Portfoliofinancial kezdőlap
Hírlevélre felíratkozás
Név:
E-mail:
Kapcsolat

Portfolio TeleTrader Kft.

1033 Budapest, Polgár u. 8-10.
Tel: +361 327-4085
Fax: +361 327-4081
e-mail: sales@portfoliofinancial.hu
Számlaszám: 18203332-06002946-40010019 (FHB Bank)

NETTÓ ESZKÖZÉRTÉKEK


MegnevezésDátumNettó eszközértékEgy jegy értéke
ACATIS CHAMPIONS SELECT - ACATIS AKTIEN DEUTSCHLAND ELM2016.11.30175.8265.620000
ACATIS CHAMPIONS SELECT - WALLBERG ACATIS VALUE INSIDE2014.09.105.967.440000
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.1336.00.609612
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2017.06.120.30.120469
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2017.06.125.50.119284
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.150.00.000000
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2018.11.3032.00.115870
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2018.11.302 289.21.696509
ADÜTON Származtatott Befektetési Alap2018.12.102 407.41.240901
AEGON Atticus Vision Származtatott Befektetési Alap 2011.09.142 334.01.433474
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap2018.12.1022 480.85.305614
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap I sorozat2018.12.10995.61.057366
AEGON Bessa Származtatott Befektetési Alap2018.12.100.00.009542
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap2018.12.101.81.571437
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap P sorozat2018.12.1014.90.635114
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap PL sorozat2018.12.100.00.768153
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \A\ sorozat2018.12.101 924.51.445906
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \I\ sorozat2018.12.101 247.71.554763
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap A sorozat2018.12.105 648.35.540417
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap B sorozat2018.12.103.54.590126
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap C sorozat2018.12.100.11.203540
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap I sorozat2018.12.1011 423.15.883618
AEGON Lengyel Kötvény Alap A sorozat2018.12.10408.31.639576
AEGON Lengyel Kötvény Alap I sorozat2018.12.1099.31.269226
AEGON Lengyel Kötvény Alap P sorozat2018.12.1043.11.141752
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap A sorozat2018.12.1040.81.091085
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2018.12.100.31.106822
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap B sorozat2018.12.10990.91.355880
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap I sorozat2018.12.1093.41.308473
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2018.12.1017 216.72.610702
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap C sorozat2018.12.100.30.979568
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap E sorozat2018.12.102.20.982099
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2018.12.1011 370.81.022082
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap P sorozat2018.12.107.41.154442
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap R sorozat2018.12.102 260.11.173578
AEGON MoneyMaxx Expressz Abszolút Hozamú Befektetési Alap U sorozat2018.12.101.31.030381
AEGON Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2018.12.101 133.61.956674
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2018.12.102 800.91.402667
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap B sorozat2018.12.100.61.088704
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap I sorozat2018.12.1012 738.21.526262
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap A sorozat (HUF)2018.12.101 741.50.759025
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap E sorozat2018.12.100.50.729602
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap I sorozat (HUF)2018.12.101 116.40.789524
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap P sorozat2018.12.103.30.804376
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap R sorozat2018.12.101 578.10.767785
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap U sorozat2018.12.100.30.769269
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap2018.12.107 250.62.282153
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2018.12.10178.71.003469
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap2018.12.102 087.52.387832
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap I sorozat2018.12.101 402.82.588164
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap P sorozat2018.12.1013.11.111996
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap PI sorozat2018.12.100.01.058565
AEGON Smart Money Befektetési Alapok Alapja2018.12.107 260.81.438554
AEGON Value Származtatott Deviza Alap2009.05.151 624.40.887784
AEGON Ázsia Részvény Befektetési Alapok Alapja A sorozat2018.12.102 638.81.580982
AEGON Ázsia Részvény Befektetési Alapok Alapja B sorozat2018.12.100.31.228206
Aberdeen Balanced Global A22011.12.153.414.007300
Aberdeen Constellation Global A22011.12.1515.115.588500
Aberdeen Equity Europe A22011.12.159.715.581700
Aberdeen Euró Ingatlan \B\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261.00.288484
Aberdeen Euró Ingatlan \I\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.260.20.293026
Aberdeen Euró Vállalati Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.28280.80.065410
Aberdeen Feltörekvő Piaci Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2845.50.067946
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A22017.06.28491.844.595900
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged CHF2017.06.2812.3138.690600
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged EUR2017.06.28102.6141.813400
Aberdeen Global Asia Pacific Equity A22017.06.282 443.576.479700
Aberdeen Global Asia Pacific Equity E22012.06.1597.59.398100
Aberdeen Global Asia Pacific Equity Inst A22017.06.2827.110.362200
Aberdeen Global Asia Pacific Equity S22017.06.289.426.123100
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A22017.06.2833.26.645400
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A2 Hedged2017.06.283.69.348900
Aberdeen Global Asian Property Share A22017.06.2818.419.117700
Aberdeen Global Asian Property Share A2 Hedged2017.06.281.88.619100
Aberdeen Global Asian Property Share S22017.06.2822.418.556000
Aberdeen Global Asian Property Share S2 Hedged2012.08.162.87.944400
Aberdeen Global Asian Smaller Companies A22017.06.281 088.244.689800
Aberdeen Global Australasian Equity A22012.08.0671.525.518000
Aberdeen Global Brazil Bond A22017.06.284.9129.447600
Aberdeen Global Brazil Equity A22017.06.289.66.134000
Aberdeen Global Brazil Equity E22015.05.120.08.966200
Aberdeen Global Brazil Equity S22017.06.283.06.083100
Aberdeen Global Chinese Equity A22017.06.28420.425.943100
Aberdeen Global Chinese Equity S22017.06.286.022.357700
Aberdeen Global Dividend Europe A12011.04.196.8126.790000
Aberdeen Global Dividend Europe A2 Hedged2012.08.068.0138.163000
Aberdeen Global Dividend Europe S12012.08.061.4136.481700
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged2012.08.062.2137.372000
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged USD2012.08.160.5157.751100
Aberdeen Global Eastern European Equity A22017.06.2817.3100.892100
Aberdeen Global Eastern European Equity S22017.06.2821.399.471000
Aberdeen Global Emerging Markets Corporate Bond A22017.06.2869.513.591300
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 CHF2012.08.06118.912.465800
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 USD2017.06.281 659.468.846100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity E22017.06.28255.715.712100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity S22017.06.2817.12 384.581300
Aberdeen Global Emerging Markets Infrastructure Equity2017.06.285.57.798800
Aberdeen Global Emerging Markets Local Currency Bond A22017.06.2810.39.605700
Aberdeen Global Emerging Markets Smaller Companies A22017.06.28217.718.761900
Aberdeen Global Ethical World Equity A22016.02.2413.99.648800
Aberdeen Global Euro High Yield Bond A22017.06.28190.922.532100
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AD22012.08.068.011.135000
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AG22012.08.062.324.780100
Aberdeen Global European Equity A22017.06.2890.850.488600
Aberdeen Global European Equity Dividend A22017.06.2823.5206.835900
Aberdeen Global European Equity Dividend S22017.06.2824.7200.932900
Aberdeen Global European Equity Ex UK A22012.08.060.58.964100
Aberdeen Global European Equity S22017.06.2844.1417.759400
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A22017.06.2810.4158.481300
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A2 hedged2017.06.285.9147.161400
Aberdeen Global II - Australian Dollar Bond Fund A22012.08.06130.03 952.568200
Aberdeen Global II - Canadian Dollar Bond Fund A22012.08.06146.63 479.131600
Aberdeen Global II - Convertible Europe Fund A22017.06.2857.317.479400
Aberdeen Global II - Emerging Europe Fixed Income Fund A22016.09.2214.2222.906200
Aberdeen Global II - Euro Government Bond Fund A22017.06.28127.6517.178500
Aberdeen Global II - Euro High Yielding Fixed Income Fund A22016.09.2235.6144.659400
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A22017.06.2832.4189.477300
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged CHF2012.08.0626.1142.517100
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged EUR2017.06.2813.4164.530100
Aberdeen Global II - Short Term Euro Bond Fund A22017.06.2864.3147.581500
Aberdeen Global II - Short Term US Dollar Bond Fund A22017.06.2869.6310.626400
Aberdeen Global II - Sterling Aggregate Bond Fund A22016.05.1210.22 431.012000
Aberdeen Global II - US Dollar Bond Fund A22017.06.2831.23 754.773100
Aberdeen Global Indian Equity A22017.06.28540.9150.225000
Aberdeen Global Infrastructure A22017.06.2810.88.361300
Aberdeen Global Infrastructure A2 Hedged EUR2017.06.284.58.004700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 CHF2012.08.161.78.291800
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 EUR2017.06.286.17.914700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 USD2017.06.2813.48.269100
Aberdeen Global Japanese Equity A22012.08.065 103.2217.255900
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged CHF2012.08.0646.3143.344200
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged EUR2017.06.28632.613.154400
Aberdeen Global Japanese Equity S22012.08.06649.512 461.892700
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged2012.08.069.5141.897000
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged EUR2017.06.2816.612.900700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A22012.08.06871.3547.246600
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A2 Hedged2017.06.2875.023.050000
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S22012.08.06678.962 935.393700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S2 Hedged2012.08.163.09.265000
Aberdeen Global Latin American Equity A2 EUR2017.06.285.37.088400
Aberdeen Global Latin American Equity A2 USD2017.06.2863.03 517.729600
Aberdeen Global Latin American Equity E22017.06.288.08.771500
Aberdeen Global Latin American Equity S22017.06.2819.83 474.683500
Aberdeen Global Multi-Manager World Equity A-22017.06.2817.217.643600
Aberdeen Global North American Equity A22017.06.28131.326.412600
Aberdeen Global Responsible World Equity A22017.06.287.811.490300
Aberdeen Global Russian Equity A22017.06.286.18.848500
Aberdeen Global Russian Equity S22017.06.288.28.744200
Aberdeen Global Sterling Financials Bond A22012.08.0625.72.016200
Aberdeen Global Technology A22017.06.28143.75.427700
Aberdeen Global Technology S22017.06.2820.6128.638500
Aberdeen Global UK Equity A22017.06.2818.624.695500
Aberdeen Global World Bond A2 Hedged2012.06.159.910.316200
Aberdeen Global World Equity A22017.06.28361.218.943700
Aberdeen Global World Equity E22017.06.2834.917.080400
Aberdeen Global World Equity S22012.08.065.5163.233700
Aberdeen Global World Resources A22017.06.2832.911.543700
Aberdeen Global World Resources A2 Hedged EUR2017.06.280.511.251100
Aberdeen Global World Resources E22017.06.287.910.170300
Aberdeen Global World Resources S22017.06.2838.111.212600
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged2012.08.164.09.657100
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged EUR2017.06.2810.010.957200
Aberdeen Ingatlan Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261 503.50.417485
Aberdeen Konzervatív Vegyes Alapokba Befektető Bef. Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.06.1325.30.084202
Aberdeen Latin-Amerika Részvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2834.60.060940
Aberdeen Magyar Kötvény Alap2013.10.150.00.000000
Aberdeen Moderation A22011.12.159.411.127200
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Canadian Dollar Fund A22017.06.2864.82 246.658750
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Euro Fund A22017.06.28315.9443.900487
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Sterling Fund A22017.06.2872.04 782.166380
Aberdeen Money Market Fund (Lux) US Dollar Fund A22017.06.28690.63 099.689190
Access Commodity Selection Nyíltvégű Befektetési Alap2017.02.200.30.531312
Access Global Aggressive Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1328.21.133036
Access Global Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.25109.30.965086
Access Global Dynamic Befektetési Alap2013.01.25166.51.033501
Access Global Selection Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.04.072.01.057298
Access World Gold Trend Nyíltvégű Befektetési Alap2012.10.300.10.649049
Access-BWM Hedge Fund Követő Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.2521.40.636827
Accorde Abacus Alap2018.12.105 664.50.914453
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja A sorozat2018.12.101 292.81.002620
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja B sorozat2018.12.101.70.987346
Accorde CVK2 Alapok Alapja A sorozat2018.12.101 895.81.000039
Accorde CVK2 Alapok Alapja B sorozat2018.12.103.60.971434
Accorde CVK2 Alapok Alapja C sorozat2018.12.101.41.016606
Accorde CVK3 Alapok Alapja A sorozat2018.12.101 467.41.002625
Accorde CVK3 Alapok Alapja B sorozat2018.12.102.40.975565
Accorde CVK3 Alapok Alapja C sorozat2018.12.100.91.014058
Accorde Első Román Részvényalap A sorozat2018.12.101 663.51.130729
Accorde Első Román Részvényalap B sorozat2018.12.102.81.115599
Accorde Első Román Részvényalap I sorozat2018.12.101 252.41.153700
Accorde Global Alap2018.12.104 957.10.978185
Accorde Közép-Európai Részvény Alap A sorozat2018.12.10334.90.970961
Accorde Közép-Európai Részvény Alap B sorozat2018.12.100.10.959765
Accorde Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2018.12.10192.50.974266
Accorde Omega Származtatott Befektetési Alap2018.07.23346.40.928278
Accorde Prizma Alap2018.12.106 569.21.052456
Accorde Prizma Alap B sorozat2018.12.100.10.993687
Accorde Prémium Alapok Alapja A sorozat2018.12.107 977.21.008453
Accorde Prémium Alapok Alapja B sorozat2018.12.1013.30.980342
Accorde Prémium Alapok Alapja C sorozat2018.12.1019.01.032171
Accorde Resources Származtatott Befektetési Alap2018.07.23256.00.818870
Accorde Selection Részvény Alap2018.12.101 098.21.010132
Accorde Sharp Származtatott Részalapra2018.12.10946.80.952733
Accorde USD Pénzpiaci Alap2018.12.106.31.002569
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2018.12.1049 918.82.606832
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap B sorozat2018.12.10107.02.443152
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap C sorozat2018.12.100.30.983923
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap E sorozat2018.12.109.90.990645
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2018.12.109 917.11.042433
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap R sorozat2018.12.102 629.81.283137
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap U sorozat2018.12.108.41.039777
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap A sorozat2018.12.103 945.41.513049
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap C sorozat2018.12.100.10.981806
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap I sorozat2018.12.1019 613.61.566184
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap P sorozat2018.12.1035.71.177538
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap R sorozat2018.12.10141.61.171457
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap A sorozat2018.12.100.50.970992
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap I sorozat2018.12.102 451.80.980712
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap U sorozat2018.12.100.11.027180
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap A sorozat2018.12.1014 374.01.053214
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap C sorozat2018.12.100.01.070491
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap E sorozat2018.12.1010.71.020828
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap I sorozat2018.12.105 647.51.087537
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap P sorozat2018.12.1013.61.062603
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap R sorozat2018.12.1095.21.072922
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap U sorozat2018.12.109.21.072946
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja A sorozat2018.12.100.60.008259
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja B sorozat2018.12.10857.41.118795
Aegon Prémium Dynamic Alapokba Fektető Részalap2018.12.10719.81.003263
Aegon Prémium Everest Alapokba Fektető Részalap2018.12.102 312.71.073670
Aegon Prémium Expert Alapokba Fektető Részalap2018.12.10309.00.959878
Aegon Tempó Allegro 10 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10980.01.117828
Aegon Tempó Allegro 8 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10458.01.122498
Aegon Tempó Allegro 9 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10315.31.108083
Aegon Tempó Andante 1 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10234.81.085822
Aegon Tempó Andante 2 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10309.51.085476
Aegon Tempó Andante 3 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10229.21.088869
Aegon Tempó Moderato 4 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10259.11.104502
Aegon Tempó Moderato 5 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10279.01.110331
Aegon Tempó Moderato 6 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10572.41.120326
Aegon Tempó Moderato 7 Alapokba Fektető Részalap2018.12.10444.31.120980
Aegon ÓzonMaxx Abszolút Hozamú Befektetési Alap2018.12.101 335.61.641394
Allianz Abszolút Hozamú Alap2017.04.1219.91.227000
Allianz Egyensúly Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Indexkövető Részvény Nyilvános Nyíltvégű Alap2018.12.102 652.31.523700
Allianz Kötvény Nyilvános Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.10357.71.621600
Allianz Lendület Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Rövid Kötvény Befektetési Alap2018.12.12235.91.402300
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2018.12.10283.40.967751
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2018.12.10131.60.971132
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2018.12.10603.30.965416
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2018.12.10322.70.968599
Alpok Tőkevédett Megtakarítási Nyíltvégű Befektetési Alap2013.08.302 560.91.291400
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja2018.12.101 061.51.109490
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja I Sorozat2018.12.10218.61.137992
Amundi Horizont 2020 Alap A Sorozat2018.12.101 011.41.476103
Amundi Horizont 2020 Alap K Sorozat2018.12.101.01.476103
Amundi Horizont 2025 Alap A Sorozat2018.12.101 291.11.392857
Amundi Horizont 2030 Alap A Sorozat2018.12.10793.71.391432
Amundi IDEA Alap A sorozat2018.12.104 585.51.010559
Amundi IDEA Alap B sorozat2018.12.101 844.61.010559
Amundi Konzervatív Vegyes Alap A Sorozat2018.12.1013 148.01.138312
Amundi Közép-Európai Részvény Alap A2018.12.105 227.69.406715
Amundi Közép-európai Részvény Alap I Sorozat2018.12.106 522.410.555568
