Portfoliofinancial kezdőlap
Hírlevélre felíratkozás
Név:
E-mail:
Kapcsolat

Portfolio TeleTrader Kft.

1033 Budapest, Polgár u. 8-10.
Tel: +361 327-4085
Fax: +361 327-4081
e-mail: sales@portfoliofinancial.hu
Számlaszám: 18203332-06002946-40010019 (FHB Bank)

NETTÓ ESZKÖZÉRTÉKEK


MegnevezésDátumNettó eszközértékEgy jegy értéke
ACATIS CHAMPIONS SELECT - ACATIS AKTIEN DEUTSCHLAND ELM2016.11.30175.8265.620000
ACATIS CHAMPIONS SELECT - WALLBERG ACATIS VALUE INSIDE2014.09.105.967.440000
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.1336.00.609612
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2017.06.120.30.120469
ACCESS Alternative Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2017.06.125.50.119284
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap2015.05.150.00.000000
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2019.03.2931.80.114850
ACCESS PP Deposit Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT IL sorozat2019.03.292 288.71.696095
ADÜTON Származtatott Befektetési Alap2020.10.213 219.31.222204
AEGON Atticus Vision Származtatott Befektetési Alap 2011.09.142 334.01.433474
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap2020.10.2118 893.95.629319
AEGON Belföldi Kötvény Befektetési Alap I sorozat2020.10.211 911.51.137681
AEGON Bessa Származtatott Befektetési Alap2018.12.100.00.009542
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap2020.10.212.21.904094
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap P sorozat2020.10.217.30.533848
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap PL sorozat2020.10.210.00.656860
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \A\ sorozat2020.10.211 948.91.280476
AEGON IstanBull Részvény Befektetési Alap \I\ sorozat2020.10.211 256.31.398966
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.10.213 365.04.499580
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.10.211.23.307658
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap C sorozat2020.10.210.10.913084
AEGON Közép-Európai Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.10.219 215.34.861409
AEGON Lengyel Kötvény Alap A sorozat2020.10.21935.41.883459
AEGON Lengyel Kötvény Alap I sorozat2020.10.21116.71.397878
AEGON Lengyel Kötvény Alap P sorozat2020.10.2160.41.243509
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap A sorozat2020.10.21141.01.098575
AEGON Lengyel Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2020.10.210.31.118605
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.10.216.90.695163
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.10.211 828.51.046850
AEGON Lengyel Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.10.2145.60.961711
AEGON Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2020.10.214 089.32.260880
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2020.10.213 551.41.843117
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.10.210.91.269809
AEGON Nemzetközi Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.10.217 976.82.041250
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap A sorozat (HUF)2020.10.211 249.50.758078
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap E sorozat2020.10.210.30.722442
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap I sorozat (HUF)2020.10.21355.70.803398
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap P sorozat2020.10.212.20.815899
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap R sorozat2020.10.21312.50.783467
AEGON Panoráma Származtatott Befektetési Alap U sorozat2020.10.210.30.792034
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap2020.10.217 563.42.276173
AEGON Pénzpiaci Befektetési Alap I sorozat2020.10.211 172.11.003047
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap2020.10.213 690.22.765610
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.10.211 078.23.056035
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap P sorozat2020.10.217.71.221289
AEGON Russia Részvény Befektetési Alap PI sorozat2020.10.210.01.127937
AEGON Smart Money Befektetési Alapok Alapja2020.10.216 542.11.411390
AEGON Value Származtatott Deviza Alap2009.05.151 624.40.887784
Aberdeen Balanced Global A22011.12.153.414.007300
Aberdeen Constellation Global A22011.12.1515.115.588500
Aberdeen Equity Europe A22011.12.159.715.581700
Aberdeen Euró Ingatlan \B\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261.00.288484
Aberdeen Euró Ingatlan \I\ Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.260.20.293026
Aberdeen Euró Vállalati Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.28280.80.065410
Aberdeen Feltörekvő Piaci Kötvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2845.50.067946
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A22017.06.28491.844.595900
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged CHF2017.06.2812.3138.690600
Aberdeen Global - Emerging Markets Bond Fund A2 hedged EUR2017.06.28102.6141.813400
Aberdeen Global Asia Pacific Equity A22017.06.282 443.576.479700
Aberdeen Global Asia Pacific Equity E22012.06.1597.59.398100
Aberdeen Global Asia Pacific Equity Inst A22017.06.2827.110.362200
Aberdeen Global Asia Pacific Equity S22017.06.289.426.123100
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A22017.06.2833.26.645400
Aberdeen Global Asian Local Currency Short Duration Bond A2 Hedged2017.06.283.69.348900
Aberdeen Global Asian Property Share A22017.06.2818.419.117700
Aberdeen Global Asian Property Share A2 Hedged2017.06.281.88.619100
Aberdeen Global Asian Property Share S22017.06.2822.418.556000
Aberdeen Global Asian Property Share S2 Hedged2012.08.162.87.944400
Aberdeen Global Asian Smaller Companies A22017.06.281 088.244.689800
Aberdeen Global Australasian Equity A22012.08.0671.525.518000
Aberdeen Global Brazil Bond A22017.06.284.9129.447600
Aberdeen Global Brazil Equity A22017.06.289.66.134000
Aberdeen Global Brazil Equity E22015.05.120.08.966200
Aberdeen Global Brazil Equity S22017.06.283.06.083100
