E sorozat2020.12.030.51.062396
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja Q sorozat2020.12.030.01.144600
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2020.12.03591.31.225791
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja B sorozat2020.12.0383.61.223207
Raiffeisen Private Banking Duna Alapok Alapja2013.11.270.01.036362
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja A sorozat2020.12.031 407.01.415102
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja B sorozat2020.12.0368.11.415216
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja Q sorozat2020.12.030.01.019600
Raiffeisen Private Corvinus Alapok Alapja2016.06.0618.31.467414
Raiffeisen Részvény Alap A sorozat2020.12.031 687.82.511071
Raiffeisen Részvény Alap B sorozat2020.12.03126.22.540519
Raiffeisen Részvény Alap Q sorozat2020.12.030.00.974100
Raiffeisen Részvény Alap R sorozat2020.12.031 779.91.050555
Raiffeisen Sztárválogatott Tőkevédett Származtatott Alap2013.06.200.00.000000
Raiffeisen TOP 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.07.170.00.000000
Raiffeisen Topselection Alap2009.03.18160.4100.320000
Raiffeisen Univerzum 2 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.203 721.010 162.345833
Raiffeisen Univerzum 3 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.061 293.210 446.125387
Raiffeisen Univerzum 4 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.10.032 564.110 716.641393
Raiffeisen Univerzum Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.01.313 766.410 481.338180
Raiffeisen-Abszolút hozam-Feltörekvö-Piacok Alapok Alapja2009.07.232.893.730000
Raiffeisen-Abszolút hozam-Kiegyensúlyozott-Globális Alapok Alapja2020.12.0412.399.390000
Raiffeisen-CsendesÓceáni-Részvény Alap2020.12.04116.7185.770000
Raiffeisen-Dollár-Kötvény Alap2009.07.2229.3157.090000
Raiffeisen-Dollár-RövidLejáratúKötvény Alap2020.12.0438.7165.480000
Raiffeisen-Energia-Részvény Alap2020.12.0494.281.750000
Raiffeisen-Euro-RövidLejáratúKötvény Alap2020.12.04929.0105.770000
Raiffeisen-Euro-Vállalati Kötvény Alap 2020.12.04203.0215.410000
Raiffeisen-EuroPlusz-Kötvény Alap2020.12.04602.814.060000
Raiffeisen-Eurázsia-Részvény Alap2020.12.04392.0237.050000
Raiffeisen-Európa-Részvény Alap 2020.12.04333.6210.660000
Raiffeisen-Európa-SmallCap Alap2020.12.0459.8272.330000
Raiffeisen-Feltörekvő-ASEAN-Részvény Alap2009.07.2218.377.820000
Raiffeisen-FeltörekvőEurópa-SmallCap Alap2009.07.2315.744.210000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Infrastruktúra Alap2020.12.0429.0164.840000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Részvény Alap2020.12.04195.7257.630000
Raiffeisen-Globál-Fundamentális-Részvény Alap2011.08.0811.369.750000
Raiffeisen-Globál-Kötvény Alap2020.12.04311.2111.540000
Raiffeisen-Globál-Mix Alap 2020.12.042 623.0124.630000
Raiffeisen-Globál-Részvény Alap2020.12.04545.3316.540000
Raiffeisen-HealthCare-Részvény Alap2020.12.04114.2250.560000
Raiffeisen-KeletEurópa-Kötvény Alap2020.12.04134.5277.280000
Raiffeisen-KeletEurópa-Részvény Alap2020.12.04214.5252.690000
Raiffeisen-KeletEurópaPlusz-Kötvény Alap2009.07.22108.8140.600000
Raiffeisen-MagasOsztalékú-Részvény Alap2020.12.04118.3137.240000
Raiffeisen-Oroszország-Részvény Alap2020.12.0467.098.560000
Raiffeisen-Topselection-Garantált-Befektetési Alap2013.12.1373.4110.210000
Raiffeisen-USA-Részvény Alap2020.12.04325.6222.400000
Reverse MAX Abszolút Hozamú Derivatív Alap A sorozat2020.12.04261.80.860417
Reverse Max Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.12.040.90.913021
Reálszisztéma-Marco Polo Nemzetközi Részvény Származtatott Alap B sorozat2015.06.110.00.000000
SKIPPER Abszolút Hozamú Derivatív Alap2020.04.170.00.008897
SUI GENERIS 1.1 Származtatott Befektetési Alap2020.12.031 467.21.331729
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Cina2007.05.100.076.750000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Europa2007.05.100.0119.640000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Nord America2007.05.100.074.380000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Paesi Emergenti Europa Medio Oriente ed Africa2007.05.100.0182.470000
Sberbank Pénzpiaci Alap2017.11.24381.81.643496
Sequoia Származtatott Befektetési Alap2020.12.038.21.115829
Sovereign PB Származtatott Alap2020.12.031 207.61.042522
Superposition Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.12.03970.11.329370