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap2018.12.103 408.14.390756
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap I sorozat2018.12.101 246.04.608684
Amundi Magyar Kötvény Alap A sorozat2018.12.115 212.25.759117
Amundi Magyar Kötvény Alap I sorozat2018.12.1117 314.16.064484
Amundi Magyar Pénzpiaci Alap A Sorozat2018.12.1213 896.73.864371
Amundi Magyar Pénzpiaci Alap C Sorozat2018.12.12356.33.912649
Amundi Magyar Pénzpiaci Alap I Sorozat2017.11.23200.24.039876
Amundi My Portfolio Alapok Alapja2018.12.105 115.21.021289
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja A Sorozat2018.12.1019 653.73.401637
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja D Sorozat2018.12.101 178.03.476240
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja I Sorozat2018.12.101.43.473531
Amundi Regatta Abszolút Hozamú Alap A sorozat2018.12.1010 905.71.207144
Amundi Regatta Abszolút Hozamú Alap C sorozat2018.12.104 133.61.209384
Amundi Regatta Abszolút Hozamú Alap I Sorozat2018.12.10639.71.226455
Amundi Rövid Kötvény Alap A Sorozat2018.12.111 934.11.074658
Amundi Rövid Kötvény Alap H sorozat2018.12.1189.00.967796
Amundi Rövid Kötvény Alap I Sorozat2018.12.111 071.71.079263
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja A sorozat2018.12.105 737.81.737326
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja I sorozat2018.12.10398.51.858199
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja A sorozat2018.12.107 498.42.128136
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja I sorozat2018.12.10421.72.276179
Axiom Aplus Származtatott Alap2018.12.10645.21.013540
BF Money EMEA Részvény Alap2018.12.100.70.898900
BF Money EMEA Részvény Alap CZK sorozat2018.12.101.30.928800
BF Money EMEA Részvény Alap HUF sorozat2018.12.10421.51.009500
BF Money EMEA Részvény Alap U sorozat2017.12.130.01.043600
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap2018.12.103 932.51.347300
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap U sorozat2018.12.100.81.347300
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap USD sorozat2018.12.101.51.162400
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap2018.12.10619.91.316600
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap CZK sorozat2018.12.1031.11.177500
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap U sorozat2017.12.130.01.342300
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap USD sorozat2018.12.102.30.962300
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap2018.12.10743.11.044000
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap CZK sorozat2018.12.106.80.901200
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap U sorozat2018.12.100.41.044000
BF Money Közép-Európai Részvény Alap2018.12.103 502.14.220100
BF Money Közép-Európai Részvény Alap CZK sorozat2018.12.102.31.006100
BF Money Közép-Európai Részvény Alap E sorozat2018.12.101.60.012995
BF Money Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2018.12.10911.31.251500
BF Money Közép-Európai Részvény Alap U sorozat2018.12.100.14.222400
BFM Balanced Alap2018.12.10106.51.029200
BFM Konzervatív Kötvény Alap2018.12.103 924.71.095100
BFM Konzervatív Vegyes Alap2018.12.103 117.31.136000
BI Nyilvános Nyíltvégű Garázs és Igatlanbefektetési Alapra MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.11.3048.11.436572
BNP Paribas L1 Equity World Quality Focus2015.04.100.0112.690000
BNP Paribas Árupiaci Tőkegarantált Alap2010.02.26837.412 970.950000
BayernLB Asian Equity Fonds AL2010.09.303.039.880000
BayernLB Convertible Bond Fonds AL2014.07.233.9146.120000
BayernLB Convertible Bond Fonds TNL2014.07.232.4130.830000
BayernLB Corporate Bond Fonds AL2014.07.231.639.150000
BayernLB Corporate Bond Fonds TL2014.07.230.058.600000
BayernLB Corporate Bond Fonds TNL2014.07.231.161.400000
BayernLB OptiMA Fonds AL2012.10.122.181.650000
BayernLB OptiProtect Euro Fonds TL2010.09.304.683.830000
BayernLB Pharma Global Fonds AL2011.03.313.139.960000
BayernLB Pharma Global Fonds TNL2011.03.311.737.510000
BayernLB Rendite Fonds AL2010.09.304.346.680000
BayernLB Rendite Fonds TNL2010.09.300.561.320000
BayernLB Short Term Fonds TL2014.07.2310.7121.100000
BayernLB TeleTech Fonds AL2010.09.300.618.470000
BayernLB TeleTech Fonds TNL2010.09.300.317.830000
Befutó 2 Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2011.02.282 079.211 507.870000
Befutó Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2010.12.283 230.111 510.080000
Biggeorge 10. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.12.043 119.4113.974100
Biggeorge 11. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.12.041 113.5113.356900
Biggeorge 12. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.11.067.71.054800
Biggeorge 14. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.12.041 527.997.939200
Biggeorge 15. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2018.12.042.51.032600
Biggeorge 16. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.12.04891.398.488700
Biggeorge 17. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.11.06513.8101.791500
Biggeorge 4. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektető Alap2018.12.107 436.7123.430000
Biggeorge 5 Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.12.041 087.9101.199700
Biggeorge 7. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.12.041 593.7117.752800
Biggeorge 8. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.12.04920.0105.137500
Biggeorge's-NV 1. Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2009.03.311 131.41 120 210.000000
Budapest 2015 Alap2015.09.2594.41.046900
Budapest 2016 Alap2017.12.11354.512 978.668800
Budapest Abszolút Kötvény Alapok Alapja2018.12.101 471.71.107200
Budapest Agrár Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.0882.510 949.697300
Budapest Aktív Portfólió Alapok Alapja HUF sorozat2018.12.103 653.51.004800
Budapest Arany Alapok Alapja A sorozat2018.12.102 130.90.756500
Budapest Arany Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.799600
Budapest Aranytrió 2. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2015.09.25409.314 742.815000
Budapest Aranytrió 3. Garantált Származtatott Zártvégű Alap2009.04.274 601.010 553.055500
Budapest Aranytrió 3. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08264.113 120.870400
Budapest Aranytrió Tőkevédett Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08329.418 489.505700
Budapest Befektetési Kártya Alap2018.12.1244 722.81.434623
Budapest Bonitas Befektetési Alap2018.12.1215 485.82.427000
Budapest Bonitas Plus Alap2017.12.122 845.81.678200
Budapest Bonitas Plus Alap D sorozat2017.12.127 304.81.671500
Budapest Bonitas Plus Alap i sorozat2015.09.070.01.663300
Budapest Bónusz Plusz Alap2018.12.1014 410.11.054100
Budapest Csúcsmix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.04.141 132.210 104.959800
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap A sorozat2018.12.1028.61.190700
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap U Sorozat2017.12.130.01.203800
Budapest Dupla Trend Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.293 364.910 565.289700
Budapest Dupla Trend Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08237.012 881.130000
Budapest Egyensúly Alap2018.12.102 572.91.022500
Budapest Egyensúly Alap I sorozat2018.12.101 883.31.015400
Budapest Energia Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.10.27543.612 352.407400
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap E sorozat2018.12.1061.90.005941
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap HUF sorozat2018.12.10763.41.926700
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap I sorozat2018.12.100.50.990702
Budapest Franklin Templeton Selections Alapok Alapja2018.12.106 411.51.476900
Budapest Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2006.06.30879.712 211.013700
Budapest Global100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11204.61.056200
Budapest Global90 Plusz Alap2017.12.11105.11.049100
Budapest Horizont 2. Tőkevédett Alap2016.02.12907.11.103100
Budapest Horizont Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.12.31719.01.213500
Budapest Hozamtár Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.11.021 160.110 397.721300
Budapest Hozamvédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.02.23683.511 200.000000
Budapest Ingatlan Alapok Alapja A sorozat2016.08.10347.51.087200
Budapest Ingatlan Alapok Alapja IL sorozat2016.08.10135.60.211900
Budapest Klíma Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.182 907.510 053.208200
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap A sorozat2018.12.10687.51.517100
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap I sorozat2018.12.102 787.31.007000
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap U sorozat2016.03.030.01.558400
Budapest Kötvény Alap A sorozat2018.12.1015 280.78.094000
Budapest Kötvény Alap U sorozat2018.12.104.78.094000
Budapest MetálMix Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08361.213 900.713900
Budapest MetálMix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.067 246.312 129.827900
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2018.12.10562.95 459.559900
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.577800
Budapest Paradigma Alap2018.12.106 998.51.052900
Budapest Paradigma Alap I sorozat2018.12.103 097.21.010800
Budapest Paradigma Plusz Alap2018.12.106 920.00.992800
Budapest Paradigma Plusz Alap I sorozat2018.12.103 087.40.973000
Budapest Prémium Dinamikus Részalap A sorozat2018.12.102 448.11.060700
Budapest Prémium Kiegyensúlyozott Részalap A sorozat2018.12.105 744.91.039300
Budapest Prémium Konzervatív Részalap A sorozat2018.12.106 271.51.026300
Budapest Prémium Portfólió Alapok Alap2018.12.1010 646.20.999900
Budapest Prémium Progresszív Részalap A sorozat2018.12.103 030.91.044600
Budapest Spectrum Hozamvédett Alap2016.05.23613.51.048800
Budapest US100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11305.71.147300
Budapest USA Részvény Alap2018.12.102 892.51.352100
Budapest Világválogatott 2. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.10.30373.610 000.000000
Budapest Világválogatott 3. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.01.12656.410 000.000000
Budapest Világválogatott Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.06.263 900.512 545.777800
Budapest Világválogatott Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08401.615 533.843300
Budapest Zenit Alapok Alapja2015.09.25309.31.073400
Budapest Állampapír Befektetési Alap A sorozat2018.12.1071 827.08.221200
Budapest Állampapír Befektetési Alap I sorozat2018.12.104 153.71.046300
Budapest Állampapír Befektetési Alap U sorozat2017.03.095.48.179600
CA Közép-Európai Kötvény Alap2005.01.18343.02.101257
CA TopPharma Globális Gyógyszeripari Részvény Alap2004.05.281 347.80.815920
CA Tőkegarantált Alap2006.11.301 826.013 508.080000
CAPITOL Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2018.12.11319.30.426484
CHRONO Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.316.90.657020
CIB Alapok Tőkegarantált Származtatott Alapja2010.06.113 335.510 723.450000
CIB Algoritmus Alapok Alapja2018.12.10793.21.055400
CIB Alternatív Energia Származtatott Alap2018.12.103 401.39 895.342000
CIB Alternatív Energia Tőkevédett Származtatott Alap2010.12.102 120.610 000.000000
CIB Arany Alapok Alapja2018.12.102 063.70.913200
CIB Aranytartalék 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.04.114 936.310 000.000000
CIB Aranytartalék Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.034 512.310 000.000000
CIB Atlantika Tőkevédett Származtatott Alap2015.06.263 367.813 095.684800
CIB Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.103 362.810 244.267500
CIB Babatermékgyártók Származtatott Alapja2018.12.104 008.29 694.550500
CIB Balance Vegyes Alapok Alapja2018.12.104 536.70.993000
CIB Bankszektor Részvény Alapok Alapja2009.10.15319.91.496300
CIB Bankszektor Származtatott Alap2018.12.104 221.69 678.959900
CIB Biztos Pont Tőkevédett Származtatott Alap2018.12.108 232.110 093.455200
CIB Dollár Megtakarítási Alap2018.12.1244.70.010269
CIB Dollár Olajvállalatok Származtatott Alapja2018.10.267.50.010788
CIB Dollár Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.312.90.010181
CIB Dollár Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.314.80.010941
CIB Dupla Profit Tőkevédett Alap2016.12.30908.210 004.475000
CIB Euró Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.109.10.010010
CIB Euró Babatermékgyártók Származtatott Alapja2018.12.104.20.009711
CIB Euró Balance Vegyes Alapok Alapja2018.12.106.40.009338
CIB Euró Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2018.12.1013.40.009803
CIB Euró Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.1022.40.010051
CIB Euró Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.315.70.010119
CIB Euró Profitmix Alap2009.10.191.40.010742
CIB Euró Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.317.60.010739
CIB Euró Pénzpiaci Alap2018.12.12145.80.012333
CIB Euró Reflex Vegyes Alapok Alapja2018.12.1011.90.009299
CIB Euró Relax Vegyes Alap2018.12.1045.60.010029
CIB Euró Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.300.09.293401
CIB Euró Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.0720.00.010880
CIB Euró Talentum Total Return Alapok Alapja2018.12.1013.10.009114
CIB Euró Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2018.12.105.20.009602
CIB Euró Tripla Profit Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.216.60.010668
CIB Euró Világmárkák Származtatott Alapja2018.12.106.40.010653
CIB Euró WebWilág 2 Származtatott Alap2018.12.102.90.009807
CIB Euró Ázsiai Részvény Származtatott Alap2018.12.109.20.009568
CIB Euró Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.2711.50.010440
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-A2018.12.106 562.71.770771
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-I2018.12.10612.11.086675
CIB Feltörekvő Részvénypiaci Alapok Alapja2018.12.101 937.51.008800
CIB Fundamentum Részvény Alap2018.12.102 963.21.004800
CIB Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2018.12.106 404.19 807.272800
CIB Gótika Private Banking Alapok Alapja2009.10.305.911 787.870000
CIB Hozamgarantált Betét Alap CIB Hozamvédett Betét Alap2018.12.12156 866.01.736682
CIB Impresszió Private Banking Alapok Alapja2009.10.304.79 354.957800
CIB Indexkövető Részvény Alap2018.12.106 314.42.257100
CIB Ingatlan Alapok Alapja2016.11.04284.31.183700
CIB Ipar 4.0 Tőkevédett Származtatott Alap2018.12.103 393.09 495.225600
CIB Kincsem Kötvény Alap2018.12.1013 389.54.498800
CIB Koktél 1 Alapok Alapja2009.10.16333.91.097300
CIB Koktél 2 Alapok Alapja2009.10.16723.21.024300
CIB Koktél 3 Alapok Alapja2009.10.16362.20.956800
CIB Konvergencia Kötvény Alap2009.10.20252.01.323700
CIB Kötvény Plusz Vegyes Alap2018.12.101 373.41.006500
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-A2018.12.102 123.92.406513
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-I2018.12.10868.01.034344
CIB Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.105 994.410 057.330400
CIB Luxusmárkák Tőkevédett Származtatott Alapja2014.11.072 199.411 009.840000
CIB Nyersanyag Alapok Alapja2018.12.102 366.40.580800
CIB Olajvállalatok Származtatott Alapja2018.12.104 241.99 957.364400
CIB Private Banking Vagyon Vegyes Alapok Alapja2018.12.101 239.50.984100
CIB Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2012.03.021 267.413 628.907300
CIB Profitmix 3 Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.262 557.910 000.000000
CIB Profitmix 4 Alap2009.10.20508.811 138.361300
CIB Profitmix 4 Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.013 350.810 853.564800
CIB Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2008.11.141 381.410 000.000000
CIB Pénzpiaci Alap2018.12.129 073.32.627452
CIB Reflex Vegyes Alapok Alapja2018.12.1032 054.91.045500
CIB Relax Vegyes Alap2018.12.1035 594.11.005800
CIB Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.303.210 601.763300
CIB Stabil Európa 2 Származtatott Alap2018.12.107 060.29 599.186500
CIB Stabil Európa Tőkevédett Származtatott Alap2015.04.176 257.412 073.227800
CIB Szabadidő Származtatott Alap2018.12.107 550.610 846.604800
CIB Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.072 468.211 485.000000
CIB Talentum Total Return Alapok Alapja2018.12.1011 438.00.931100
CIB Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2018.12.106 024.29 588.844600
CIB Tiszta Amerika Tőkevédett Származtatott Alap2016.10.076 406.311 914.180000
CIB Titánok Tőkevédett Származtatott Alapja2015.01.163 882.612 100.000000
CIB Trendkövető Tőkegarantált Származtatott Alap2010.01.081 395.711 100.000000
CIB Triplatop Tőkevédett Származtatott Alap2017.06.097 214.811 302.000000
CIB Tőkevédett Származtatott Alap2010.06.251 268.811 554.748900
CIB Világmárkák Származtatott Alapja2018.12.102 437.710 770.006300
CIB WebWilág 2 Származtatott Alap2018.12.103 265.99 957.503500
CIB WebWilág Tőkevédett Származtatott Alap2017.04.185 785.310 700.000000
CIB Ázsiai Részvény Származtatott Alap2018.12.104 486.49 568.893800
CIB Édességek Származtatott Alapja2018.12.101 960.49 879.098900
CIB Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.279 211.610 880.000000
CIB Élmezőny Tőkevédett Származtatott Alap2014.06.134 082.412 427.540000
CIB Új Perspektíva Tőkevédett Származtatott Alap2011.05.061 189.610 000.000000
CLAREO Abszolút Hozamú Származtatott Alap2018.12.10177.20.877288
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \A\2012.05.3020.70.792275
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \B\2012.05.300.00.000000
CS Equity Fund (Lux) USA Value R EUR2017.06.281.513.750000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property B2016.07.202.47.170000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R CHF2016.07.200.16.340000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R EUR2016.07.200.36.450000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index B2016.03.234.281.700000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R CHF2016.03.234.276.190000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R EUR2016.03.233.180.500000
CSF (Lux) Commodity Index Plus (US$) R EUR2017.06.286.741.920000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) B2017.06.289.5100.360000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R CHF2017.06.282.895.890000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R USD2017.06.283.5106.850000
Carion Ingatlan Befektetési Alap2013.08.287 747.81.052727
Carion Moneywheel Trendkövető Származtatott HUF Befektetési Alap2014.03.1479.50.825219
Cashline Pénzpiaci Alap2011.02.0770.91.166365
Citadella Származtatott Befektetési Alap2018.12.1048 732.02.164719
Citadella Származtatott Befektetési Alap B sorozat2018.12.107 055.91.042396
Concorde 2000 Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1038 929.08.128557
Concorde 2016 Devizás Vállalati Kötvény Származtatott Befektetési Alap2016.11.305.813.599440
Concorde 3000 Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.102 666.11.167609
Concorde Columbus Globális Értékalapú Származtatott Befektetési Alap2018.12.1052 194.71.831956
Concorde Euro PB2 Alapok Alapja2018.12.1012.40.009900
Concorde Euro PB3 Alapok Alapja2018.12.1047.40.020794
Concorde Euro Pénzpiaci Alap2018.12.101.90.009829
Concorde Forte HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.12.10644.51.052956
Concorde Hold Alapok Alapja2018.12.1018 005.91.482162
Concorde Hold Euro Alapok Alapja2018.12.1015.21.091199
Concorde Hozamkereső Európai Származtatott Részvény Befektetési Alap2018.12.1013.110.659515
Concorde KOGA Alapok Alapja2018.12.10939.11.092607
Concorde KOGA Euro Alapok Alapja2018.12.103.11.023392
Concorde Kötvény Befektetési Alap2018.12.1010 215.23.556497
Concorde Közép Európai Részvény Alap2018.12.1010 312.61.356470
Concorde Max Euro Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.102.30.009823
Concorde Max USD Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.101.10.010186
Concorde Mezzo HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.234.80.983657
Concorde Molto Forte EUR Alapokba Fektető Részalap PVK sorozat2018.12.1010.30.010341