Aberdeen Global Chinese Equity A22017.06.28420.425.943100
Aberdeen Global Chinese Equity S22017.06.286.022.357700
Aberdeen Global Dividend Europe A12011.04.196.8126.790000
Aberdeen Global Dividend Europe A2 Hedged2012.08.068.0138.163000
Aberdeen Global Dividend Europe S12012.08.061.4136.481700
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged2012.08.062.2137.372000
Aberdeen Global Dividend Europe S2 Hedged USD2012.08.160.5157.751100
Aberdeen Global Eastern European Equity A22017.06.2817.3100.892100
Aberdeen Global Eastern European Equity S22017.06.2821.399.471000
Aberdeen Global Emerging Markets Corporate Bond A22017.06.2869.513.591300
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 CHF2012.08.06118.912.465800
Aberdeen Global Emerging Markets Equity A2 USD2017.06.281 659.468.846100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity E22017.06.28255.715.712100
Aberdeen Global Emerging Markets Equity S22017.06.2817.12 384.581300
Aberdeen Global Emerging Markets Infrastructure Equity2017.06.285.57.798800
Aberdeen Global Emerging Markets Local Currency Bond A22017.06.2810.39.605700
Aberdeen Global Emerging Markets Smaller Companies A22017.06.28217.718.761900
Aberdeen Global Ethical World Equity A22016.02.2413.99.648800
Aberdeen Global Euro High Yield Bond A22017.06.28190.922.532100
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AD22012.08.068.011.135000
Aberdeen Global Euro High Yield Bond AG22012.08.062.324.780100
Aberdeen Global European Equity A22017.06.2890.850.488600
Aberdeen Global European Equity Dividend A22017.06.2823.5206.835900
Aberdeen Global European Equity Dividend S22017.06.2824.7200.932900
Aberdeen Global European Equity Ex UK A22012.08.060.58.964100
Aberdeen Global European Equity S22017.06.2844.1417.759400
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A22017.06.2810.4158.481300
Aberdeen Global II - Asia Fixed Income Fund A2 hedged2017.06.285.9147.161400
Aberdeen Global II - Australian Dollar Bond Fund A22012.08.06130.03 952.568200
Aberdeen Global II - Canadian Dollar Bond Fund A22012.08.06146.63 479.131600
Aberdeen Global II - Convertible Europe Fund A22017.06.2857.317.479400
Aberdeen Global II - Emerging Europe Fixed Income Fund A22016.09.2214.2222.906200
Aberdeen Global II - Euro Government Bond Fund A22017.06.28127.6517.178500
Aberdeen Global II - Euro High Yielding Fixed Income Fund A22016.09.2235.6144.659400
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A22017.06.2832.4189.477300
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged CHF2012.08.0626.1142.517100
Aberdeen Global II - Multi Asset Asia Pacific Fund A2 hedged EUR2017.06.2813.4164.530100
Aberdeen Global II - Short Term Euro Bond Fund A22017.06.2864.3147.581500
Aberdeen Global II - Short Term US Dollar Bond Fund A22017.06.2869.6310.626400
Aberdeen Global II - Sterling Aggregate Bond Fund A22016.05.1210.22 431.012000
Aberdeen Global II - US Dollar Bond Fund A22017.06.2831.23 754.773100
Aberdeen Global Indian Equity A22017.06.28540.9150.225000
Aberdeen Global Infrastructure A22017.06.2810.88.361300
Aberdeen Global Infrastructure A2 Hedged EUR2017.06.284.58.004700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 CHF2012.08.161.78.291800
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 EUR2017.06.286.17.914700
Aberdeen Global Infrastructure Fund S2 USD2017.06.2813.48.269100
Aberdeen Global Japanese Equity A22012.08.065 103.2217.255900
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged CHF2012.08.0646.3143.344200
Aberdeen Global Japanese Equity A2 Hedged EUR2017.06.28632.613.154400
Aberdeen Global Japanese Equity S22012.08.06649.512 461.892700
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged2012.08.069.5141.897000
Aberdeen Global Japanese Equity S2 Hedged EUR2017.06.2816.612.900700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A22012.08.06871.3547.246600
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies A2 Hedged2017.06.2875.023.050000
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S22012.08.06678.962 935.393700
Aberdeen Global Japanese Smaller Companies S2 Hedged2012.08.163.09.265000
Aberdeen Global Latin American Equity A2 EUR2017.06.285.37.088400
Aberdeen Global Latin American Equity A2 USD2017.06.2863.03 517.729600
Aberdeen Global Latin American Equity E22017.06.288.08.771500
Aberdeen Global Latin American Equity S22017.06.2819.83 474.683500
Aberdeen Global Multi-Manager World Equity A-22017.06.2817.217.643600
Aberdeen Global North American Equity A22017.06.28131.326.412600
Aberdeen Global Responsible World Equity A22017.06.287.811.490300
Aberdeen Global Russian Equity A22017.06.286.18.848500
Aberdeen Global Russian Equity S22017.06.288.28.744200
Aberdeen Global Sterling Financials Bond A22012.08.0625.72.016200
Aberdeen Global Technology A22017.06.28143.75.427700
Aberdeen Global Technology S22017.06.2820.6128.638500
Aberdeen Global UK Equity A22017.06.2818.624.695500
Aberdeen Global World Bond A2 Hedged2012.06.159.910.316200
Aberdeen Global World Equity A22017.06.28361.218.943700
Aberdeen Global World Equity E22017.06.2834.917.080400
Aberdeen Global World Equity S22012.08.065.5163.233700
Aberdeen Global World Resources A22017.06.2832.911.543700
Aberdeen Global World Resources A2 Hedged EUR2017.06.280.511.251100
Aberdeen Global World Resources E22017.06.287.910.170300
Aberdeen Global World Resources S22017.06.2838.111.212600
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged2012.08.164.09.657100
Aberdeen Global World Resources S2 Hedged EUR2017.06.2810.010.957200
Aberdeen Ingatlan Alapokba Befektető Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.05.261 503.50.417485
Aberdeen Konzervatív Vegyes Alapokba Befektető Bef. Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.06.1325.30.084202
Aberdeen Latin-Amerika Részvény Alapokba Befektető Befektetési Alap2017.04.2834.60.060940
Aberdeen Magyar Kötvény Alap2013.10.150.00.000000
Aberdeen Moderation A22011.12.159.411.127200