Superposition Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.12.032 126.91.108607
Superposition Származtatott Befektetési Alap C sorozat2020.12.03162.01.108792
Szuper 8 Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2016.03.112 360.610 023.620000
Szuper 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.12.015 143.510 182.690000
Takarék Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.12.03357.11.477772
Takarék Adria Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2020.12.031 762.40.837727
Takarék Apollo Származtatott Részvény Befektetési Alap2020.12.033 300.91.533424
Takarék Aranymetszés Abszolút Hozamú Alapok Alapja2020.12.032 294.31.065056
Takarék BUX Indexkövető Részvény Befektetési Alap2020.12.03911.40.951309
Takarék Dollar Real Estate Fund of Funds Takarék Dollár Ingatlan Alapok Alapja2020.12.037.41.117756
Takarék Euró Ingatlan Alapok Alapja2020.12.0329.51.116623
Takarék FHB Nemzetközi Részvény Befektetési Alap Megszűnési eljárás alatt2015.11.1951.20.811556
Takarék Invest Közép-Kelet-Európai Részvény Alapok Alapja2011.06.0213.80.688806
Takarék Invest Likviditási Nyíltvégű Befektetési Alap2015.07.0120 553.71.390861
Takarék Invest Magyar Vegyes Befektetési Alap2010.07.01116.40.902402
Takarék Lendület Vegyes Befektetési Alap2020.12.031 304.51.192319
Takarék Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.12.031 305.51.144399
Takarék Származtatott Befektetési Alap2020.12.033 828.10.927305
Takarék Állampapír Befektetési Alap2009.10.203 641.21.749907
TakarékInvest Származtatott Nyiltvégű Befektetési Alap2016.02.091 495.71.281200
Toptrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.09.301 430.010 032.480000
Torony Ingatlan Befektetési Alap A sorozat2020.12.079 938.81.906079
Torony Ingatlan Befektetési Alap B sorozat2020.12.0710 483.31.167486
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat2016.10.144 221.911 828.820000
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap K sorozat2016.10.144.211 828.820000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap A Sorozat2016.06.301 826.511 986.580000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap K Sorozat2016.06.301.411 986.580000
Triatlon Plusz Tőkebiztosított Származtatott Alap2011.01.14488.113 013.830000
Triatlon Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.301 088.512 346.300000
UBS (Lux) Key Selection Sicav – Asian Equities (USD) B2010.05.14135.7121.030000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - European Equities B2010.05.12260.013.230000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - US Equities (USD) B2010.05.12386.013.850000
UBS (Lux) Strategy Fund - Balanced (EUR) B2010.05.12572.71 931.500000
UBS (Lux) Strategy Fund - Fixed Income (EUR) B2010.05.12358.92 285.510000
UBS (Lux) Strategy Fund - Growth (EUR) B2010.05.12250.22 302.930000
UniCredit Hozamfix Tőkegarantált Származtatott Alap2010.10.011 696.110 054.150000
UniCredit Piaci Optimum Származtatott Alap2010.11.301 534.314 747.710000
VB-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
VB-Europa-Invest2010.06.0783.6127.280000
VB-GoEast-Bond2012.02.2916.595.680000
VB-Interbond2009.01.2685.372.160000
VB-Pacific-Invest2012.02.2969.797.830000
Világtrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.07.15847.710 138.700000
Volksbank Euro Kötvény Alapok Alapja2008.12.120.00.000000
Volksbank Ingatlan Alapok Alapja2009.04.030.00.000000
Volksbank-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
Volksbank-Europa-Invest2009.07.0678.4109.100000
Volksbank-GoEast-Bond2012.02.2916.5113.570000
Volksbank-GoEast-Invest2012.02.2922.672.330000
Volksbank-Pacific-Invest2009.07.0672.170.420000
Volksbank-Smile2012.02.2949.2115.690000
YOU INVEST Dinamikus Alapok Alapja2020.12.031 610.81.563500
YOU INVEST Dinamikus EUR Alapok Alapja2020.12.020.41.044800
YOU INVEST Kiegyensúlyozott Alapok Alapja2020.12.033 876.61.519000
YOU INVEST Kiegyensúlyozott EUR Alapok Alapja2020.12.020.71.040900
YOU INVEST Stabil EUR Alapok Alapja2020.12.020.61.009800
[origo] klikk Nyíltvégű Ingatlan Alapok Alapja2009.06.0242.91.314500
[origo] klikk Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2008.11.103.11.031600
iCASH Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1412.60.497173
iCASH Dynamic FX Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1414.10.378473
Évgyűrűk Nyilvános Pénzpiaci Alap2011.03.041.00.978601



IMPRESSZUM  | MÉDIAJÁNLAT  | JOGI KÖZLEMÉNY