Concorde Nemzetközi Részvény Alapok Alapja2018.12.1012 439.62.649672
Concorde PB1 Alapok Alapja2018.12.109 858.61.969030
Concorde PB2 Alapok Alapja2018.12.109 482.81.797500
Concorde PB3 Alapok Alapja2018.12.1032 249.91.967854
Concorde Piano HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.2132.60.929892
Concorde Pénzpiaci Befektetési Alap2018.12.10184.32.446765
Concorde Rubicon Származtatott Befektetési Alap2018.12.108 953.93.803167
Concorde Részvény Befektetési Alap2018.12.1022 141.28.403120
Concorde Rövid Futamidejű Kötvény Befektetési Alap2018.12.1014 465.54.325106
Concorde USD PB2 Alapok Alapja2018.12.105.70.010429
Concorde USD PB3 Alapok Alapja2018.12.1022.20.011077
Concorde USD Pénzpiaci Alap2018.12.105.60.010061
Concorde VM Abszolút Származtatott Alap2018.12.109 823.92.070292
Concorde VM Abszolút Származtatott Alap B sorozat2018.12.106 255.50.932403
Concorde VM Abszolút Származtatott Alap C sorozat2018.12.1061.90.958421
Concorde-VM Euro Alapok Alapja2018.12.101.310.416358
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2018.12.031 476.6829.000000
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2018.12.030.0829.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2018.12.032 921.3234.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2018.12.030.0234.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.032 115.31 548.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.01 548.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031 334.8484.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0484.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031 765.9119.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0119.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.032 766.9610.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0610.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031 000.8269.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0269.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031 378.5795.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0795.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031.8353.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0353.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.03602.7704.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0704.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.03994.5299.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0299.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031.4282.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0282.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031.8353.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0353.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.033 831.01 318.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.01 318.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031.8353.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0353.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031 891.2486.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0486.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.032 141.8709.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0709.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031 025.457.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.057.000000
Cordia Global 6. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.032 797.42.000000
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.031 165.12 571.000000
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.02 571.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.032 588.8594.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.0594.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.03827.993.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2018.12.030.093.000000
Credit Suisse BUBOR Plusz B Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.28210.50.820555
Credit Suisse BUBOR Plusz I Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.280.00.835892
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen A2010.09.225.2127.510000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen B2010.09.2231.8143.810000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen R EUR2010.09.2227.8139.010000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen A2010.09.2253.21 120.780000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen B2010.09.2277.73 374.990000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Brazil B2012.06.1423.1127.950000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen A2010.09.2241.01 259.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen B2010.09.2296.83 202.220000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Convert Europe Aberdeen B2010.09.22249.213.150000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro A2008.02.121.010.310000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro B2008.02.1212.912.370000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Europe Aberdeen B2010.09.2270.8212.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.09.22128.22 952.840000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R CHF2010.09.2212.0108.270000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R EUR2010.09.2231.1106.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen A2010.09.22222.6117.180000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen B2010.09.22474.7413.620000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield Euro Aberdeen B2010.09.2260.796.160000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield USD B2017.06.2827.5295.120000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) A2016.07.2240.6103.480000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) B2016.07.2274.6125.470000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) A2017.06.2848.693.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) B2017.06.2891.4112.100000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (US$) A2016.07.2211.2109.300000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (USD) B2016.07.22111.7133.910000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr A2017.06.2883.2282.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr B2017.06.28284.9540.590000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen A2010.09.2253.749.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen B2010.09.22467.1142.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr A2016.09.1429.486.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr B2016.09.1469.9134.080000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen A2010.09.2230.5102.290000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen B2010.09.22254.0300.540000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) A2017.06.2820.985.380000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) B2017.06.28115.9130.440000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) A2017.06.2853.187.570000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) B2017.06.28134.4115.940000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (US$) A2017.06.2818.186.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (USD) B2017.06.28166.5139.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) A2008.10.2211.772.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) B2008.10.22136.681.850000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) A2008.10.1319.575.020000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) B2008.10.1386.378.000000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (US$) A2008.10.133.877.750000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (USD) B2008.10.1327.386.920000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen A2010.09.2251.01 303.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen B2010.09.22232.53 330.610000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen A2010.09.2226.5597.980000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen B2010.09.2246.21 913.400000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Porperty Aberdeen R EUR2010.05.124.16.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property Aberdeen B2010.05.12209.513.030000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property I2008.02.0682.01 394.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Tigers Aberdeen B2010.05.1261.119.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Brazil B2012.06.1415.27.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Convergence Europe Aberdeen B2010.07.2110.710.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen A2010.07.2111.3114.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen B2010.07.21127.4128.610000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R CHF2010.07.217.5113.900000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R USD2010.07.212.9127.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe I2008.02.0634.31 566.870000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe Aberdeen B2010.07.21156.190.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe I2008.02.06540.82 680.530000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.05.11174.81 801.120000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets I2008.02.0618.82 774.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Alphamax B2008.06.2730.655.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips Aberdeen B2010.05.11273.4257.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips I2008.02.0627.5901.750000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property B2016.11.2912.320.100000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property I2008.02.0615.21 935.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) France B2007.06.2946.0443.490000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen B EUR2010.07.2170.98.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R CHF2010.07.2144.38.850000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R USD2010.07.217.17.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany B2008.06.27127.4254.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany I2008.02.060.11 093.910000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Biotech Aberdeen B2010.05.1135.969.040000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Communications Aberdeen B2010.05.1112.851.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Financials B2008.06.2727.266.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Health Care B2007.12.146.86.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global InfoTech Aberdeen B2010.05.1140.536.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Media B2007.06.298.375.480000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige B2015.05.21150.323.290000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige R USD2015.05.2117.418.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen B2010.07.21143.4246.180000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen R EUR2010.07.2171.911.970000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources I2008.02.0676.33 076.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security B2013.04.2932.414.220000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R CHF2013.04.2917.712.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R EUR2013.04.2914.012.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability B2007.12.1426.0177.140000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability I2007.12.110.0664.440000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Technology B2007.06.2935.534.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Telecommunications I2008.02.0622.51 349.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China Aberdeen B2010.05.1265.316.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China I2008.02.0610.11 488.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen B2010.11.24107.08.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R CHF2010.11.2410.98.160000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R EUR2010.11.2495.58.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Italy B2017.06.2824.6426.960000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen B JPY2010.05.126 901.113 105.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R CHF2010.05.1265.0153.770000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R EUR2010.05.1212.96.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend I JPY2008.02.071 363.562 227.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America Aberdeen B2010.07.21150.23 802.470000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America I2008.02.06145.64 039.260000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Leading Brands Aberdeen B2010.05.1126.5133.660000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Netherlands B2007.06.2936.4599.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Russia Explorer Aberdeen B2010.07.2158.99.110000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe B2017.06.2868.72 783.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe I2008.02.064.4599.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany B2017.06.28251.32 480.560000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany I2008.02.061.11 129.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen B2010.05.124 142.962 141.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen R EUR2010.05.127.09.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan I2008.02.07646.298 330.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA B2011.06.2426.03 424.450000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA R EUR2011.06.244.412.550000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain B2007.06.2955.2895.410000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain I2007.06.290.01 331.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe B2010.11.087.515.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe I2008.02.0618.11 448.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) UK B2007.12.1414.2270.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Alphamax B2006.09.274.09.820000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA B2017.06.28149.21 166.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA D2008.02.0696.61 463.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA I2008.02.0629.2942.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA R EUR2017.06.281.515.300000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Value B2017.06.2829.620.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World EUR B2017.06.2886.711.810000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World I EUR2012.10.2265.21 018.050000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R CHF2017.06.2820.215.580000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R USD2017.06.2826.617.240000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Euro) B2012.04.1329.579.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Sfr) B2015.10.158.146.740000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (US$) B2017.06.2810.351.000000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Euro) I2008.02.0646.61 134.760000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Sfr) I2008.02.0670.81 112.320000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) D2008.02.0626.71 228.980000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) I2008.02.0662.41 151.520000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Market Sfr B2017.06.28366.1698.320000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ B2011.03.2425.01 156.070000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ P2008.02.069.51 150.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) B2017.06.2813.6151.120000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) I2008.02.066.21 034.710000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (SFr) B2013.06.0414.2118.010000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen B2010.09.23114.9159.680000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R CHF2010.09.2327.8134.110000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R EUR2010.09.2340.2144.280000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Engineered (Euro) B2013.05.068.892.540000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Euro) I2008.02.062.31 017.810000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Yen) N2008.02.064 516.8100 249.000000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) B2012.04.1317.397.050000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R CHF2012.04.138.291.250000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R USD2012.04.1312.096.910000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) £ P2008.02.0725.81 066.560000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Can$ P2008.02.070.41 052.770000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro D2008.02.075.11 133.170000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro P2012.10.2340.41 219.685380
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr2010.07.29998.5713.270000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr P2009.02.1053.51 032.730000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ D2008.02.075.61 089.780000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ P2012.10.2379.01 224.282860
Credit Suisse MultiFund (Lux) Constellation Global I2008.02.0627.81 335.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger CHF B2012.03.1911.185.360000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger EUR B2012.03.198.690.990000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger USD B2010.07.218.989.050000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender CHF B2012.03.1914.991.880000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender EUR B2012.03.198.7100.000000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender USD B2010.07.2113.095.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen B2009.08.244.393.530000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R CHF2009.08.240.490.490000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R EUR2009.08.241.291.620000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Al-Buraq USD B2008.03.2813.199.690000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -B- USD2017.06.28164.222.670000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R - EUR2017.06.2834.119.930000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R- CHF2017.06.2812.019.220000
Credit Suisse SICAV One (Lux) European Equity Dividend Plus B2017.06.28118.718.130000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B2011.06.012.9102.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B CHF2011.06.010.698.480000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B GBP2011.06.011.1102.900000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B USD2011.06.011.8100.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Global Credit Allocation Strategy EUR B2007.12.200.085.580000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Low Volatility Return Euroland B2008.11.065.681.800000
Credit Suisse Solutions (Lux) CS Tremont AllHedge Index R GBP2009.06.240.974.950000
Credit Suisse Solutions (Lux) Credit Suisse Tremont AllHedge Index R HUF2009.01.14185.27 696.390000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy B EUR2017.06.282.0101.300000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R CHF2017.06.280.296.510000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R USD2017.06.280.9102.750000
Családfa Nyíltvégű Befektetési Alap2004.04.3058.71.346400
DIALÓG EURÓ Származtatott Befektetési Alap2018.12.100.20.010197
DIALÓG Konvergencia Részvény Befektetési Alap2018.12.10239.10.853214
DIALÓG Konzervatív EURÓ Befektetési Alap A sorozat2018.12.101.70.010072
DIALÓG Likviditási Befektetési Alap2018.12.1247.71.392394
DIALÓG Likviditási Befektetési Alap I sorozat2018.12.121.51.010065
DIALÓG MARACANA Tőkevédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2015.12.16377.910 124.000000
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap2018.12.10198.70.952362
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap EUR sorozat2018.12.100.00.007833
DIALÓG Árupiaci Származtatott Befektetési Alap2015.05.2040.90.757400