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Canadian Dollar Fund A22017.06.2864.82 246.658750
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Euro Fund A22017.06.28315.9443.900487
Aberdeen Money Market Fund (Lux) Sterling Fund A22017.06.2872.04 782.166380
Aberdeen Money Market Fund (Lux) US Dollar Fund A22017.06.28690.63 099.689190
Access Commodity Selection Nyíltvégű Befektetési Alap2017.02.200.30.531312
Access Global Aggressive Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1328.21.133036
Access Global Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.25109.30.965086
Access Global Dynamic Befektetési Alap2013.01.25166.51.033501
Access Global Selection Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.04.072.01.057298
Access World Gold Trend Nyíltvégű Befektetési Alap2012.10.300.10.649049
Access-BWM Hedge Fund Követő Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.2521.40.636827
Accorde Abacus Alap2020.10.211 191.00.841336
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja A sorozat2020.10.215 900.41.069019
Accorde Abszolút Hozamú Kötvény Alapok Alapja B sorozat2020.10.212.81.038228
Accorde CVK2 Alapok Alapja A sorozat2020.10.21383.40.982269
Accorde CVK2 Alapok Alapja B sorozat2020.10.211.80.943105
Accorde CVK2 Alapok Alapja C sorozat2020.10.210.61.034172
Accorde CVK3 Alapok Alapja A sorozat2020.10.21267.70.966335
Accorde CVK3 Alapok Alapja B sorozat2020.10.211.10.931830
Accorde CVK3 Alapok Alapja C sorozat2020.10.210.31.014389
Accorde Cuvée Befektetési Alap A sorozat2020.10.21348.10.979593
Accorde Cuvée Befektetési Alap B sorozat2020.10.210.00.966335
Accorde Első Román Részvényalap A sorozat2020.10.211 612.91.326296
Accorde Első Román Részvényalap B sorozat2020.10.211.51.304990
Accorde Első Román Részvényalap I sorozat2020.10.212 505.91.376040
Accorde Global Alap2020.10.21909.30.961081
Accorde Közép-Európai Részvény Alap A sorozat2020.10.21578.80.876094
Accorde Közép-Európai Részvény Alap B sorozat2020.10.211.10.860797
Accorde Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2020.10.21454.00.894606
Accorde Omega Származtatott Befektetési Alap2018.07.23346.40.928278
Accorde Prizma Alap2020.10.216 341.11.052483
Accorde Prizma Alap B sorozat2020.10.212.30.974818
Accorde Prizma Alap I sorozat2020.10.2110.30.978768
Accorde Prémium Alapok Alapja A sorozat2020.10.212 905.90.988444
Accorde Prémium Alapok Alapja B sorozat2020.10.214.70.944222
Accorde Prémium Alapok Alapja C sorozat2020.10.217.81.043066
Accorde Resources Származtatott Befektetési Alap2018.07.23256.00.818870
Accorde Selection Részvény Alap2020.10.211 225.90.986937
Accorde Selection Részvény Alap B sorozat2020.10.210.10.942841
Accorde Selection Részvény Alap C sorozat2020.10.210.10.966244
Accorde Sharp Származtatott Részalap2020.10.211 170.60.966701
Accorde Sharp Származtatott Részalap B sorozat2020.10.210.20.971851
Accorde Sharp Származtatott Részalap I sorozat2020.10.2110.30.980228
Accorde Spartan Görög Részvényalap A sorozat2020.10.21540.90.675883
Accorde Spartan Görög Részvényalap B sorozat2020.10.210.50.676757
Accorde Spartan Görög Részvényalap I sorozat2020.10.21442.60.689245
Accorde Származtatott Esernyőalap / Accorde Techno Származtatott Részalap2020.10.211.41.308896
Accorde USD Rövid Kötvény Alap2020.10.2113.51.039600
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2020.10.2125 177.62.482183
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap B sorozat2020.10.2169.22.351216
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap C sorozat2020.10.210.30.938336
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap E sorozat2020.10.216.90.935725
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2020.10.214 731.21.009897
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap R sorozat2020.10.21228.51.247369
Aegon Alfa Abszolút Hozamú Befektetési Alap U sorozat2020.10.214.71.021632
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap A sorozat2020.10.212 962.41.557489
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap C sorozat2020.10.210.11.015262
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap I sorozat2020.10.2124 236.91.625552
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap P sorozat2020.10.2136.71.227111
Aegon BondMaxx Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap R sorozat2020.10.210.01.218598
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap A sorozat2020.10.211.21.080952
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap I sorozat2020.10.217 086.21.120524
Aegon Feltörekvő Európa Kötvény Befektetési Alap UI sorozat2020.10.210.11.223892
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.10.213 255.02.019699
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.10.210.71.394547
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap C sorozat2020.10.210.11.146377
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap I sorozat2020.10.215 352.21.195356
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap P sorozat2020.10.210.01.159679
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap Pi sorozat2020.10.210.01.140868
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap R sorozat2020.10.21248.41.198287
Aegon Feltörekvő Piaci ESG Részvény Befektetési Alap U sorozat2020.10.210.11.255858
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap A sorozat2020.10.215 501.81.017937
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap C sorozat2020.10.210.01.070491
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap E sorozat2020.10.215.60.974897
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap I sorozat2020.10.219 610.41.068329
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap P sorozat2020.10.2128.61.036989
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap R sorozat2020.10.21822.71.056872
Aegon Maraton Aktív Vegyes Befektetési Alap U sorozat2020.10.214.61.074020
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja A sorozat2020.10.216.60.010784