DSK Euro Pénzpiaci Alap2014.03.240.01.054658
DSK Pénzpiaci Alap2014.03.240.41.217847
Dialóg Expander Részvény Alap2018.12.10119.70.704019
Dialóg USD Származtatott Alap2018.12.101.50.007535
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \A\ Sorozat2018.12.1010.61.056967
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \I\ Sorozat2018.12.106 572.81.448453
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \A\ Sorozat2018.12.1010.11.013956
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \I\ Sorozat2018.12.105 855.21.093717
Diófa WM-1 Befektetési Részalap2018.12.10425.31.115801
Diófa WM-2 Befektetési Részalap2018.12.10680.81.150434
Diófa WM-3 Befektetési Részalap2018.12.10636.91.158152
Duna House Magyar Lakás Ingatlanalap2018.12.113 837.912 253.729103
ELSŐ MAGYAR DAYTRADE Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.020.10.138277
EQUILOR Dinamikus Portfolió Származtatott Befektetési Alap2018.12.10290.80.818153
EQUILOR Hydra Származtatott Befektetési Alap2018.12.10605.60.990816
EQUILOR Közép-európai Részvény Befektetési Alap2018.12.101 923.61.139409
EQUILOR Magnus EUR Származtatott Befektetési Alap2018.12.100.10.008654
EQUILOR Noé Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2018.12.103 107.01.074178
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap2018.12.101 180.51.057205
EQUILOR Private Wealth Management Származtatott Befektetési Alap2018.12.10178.41.024612
EQUITY RUSSIA OPPORTUNITIES2015.04.1046.564.850000
ERSTE Alpok Nyíltvégű Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2005.02.020.00.000000
ERSTE Alpok Tradíció Nyíltvégű Befektetési Alap2004.12.14594.92.344000
ERSTE DPM Globális Részvény Alapok Alapja2018.12.105 732.41.506100
ERSTE Európai Részvény Alapok Alapja2018.12.07933.31.473500
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2010.05.131 635.810 612.697000
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 3.2010.05.132 389.110 013.481800
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 4.2009.07.105 795.511 204.000000
ERSTE Korvett Kötvény Alapok Alapja2018.12.104 194.71.751000
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap2018.12.1019 413.41.518900
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap D sorozat2018.12.103 778.01.003400
ERSTE Nyíltvégű Dollár Pénzpiaci Befektetési Alap2018.12.1265.31.131700
ERSTE Nyíltvégű Euro Ingatlan Befektetési Alap2018.12.12390.71.339200
ERSTE Nyíltvégű Euro Pénzpiaci Befektetési Alap2018.12.1255.41.110500
ERSTE Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2018.12.12496 922.42.412000
ERSTE Nyíltvégű Pénzpiaci Befektetési Alap2018.12.1252 159.62.242577
ERSTE Nyíltvégű Rövid Kötvény Befektetési Alap2018.12.106 382.43.212300
ERSTE Nyíltvégű Tartós Árfolyamvédett Kötvény Alap2014.09.302 855.31.268800
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap2018.12.109 442.82.306400
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap D sorozat2018.12.1053.20.965100
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2013.12.131 466.511 110.000000
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2013.12.172 683.311 220.000000
ERSTE Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.27236.51.153900
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap2010.04.061 973.410 932.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 5.2010.01.181 377.511 550.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 6.2010.04.23738.410 028.000000
ESPA BEST OF EMERGING-MARKETS (T)2006.04.1847.2154.310000
ESPA BOND DANUBIA (VT)2015.01.22444.0176.070000
ESPA BOND DANUBIA (VT) HUF2015.01.22139 606.655 365.220000
ESPA BOND DOLLAR (VT)2015.01.22129.4134.610000
ESPA BOND DOLLAR-CORPORATE (VT)2015.01.2294.6180.470000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT)2015.01.22255.7183.660000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.2280 413.257 751.890000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT)2015.01.22824.9185.210000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT) HUF2015.01.22259 391.158 239.290000
ESPA BOND EUROPE (VT)2014.05.15272.4146.880000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT)2015.01.2251.023.670000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT) HUF2015.01.2216 033.37 443.030000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (T)2006.04.1810.3105.860000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT)2015.01.22205.7134.040000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT) HUF2015.01.2264 685.542 148.880000
ESPA CASH DOLLAR (VT)2015.01.2236.3134.410000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) EUR2015.01.2228.1117.920000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.228 846.537 079.940000
ESPA CASH EURO-PLUS (VT)2015.01.22489.4116.470000
ESPA STOCK BRICK (VT)2013.09.1982.392.710000
ESPA STOCK BRICK (VT) HUF2013.09.1924 502.927 601.620000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - EUR2015.01.22177.7156.860000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - HUF2015.01.2255 864.349 324.630000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT)2015.01.2263.986.470000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT) HUF2015.01.2220 091.127 190.490000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT)2015.01.2266.2307.090000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT) HUF2015.01.2220 820.296 564.460000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT)2015.01.22138.9178.190000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT) HUF2015.01.2243 692.856 031.850000
ESPA STOCK JAPAN (VT)2015.01.2235.684.220000
ESPA STOCK JAPAN (VT) HUF2015.01.2211 200.726 482.980000
ESPA Stock America Alap (HUF)2015.01.2213 420.991 975.430000
ESPA Stock America Alap (USD)2015.01.2249.5338.930000
ESPA Stock Europe Alap (EUR)2008.07.15195.4141.550000
ESPA Stock Europe Alap (HUF)2008.07.1545 023.732 610.340000
ESPA Stock Global Alap (EUR)2015.01.22170.091.410000
ESPA Stock Global Alap (HUF)2015.01.2253 458.128 743.870000
Eagle Eye Absolute Return Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.01.160.10.196899
Elixír Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2013.02.012 091.313 171.600000
Equilor Absolute Származtatott Befektetési Alap2008.11.142.41.015413
Equilor Afrika Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.09.1820.20.906559
Equilor Equity Nyíltvégű Befektetési Alap2009.03.023.20.832206
Equilor Fixed Income Nyíltvégű Befektetési Alap2009.02.257.11.003712
Equilor Fregatt Prémium Kötvény Befektetési Alap2018.12.1081.71.179264
Equilor Pillars Származtatott Befektetési Alap2018.12.1068.21.003610
Equilor Primus Alapok Alapja2018.12.10603.11.123873
Erste Alpok Nyíltvégű Pénzpiaci Befektetési Alap2017.03.222 336.61.725200
Erste Alpok Nyíltvégű Tőke- és Hozamvédett Befektetési Alap2014.12.310.00.000000
Erste Alpok Árfolyamvédett Nyíltvégű Kötvény Alap2014.09.30703.71.247000
Erste Bond Emerging Markets Corporate HUF Alapok Alapja2018.12.07400.11.159400
Erste DPM Nyíltvégű Alternatív Alapok Alapja2018.12.101 801.11.179600
Erste DPM Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja2018.12.104 943.11.178200
Erste Duett Nyíltvégű Alapok Alapja2018.12.12111 039.31.835800
Erste Kamatoptimum Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1014 952.91.431800
Erste Likviditási Befektetési Alap2018.09.046 172.81.565884
Erste Megtakarítási Alapok Alapja2018.12.1033 326.91.448700
Erste Megtakarítási Plusz Alapok Alapja2018.12.103 771.41.478900
Erste Multi Asset Balanced Alapok Alapja2018.12.10524.10.977400
Erste Multi Asset Growth Alapok Alapja2018.12.1015 055.41.666100
Erste Multistrategy Abszolút Hozamú Alapok Alapja2018.12.101 499.60.940100
Erste Nyíltvégű Dollár Ingatlan Befektetési Alapok Alapja2018.12.12103.91.076100
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap2018.12.103.71.032100
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap D sorozat2018.12.106.80.999700
Erste Nyíltvégű Hazai Indexkövető Részvény Befektetési Alap B sorozat2013.11.190.00.000000
Erste Nyíltvégű Közép-Európai Részvény Alapok Alapja2018.12.071 691.92.336900
Erste Stock Global HUF Alapok Alapja2018.12.071 182.41.470700
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap2018.12.106 767.22.190500
Erste Top Stocks HUF Alapok Alapja2018.12.07967.80.980200
Erste Tőkevédett Állampapír Alap2015.04.303 357.214 480.000000
Európa Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.12.1217 235.41.380500
Európa Ingatlanbefektetési Alap B sorozat B sorozat2009.04.060.11.052500
Európa Ingatlanbefektetési Alap C sorozat C sorozat2008.12.020.00.000000
FHB Abszolút Hozamú Befektetési Alap2015.06.24576.31.276226
FHB Pénzpiaci Befektetési Alap2015.06.306 668.91.039100
FUNDQUEST INTERNATIONAL TARGET RETURN CONSERVATIVE (EURO)2014.12.1731.1107.500000
FWR Titánium Euró Alapok Alapja2018.12.112.70.924839
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.08.153 549.50.530040
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap B sorozat2012.12.100.00.695970
Futura Indexkövető Részvényalap2015.09.211.40.042022
Futura Kötvény Alap2017.03.3142.70.012023
Futura Kötvény Alap I Sorozat2017.02.084.11.780570
Futura Rövid Kötvény Alap B sorozat2017.03.3118.70.009910
Futura Rövid Kötvény Alap I sorozat2017.03.319.10.008106
Futureal 1. Ingatlanbefektetési Alap2015.04.086 882.636 093.000000
Futureal Office Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Alap A sorozat2018.11.2917.83.997600
Futureal Prime Properties Four Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.060.145.019600
Futureal Prime Properties One Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.0669.215.177300
Futureal Prime Properties Three Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.060.10.481800
Futureal Prime Properties Two Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2018.12.060.00.346100
GE Money Devizapiaci Abszolút Hozam Származtatott Alap2014.08.0867.30.980200
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Budowy Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Inwestycji MAX z Ochorona Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
Generali Amazonas Latin-Amerikai Részvény V/E Befektetési Alap2018.12.102 682.30.838802
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2018.12.103 611.70.950103
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2018.12.101.60.014359
Generali Cash Befektetési Alap A sorozat2018.12.10465.62.317249
Generali Cash Befektetési Alap B sorozat2018.12.101 359.42.424968
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2018.12.10781.21.230646
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2018.12.102.40.010123
Generali Főnix Távol-Keleti Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2018.12.101 324.01.310092
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap A sorozat2018.12.102 705.63.107843
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat2018.12.1012.10.009631
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat - régi B sorozat (HUF 2011.10.03-ig)2011.11.3012.70.006894
Generali Hazai Kötvény Alap A sorozat2018.12.10719.63.207180
Generali Hazai Kötvény Alap B sorozat2018.12.1011 260.63.325814
Generali IC Ázsiai Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2018.12.103 132.61.321475
Generali IPO Abszolút Hozam Alap2018.12.102 210.81.399719
Generali IPO Abszolút Hozam Alap B sorozat2018.12.104 910.91.074100
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap A sorozat2018.12.104 876.31.939484
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap B sorozat2018.12.102.50.019206
Generali Platinum Abszolút Alapok Alapja2018.12.10466.60.657500
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap A sorozat2018.12.102 907.21.306688
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap B sorozat2018.12.104 932.21.000153
Generali Titanium Abszolút Alapok Alapja2018.12.101 300.21.417358
Generali Tripla5 Tőke-és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.16235.710 705.263533
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap A sorozat2018.12.1024.90.993843
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap B sorozat2018.12.107.10.010651
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap C sorozat2018.12.100.30.010057
Generáció Patikapénztár Befektetési Alap2016.06.28255.81.266445
Gránit Bank Betét Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.25132.41.146909
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.06.10180.40.431750
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2018.12.1146.90.201656
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap IL sorozat2018.12.1119.20.103672
HOLD Expedíció Származtatott Befektetési Alap2018.12.101 023.00.987610
HOLD HTM Származtatott Befektetési Alap2018.12.102 455.00.978761
HOLD Orion Származtatott Befektetési Alap2018.12.102 484.20.965166
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend EC2015.09.30124.517.124000
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity EC2015.09.30263.640.597000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity ED2015.09.30263.639.657000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies EC2015.09.30339.347.558000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle EC2010.01.22138.215.543000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle ED2010.01.22138.215.437000
HSBC GIF BRIC Equity EC2015.09.30355.514.532000
HSBC GIF BRIC Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF BRIC Equity M2C2015.09.30355.515.827000
HSBC GIF BRIC Equity M2D2015.09.30355.514.597000
HSBC GIF BRIC Markets Equity EC2015.09.30151.79.940000
HSBC GIF BRIC Markets Equity ED2015.09.30151.79.680000
HSBC GIF Brazil Bond EC2015.09.3038.111.294000
HSBC GIF Brazil Bond ED2015.09.3038.17.402000
HSBC GIF Brazil Equity EC2015.09.30209.411.393000
HSBC GIF Brazil Equity ED2015.09.30209.411.104000
HSBC GIF Chinese Equity EC2015.09.301 677.875.829000
HSBC GIF Chinese Equity ED2015.09.301 677.874.694000
HSBC GIF Climate Change EC2015.09.3018.86.721000
HSBC GIF Climate Change ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Emerging Europe Equity EC2009.10.233.710.273000
HSBC GIF Emerging Europe Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Euro Bond EC2015.09.30261.625.397000
HSBC GIF Euro Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro Credit Bond EC2015.09.301 002.424.529000
HSBC GIF Euro Credit Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro High Yield Bond EC2015.09.302 525.035.895000
HSBC GIF Euro High Yield Bond ED2015.09.302 525.025.308000
HSBC GIF Euro Reserve AC2015.09.30184.417.337000
HSBC GIF Euro Reserve AD2015.09.30184.415.433000
HSBC GIF Euroland Equity EC2015.09.30886.534.183000
HSBC GIF Euroland Equity ED2015.09.30886.531.801000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies EC2015.09.30267.958.717000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euroland Growth M1C2015.09.30141.014.182000
HSBC GIF Euroland Growth M1D2015.09.30141.012.460000
HSBC GIF European Equity EC2015.09.30187.441.001000
HSBC GIF European Equity ED2015.09.30187.438.863000
HSBC GIF European Equity High Dividend EC2009.12.117.510.398000
HSBC GIF European Equity High Dividend ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF European Government Bond EC2009.10.236.017.231000
HSBC GIF European Government Bond ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C2015.09.304 288.214.580000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1D2015.09.304 288.212.312000
HSBC GIF Global Bond EC2015.09.30298.212.795000
HSBC GIF Global Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures EC2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond EC2015.09.305 156.931.511000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond ED2015.09.305 156.922.556000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity EC2015.09.30156.611.179000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity ED2015.09.30156.610.853000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1C2010.02.12364.610.505000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1D2010.02.12364.610.372000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt EC2015.09.301 431.111.543000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Equity EC2015.09.30206.528.393000
HSBC GIF Global Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global High Yield EC2008.12.1212.08.353000
HSBC GIF Global High Yield ED2009.01.080.00.000000
HSBC GIF Global Macro M1C2015.09.3017.6101.895000
HSBC GIF Global Macro M1D2015.09.3017.6102.022000
HSBC GIF Global Sustainable Equity EC2009.10.305.811.964000
HSBC GIF Global Sustainable Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Hong Kong Equity EC2015.09.30199.0112.490000
HSBC GIF Hong Kong Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Indian Equity EC2015.09.301 903.4142.340000
HSBC GIF Indian Equity ED2015.09.301 903.4141.317000
HSBC GIF Japanese Equity EC2015.09.3016 643.01 005.971000
HSBC GIF Japanese Equity ED2015.09.3016 643.01 015.589000
HSBC GIF Korean Equity EC2015.09.3038.511.600000
HSBC GIF Korean Equity ED2015.09.3038.511.602000
HSBC GIF Latin American Equity EC2015.09.3056.09.121000
HSBC GIF Latin American Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Latin American Equity M1C2015.09.3056.09.677000
HSBC GIF Latin American Equity M1D2015.09.3056.09.053000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity EC2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Russia Equity EC2015.09.30187.83.703000
HSBC GIF Russia Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Singapore Equity EC2015.09.3028.833.405000
HSBC GIF Singapore Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Taiwan Equity EC2015.09.303.411.024000
HSBC GIF Taiwan Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Thai Equity EC2015.09.3068.214.855000
HSBC GIF Thai Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Turkey Equity EC2015.09.3086.119.171000
HSBC GIF Turkey Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF UK Equity EC2015.09.3067.233.726000
HSBC GIF UK Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Bond EC2015.09.30112.615.182000
HSBC GIF US Dollar Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Reserve AC2008.12.2245.717.204000
HSBC GIF US Dollar Reserve AD2008.12.2245.77.929000
HSBC GIF US Equity EC2015.09.30721.428.526000
HSBC GIF US Equity ED2015.09.30721.49.630000
HSBC GIF US Index EC2009.12.1130.47.928000
HSBC GIF US Index ED2010.01.290.00.000000
HVB Lépéselőny Befektetési Alapokba Befektető Befektetési Alap 2014.05.30143.01.081988
HVB Triatlon 2 Tőkegarantált Alap2012.07.03687.91.396845
HVB Triatlon 3 (Oázis) Tőkegarantált Alap2012.11.051 347.311 253.470000
Határtalan Európa Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap 2012.12.071 262.510 152.586500
Horizon Nemzetközi Részvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.11.3042.00.609353
Hozamgarancia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.08.14469.22.896400
Hozamszámla Alapok Alapja2015.06.012.60.967298
Három Dimenzió Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.26514.910 065.320000
IE Hunnia Euró Hozamtermelő Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.122 403.41.088581
IE Hunnia Kamatvadász Nyíltvégű Befektetési Alap2007.03.26148.71.656700
IE Hunnia Nemzetközi Részvényalapokba Fektető Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.11205.71.144478
IE Hunnia Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.1222 838.22.396200
IE Hunnia Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.12654.91.705000
IE Hunnia Államkötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.121 296.63.653700
ING (L) INVEST BIOTECHNOLOGY X CAP (USD) X2010.02.245.2979.730000
ING (L) INVEST CLIMATE FOCUS X CAP (EUR) X2010.02.240.7162.210000
ING (L) INVEST EMU EQUITY X CAP (EUR)2012.06.271.279.830000
ING (L) INVEST EURO HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2726.3271.930000
ING (L) INVEST EURO INCOME X CAP (EUR)2012.06.272.5807.100000
ING (L) INVEST EUROPE GROWTH FUND X CAP (EUR)2011.12.304.2259.800000
ING (L) INVEST EUROPE HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2736.5253.730000
ING (L) INVEST EUROPEAN BANKING & INSURANCE X CAP (EUR)2010.02.242.5138.250000