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja B sorozat2020.10.214 983.31.644756
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja I sorozat2020.10.218 069.01.203523
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja P sorozat2020.10.210.01.145797
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja Pi sorozat2020.10.2135.81.130317
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja R sorozat2020.10.211 272.51.185052
Aegon MegaTrend Részvény Befektetési Alapok Alapja U sorozat2020.10.210.41.253911
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap A sorozat2020.10.2112 252.32.631091
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap C sorozat2020.10.210.30.991885
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap E sorozat2020.10.210.71.001177
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap I sorozat2020.10.2112 446.61.047369
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap P sorozat2020.10.214.31.179650
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap R sorozat2020.10.21729.01.209626
Aegon MoneyMaxx Total Return Befektetési Alap U sorozat2020.10.210.61.067410
Aegon Prémium Dynamic Alapokba Fektető Részalap2020.10.21783.91.081393
Aegon Prémium Everest Alapokba Fektető Részalap2020.10.212 720.81.230415
Aegon Prémium Expert Alapokba Fektető Részalap2020.10.21281.10.962540
Aegon Tempó Allegro 10 Alapokba Fektető Részalap2020.10.212 120.61.203027
Aegon Tempó Allegro 8 Alapokba Fektető Részalap2020.10.211 260.11.209537
Aegon Tempó Allegro 9 Alapokba Fektető Részalap2020.10.21941.31.192427
Aegon Tempó Andante 1 Alapokba Fektető Részalap2020.10.21686.61.109784
Aegon Tempó Andante 2 Alapokba Fektető Részalap2020.10.21541.51.137447
Aegon Tempó Andante 3 Alapokba Fektető Részalap2020.10.21600.61.147820
Aegon Tempó Moderato 4 Alapokba Fektető Részalap2020.10.21576.81.164552
Aegon Tempó Moderato 5 Alapokba Fektető Részalap2020.10.21787.01.174838
Aegon Tempó Moderato 6 Alapokba Fektető Részalap2020.10.211 237.71.189002
Aegon Tempó Moderato 7 Alapokba Fektető Részalap2020.10.21871.21.202547
Aegon ÓzonMaxx Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.10.21929.91.645313
Allianz Abszolút Hozamú Alap2017.04.1219.91.227000
Allianz Egyensúly Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Indexkövető Részvény Nyilvános Nyíltvégű Alap2020.10.212 604.51.269100
Allianz Kötvény Nyilvános Nyíltvégű Befektetési Alap2020.10.21429.81.729200
Allianz Lendület Befektetési Alap2012.11.100.00.000000
Allianz Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.10.26181.81.432200
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2020.10.21278.90.939701
Alpha Norma Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2020.10.2198.90.944197
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap A sorozat2020.10.21851.00.952099
Alpha Orion Abszolút Hozamú Származtatott Alap P sorozat2020.10.21456.70.958949
Alpok Tőkevédett Megtakarítási Nyíltvégű Befektetési Alap2013.08.302 560.91.291400
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja2020.10.21984.01.438864
Amundi Aranysárkány Ázsiai Alapok Alapja I Sorozat2020.09.100.61.407810
Amundi Diszruptív Vállalatok Vegyes Alapok Alapja A2020.10.213 882.01.232977
Amundi Explorer Abszolút Hozamú Alap A sorozat2020.10.213 608.91.231657
Amundi Explorer Abszolút Hozamú Alap I sorozat2020.10.212 389.51.267525
Amundi Feltörekvő Piaci Vegyes Alapok Alapja A Sorozat2020.10.21926.71.664517
Amundi Horizont 2020 Alap A Sorozat2020.10.21487.71.503753
Amundi Horizont 2020 Alap K Sorozat2020.10.211.21.503753
Amundi Horizont 2025 Alap A Sorozat2020.10.211 066.11.507898
Amundi IDEA Alap A sorozat2019.10.213 548.31.043663
Amundi IDEA Alap B sorozat2019.10.211 130.71.043663
Amundi Konzervatív Vegyes Alap A Sorozat2019.09.278 728.01.215159
Amundi Kor Trend Vegyes Alapok Alapja2020.10.212 904.51.086763
Amundi Közép-Európai Részvény Alap A2020.10.212 752.58.139603
Amundi Közép-európai Részvény Alap I Sorozat2020.10.214 764.59.357677
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap2020.10.211 932.93.632340
Amundi Magyar Indexkövető Részvény Alap I sorozat2020.10.21887.23.906127
Amundi Magyar Kötvény Alap A sorozat2020.10.225 962.36.199650
Amundi Magyar Kötvény Alap I sorozat2020.10.224 192.36.601779
Amundi My Portfolio Alapok Alapja2020.10.213 427.41.171788
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja A Sorozat2020.10.2123 488.33.892314
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja D Sorozat2020.10.211 047.63.996251
Amundi Nemzetközi Vegyes Alapok Alapja I Sorozat2020.10.211.64.015527
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap A sorozat2020.10.214 994.11.216191
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap C sorozat2020.10.211 808.11.223609
Amundi Regatta Plusz Abszolút Hozamú Alap I Sorozat2020.02.06544.01.303994
Amundi Rugalmas Kötvény Alap A sorozat2020.10.22906.61.013547
Amundi Rugalmas Kötvény Alap I sorozat2020.10.2210.21.020826
Amundi Rugalmas Kötvény Alap Z sorozat2020.10.224 988.11.029060
Amundi Rövid Kötvény Alap A Sorozat2019.10.181 192.71.103950
Amundi Rövid Kötvény Alap H sorozat2019.10.1855.10.994174
Amundi Rövid Kötvény Alap I Sorozat2019.10.181 664.41.112466
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.10.213 846.31.993272
Amundi Selecta Európai Részvény Alapok Alapja I sorozat2020.10.2176.22.172059
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja A sorozat2020.10.217 360.53.000870
Amundi USA Devizarészvény Alapok Alapja I sorozat2020.10.210.93.270006
Amundi Óvatos Kötvény Alap A Sorozat2020.10.228 857.13.835172
Amundi Óvatos Kötvény Alap C Sorozat2020.10.2220.03.904838
Amundi Óvatos Kötvény Alap I Sorozat2020.10.22249.93.848789
Axiom Aplus Származtatott Alap2020.10.211 224.70.368370
BF Money EMEA Részvény Alap2020.10.210.50.892100
BF Money EMEA Részvény Alap CZK sorozat2020.10.210.70.969000
BF Money EMEA Részvény Alap HUF sorozat2020.10.21551.01.125800
BF Money EMEA Részvény Alap U sorozat2017.12.130.01.043600
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap2020.10.218 783.41.864860
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap I sorozat2020.10.211 375.31.362309
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap U sorozat2020.10.210.91.864823
BF Money Fejlett Piaci Részvény Alap USD sorozat2020.10.213.51.493882
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap2020.10.216 334.61.523800
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap CZK sorozat2020.10.2123.91.275600
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap U sorozat2017.12.130.01.342300
BF Money Feltörekvő Piaci DevizaKötvény Alap USD sorozat2020.10.210.61.034200
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap2020.10.211 161.11.330690
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap CZK sorozat2020.10.215.61.075212
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap I sorozat2020.10.21706.21.235412
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap U sorozat2020.10.210.41.330738
BF Money Feltörekvő Piaci Részvény Alap USD sorozat2020.10.210.21.112101
BF Money Közép-Európai Részvény Alap2020.10.212 318.33.674220
BF Money Közép-Európai Részvény Alap CZK sorozat2020.10.210.70.820046
BF Money Közép-Európai Részvény Alap E sorozat2020.10.210.50.010054
BF Money Közép-Európai Részvény Alap I sorozat2020.10.211 412.31.114411
BF Money Közép-Európai Részvény Alap U sorozat2020.10.210.13.676250
BFM Balanced Alap2020.10.21142.31.075400
BFM Konzervatív Kötvény Alap2020.10.214 363.11.155900
BFM Konzervatív Vegyes Alap2020.10.212 189.01.171900
BI Nyilvános Nyíltvégű Garázs és Igatlanbefektetési Alapra MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2019.03.2947.81.427319
BNP Paribas L1 Equity World Quality Focus2015.04.100.0112.690000
BNP Paribas Árupiaci Tőkegarantált Alap2010.02.26837.412 970.950000
BayernLB Asian Equity Fonds AL2010.09.303.039.880000
BayernLB Convertible Bond Fonds AL2014.07.233.9146.120000
BayernLB Convertible Bond Fonds TNL2014.07.232.4130.830000
BayernLB Corporate Bond Fonds AL2014.07.231.639.150000
BayernLB Corporate Bond Fonds TL2014.07.230.058.600000
BayernLB Corporate Bond Fonds TNL2014.07.231.161.400000
BayernLB OptiMA Fonds AL2012.10.122.181.650000
BayernLB OptiProtect Euro Fonds TL2010.09.304.683.830000
BayernLB Pharma Global Fonds AL2011.03.313.139.960000
BayernLB Pharma Global Fonds TNL2011.03.311.737.510000
BayernLB Rendite Fonds AL2010.09.304.346.680000
BayernLB Rendite Fonds TNL2010.09.300.561.320000
BayernLB Short Term Fonds TL2014.07.2310.7121.100000
BayernLB TeleTech Fonds AL2010.09.300.618.470000
BayernLB TeleTech Fonds TNL2010.09.300.317.830000
Befutó 2 Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2011.02.282 079.211 507.870000
Befutó Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2010.12.283 230.111 510.080000
Biggeorge 10. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.09.086 314.1132.690800
Biggeorge 11. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.07.071 737.0130.023700
Biggeorge 12. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.09.159.91.196300
Biggeorge 14. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.09.153 441.0120.437100
Biggeorge 15. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2020.09.293.21.168100
Biggeorge 16. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.10.131 492.0120.562000
Biggeorge 17. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.05.121 841.9114.889200
Biggeorge 18. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.08.1110.40.984700
Biggeorge 19. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.10.20803.1110.884300
Biggeorge 20. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.09.042 938.2107.036300
Biggeorge 21. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.05.081 152.7101.110300
Biggeorge 23. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.08.111 313.8145.977600
Biggeorge 23. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap B sorozat2020.07.07732.0146.403100
Biggeorge 24. Ingatlanforgalmazó Ingatlanbefektetési Alap2020.08.116.71.265038
Biggeorge 4. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektető Alap2020.10.2119 317.3320.620000
Biggeorge 5 Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.02.111 505.9140.086600
Biggeorge 7. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.06.232 804.9136.833000
Biggeorge 8. Ingatlanfejlesztő Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2019.12.101 511.8125.653400
Biggeorge's-NV 1. Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2009.03.311 131.41 120 210.000000
Budapest 2015 Alap2015.09.2594.41.046900
Budapest 2016 Alap2017.12.11354.512 978.668800
Budapest Abszolút Kötvény Alapok Alapja2020.05.25904.51.060900
Budapest Agrár Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.0882.510 949.697300
Budapest Aktív Portfólió Alapok Alapja HUF sorozat2020.10.216 541.91.119200
Budapest Arany Alapok Alapja A sorozat2020.10.212 345.11.025500
Budapest Arany Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.799600
Budapest Aranytrió 2. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2015.09.25409.314 742.815000
Budapest Aranytrió 3. Garantált Származtatott Zártvégű Alap2009.04.274 601.010 553.055500
Budapest Aranytrió 3. Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08264.113 120.870400
Budapest Aranytrió Tőkevédett Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08329.418 489.505700
Budapest Befektetési Kártya Alap2020.10.2644 199.51.438268
Budapest Bonitas Befektetési Alap2020.10.267 457.22.432100
Budapest Bonitas Plus Alap2017.12.122 845.81.678200
Budapest Bonitas Plus Alap D sorozat2017.12.127 304.81.671500
Budapest Bonitas Plus Alap i sorozat2015.09.070.01.663300
Budapest Csúcsmix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.04.141 132.210 104.959800
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap EUR sorozat2020.10.212.40.958695
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap HUF sorozat2020.10.21100.71.028726