ING (L) INVEST EUROPEAN EQUITY X CAP (EUR)2012.06.277.833.220000
ING (L) INVEST EUROPEAN FOOD & BEVERAGES X CAP (EUR)2010.02.247.9315.320000
ING (L) INVEST EUROPEAN HEALTH CARE X CAP (EUR)2010.02.2412.6250.270000
ING (L) INVEST EUROPEAN MATERIALS X CAP (EUR)2010.02.244.7358.870000
ING (L) INVEST EUROPEAN REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.277.0600.400000
ING (L) INVEST EUROPEAN SECTOR ALLOCATION X CAP (EUR)2010.02.241.6177.590000
ING (L) INVEST EUROPEAN SMALL CAPS X CAP (JPY)2010.02.2411.016.830000
ING (L) INVEST EUROPEAN TELECOM X CAP (EUR)2010.02.244.1140.420000
ING (L) INVEST FOOD & BEVERAGES X CAP (USD)2012.06.2730.51 335.690000
ING (L) INVEST GLOBAL BRANDS X CAP (EUR)2010.02.242.9252.880000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2791.9250.040000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2715.0306.380000
ING (L) INVEST GLOBAL REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.272.3978.860000
ING (L) INVEST GREATER CHINA X CAP (USD)2012.06.2717.1654.750000
ING (L) INVEST Global Opportunities X CAP (EUR)2012.06.2763.1257.070000
ING (L) INVEST HEALTH CARE X CAP (USD)2012.06.273.1826.550000
ING (L) INVEST INDUSTRIALS X CAP (EUR)2012.06.279.0334.540000
ING (L) INVEST JAPAN X CAP (JPY)2012.06.27592.42 116.000000
ING (L) INVEST JAPANESE SMALL & MID CAPS X CAP (JPY)2012.06.2786.08 050.000000
ING (L) INVEST LATIN AMERICA X CAP (USD)2012.06.2724.42 099.050000
ING (L) INVEST MATERIALS X CAP (EUR)2012.06.2717.1796.310000
ING (L) INVEST NEW ASIA X CAP (USD)2012.06.2710.8815.570000
ING (L) INVEST NEW TECHNOLOGY LEADERS X CAP (EUR)2010.02.2411.430.970000
ING (L) INVEST PRESTIGE & LUXE X CAP (EUR)2012.06.2721.6477.800000
ING (L) INVEST SUSTAINABLE GROWTH X CAP (EUR)2012.06.275.2165.930000
ING (L) INVEST TELECOM X CAP (USD)2012.06.271.6604.530000
ING (L) INVEST US (Enhanced Core Concentrated) X CAP (USD)2012.06.273.062.020000
ING (L) INVEST US HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2799.2292.900000
ING (L) INVEST UTILITIES X CAP (USD)2012.06.272.9548.600000
ING (L) Invest Africa & Middle East P Cap EUR2008.12.290.3124.400000
ING (L) Invest Africa & Middle East X Cap EUR2008.12.290.0139.050000
ING (L) Invest Alternative Beta X Cap2012.06.272.3297.840000
ING (L) Invest India Focus P Cap Euro 2012.06.272.1258.320000
ING (L) Invest India Focus X Cap Euro2012.06.271.3253.530000
ING (L) Invest Middle East & North Africa P Cap EUR2012.06.276.6335.760000
ING (L) Invest Middle East & North Africa X Cap EUR2012.06.271.9330.360000
ING (L) RENTA ASIAN DEBT X CAP (USD)2010.02.242.41 181.820000
ING (L) RENTA CORPORATE USD X CAP (USD)2010.02.244.0823.340000
ING (L) RENTA DOLLAR X CAP (USD)2010.02.2415.7938.850000
ING (L) RENTA EMD HC X CAP (EUR)2010.02.2452.73 089.160000
ING (L) RENTA EMD LC X CAP (USD)2010.02.2419.453.820000
ING (L) RENTA EURO X CAP (EUR)2010.02.2417.4415.400000
ING (L) RENTA EUROMIX BOND X CAP (EUR)2010.02.2410.6148.510000
ING (L) RENTA FUND EUROCREDIT X CAP (EUR)2010.02.244.7127.900000
ING (L) RENTA FUND GLOBAL HIGH YIELD X CAP (EUR)2010.02.2427.5328.410000
ING (L) RENTA INTERNATIONAL X CAP (EUR)2010.02.244.3198.710000
ING (L) RENTA WORLD X CAP (EUR)2010.02.242.7678.400000
ING Afrika és Közel-Kelet Részvény P2012.06.272.4239.260000
ING Alternatív Béta Alap P2012.06.271.1242.950000
ING Alternatív Béta Alap P hedged2012.06.271.6256.230000
ING Alternatív Béta Alap X2012.06.270.9253.670000
ING Bankok és Biztosítók Részvény P2012.06.2713.1403.110000
ING Bankok és Biztosítók Részvény X2012.06.273.4579.980000
ING Egészségügyi Részvény P2012.06.2776.2873.350000
ING Energia Részvény P2012.06.2741.91 155.600000
ING Energia Részvény X2012.06.270.8726.450000
ING Euro Hozam Részvény P2012.06.2795.8132.600000
ING Euro Hozam Részvény X2012.06.270.6547.050000
ING Eurozóna Részvény P2012.06.2796.784.660000
ING Európai Ingatlancégek Részvény P2012.06.2750.2636.310000
ING Európai Lehetőségek Részvény2012.06.2711.8228.700000
ING Európai Lehetőségek Részvény P2012.06.2727.4233.600000
ING Európai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.27106.0263.430000
ING Európai Növekedési Részvény P2011.12.3014.6267.950000
ING Európai Részvény P2012.06.27158.435.300000
ING Fejlődő Európai Részvény P2012.06.278.9241.950000
ING Fejlődő Európai Részvény X2012.06.276.351.090000
ING Fejlődő Ázsiai Részvény P2012.06.2763.0278.370000
ING Fenntartható Növekedés Részvény P2012.06.2726.5175.380000
ING Globális Ingatlanrészvény P2012.06.2715.7314.720000
ING Globális Lehetőségek Részvény P2012.06.27106.9264.000000
ING Globális Magas Osztalékhozamú Részvény P2012.06.2717.0323.330000
ING Globális Részvény Befektetési Alap2014.04.3029.20.011120
ING IT Részvény P2012.06.2745.4713.620000
ING IT Részvény X2012.06.2714.71 857.990000
ING Indexkövető Részvény Befektetési Alap2014.04.238.60.014880
ING Ipari Részvény P2012.06.2712.0351.370000
ING Japán KKV Részvény P2012.06.27491.58 516.000000
ING Japán Részvény P2012.06.2732.0155.310000
ING Kiegyensúlyozott Vegyes Alapokba Befektető Befektetési Alap2013.06.11187.91.433310
ING Kínai Részvény P2012.06.274.7335.670000
ING Kötvény Befektetési Alap2014.04.2218.40.015230
ING Közműszolgáltatók Részvény P2012.06.2715.1580.480000
ING Latin-Amerikai Részvény P2012.06.2743.6305.030000
ING Nyersanyagok Részvény P2012.06.2726.2843.090000
ING Nyersanyagok Részvény X2012.06.272.71 049.780000
ING Presztizs- és Luxus Részvény P2012.06.2753.3506.450000
ING Pénzpiaci Befektetési Alap2014.04.187.80.006800
ING Telekom Részvény P2012.06.2717.9639.100000
ING USA Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2740.5245.430000
ING USA Részvény P2012.06.277.2239.110000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2711.5220.020000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény X2012.06.271.1860.080000
ING Élelmiszeripari Részvény P2012.06.2755.81 413.390000
ING Öt Kontinens Részvény P2012.06.2736.5153.780000
ING Öt Kontinens Részvény X2012.06.270.7145.930000
ING Új Európa Részvény P2012.06.2778.3167.780000
K&H kettős kosár tőkevédett nyíltvégű alap2016.07.27766.311 189.779528
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja2018.12.057 731.20.938812
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2018.12.0546.10.955994
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja2018.12.0517 740.70.959373
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2018.12.0550.50.974300
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF sorozat2018.12.064 195.71.013688
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD sorozat2018.12.061.81.187773
K&H Amerika-Európa 2 származtatott zártvégű alap2018.11.164 247.511 333.000000
K&H Amerika-európa származtatott zártvégű alap2018.07.132 688.910 166.000000
K&H Aranykosár Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.0726 858.15.162752
K&H Dollár Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.09.2511.999.000000
K&H Dollár Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.12.195.1108.160000
K&H Dollár Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.04.241 051.621 424.000000
K&H Dollár Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.062.0108.160000
K&H Dollár Fix Plusz 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.06.3010.3109.000000
K&H Dollár Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.05.1915.5108.160000
K&H Dollár Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.304.0111.160592
K&H Előlegfizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.11.11669.810 374.000000
K&H Előlegfizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.12.13175.210 780.716870
K&H Euro Fix Plusz 4 Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.194.8106.000000
K&H Euró Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.07.063 211.429 562.291200
K&H Euró Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.11.1513.8108.160000
K&H Euró Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.03.203 684.527 137.410000
K&H Euró Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.06.067.2103.000000
K&H Euró Fix 6 Származtatott Zárvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.273.1105.060000
K&H Euró Fix Plusz 1 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.05.311.0106.078451
K&H Euró Fix Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.06.202.3132.937882
K&H Euró Fix Plusz 3 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.09.191.2121.136312
K&H Euró Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.158.6107.000000
K&H Euró Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.03.0317.7108.160000
K&H Euró Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.305.1105.415325
K&H Euró Plusz Származtatott Nyíltvégűi Alap2015.07.173.2136.197130
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1128.611.329014
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2018.12.1129.610.002439
K&H Feltörekvő Piaci Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja2018.12.061 572.31.704016
K&H Fix Plusz 11 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.22627.815 474.434139
K&H Fix Plusz 12 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30895.414 667.118448
K&H Fix Plusz 13 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.12.30527.214 181.822124
K&H Fix Plusz 14 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2014.07.102 671.516 050.426982
K&H Fix Plusz 15 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 357.31.557685
K&H Fix Plusz 16 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.03.196 170.511 000.000000
K&H Fix Plusz 18 Értékpapír Befektetési Alap2012.06.0162.012 007.795582
K&H Fix Plusz 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.09.0611.999.000000
K&H Fix Plusz 20. Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 258.215 667.928859
K&H Fix Plusz 21 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.10.29394.614 892.784488
K&H Fix Plusz 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2008.03.208.398.467544
K&H Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.192 486.013 834.000000
K&H Fix Plusz 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.07.272 182.113 417.000000
K&H Fix Plusz 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.223 299.912 836.442143
K&H Fix Plusz 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.243 689.812 548.000000
K&H Fix Plusz Alapok Zártvégű Értékpapír Befektetési Alapja2005.11.214 273.512 105.000000
K&H Fix Plusz Autó Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.142 542.711 000.000000
K&H Fix Plusz Energia Származtatott Nyíltvégű Alap2015.12.23774.911 466.027980
K&H Fix Plusz Extra Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2007.03.023 273.912 538.000000
K&H Fix Plusz Futball Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.092 085.111 500.000000
K&H Fix Plusz London 2012 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.05.111 010.313 487.000000
K&H Fix Plusz Világcégek Nyíltvégű Alap2016.04.271 317.411 261.693465
K&H Fix Plusz Élelmiszer 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 361.011 500.000000
K&H Fix Plusz Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 931.011 472.000000
K&H Fix Plusz Öko 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.133 634.511 001.622001
K&H Fix Plusz Öko 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.091 913.911 500.000000
K&H Gyógyvarázs Egészség Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.07.121 575.111 500.000000
K&H Havifix Euró 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.05.294.3105.420000
K&H Hozamfa 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.304 986.111 583.000000
K&H Hozamfa 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.06.304 282.712 275.000000
K&H Hozamfa 5 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.22322.916 074.801344
K&H Hozamváltó 3 származtatott zártvégű befektetési alap2014.05.091 159.610 006.705761
K&H Háromszor Fizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.193 309.210 700.000000
K&H Háromszor Fizető 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.01.181 416.510 500.000000
K&H Háromszor Fizető 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.02.221 466.710 444.000000
K&H Háromszor Fizető 5 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.28291.810 033.897500
K&H Háromszor Fizető 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.171 161.910 300.000000
K&H Háromszor Fizető 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30913.010 016.439131
K&H Háromszor Fizető 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.10.292 467.110 009.853920
K&H Háromszor Fizető Euró Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.08.090.6100.083215
K&H Háromszor Fizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.09.212 629.810 519.000000
K&H Ingatlanpiaci Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2018.12.062 987.22.786288
K&H Institutional Money Market Nyíltvégű Befektetési Alap2009.05.291.010 003.355300
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.0718 812.97.507657
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2018.12.0758 144.81.035007
K&H Közép Európai Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.071 970.42.260551
K&H Mínuszban Is Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.03.192 025.013 500.000000
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.075 222.64.821592
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2018.12.0710 483.41.098707
K&H Negatív is Pozitív Nyíltvégű Alap2016.07.27355.410 566.905063
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF2018.12.063 673.10.814742
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD2018.12.062.30.566852
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD F Sorozat2018.12.068.30.963804
K&H Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.04.22441.411 840.906435
K&H Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.06.11799.412 000.000000
K&H Prémium BRIC 95 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1510.29 688.913251
K&H Prémium Deviza Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.12916.911 352.000000
K&H Prémium Oroszország Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.04.16977.79 500.000000
K&H Szakaszos Hozamú 4. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.12.081 272.311 605.422921
K&H Szakaszos Hozamú Ingatlanpiaci Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.08.281 905.911 000.000000
K&H Szikra abszolút hozamú származtatott alap2018.12.066 561.00.993145
K&H Temze származtatott zártvégű alap2018.07.131 652.39 500.000000
K&H Temze tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.12.072 886.810 042.083605
K&H Társadalmilag Felelős Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.02.111 108.311 540.000000
K&H Tőkevédett Dollár Pénzpiaci Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2018.12.1167.61.141787
K&H Tőkevédett Dollár Pénzpiaci Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap F Sorozat2018.12.1144.81.011354
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Alap \I\ sorozat2018.12.11330.01.369332
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1117 768.62.709185
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F sorozat2018.12.1156 743.51.011205
K&H Tőkevédett Gyógyszeripari Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.126 193.110 954.000000
K&H Tőkevédett Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.05.141 474.210 478.000000
K&H Tőkét Négy Részletben Fizető Származtatott Zártvégű Alap2015.10.28994.05 069.560351
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja EUR2018.12.066.21.305038
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2018.12.063 847.41.206167
K&H Vagyonvédett Portfolió - december alapok alapja2015.10.0718 689.31.392209
K&H Visszapillantó 2. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.25862.610 404.000000
K&H Visszapillantó Származtatott Zártvégű Bef. Alap2010.07.19914.910 916.000000
K&H aktív pihenés tőkevédett származtatott nyíltvégű alap2017.08.253 188.611 925.000000
K&H autóipari tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.12.073 105.711 718.712499
K&H dollár fix plusz 3 nyíltvégű befektetési alap2015.02.201.7127.953875
K&H dollár rmegtakarítási cél - augusztus nyiltvégű alapok alapja2018.12.056.20.988731
K&H dollár rugalmas származtatott zártvégű alap2018.08.013.699.017577
K&H erős Amerika származtatott zártvégű alap2018.11.163 160.110 610.000000
K&H euró fix plusz 6 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.201.7134.618696
K&H euró megtakarítási cél - április nyíltvégű alapok alapja2018.12.0545.31.083190
K&H euró plusz 2 nyíltvégű alap2017.07.212.3110.007567
K&H európai körverseny származtatott zártvégű alap2018.12.07783.49 560.872094
K&H fellendülő Európa tőkevédett nyíltvégű alap2017.02.282 457.910 000.000000
K&H fix plusz 17 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30529.313 364.014468
K&H fix plusz 19 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.30399.915 859.544315
K&H fix plusz világcégek 2 nyíltvégű alap2017.07.212 461.811 100.000000
K&H fix plusz világcégek 3 nyíltvégű alap2017.09.221 909.911 356.000000
K&H fix plusz élelmiszer 2 származtatott nyíltvégű alap2011.05.30641.21.155982
K&H fix plusz öko 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2011.07.28610.41.156322
K&H fix plusz öko származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30178.112 759.700580
K&H forintsáv tőkevédett származtatott zártvégű alap2014.10.16287.310 739.019401
K&H gyógyszeripari 2 származtatott zártvégű alap2018.12.077 188.610 433.094032
K&H gyógyszeripari nyíltvégű alap2016.01.204 282.613 606.797244
K&H hazai deviza kötvény 2 zártvégű forint alap2016.10.281 233.310 107.018587
K&H hazai deviza kötvény 3 zártvégű forint alap2015.03.101 678.710 820.906303
K&H hazai deviza kötvény zártvégű forint alap2016.10.282 189.510 180.570322
K&H hazai euró kötvény zártvégű euró befektetési alap2014.12.162.7100.982177
K&H hazai euró kötvény zártvégű forint befektetési alap2014.12.161 647.510 629.297070
K&H hozamlépcső 2 származtatott zártvégű alap2018.06.296 895.211 200.000000
K&H hozamlépcső nyíltvégű alap2017.10.202 569.811 503.000000
K&H hozamoptimalizáló portfolió alapok nyíltvégű befektetési alapja2013.06.28101.21.082279
K&H hozamváltó 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.07487.511 709.055242
K&H hozamváltó 4 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.08.22550.610 001.242281
K&H hozamváltó 5 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.09.261 208.810 900.000000
K&H háromszor fizető 10 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.04.02416.410 003.212064
K&H háromszor fizető 11 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21909.010 006.130918
K&H háromszor fizető 12 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28642.110 403.898979
K&H háromszor fizető 13 nyíltvégű alap2016.07.271 418.610 570.726356
K&H háromszor fizető 14 nyíltvégű alap2016.12.071 252.910 392.193895
K&H háromszor fizető 9 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21526.410 010.522515
K&H háromszor fizető emlékező 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.111 300.51.157238
K&H háromszor fizető emlékező 3 származtatott értékpapír befektetési alap2014.11.21960.210 137.000000
K&H háromszor fizető emlékező 4 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.281 070.910 805.328433
K&H háromszor fizető emlékező 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.12.23630.410 867.614688
K&H háromszor fizető emlékező származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28999.010 359.158753
K&H háromszor fizető euró 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap 2015.12.317.2104.855770
K&H innovatív Amerika származtatott zártvégű alap2017.06.161 093.09 821.000000
K&H jövő autói származtatott zártvégű alap2018.12.076 540.713 578.602964
K&H kettős kosár 2 tőkevédett nyíltvégű alap2017.11.172 100.812 367.000000
K&H kettős kosár 3 tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.09.145 756.210 787.000000
K&H likviditási elszámoló nyíltvégű alap2017.02.284 269.81.015401
K&H megtakarítási cél - február nyíltvégű alapok alapja2015.12.2446 748.01.072425