Budapest Dinamikus Európa Részvény Alap USD sorozat2020.10.210.00.981268
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap A sorozat2020.10.2124.01.261500
Budapest Dollár Rövid Kötvény Alap U Sorozat2017.12.130.01.203800
Budapest Dupla Trend Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.293 364.910 565.289700
Budapest Dupla Trend Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08237.012 881.130000
Budapest Egyensúly Alap2020.10.21545.31.030861
Budapest Egyensúly Alap I sorozat2020.10.21302.31.026353
Budapest Energia Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.10.27543.612 352.407400
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap E sorozat2020.10.2140.90.005919
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap HUF sorozat2020.10.213 185.12.159721
Budapest Euró Rövid Kötvény Alap I sorozat2020.10.211.20.997963
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap EUR sorozat2020.10.213.80.972000
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap HUF sorozat2020.10.215 590.01.055800
Budapest Fejlett Piaci Vállalati Kötvény Alap USD sorozat2020.10.212.61.045100
Budapest Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2006.06.30879.712 211.013700
Budapest Global Titans Részvény Alapok Alapja2020.10.214 673.41.780000
Budapest Global100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11204.61.056200
Budapest Global90 Plusz Alap2017.12.11105.11.049100
Budapest High Yield Vállalati Kötvény Alap HUF sorozat2020.10.214 421.90.960937
Budapest High Yield Vállalati Kötvény Alap I sorozat2020.10.21648.90.952473
Budapest Horizont 2. Tőkevédett Alap2016.02.12907.11.103100
Budapest Horizont Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.12.31719.01.213500
Budapest Hozamtár Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.11.021 160.110 397.721300
Budapest Hozamvédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.02.23683.511 200.000000
Budapest Ingatlan Alapok Alapja A sorozat2016.08.10347.51.087200
Budapest Ingatlan Alapok Alapja IL sorozat2016.08.10135.60.211900
Budapest Klíma Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.182 907.510 053.208200
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap A sorozat2020.10.21939.31.690842
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap I sorozat2020.10.21456.41.139266
Budapest Kontroll Abszolút Hozam Származtatott Alap U sorozat2016.03.030.01.558400
Budapest Kötvény Alap A sorozat2020.10.218 757.18.582755
Budapest Kötvény Alap I sorozat2020.10.212 956.91.098785
Budapest Kötvény Alap U sorozat2020.10.214.88.582771
Budapest MetálMix Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08361.213 900.713900
Budapest MetálMix Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2011.01.067 246.312 129.827900
Budapest NEXT Fenntartható Környezet Alap EUR sorozat2020.10.210.60.991600
Budapest NEXT Fenntartható Környezet Alap HUF sorozat2020.10.211 466.61.001400
Budapest NEXT Fenntartható Környezet Alap USD sorozat2020.10.210.60.998500
Budapest NEXT Technológia Alap HUF sorozat2020.10.216 670.21.343400
Budapest NEXT Technológia Alap USD sorozat2020.10.211.01.328100
Budapest Next Generáció Alap2020.10.215 168.61.290400
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2020.10.21478.14 337.458200
Budapest Nyersanyag Alapok Alapja U sorozat2017.12.130.00.577800
Budapest Paradigma Alap2020.10.211 925.41.093376
Budapest Paradigma Alap I sorozat2020.10.21661.11.065449
Budapest Prémium Dinamikus Részalap A sorozat2020.10.212 969.01.287800
Budapest Prémium Kiegyensúlyozott Részalap A sorozat2020.10.218 216.11.188800
Budapest Prémium Konzervatív Részalap A sorozat2020.10.214 677.11.113600
Budapest Prémium Portfólió Alapok Alap2020.10.211 746.11.041100
Budapest Prémium Progresszív Részalap A sorozat2020.10.214 012.91.218700
Budapest Spectrum Hozamvédett Alap2016.05.23613.51.048800
Budapest US100 Plusz Hozamvédett Alap2017.12.11305.71.147300
Budapest USA Részvény Alap2020.10.215 039.01.683600
Budapest Világválogatott 2. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.10.30373.610 000.000000
Budapest Világválogatott 3. Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2010.01.12656.410 000.000000
Budapest Világválogatott Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.06.263 900.512 545.777800
Budapest Világválogatott Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2014.08.08401.615 533.843300
Budapest Zenit Alapok Alapja2015.09.25309.31.073400
Budapest Állampapír Befektetési Alap A sorozat2020.10.2130 592.98.390539
Budapest Állampapír Befektetési Alap I sorozat2020.10.213 296.71.074214
Budapest Állampapír Befektetési Alap U sorozat2020.04.274.58.258060
CA Közép-Európai Kötvény Alap2005.01.18343.02.101257
CA TopPharma Globális Gyógyszeripari Részvény Alap2004.05.281 347.80.815920
CA Tőkegarantált Alap2006.11.301 826.013 508.080000
CAPITOL Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2019.04.29332.30.447077
CHRONO Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.316.90.657020
CIB 5 Elem Tőkevédett Származtatott Alap2020.10.216 763.99 950.416800
CIB Alapok Tőkegarantált Származtatott Alapja2010.06.113 335.510 723.450000
CIB Algoritmus Alapok Alapja2020.10.21541.01.050900
CIB Alternatív Energia Származtatott Alap2020.10.214 455.39 582.227800
CIB Alternatív Energia Tőkevédett Származtatott Alap2010.12.102 120.610 000.000000
CIB Arany Alapok Alapja2020.10.214 500.41.254400
CIB Aranytartalék 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.04.114 936.310 000.000000
CIB Aranytartalék Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.034 512.310 000.000000
CIB Atlantika Tőkevédett Származtatott Alap2015.06.263 367.813 095.684800
CIB Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2020.10.213 052.610 112.720700
CIB Babatermékgyártók Származtatott Alapja2020.04.033 738.09 500.000000
CIB Balance Vegyes Alapok Alapja2020.10.212 859.51.004700
CIB Bankszektor Részvény Alapok Alapja2009.10.15319.91.496300
CIB Bankszektor Származtatott Alap2020.08.283 929.29 500.000000
CIB Biztos Pont Tőkevédett Származtatott Alap2019.03.228 104.710 000.000000
CIB Dollár Bankszektor Származtatott Alap2020.10.219.00.009624
CIB Dollár Olajvállalatok Származtatott Alapja2018.10.267.50.010788
CIB Dollár Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.312.90.010181
CIB Dollár Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.314.80.010941
CIB Dollár Start Rövid Kötvény Alap2020.10.2662.00.010820
CIB Dupla Profit Tőkevédett Alap2016.12.30908.210 004.475000
CIB Euró Autógyártók Tőkevédett Származtatott Alapja2020.10.218.60.010045
CIB Euró Babatermékgyártók Származtatott Alapja2020.04.034.00.009500
CIB Euró Balance Vegyes Alapok Alapja2020.10.215.30.009366
CIB Euró Felelős Befektetések Származtatott Alapja2020.10.211.80.009795
CIB Euró Fenntartható Fejlődés Származtatott Alapja2020.10.211.00.010006
CIB Euró Futball Származtatott Alap2020.10.214.10.010394
CIB Euró Gyógyszergyártók 2 Származtatott Alapja2020.10.213.90.009771
CIB Euró Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2019.09.0614.10.010498
CIB Euró Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.1422.30.010000
CIB Euró Olajvállatok 2 Származtatott Alapja2020.10.216.60.009741
CIB Euró Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2008.12.315.70.010119
CIB Euró Profitmix Alap2009.10.191.40.010742
CIB Euró Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.317.60.010739
CIB Euró Reflex Vegyes Alapok Alapja2020.10.219.40.009562
CIB Euró Relax Vegyes Alap2020.10.2134.60.010053
CIB Euró Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.300.09.293401
CIB Euró Start Rövid Kötvény Alap2020.10.26208.40.012441
CIB Euró Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.0720.00.010880
CIB Euró Talentum Total Return Alapok Alapja2020.10.2111.10.009691
CIB Euró Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2019.12.205.20.009742
CIB Euró Tripla Profit Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.216.60.010668
CIB Euró Világmárkák Származtatott Alapja2019.10.117.70.013113
CIB Euró WebWilág 2 Származtatott Alap2019.08.162.80.009772
CIB Euró Ázsiai Részvény Származtatott Alap2019.07.059.10.009500
CIB Euró Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.2711.50.010440
CIB Euró Élvonal Származtatott Alap2020.10.213.40.009983
CIB Európai Részvények Származtatott Alapja2020.10.211 415.69 882.517600
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-A2020.10.218 424.02.231687
CIB Fejlett Részvénypiaci Alapok Alapja HUF-I2020.10.21347.71.422115
CIB Felelős Befektetések Származtatott Alapja2020.10.211 480.89 654.394900
CIB Feltörekvő Részvénypiaci Alapok Alapja2020.10.211 864.31.252200
CIB Fenntartható Fejlődés Származtatott Alapja2020.10.211 215.59 849.968900
CIB Fundamentum Részvény Alap2020.10.212 175.90.924400
CIB Futball Tőkevédett Származtatott Alap2020.10.216 062.110 581.042100
CIB Gyógyszergyártók 2 Származtatott Alapja2020.10.212 384.09 623.409300
CIB Gyógyszergyártók Származtatott Alapja2019.09.066 691.710 498.144100
CIB Gótika Private Banking Alapok Alapja2009.10.305.911 787.870000
CIB Impresszió Private Banking Alapok Alapja2009.10.304.79 354.957800
CIB Indexkövető Részvény Alap2020.10.215 774.61.843800
CIB Ingatlan Alapok Alapja2016.11.04284.31.183700
CIB Ipar 4.0 Tőkevédett Származtatott Alap2020.10.213 816.89 836.904300
CIB Kincsem Kötvény Alap2020.10.218 557.24.773000
CIB Koktél 1 Alapok Alapja2009.10.16333.91.097300
CIB Koktél 2 Alapok Alapja2009.10.16723.21.024300
CIB Koktél 3 Alapok Alapja2009.10.16362.20.956800
CIB Konvergencia Kötvény Alap2009.10.20252.01.323700
CIB Kötvény Plusz Vegyes Alap2020.10.21899.71.035800
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-A2020.10.211 544.72.128655
CIB Közép-európai Részvény Alap HUF-I2020.10.21797.30.949935
CIB Luxusmárkák 2 Tőkevédett Származtatott Alapja2018.12.145 960.210 000.000000
CIB Luxusmárkák Tőkevédett Származtatott Alapja2014.11.072 199.411 009.840000
CIB Nyersanyag Alapok Alapja2020.10.213 034.30.536600
CIB Olajvállalatok Származtatott Alapja2020.08.143 958.49 500.000000
CIB Olajvállatok 2 Származtatott Alapja2020.10.213 576.39 539.719700
CIB Private Banking Vagyon Vegyes Alapok Alapja2020.10.215 811.41.095900
CIB Profitmix 2 Tőkegarantált Származtatott Alap2012.03.021 267.413 628.907300
CIB Profitmix 3 Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.262 557.910 000.000000
CIB Profitmix 4 Alap2009.10.20508.811 138.361300
CIB Profitmix 4 Tőkegarantált Származtatott Alap2009.07.013 350.810 853.564800
CIB Profitmix 5 Tőkevédett Származtatott Alap2020.10.214 757.49 961.827500
CIB Profitmix Tőkegarantált Származtatott Alap2008.11.141 381.410 000.000000
CIB Reflex Vegyes Alapok Alapja2020.10.2118 873.71.085200
CIB Relax Vegyes Alap2020.10.2120 336.01.019700
CIB Reneszánsz Private Banking Alapok Alapja2009.10.303.210 601.763300
CIB Stabil Európa 2 Származtatott Alap2019.03.087 060.19 638.638000
CIB Stabil Európa Tőkevédett Származtatott Alap2015.04.176 257.412 073.227800
CIB Start 2 Rövid Kötvény Alap2020.10.267 962.22.675353
CIB Start Tőkevédett Alap2020.10.26195 789.81.749112
CIB Szabadidő Származtatott Alap2018.12.217 462.210 721.229700
CIB Szélessáv Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.072 468.211 485.000000
CIB Talentum Total Return Alapok Alapja2020.10.217 658.60.998100
CIB Tiszta Amerika 2 Származtatott Alap2019.12.205 904.19 742.407500
CIB Tiszta Amerika Tőkevédett Származtatott Alap2016.10.076 406.311 914.180000
CIB Titánok Tőkevédett Származtatott Alapja2015.01.163 882.612 100.000000
CIB Trendkövető Tőkegarantált Származtatott Alap2010.01.081 395.711 100.000000
CIB Triplatop Tőkevédett Származtatott Alap2017.06.097 214.811 302.000000
CIB Tőkevédett Származtatott Alap2010.06.251 268.811 554.748900
CIB Világmárkák Származtatott Alapja2019.10.112 920.413 113.116100
CIB WebWilág 2 Származtatott Alap2019.08.163 134.39 771.517800
CIB WebWilág Tőkevédett Származtatott Alap2017.04.185 785.310 700.000000