K&H megtakarítási cél - június nyíltvégű alapok alapja2015.10.0756 233.21.223280
K&H megtakarítási cél - október nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 048.21.030024
K&H mozdulj! tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.12.073 070.312 362.171973
K&H nemesfém plusz 2 származtatott zártvégű alap2015.04.171 054.510 000.000000
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja EUR sorozat2018.12.0678.51.219289
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja USD sorozat2018.12.0615.21.031768
K&H négyszer fizető euró 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2016.01.223.0102.460000
K&H négyszer fizető euró származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.10.305.4106.019903
K&H növekedés plusz 2 nyíltvégű befektetési alap2014.12.30536.416 533.392849
K&H növekedés plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.05.28287.418 273.019073
K&H olajipari származtatott zártvégű alap2018.12.072 171.69 511.336894
K&H olimpia plusz nyíltvégű befektetési alap2014.12.301 155.110 001.740984
K&H plusz 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.02275.018 465.618897
K&H plusz mezőgazdasági származtatott nyíltvégű alap2014.01.21622.51.327436
K&H plusz nyersanyagdevizák származtatott zártvégű alap2015.01.281 555.910 005.475795
K&H plusz német-svájci származtatott zártvégű alap2015.08.05808.412 291.920617
K&H plusz technológia nyíltvégű alap2016.09.07619.611 311.843445
K&H plusz ázsia származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.13200.511 168.384830
K&H plusz élelmiszer származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.10.29447.611 071.003636
K&H privátbanki exkluzív komfort alapok nyíltvégű alapja2018.12.062 685.80.991544
K&H privátbanki exkluzív lendület alapok nyíltvégű alapja2018.12.064 126.20.984389
K&H privátbanki olajipari rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2018.10.265 255.310 600.000000
K&H privátbanki olajipari rugalmas származtatott zártvégű alap2017.06.233 264.510 700.000000
K&H prémium dupla visszapillantó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.08.23951.212 044.000000
K&H prémium európai bankok rugalmas származtatott zártvégű alap2018.12.071 175.88 911.415337
K&H prémium európai exportőrök származtatott zártvégű alap2018.12.077 523.010 746.052815
K&H prémium európai tőzsdék rugalmas származtatott zártvégű alap2018.12.072 702.99 130.853596
K&H prémium fogyasztói javak tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.12.072 958.510 405.743482
K&H prémium gondoskodás származtatott zártvégű alap2018.12.071 262.210 562.885934
K&H prémium gyermekközpontú származtatott zártvégű alap2018.12.071 503.210 554.376548
K&H prémium gyógyszer és világcégek származtatott zártvégű alap2018.12.073 525.910 240.156830
K&H prémium gyógyszeripari 3 származtatott zártvégű alap2018.12.0711 487.411 218.290175
K&H prémium gyógyszeripari 4 származtatott zártvégű alap2018.12.075 598.110 303.286667
K&H prémium hozamváltó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21528.910 009.429453
K&H prémium információbiztonság származtatott zártvégű alap2018.12.071 173.310 694.366449
K&H prémium ingatlanpiac és világcégek származtatott zártvégű alap2018.12.071 962.19 615.174678
K&H prémium nagy esélyesek származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.08.16282.314 585.195227
K&H prémium nemzetközi csapat 2 származtatott zártvégű alap2018.12.071 547.410 404.287311
K&H prémium nemzetközi csapat 3 származtatott zártvégű alap2018.12.073 466.29 460.885508
K&H prémium nemzetközi csapat 4 származtatott zártvégű alap2018.12.072 001.79 387.498703
K&H prémium nemzetközi csapat 5 származtatott zártvégű alap2018.12.071 189.79 460.593365
K&H prémium nemzetközi csapat származtatott zártvégű alap2018.12.072 175.89 802.580752
K&H prémium olajipari rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2018.12.07878.79 726.975070
K&H prémium plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2013.07.22551.411 827.155752
K&H prémium rangadó származtatott zártvégű alap2018.12.072 711.910 075.987527
K&H prémium ráadás generációs vállalatok származtatott zártvégű alap2018.12.071 629.79 445.871813
K&H prémium ráadás származtatott zártvégű alap2018.12.071 989.19 898.329845
K&H prémium sportszponzorok származtatott zártvégű alap2018.12.073 903.49 684.940077
K&H prémium tőkevédett Latin-Amerika származtatott értékpapír befektetési ala2014.09.19608.710 000.000000
K&H prémium tőkevédett orosz & török származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.12.161 215.311 228.000000
K&H prémium többször termő dollár 2 származtatott zártvégű alap2018.12.073.994.482129
K&H prémium többször termő dollár származtatott zártvégű alap2018.12.0711.195.122465
K&H prémium világcégek 10 származtatott zártvégű alap2018.12.071 294.99 915.245028
K&H prémium világcégek 11 származtatott zártvégű alap2018.12.07882.49 782.769943
K&H prémium világcégek 5 nyíltvégű alap2017.07.212 805.510 974.000000
K&H prémium világcégek 6 nyíltvégű alap2017.08.182 579.311 097.000000
K&H prémium világcégek 7 származtatott zártvégű alap2018.10.125 612.510 683.000000
K&H prémium világcégek 8 származtatott zártvégű alap2018.12.071 845.510 380.073535
K&H prémium világcégek 9 származtatott zártvégű alap2018.09.143 598.910 389.000000
K&H prémium élelmiszeripari származtatott zártvégű alap2018.12.071 941.010 534.658196
K&H rugalmas származtatott zártvégű alap2017.10.20782.310 500.000000
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap2017.08.1532 901.01.032308
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap F sorozat2017.08.156 968.81.044677
K&H szakaszos hozamú 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2014.07.10673.713 440.080812
K&H szakaszos hozamú 6 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2015.08.051 002.212 778.023115
K&H szakaszos hozamú 7 tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.12.073 351.610 957.024960
K&H tartós befektetés 2021 alapok nyiltvégű befektetési alapja2018.12.052 453.41.029940
K&H tartós befektetés 2022 alapok nyiltvégű befektetési alapja2018.12.052 931.20.987236
K&H tőkevédett forint pénzpiaci nyíltvégű befektetési alap E sorozat2018.12.1182.91.172005
K&H tőkevédett innovatív Amerika nyíltvégű alap2017.02.281 251.710 233.000000
K&H tőkevédett nyersanyag 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2012.11.166 046.211 258.000000
K&H tőkevédett nyersanyag 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.07.22235.511 698.484996
K&H tőkevédett technológia származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.03.221 299.311 068.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 nyíltvégű alap2017.03.24206.82 748.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 származtatott zártvégű alap2016.02.18943.85 149.614475
K&H tőkét négy részletben fizető nyíltvégű alap2016.12.07243.12 500.000000
K&H tőkét négy részletben fizető származtatott zártvégű alap2014.10.281 567.77 995.248627
K&H tőkét részben előre fizető 2 nyíltvégű alap2016.09.07961.05 101.720335
K&H tőkét részben előre fizető 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.07.254 802.610 587.104720
K&H tőkét részben előre fizető 3 nyíltvégű alap2016.12.07375.75 050.494892
K&H tőkét részben előre fizető 4 nyíltvégű alap2017.12.29966.45 054.000000
K&H tőkét részben előre fizető nyíltvégű alap 50002016.04.27442.55 423.200596
K&H tőkét részben előre fizető származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.02.263 184.810 155.085660
K&H többször termő 2 nyíltvégű alap2017.05.262 990.710 200.003547
K&H többször termő 3 származtatott nyíltvégű alap2017.08.252 068.810 200.135463
K&H többször termő 4 nyíltvégű alap2017.12.292 988.410 605.000000
K&H többször termő 5 nyíltvégű alap2018.04.271 557.210 000.000000
K&H többször termő nyíltvégű alap2017.03.24849.910 946.000000
K&H vagyonvédett portfólió - augusztus nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 321.41.030785
K&H vagyonvédett portfólió - április nyíltvégű alapok alapja2015.12.2415 973.61.009981
K&H versenyképes Európa 2 nyíltvégű alap2016.12.071 022.010 658.574838
K&H versenyképes Európa nyíltvégű alap2016.01.203 683.411 018.093430
K&H világcégek 2016 nyíltvégű alap2017.02.282 676.19 773.000000
K&H világcégek 4 nyíltvégű alap2018.02.162 289.49 981.000000
K&H világcégek tőkevédett 2 származtatott zártvégű alap2018.12.072 407.810 012.988568
K&H világcégek tőkevédett nyíltvégű alap2017.12.291 644.412 642.000000
K&H válogatott 1. alapok nyíltvégű befektetési alapja2018.12.0645 788.81.869309
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja2018.12.0682 291.92.168812
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2018.12.06216.51.003022
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja2018.12.0629 644.52.305534
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2018.12.06125.41.004481
K&H válogatott 4. alapok nyíltvégű befektetési alapja2018.12.0616 474.12.537417
K&H változó Ázsia tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.12.072 588.110 216.567357
K&H Ázsia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2018.12.063 788.81.860376
K&H Öko Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2018.12.061 298.40.991754
K&H állampapír nyíltvégű alap2018.12.0730 816.61.069693
K&H állampapír nyíltvégű alap F sorozat2018.12.0744 971.91.007699
K&H állampapír nyíltvégű alap I sorozat2018.12.071 100.91.039961
Kamra Abszolút Hozamú Alap A sorozat2018.12.101 078.91.383137
Kamra Abszolút Hozamú Alap I sorozat2018.12.107 953.41.400489
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2017.12.298 446.71.130917
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap I Sorozat2017.12.154 288.31.316967
Lokomotív Nyíltvégű Részvény Befektetési Alap2004.04.3091.41.255600
MAG Ingatlan Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2014.01.31-65.80.000000
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap A sorozat2018.12.101 326.31.283367
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap C sorozat2018.12.101 825.21.041580
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap EUR sorozat2018.12.101.00.011168
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap I sorozat2018.12.10988.61.323218
MKB Differencia Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.161 181.110 564.490313
MKB FIX Hozamú Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.232 371.614 295.035827
MKB 24 Karát 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13340.11.004885
MKB 24 Karát 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13164.21.001353
MKB 24 Karát II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.163 838.410 027.770172
MKB 24 Karát III. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.211 877.19 999.634592
MKB 24 Karát Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.27472.91.048231
MKB Adaptív Kötvény Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2018.12.1235 104.11.061106
MKB Adaptív Kötvény Dollár Alapba Fektető Alap2018.12.1215.71.081116
MKB Adaptív Kötvény Euró Alapba Fektető Alap2018.12.1234.71.019388
MKB Aktív Alfa Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2018.12.1221 866.81.101108
MKB Aktív Alfa Dollár Alapba Fektető Alap2018.12.127.41.081398
MKB Aktív Alfa Euró Alapba Fektető Alap2018.12.1213.11.020269
MKB Alapok Alapja Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Alpesi Horizont Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.223 899.310 600.681169
MKB Ambíció Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.124 175.21.300048
MKB BRIC Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12640.11.020431
MKB BRIC Tőkevédett Származtatott Alap2013.09.052 929.610 158.069375
MKB Beszédes Hozam Származtatott Befektetési Alap2018.12.121 990.69 246.899737
MKB Bonus Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2018.12.121 306.92.308025
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28263.81.004599
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.09.091 829.310 031.845594
MKB Bázis Dollár Alapba Fektető Alap2018.12.1210.11.066166
MKB Bázis Euró Alapba Fektető Alap2018.12.1223.71.008997
MKB Bázis Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1228 167.91.169630
MKB DOLLÁR TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2311.11.000443
MKB Differencia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000001
MKB Dollár Likviditási Alap2018.12.125.31.097734
MKB EURO Likviditási Alap2018.12.1224.01.079984
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Likviditási Alap2010.02.112.210.055590
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2410.910.005537
MKB Egyensúly Dollár Alapba Fektető Alap2018.12.1212.41.099800
MKB Egyensúly Euró Alapba Fektető Alap2018.12.1240.51.047012
MKB Egyensúly Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1251 758.61.297021
MKB Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 061.911 409.763870
MKB Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000000
MKB EnergiaForrás Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.03.101 862.510 022.025495
MKB Euroforint Tőke-és Hozamgarantált Származtatott Alap2007.11.301 805.510 309.572699
MKB Európa Csillagai Euro Tőkevédett Származtatott Alap2012.11.067.610.032251
MKB Európa Csillagai Forint Tőkevédett Származtatott Alap2012.10.172 756.210 026.602872
MKB Európai Részvény Befektetési Alap2018.12.12900.10.699832
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10157.61.345977
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.01.111 983.313 447.510964
MKB Feltörekvő Kína 3. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.12.123 053.010 249.645074
MKB Feltörekvő Kína Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.02.172 569.912 562.000000
MKB Forint Likviditási Alap2018.12.1216 696.31.497003
MKB GEMINI Tőkegarantált Származtatott Alap2011.07.11719.710 319.976254
MKB GOLD Private Banking Származtatott Befektetési Alap2012.11.08883.012 952.286863
MKB GRÁNIT Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.1526.812 575.924051
MKB HOZAM EXPRESSZ 2 Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.04832.71.005248
MKB HOZAM EXPRESSZ 3 Tőkevédett Származtatott Alap2010.11.252 948.81.001236
MKB HOZAM EXPRESSZ 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31387.81.017909
MKB HOZAM EXPRESSZ 4 Tőkevédett Származtatott Alap2011.01.194 090.910 010.296952
MKB HOZAM EXPRESSZ Tőkegarantált Származtatott Alap2010.05.170.00.000000
MKB Hazai Feltörekvő Részvény Befektetési Alap2018.12.12197.50.987294
MKB Hozam Expressz 2. Pénzpiaci Befektetési Alap2013.02.19125.61.182462
MKB Hozam Expressz 4. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31432.61.010767
MKB Hozamdoktor Származtatott Befektetési Alap2018.12.122 331.39 318.547294
MKB Hozamvadász Nyíltvégű Befektetési Alap Megszűnés alatt2013.02.1967.20.670845
MKB Ingatlan Alapok Alapja A Sorozat2018.12.121 395.41.364350
MKB Ingatlan Alapok Alapja \IL\ sorozat2014.07.01-0.20.000000
MKB Iránytű Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.315.410.004866
MKB KALEIDOSZKÓP Tőkegarantált Származtatott Alap2010.07.081 448.310 011.000000
MKB Kelet-Európai Négyes Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.12.121 834.810 280.642898
MKB MOZAIK Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Magaslat II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.05.042 266.711 126.094318
MKB Magaslat Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.05.202 098.114 713.398359
MKB Medicina Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.12.123 047.89 939.784641
MKB Megújuló Energia 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28356.51.263891
MKB Megújuló Energia II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.012 089.012 628.371538
MKB Megújuló Energia Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.06.112 528.510 008.349706
MKB Megújuló Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.07.012 295.611 219.055881
MKB Megújuló Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.10.27548.71.123803
MKB Momentum II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.11.062 366.310 010.509261
MKB Momentum Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.03.061 653.110 005.028585
MKB MÉRLEG Tőkevédett Származtatott Alap2011.10.10555.210 046.091646
MKB Nemzetközi Vállalati Kötvényalap Megszűnés alatt2013.02.180.00.000000
MKB Nyersanyag Alapok Alapja2018.12.12393.90.742943
MKB Nyersanyag Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.02.273 534.810 693.328455
MKB Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2008.04.16493.01.271727
MKB Német Részvények Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.12.122 736.79 779.728311
MKB PAGODA 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.07.01500.01.016360
MKB PAGODA II Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.302 682.010 452.178483
MKB PAGODA III Tőkevédett Származtatott Alap2013.02.1967.20.670845
MKB PAGODA IV Tőkevédett Származtatott Alap2015.05.111 878.01.045587
MKB PAGODA Tőkegarantált Származtatott Alap2014.03.10765.516 111.025025
MKB PANORÁMA II Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.09.271 919.310 021.565376
MKB PANORÁMA III Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.11.082 047.710 910.122778
MKB PANORÁMA Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.06.07879.610 017.873347
MKB PB TOP Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2018.12.125 609.91.143278
MKB Pagoda 5. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2014.03.10286.11.006258
MKB Pagoda V. Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.312 272.210 019.402318
MKB Panoráma 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.12.05403.51.011070
MKB Panoráma 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap 2012.01.31379.81.104727
MKB Premium Selection 2. Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2016.09.301 538.611 053.066191
MKB Premium Selection Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2015.02.101 532.011 659.134753
MKB Premium Selection Zártvégű Zártkörű Befektetési Alap2014.10.011 012.81.210371
MKB Primátus Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.153 636.412 109.056549
MKB Primátus Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13223.01.214075
MKB Prémium Rövid Kötvény Befektetési Alap2018.12.12766.42.035476
MKB SZAKURA Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.120.00.000000
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat A sorozat2009.12.224.210.004198
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap B sorozat B sorozat2009.12.223.510.003264
MKB TOP Vállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.202 004.613 234.380829
MKB TRICOLLIS Tőkegarantált Származtatott Alap2009.06.241 330.110 843.084368
MKB Természeti Kincsek 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12371.11.010822
MKB Természeti Kincsek Euró Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.104.610.020000
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 499.510 020.257337
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10202.51.003391
MKB Természeti Kincsek II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap 2013.06.281 945.210 018.953974
MKB Természeti Kincsek III. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.03.163 795.110 743.039959
MKB Természeti Kincsek Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2012.08.072 042.511 908.793457
MKB Triumvirátus II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.232 885.612 811.201772
MKB Triumvirátus Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.12.123 363.410 382.982392
MKB Triumvirátus Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.10.153 264.213 517.930099
MKB Triász Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.152 833.211 646.315348
MKB Triász Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10142.61.166411
MKB Távol-Kelet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.06.231 501.112 405.298402
MKB VILÁGSZÁM Tőke- és hozamgarantált Származtatott Alap2009.08.242 014.710 792.936669
MKB Vezető Olajvállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.12.122 691.49 924.769419
MKB Világháló Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.12.122 257.910 095.602611
MKB ZÖLD BOLYGÓ Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.071 138.410 113.076352
MKB e-Hoz@m Származtatott Befektetési Alap2018.12.122 439.710 024.570577
MKB Állampapír Befektetési Alap2018.12.128 749.87.097643
MKB Élhető Jövő Származtatott Befektetési Alap2018.12.122 383.09 477.667881
MKB Észak-Amerikai Részvény Befektetési Alap2018.12.121 730.52.343757
MKB Ötvözet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.08.303 838.210 702.495382
Magellán 2 Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2014.04.011 389.312 805.000000
Magellán Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2014.04.011 723.611 350.600000
Magyar Posta Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2009.07.101 722.211 203.000000
Magyar Posta Rövid Kötvény Befektetési Alap2018.12.12141.21.084300
Magyar Posta Takarék Harmónia Vegyes Befektetési Alap2018.12.1013 370.21.069445
Magyar Posta Takarék Hosszú Kötvény Befektetési Alap2018.12.103 366.63.074692
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \A\ Sorozat2018.12.12183 230.71.137571
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \I\ Sorozat2018.12.1225 922.81.136751
Magyar Posta Takarék Pénzpiaci Befektetési Alap2018.12.122 178.81.034442
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 2.2010.01.181 009.111 550.000000
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 3.2010.04.23631.410 430.000000
Marketprog Multi Asset Vol.10 Abszolút Hozamú Származtatott Részalapra2018.12.10117.40.988742
Metropolisz Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap 2009.05.26411.710 000.000000
Millennium Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2004.04.301 487.81.383800
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2018.11.303.30.644043
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT B sorozat2018.11.300.00.629188
N A P Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2017.06.0850.4408.407261
NAP Ingatlanfejlesztő Alap \B\ sorozat2017.06.0820.8416.626147
NHC Safe Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2018.02.15115.21.001975
Nyilasi 2015 Spekulatív Származtatott Befektetési Alap2015.12.31285.834 656.491756
OTP Abszolút Hozam Euró Alapba Fektető Alap2018.12.102.91.024188
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap A sorozat2018.12.109 142.71.619288
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap B sorozat2018.12.1012 678.71.789312
OTP Afrika Részvény Alap A sorozat2018.12.10354.50.994450
OTP Afrika Részvény Alap B sorozat2018.12.102 007.21.055701
OTP Afrika Részvény Alap C sorozat2018.12.100.40.849195
OTP Agrárpiaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27446.511 232.323791
OTP Agrárpiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27627.011 085.409483
OTP Aktív Fix Hozamvédett Zártvégű Alap2017.12.082 454.311 498.304770
OTP Alfa Hozamvédett Nyíltvegű Származtatott Alap2011.05.162 822.210 419.262513
OTP Alfa II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Részvény Alap2010.06.303 191.310 221.079555
OTP Alfa III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.1520 010.510 016.802168
OTP Alfa IV. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.12.2014 937.910 107.567826
OTP Alfa V. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.04.055 305.410 281.614092
OTP Arany Válogatott Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 858.510 160.330259
OTP Aranygól Nyíltvégű Alap2018.04.262 700.812 271.763016
OTP Axióma Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.08.31348.810 044.952658
OTP Csúcsvállalatok Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.06.292 091.210 455.396680
OTP Dollár Ingatlan Alapba Fektető Alap2018.12.1271.21.090117
OTP Dollár Pénzpiaci Alap2018.12.1294.60.013663
OTP Dupla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.04.108 317.211 273.838279
OTP Dupla Fix II. Nyíltvégű Alap2016.12.161 263.711 575.069264
OTP Dupla Fix Plussz II. Nyíltvégű Alap2016.10.27500.410 972.691775
OTP Dupla Fix Plussz Nyíltvégű Alap2016.10.27671.010 852.875914
OTP EMDA Származtatott Alap2018.12.1020 103.63.810106
OTP EMDA Származtatott Alap I sorozat2018.12.107 273.53.846618
OTP EMEA Kötvény Alap2018.12.102 765.31.412410
OTP EMEA Kötvény Alap I sorozat2018.12.105 243.21.441157
OTP Eurogól Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27949.411 259.316868
OTP Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2018.12.12211.71.041385
OTP Euró Pénzpiaci Alap2018.12.1248.90.014177
OTP Európa Sprint II. Nyíltvégű Alap2018.04.26506.510 567.932776
OTP Európa Sprint Nyíltvégű Alap2018.04.26602.110 527.839284
OTP Európa-válogatott Nyíltvégű Alap2016.12.161 045.011 533.585582
OTP Fantázia Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.16674.313 783.876014
OTP Fejlett Piaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27700.015 788.660397
OTP Fejlett Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27320.114 878.357501
OTP Fejlett Világ I. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 734.410 179.147844
OTP Fejlett Világ II. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.101 160.610 770.465775
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16387.111 194.074114
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27488.211 065.728643
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27454.511 170.039739
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IV. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27557.311 017.323535
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IX. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27674.811 900.400829
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix V. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27659.311 624.607754
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VI. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27883.514 289.622624
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27322.813 798.011327
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VIII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27536.713 895.817083
OTP Fundman Részvény Alap A sor.2018.12.103 558.01.073660
OTP Fundman Részvény Alap B sor.2018.12.107 138.61.133175
OTP Fundman Részvény Alap C sor.2018.12.102.01.013169
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja A sorozat2018.12.1015 854.71.481105
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja B sorozat2018.12.1010.11.374746
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja I sorozat2018.12.1012 406.51.544389
OTP G10 Euró Származtatott Alap A sorozat2018.12.105 214.31.767576
OTP G10 Euró Származtatott Alap B sorozat2018.12.106.51.471111
OTP G10 Euró Származtatott Alap I sorozat2018.12.105 477.51.784505
OTP Globál Mix Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.103 062.811 325.451228
OTP Globál Trend Fix I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap 2011.12.012 943.110 136.525197
OTP Globál Trend Fix II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.01.104 482.910 312.346439
OTP Globál Trend I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.09.012 152.110 080.336515
OTP Globál Trend II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.082 547.310 117.940654
OTP Ingatlanbefektetési Alap2018.12.12394 476.32.180700
OTP Ingatlanvilág Alapok Alapja2018.12.122 292.71.081035
OTP Jubileum Dinamikus Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2018.12.10894.414 548.946012
OTP Jövő Márkái II. Nyíltvégű Alap2016.12.16341.211 265.783575
OTP Jövő Márkái Nyíltvégű Alap2016.12.16588.911 351.090597
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap A sorozat2018.12.105 485.11.074380
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap B sorozat2018.12.102.70.844320
OTP Közép-Európai Részvény Alap2018.12.102.91.225952
OTP Linea II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09943.811 509.887138
OTP Linea III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.304 635.111 532.879291
OTP Linea Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2009.05.12550.310 797.550419
OTP Maxima Kötvény Alap A sorozat2018.12.1019 824.63.716108
OTP Maxima Kötvény Alap B sorozat2018.12.107 544.63.866153
OTP Olimpia I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.07.295 219.010 464.442388
OTP Olimpia II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.09.303 772.510 466.142266
OTP Olimpia Sprint I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.04.303 853.510 094.673340
OTP Olimpia Sprint II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.302 544.510 134.849095
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2018.12.1013 543.81.772893
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2018.12.102.11.491992
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap A sorozat2018.12.12167 034.66.358635
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap B sorozat2018.12.127 297.66.543034
OTP Orient I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.01.088 562.410 141.840091
OTP Orosz Részvény Alap A sorozat2018.12.104 132.91.436854
OTP Orosz Részvény Alap B sorozat2018.12.105 007.91.536049
OTP Orosz Részvény Alap C sorozat2018.12.101.51.240315
OTP PRIME Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2018.12.121.70.997189
OTP PRIME Ingatlanbefektetési Alap2018.12.1255 598.71.102640
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap2018.12.1011 548.44.508037
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2018.12.101 359.74.532683
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2018.12.104 011.91.416669
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2018.12.102.21.078248
OTP Prizma Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.162 803.41.347388
OTP Prémium Aktív Klasszikus Alapok Alapja2018.12.106 628.41.068419
OTP Prémium Euró Alap2018.12.1010.51.108552
OTP Prémium Kiegyensúlyozott Alap2018.12.1011 677.51.657579
OTP Prémium Klasszikus Alap2018.12.1013 227.81.930577
OTP Prémium Növekedési Alap2018.12.103 266.41.417981
OTP Prémium Pénzpiaci Alap2018.12.1210 184.71.026387
OTP Prémium Származtatott Alapok Alapja2018.12.1038 148.81.657386
OTP Prémium Származtatott Euró Alapok Alapja2018.12.1022.40.953861
OTP Prémium Trend Klasszikus Alapok Alapja2018.12.104 970.01.072992
OTP Quality Nyíltvégű Részvény Alap2018.12.1010 136.63.790613
OTP Quality Plussz Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2009.05.12345.110 741.090086
OTP Quality Plusz II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09268.810 504.638413
OTP Quality Részvény Alap B sorozat2018.12.1026 450.54.312697
OTP REMIX20 Nyíltvégű Alap2018.04.261 100.911 212.148096
OTP Remix20 II. Nyíltvégű Alap2018.04.262 113.711 488.592540
OTP Reál Aktív Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.081 564.611 041.055847
OTP Reál Alfa II. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.101 320.410 066.127485
OTP Reál Alfa III. Tőkevédett Alap2018.12.101 135.410 106.111729
OTP Reál Alfa IV. Tőkevédett Alap2018.12.101 102.410 216.023982
OTP Reál Alfa Plusz II. Zártvégű Alap2018.12.101 520.89 541.954399
OTP Reál Alfa Plusz III. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.101 110.79 921.762347
OTP Reál Alfa Plusz Tőkevédett Alap2018.12.102 141.19 715.504497
OTP Reál Alfa Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 469.710 061.910302
OTP Reál Alfa V. Zártvégű Alap2018.11.301 671.49 503.612058
OTP Reál Futam II. Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.05.311 395.610 400.055287
OTP Reál Futam III. Tőkevédett Alap2018.12.101 653.810 148.954508
OTP Reál Futam IV. Tőkevédett Alap2018.12.103 052.510 190.953414
OTP Reál Futam Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.03.291 865.610 879.272518
OTP Reál Futam V. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 090.89 837.521152
OTP Reál Futam VI. Zártvégű Alap2018.12.103 923.510 018.269292
OTP Reál Fókusz 4+ Alap2018.01.251 678.010 290.986588
OTP Reál Fókusz II Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.09.282 449.110 594.889620
OTP Reál Fókusz III Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.12.071 516.310 388.786280
OTP Reál Fókusz Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.06.292 522.110 757.451258
OTP Reál Globális II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.01.132 113.110 955.197468
OTP Reál Globális III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 811.010 649.454559
OTP Reál Globális IV. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 228.910 869.142790
OTP Reál Globális Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.011 723.815 075.402060
OTP Reál Globális Top Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.07.303 823.69 922.056508
OTP Reál-I. Tőke és Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.11.023 616.911 165.411169
OTP Reál-II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.12.021 783.110 800.000000
OTP Reál-III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.05.121 968.810 825.766790
OTP Rio 2014 Hozamvédett Zártvégű Alap2018.01.263 514.011 458.344520
OTP Sigma Származtatott Alap A sorozat2018.12.10208.40.850002
OTP Sigma Származtatott Alap I sorozat2018.12.10160.30.898749
OTP Supra Dollár Alapba Fektető Alap2018.12.1039.61.137670
OTP Supra Euró Alapba Fektető Alap2018.12.1061.91.134953
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap2018.12.10181 562.24.405764
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap I sorozat2018.12.1044 138.04.447381
OTP Szinergia II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.272 000.711 330.142843
OTP Szinergia III. Nyíltvégű Alap2018.04.261 683.011 192.754998
OTP Szinergia IV. Nyíltvégű Alap2018.04.261 688.110 800.000000
OTP Szinergia IX. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.101 761.010 807.026696
OTP Szinergia Nyíltvégű Alap2016.10.27863.711 425.624616
OTP Szinergia Plussz Hozamvédett Zártvégű Alap2018.04.261 076.311 431.520286
OTP Szinergia Plussz II. Nyíltvégű Alap2018.04.261 403.810 954.675609
OTP Szinergia V. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.03.293 471.610 228.725115
OTP Szinergia VI. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.05.313 144.510 387.215998
OTP Szinergia VII. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.07.314 878.210 487.273515
OTP Szinergia VIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 059.610 474.554407
OTP Szinergia X. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.101 259.310 560.710547
OTP Szinergia XI. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 142.210 115.238644
OTP Szinergia XII. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.103 944.610 001.452771
OTP Szinergia XIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 630.59 986.173720
OTP Szinergia XIV. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 456.09 827.816128
OTP Szinergia XV. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 922.59 588.597474
OTP Szinergia XVI. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.12.102 111.29 548.233723
OTP Tiszta Energia Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2009.11.169 066.010 075.460611
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2018.12.109 422.022 802.286813
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2018.12.102 698.725 323.250082
OTP Trendvadász I. Nyíltvégű Alap2016.10.27859.711 593.525231
OTP Trendvadász II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.271 245.911 281.965680
OTP Tripla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.12.206 617.410 522.776744
OTP Tripla Fix II Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.01.313 238.510 411.425850
OTP Tőkegarantált Pénzpiaci Alap2018.12.1280 548.91.631485
OTP Tőzsdén Kereskedett BUX Indexkövető Alap2018.12.111 615.21 575.770580
OTP Török Részvény Alap A sorozat2018.12.102 660.60.536871
OTP Török Részvény Alap B sorozat2018.12.103 033.50.577536
OTP Török Részvény Alap C sorozat2018.12.101.40.463435
OTP Világjátékok Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2016.10.271 158.313 540.363197
OTP Árupiaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16283.711 216.976992
OTP Árupiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27425.311 153.784360
OTP Árupiaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27530.611 370.112811
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja A sorozat2018.12.101 228.72.022913
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja B sorozat2018.12.100.31.577222
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap A sorozat2018.12.106 240.61.637729
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap B sorozat2018.12.103.51.287037
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2018.12.1013 270.51.653214
OTP Új Világ Fix Nyíltvégű Alap2018.04.26783.410 400.086862
OTP Új-Európa Euró Alapba Fektető Alap2018.12.104.41.022555
OÁZIS 77 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.21102.20.283370
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 10 (USD)2009.07.100.091.830000
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 32009.11.251.1104.730000
PARVEST ABSOLUTE RETURN EUROPE BOND2011.07.0558.4108.990000
PARVEST ABSOLUTE RETURN WORLD BOND (USD)2011.07.050.8116.730000
PARVEST ASIAN BOND2009.02.254.9130.860000
PARVEST BOND BEST SELECTION WORLD EMERGING2015.04.1059.7209.320000
PARVEST BOND EURO2015.04.10530.3222.710000
PARVEST BOND EURO CORPORATE2015.04.10561.9181.580000
PARVEST BOND EURO GOVERNMENT2015.04.10523.0397.650000
PARVEST BOND EURO HIGH YIELD2014.12.1922.2123.190000
PARVEST BOND EURO INFLATION-LINKED2015.04.1036.4143.700000
PARVEST BOND EURO LONG TERM2011.07.052.0114.170000
PARVEST BOND EURO MEDIUM TERM2015.04.10354.8184.630000
PARVEST BOND EURO PREMIUM2012.11.2615.6111.580000
PARVEST BOND EURO SHORT TERM2015.04.10161.0124.360000
PARVEST BOND EUROPE2012.11.26109.7339.460000
PARVEST BOND EUROPE EMERGING2014.12.193.6602.920000
PARVEST BOND EUROPE HIGH YIELD2011.07.05116.6117.630000
PARVEST BOND JPY2015.04.101 868.622 180.000000
PARVEST BOND USA HIGH YIELD2015.04.1051.8223.940000
PARVEST BOND USD GOVERNMENT2015.04.1036.5446.530000
PARVEST BOND WORLD ABS2011.07.051.772.840000
PARVEST BOND WORLD CORPORATE2015.04.1056.7155.980000
PARVEST BOND WORLD EMERGING2015.04.1054.5403.580000
PARVEST BOND WORLD EMERGING LOCAL2014.12.190.090.650000
PARVEST BOND WORLD HIGH YIELD2014.12.1918.9101.570000
PARVEST BOND WORLD INFLATION-LINKED2015.04.1048.1144.320000
PARVEST CONVERTIBLE BOND ASIA2015.04.1071.1376.610000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE2015.04.10622.5169.640000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE SMALL CAP2015.04.10126.2165.880000
PARVEST CONVERTIBLE BOND WORLD2014.12.191 145.7163.430000
PARVEST CREDIT STRATEGIES2010.08.314.437.120000
PARVEST DIVERSIFIED CONSERVATIVE2012.09.0419.6134.230000
PARVEST DIVERSIFIED DYNAMIC2015.04.10153.6239.910000
PARVEST DIVERSIFIED EURO INFLATION PLUS Classic2014.12.190.0100.870000
PARVEST DIVERSIFIED INFLATION2014.12.195.2103.400000
PARVEST ENHANCED CASH 1 YEAR2011.07.0540.8107.650000
PARVEST ENHANCED CASH 6 MONTHS2015.04.10111.4110.000000
PARVEST ENHANCED CASH N8 MONTHS2015.01.2022.4119.760000
PARVEST ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2015.04.1046.4149.890000
PARVEST EQUITY ASIA EX-JAPAN2011.07.1279.9331.340000
PARVEST EQUITY AUSTRALIA2015.04.1063.3961.560000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION ASIA EX-JAPAN2014.12.1948.6118.980000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EURO2014.12.19368.4474.670000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EUROPE2015.04.1020.0154.210000
PARVEST EQUITY BRAZIL2015.04.10171.989.520000
PARVEST EQUITY BRIC2015.04.10161.5136.580000
PARVEST EQUITY CHINA2014.12.197.3346.750000
PARVEST EQUITY EURO2011.07.12101.1116.390000
PARVEST EQUITY EURO SMALL CAP2012.11.1921.6211.190000
PARVEST EQUITY EUROPE ALPHA2011.07.12241.2105.100000
PARVEST EQUITY EUROPE CONVERGING2013.05.2430.2103.810000
PARVEST EQUITY EUROPE EMERGING2011.07.12100.7174.390000
PARVEST EQUITY EUROPE FINANCE2011.07.1221.661.540000
PARVEST EQUITY EUROPE GROWTH2011.07.12618.0197.540000
PARVEST EQUITY EUROPE LS302013.05.244.489.730000
PARVEST EQUITY EUROPE MID CAP2015.04.10103.6767.770000
PARVEST EQUITY EUROPE SMALL CAP2015.04.10942.7195.680000
PARVEST EQUITY EUROPE VALUE2015.04.10429.5181.380000
PARVEST EQUITY FRANCE2013.05.2444.3431.240000
PARVEST EQUITY GERMANY2011.07.1265.892.600000
PARVEST EQUITY GLOBAL BRANDS2011.07.1222.9333.120000
PARVEST EQUITY HIGH DIVIDEND EUROPE2015.04.10405.8101.930000
PARVEST EQUITY INDIA2011.07.12119.5178.660000
PARVEST EQUITY INDONESIA2014.12.190.095.270000
PARVEST EQUITY JAPAN2015.04.1010 183.95 159.000000
PARVEST EQUITY JAPAN SMALL CAP2015.04.108 943.78 229.000000
PARVEST EQUITY LATIN AMERICA2015.04.1090.9562.190000
PARVEST EQUITY SOUTH KOREA2015.04.1013.682.930000
PARVEST EQUITY SWITZERLAND2013.05.2458.7695.990000
PARVEST EQUITY TURKEY2014.12.1918.0227.960000
PARVEST EQUITY UK2012.09.048.3126.720000
PARVEST EQUITY USA2015.04.10393.8128.880000
PARVEST EQUITY USA MID CAP2015.04.10774.3218.340000
PARVEST EQUITY USA SMALL CAP2015.04.1026.2268.780000
PARVEST EQUITY USA VALUE2013.05.2430.7106.000000
PARVEST EQUITY WORLD2012.11.2620.7110.330000
PARVEST EQUITY WORLD CONSUMER DURABLES2014.12.191.3164.000000
PARVEST EQUITY WORLD EMERGING2015.04.1034.3119.780000
PARVEST EQUITY WORLD ENERGY2014.12.191.298.250000
PARVEST EQUITY WORLD FINANCE2015.04.1014.4381.890000
PARVEST EQUITY WORLD HEALTH CARE2015.04.10303.11 084.450000
PARVEST EQUITY WORLD NEXT GENERATION2013.05.241.1131.520000
PARVEST EQUITY WORLD RESOURCES2011.07.12102.0265.320000
PARVEST EQUITY WORLD TECHNOLOGY INNOVATORS2013.05.2423.9100.990000
PARVEST EURO BOND SUSTAINABLE DEVELOPMENT2009.11.258.3113.550000
PARVEST EUROPE OPPORTUNITIES2009.03.11129.393.760000
PARVEST FLEXIBLE BOND EUROPE CORPORATE2015.04.10214.2126.410000
PARVEST Flexible Assets (EUR)2015.04.1019.5117.050000
PARVEST Flexible Assets Plus (USD)2012.11.1919.3210.530000
PARVEST Flexible Bond World2015.04.1035.352.140000
PARVEST GLOBAL ENVIRONMENT2015.04.10136.0173.910000
PARVEST GREATER EUROPE2009.05.150.062.480000
PARVEST GROWTH (EURO)2009.03.1110.979.760000
PARVEST ITALY2009.11.257.248.150000
PARVEST MONEY MARKET EURO2015.04.10631.4210.030000
PARVEST MONEY MARKET USD2015.04.10440.8204.460000
PARVEST Multi-Strategy FX2012.09.182.4102.370000
PARVEST Multi-Strategy High Vol (USD)2015.04.1017.196.340000
PARVEST Multi-Strategy Low Vol2015.04.102.7101.590000
PARVEST OPPORTUNITIES USA2014.07.152.796.770000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES EUROPE2012.11.266.866.440000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES WORLD2015.04.1028.055.440000
PARVEST SCANDINAVIAN BOND2009.03.1165.51 910.650000
PARVEST SHORT TERM CHF2011.12.06117.9307.910000
PARVEST SHORT TERM EURO PREMIUM2013.11.2020.0114.010000
PARVEST SHORT TERM GBP2011.12.0630.0196.270000
PARVEST STEP 90 EURO2015.04.1067.5120.890000
PARVEST SUSTAINABLE BOND EURO CORPORATE2015.04.10175.2146.150000
PARVEST SUSTAINABLE EQUITY EUROPE2015.04.1027.3125.550000
PARVEST TARGET RETURN (EURO)2008.04.24119.3109.740000
PARVEST USA LS302010.08.091.273.130000
PARVEST V3502014.12.19169.7110.530000
PARVEST WORLD AGRICULTURE (USD)2008.10.2421.665.480000
PARVEST WORLD AGRICULTURE Classic H EUR-CAP2013.05.2458.391.640000
PARVEST WORLD COMMODITIES2014.12.190.868.940000
PARWORLD AGRICULTURE2008.12.15178.180.910000
PARWORLD EMERGING STEP 80 (EUR)2010.09.1679.3112.070000
PARWORLD ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2009.11.11193.589.530000
PARWORLD QUAM 102011.06.0845.7113.750000
PILIS-INVEST Ingatlanbefektetési Alap2004.12.08675.6770.866300
PILLÉR Első Ingatlanbefektetési Alap2006.05.314 281.81 338.000000
PTAD EXPONENTIAL OIL Abszolút Hozamú Származtatott Részalap A sorozat2018.12.100.30.009494
Pelso Quant Származtatott Befektetési Alap2014.06.25185.61.103711
Pioneer Balance Alapok Alapja2009.12.30355.70.943626
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap A Sorozat2016.06.081 644.91.082701
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap I Sorozat2016.06.06134.91.103600
Pioneer Eurobond Kötvény Alap2008.09.180.31.037347
Pioneer Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja 2014.01.15256.60.871095
Pioneer Flotta Alapok Alapja A Sorozat2016.06.07649.80.981853
Pioneer Horizont 2025 Alap K Sorozat2012.10.250.01.008141
Pioneer Horizont 2030 Alap K Sorozat2012.10.250.00.991871
Pioneer Katamarán Származtatott Alap A sorozat2016.06.07946.10.919242
Pioneer Katamarán Származtatott Alap C sorozat2015.05.040.00.000000
Pioneer Katamarán Származtatott Alap I Sorozat2016.02.17129.80.941703
Pioneer Konzervatív Vegyes Alap I sorozat2016.02.25104.11.071174
Pioneer Magyar Kötvény Alap B sorozat B sorozat2009.01.220.43.104586
Pioneer Profitmax Alapok Alapja2009.12.30308.90.766221
Pioneer Regatta 2 Származtatott Alap2013.05.10584.51.504889
Pioneer Relax Alapok Alapja2009.12.30130.01.017782
Platina Alfa Származtatott Befektetési Alap2018.12.101 629.53.025240
Platina Béta Származtatott Befektetési Alap2018.12.101 883.23.105390
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap A sorozat2018.12.101 117.32.639184
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap B sorozat2017.01.030.71.979781
Platina Gamma Származtatott Befektetési Alap2018.12.103 868.43.173373
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap A sorozat2018.12.1016 003.33.834362
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap B sorozat2018.12.1019 620.33.988197
Plotinus Származtatott Befektetési Alap2017.06.12132.71.345454
Prémium 1 Alapok Alapja2016.02.221 570.91.303538
Prémium 2 Alapok Alapja2016.05.30104.61.238130
Q1 Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2018.12.10658.90.648957
QUANTIS Abszolút Hozamú Alapok Alapja2015.04.03814.21.056376
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.01.305606
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.698650
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.05122.31.424992
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.000000
QUANTIS Dél-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap A sorozat2015.04.140.32.069170
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.04.140.61.606784
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.04.14795.22.504045
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.04.140.00.000000
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap A sorozat2015.03.310.41.001498
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.03.310.60.992001
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.03.31755.61.377127
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.03.300.00.000000
QUANTIS Globális Trend USD Részvény Alapok Alapja A sorozat A sorozat2011.02.151.71.217914
QUANTIS Globális USD Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális USD Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja A sorozat2015.04.030.11.066018
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N EUR sorozat2015.04.030.40.911569
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.03265.11.286570
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N USD sorozat2015.04.030.00.000000
QUANTIS HUF Likviditási Alap A sorozat2015.03.2772.81.298248
QUANTIS HUF Likviditási Alap N HUF sorozat2015.03.27592.31.260756
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.01.534334
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.27312.62.901045
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.01.925230
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.737209
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.2336.31.550460
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.000000
QUANTIS Kína Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.939414
QUANTIS Kína Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.123693
QUANTIS Kína Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.26201.91.795896
QUANTIS Kína Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.00.000000
QUANTIS Kína USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja A sorozat2015.04.0384.31.448198
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.031 385.41.382360
QUANTIS Oroszország EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Oroszország Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.606613
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.476748
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.1863.80.737848
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.000000
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja A sorozat2014.02.280.01.449909
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
Quaestor AranyTallér Vegyes Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1038.63.402300
Quaestor Borostyán Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2018.12.1064.43 703.520000
Quaestor Deviza Nyíltvégű Befektetési Alap2016.10.2013.60.894674
Quaestor Kurázsi Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.10265.12.920616
Quaestor Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2006.05.29864.315 353.000000
Quaestor Tallér Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1027.53.370600
RCM Abszolút Hozam Globál Kötvény Alapok Alapja2009.03.183.194.380000
Raiffeisen 2016 Kötvény Alap2016.06.24104.21.364813
Raiffeisen Betét Alap2017.10.2710 760.01.697347
Raiffeisen Euró Prémium Rövid kötvény Alap2018.12.118.41.044339
Raiffeisen Fix Mix Tőkegarantált Származtatott Alap2011.03.16864.51.105837
Raiffeisen Földünk Értékei 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.12736.610 020.622570
Raiffeisen Földünk Értékei Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.291 433.210 270.787226
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap A sorozat2018.12.111 993.61.694345
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap R sorozat2018.12.111 606.60.979737
Raiffeisen Hozamrögzítő Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.26970.710 758.910010
Raiffeisen Index Prémium Származtatott Alap2018.12.112 004.51.455616
Raiffeisen Ingatlan Alap A sorozat2018.12.1121 043.72.176073
Raiffeisen Ingatlan Alap B sorozat2018.12.114.02.179560
Raiffeisen Ingatlan Alap C sorozat2018.12.117 572.42.187486
Raiffeisen Ingatlan Alap D sorozat2018.12.1166.81.231056
Raiffeisen Ingatlan Alap U sorozat2018.12.1134.21.173207
Raiffeisen Kamat Prémium Rövid Kötvény Alap2018.12.1119 680.03.790864
Raiffeisen Kötvény Alap A sorozat2018.12.113 292.24.465680
Raiffeisen Kötvény Alap B sorozat2018.12.1122 587.24.480192
Raiffeisen Kötvény Alap I sorozat2018.12.111 852.41.094346
Raiffeisen Likviditási Alap2017.10.271 103.02.182790
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja A sorozat2018.12.1115 012.21.029316
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja E sorozat2018.12.1117.51.256517
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja U sorozat2018.12.111.31.018438
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja A sorozat2018.12.115 622.95.604642
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja B sorozat2018.12.1168.15.570128
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja E sorozat2018.12.114.41.038622
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja U sorozat2018.12.111.01.014081
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja A sorozat2018.12.1111 146.01.581216
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja B sorozat2018.12.11280.31.570957
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja E sorozat2018.12.1116.11.028163
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja U sorozat2018.12.112.11.035614
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja A sorozat2018.12.1119.71.038781
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja E sorozat2018.12.110.20.847364
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja F sorozat2018.12.110.00.851480
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja A sorozat2018.12.111 734.43.556035
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja B sorozat2018.12.11292.13.554616
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja E sorozat2018.12.110.00.920686
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2018.12.11305.01.287498
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja B sorozat2018.12.1196.71.284784
Raiffeisen Private Banking Duna Alapok Alapja2013.11.270.01.036362
Raiffeisen Private Corvinus Alapok Alapja2016.06.0618.31.467414
Raiffeisen Private Pannonia Alapok Alapja A sorozat2018.12.112 977.11.386687
Raiffeisen Private Pannonia Alapok Alapja B sorozat2018.12.11161.51.386799
Raiffeisen Részvény Alap A sorozat2018.12.111 759.52.520380
Raiffeisen Részvény Alap B sorozat2018.12.11160.72.549939
Raiffeisen Részvény Alap R sorozat2018.12.112 878.31.024589
Raiffeisen Sztárválogatott Tőkevédett Származtatott Alap2013.06.200.00.000000
Raiffeisen TOP 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.07.170.00.000000
Raiffeisen Topselection Alap2009.03.18160.4100.320000
Raiffeisen Univerzum 2 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.203 721.010 162.345833
Raiffeisen Univerzum 3 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.061 293.210 446.125387
Raiffeisen Univerzum 4 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.10.032 564.110 716.641393
Raiffeisen Univerzum Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.01.313 766.410 481.338180
Raiffeisen-Abszolút hozam-Feltörekvö-Piacok Alapok Alapja2009.07.232.893.730000
Raiffeisen-Abszolút hozam-Kiegyensúlyozott-Globális Alapok Alapja2018.12.1112.399.390000
Raiffeisen-CsendesÓceáni-Részvény Alap2018.12.11107.8165.440000
Raiffeisen-Dollár-Kötvény Alap2009.07.2229.3157.090000
Raiffeisen-Dollár-RövidLejáratúKötvény Alap2018.12.1131.9156.460000
Raiffeisen-Energia-Részvény Alap2018.12.1197.7119.120000
Raiffeisen-Euro-RövidLejáratúKötvény Alap2018.12.11981.6105.800000
Raiffeisen-Euro-Vállalati Kötvény Alap 2018.12.11198.1200.500000
Raiffeisen-EuroPlusz-Kötvény Alap2018.12.11364.213.650000
Raiffeisen-Eurázsia-Részvény Alap2018.12.11429.0230.950000
Raiffeisen-Európa-Részvény Alap 2018.12.11351.8221.690000
Raiffeisen-Európa-SmallCap Alap2018.12.1163.2262.970000
Raiffeisen-Feltörekvő-ASEAN-Részvény Alap2009.07.2218.377.820000
Raiffeisen-FeltörekvőEurópa-SmallCap Alap2009.07.2315.744.210000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Infrastruktúra Alap2018.12.1131.0180.630000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Részvény Alap2018.12.11198.2239.460000
Raiffeisen-Globál-Fundamentális-Részvény Alap2011.08.0811.369.750000
Raiffeisen-Globál-Kötvény Alap2018.12.11328.7102.200000
Raiffeisen-Globál-Mix Alap 2018.12.11748.8113.050000
Raiffeisen-Globál-Részvény Alap2018.12.11519.8285.020000
Raiffeisen-HealthCare-Részvény Alap2018.12.1190.3217.610000
Raiffeisen-KeletEurópa-Kötvény Alap2018.12.11140.1256.020000
Raiffeisen-KeletEurópa-Részvény Alap2018.12.11272.5268.530000
Raiffeisen-KeletEurópaPlusz-Kötvény Alap2009.07.22108.8140.600000
Raiffeisen-MagasOsztalékú-Részvény Alap2018.12.11130.5141.640000
Raiffeisen-Oroszország-Részvény Alap2018.12.1167.387.390000
Raiffeisen-Topselection-Garantált-Befektetési Alap2013.12.1373.4110.210000
Raiffeisen-USA-Részvény Alap2018.12.11317.5200.490000
Reálszisztéma-Marco Polo Nemzetközi Részvény Származtatott Alap B sorozat2015.06.110.00.000000
SFSD Származtatott Befektetési Alap2012.01.021 458.21.095917
SKIPPER Abszolút Hozamú Derivatív Alap2018.12.101.10.009641
SKIPPER Abszolút Hozamú Derivatív Alap A sorozat2018.12.1053.30.996177
SUI GENERIS 1.1 Származtatott Befektetési Alap2018.12.101 021.51.136660
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Cina2007.05.100.076.750000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Europa2007.05.100.0119.640000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Nord America2007.05.100.074.380000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Paesi Emergenti Europa Medio Oriente ed Africa2007.05.100.0182.470000
Sberbank Pénzpiaci Alap2017.11.24381.81.643496
Sequoia Származtatott Befektetési Alap2018.12.1014.40.982336
Sovereign PB Származtatott Alap2018.12.101 957.11.032231
Superposition Származtatott Befektetési Alap2018.12.101 661.31.198105
Superposition Származtatott Befektetési Alap B sorozat2018.12.102 572.20.985965
Superposition Származtatott Befektetési Alap C sorozat2018.12.10146.00.991487
Szuper 8 Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2016.03.112 360.610 023.620000
Szuper 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.12.015 143.510 182.690000
Takarék Abszolút Hozamú Befektetési Alap2018.12.101 263.61.403647
Takarék Adria Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2018.12.102 376.30.908527
Takarék Apollo Származtatott Részvény Befektetési Alap2018.12.103 001.91.161649
Takarék BUX Indexkövető Részvény Befektetési Alap2018.12.101 732.70.966131
Takarék Dollar Real Estate Fund of Funds Takarék Dollár Ingatlan Alapok Alapja2018.12.101.01.008543
Takarék Euró Ingatlan Alapok Alapja2018.12.107.71.038931
Takarék FHB Nemzetközi Részvény Befektetési Alap Megszűnési eljárás alatt2015.11.1951.20.811556
Takarék Invest Közép-Kelet-Európai Részvény Alapok Alapja2011.06.0213.80.688806
Takarék Invest Likviditási Nyíltvégű Befektetési Alap2015.07.0120 553.71.390861
Takarék Invest Magyar Vegyes Befektetési Alap2010.07.01116.40.902402
Takarék Rövid Kötvény Befektetési Alap2018.12.101 872.71.138936
Takarék Származtatott Befektetési Alap2018.12.104 138.50.977150
Takarék Állampapír Befektetési Alap2009.10.203 641.21.749907
TakarékInvest Származtatott Nyiltvégű Befektetési Alap2016.02.091 495.71.281200
Toptrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.09.301 430.010 032.480000
Torony Ingatlan Befektetési Alap2017.03.0913 311.51.241951
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat2016.10.144 221.911 828.820000
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap K sorozat2016.10.144.211 828.820000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap A Sorozat2016.06.301 826.511 986.580000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap K Sorozat2016.06.301.411 986.580000
Triatlon Plusz Tőkebiztosított Származtatott Alap2011.01.14488.113 013.830000
Triatlon Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.301 088.512 346.300000
UBS (Lux) Key Selection Sicav – Asian Equities (USD) B2010.05.14135.7121.030000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - European Equities B2010.05.12260.013.230000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - US Equities (USD) B2010.05.12386.013.850000
UBS (Lux) Strategy Fund - Balanced (EUR) B2010.05.12572.71 931.500000
UBS (Lux) Strategy Fund - Fixed Income (EUR) B2010.05.12358.92 285.510000
UBS (Lux) Strategy Fund - Growth (EUR) B2010.05.12250.22 302.930000
UniCredit Hozamfix Tőkegarantált Származtatott Alap2010.10.011 696.110 054.150000
UniCredit Piaci Optimum Származtatott Alap2010.11.301 534.314 747.710000
VB-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
VB-Europa-Invest2010.06.0783.6127.280000
VB-GoEast-Bond2012.02.2916.595.680000
VB-Interbond2009.01.2685.372.160000
VB-Pacific-Invest2012.02.2969.797.830000
Világtrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.07.15847.710 138.700000
Volksbank Euro Kötvény Alapok Alapja2008.12.120.00.000000
Volksbank Ingatlan Alapok Alapja2009.04.030.00.000000
Volksbank-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
Volksbank-Europa-Invest2009.07.0678.4109.100000
Volksbank-GoEast-Bond2012.02.2916.5113.570000
Volksbank-GoEast-Invest2012.02.2922.672.330000
Volksbank-Pacific-Invest2009.07.0672.170.420000
Volksbank-Smile2012.02.2949.2115.690000
YOU INVEST Dinamikus Alapok Alapja2018.12.104 206.31.376500
YOU INVEST Dinamikus EUR Alapok Alapja2018.12.070.90.964800
YOU INVEST Kiegyensúlyozott Alapok Alapja2018.12.1010 250.71.361400
YOU INVEST Kiegyensúlyozott EUR Alapok Alapja2018.12.072.00.967200
YOU INVEST Stabil Alapok Alapja2018.12.105 629.21.359200
YOU INVEST Stabil EUR Alapok Alapja2018.12.071.50.968600
[origo] klikk Nyíltvégű Ingatlan Alapok Alapja2009.06.0242.91.314500
[origo] klikk Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2008.11.103.11.031600
iCASH Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1412.60.497173
iCASH Dynamic FX Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1414.10.378473
Évgyűrűk Nyilvános Pénzpiaci Alap2011.03.041.00.978601



IMPRESSZUM  | MÉDIAJÁNLAT  | JOGI KÖZLEMÉNY