CIB Ázsiai Részvény Származtatott Alap2019.07.054 395.49 500.000000
CIB Édességek Származtatott Alapja2020.06.121 981.010 472.628600
CIB Élmezőny Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2017.02.279 211.610 880.000000
CIB Élmezőny Tőkevédett Származtatott Alap2014.06.134 082.412 427.540000
CIB Élvonal Származtatott Alap2020.10.212 117.810 046.799000
CIB Új Perspektíva Tőkevédett Származtatott Alap2011.05.061 189.610 000.000000
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \A\2012.05.3020.70.792275
CONCORDE CEE SMALLCAP SZÁRMAZTATOTT BEFEKTETÉSI ALAP \B\2012.05.300.00.000000
CS Equity Fund (Lux) USA Value R EUR2017.06.281.513.750000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property B2016.07.202.47.170000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R CHF2016.07.200.16.340000
CS SICAV One (Lux) Equity Global Emerging Market Property R EUR2016.07.200.36.450000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index B2016.03.234.281.700000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R CHF2016.03.234.276.190000
CS Solutions (Lux) Credit Suisse AllHedge Index R EUR2016.03.233.180.500000
CSF (Lux) Commodity Index Plus (US$) R EUR2017.06.286.741.920000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) B2017.06.289.5100.360000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R CHF2017.06.282.895.890000
CSF (Lux) Target Volatility (Euro) R USD2017.06.283.5106.850000
Carion Ingatlan Befektetési Alap2013.08.287 747.81.052727
Carion Moneywheel Trendkövető Származtatott HUF Befektetési Alap2014.03.1479.50.825219
Cashline Pénzpiaci Alap2011.02.0770.91.166365
Citadella Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.10.2142 233.62.393146
Citadella Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.10.214 029.91.163454
Concorde 2016 Devizás Vállalati Kötvény Származtatott Befektetési Alap2016.11.305.813.599440
Concorde Mezzo HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.234.80.983657
Concorde Piano HUF Alapokba Fektető Részalap PRÉM sorozat2018.11.2132.60.929892
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2019.09.161 202.91 068.000000
Cordia Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2020.10.190.0769.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap A sorozat2019.11.111 879.5220.000000
Cordia Development 2. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Befektetési Alap B sorozat2020.02.240.0229.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.02280.4863.000000
Cordia Global 1. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.01 067.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.022 095.3691.000000
Cordia Global 10. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.170.0726.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 599.0140.000000
Cordia Global 11. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.240.0142.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 602.6744.000000
Cordia Global 12. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.240.0750.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 426.7383.000000
Cordia Global 13. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.0387.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 572.5907.000000
Cordia Global 14. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.020.0875.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.026.223.000000
Cordia Global 15. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.020.024.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.09569.3665.000000
Cordia Global 16. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.020.0659.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.091 717.7342.000000
Cordia Global 17. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.090.0398.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.093 832.4236.000000
Cordia Global 18. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.0248.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.092 847.963.000000
Cordia Global 19. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.100.053.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 784.31 810.000000
Cordia Global 2. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.01 785.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.091.638.000000
Cordia Global 20. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.03.090.08.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.022 419.9617.000000
Cordia Global 3. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.0677.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 141.11 040.000000
Cordia Global 4. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.01 113.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 438.380.000000
Cordia Global 5. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.087.000000
Cordia Global 6. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.094 648.32.395699
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 556.75 399.000000
Cordia Global 7. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.030.05 955.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.023 077.6699.000000
Cordia Global 8. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.170.0748.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2019.12.021 304.0110.000000
Cordia Global 9. Ingatlanfejlesztő Részalap B sorozat2020.02.170.0107.000000
Credit Suisse BUBOR Plusz B Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.28210.50.820555
Credit Suisse BUBOR Plusz I Alapokba Befektető Befektetési Alap2008.10.280.00.835892
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen A2010.09.225.2127.510000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen B2010.09.2231.8143.810000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Asia Aberdeen R EUR2010.09.2227.8139.010000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen A2010.09.2253.21 120.780000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Aus$ Aberdeen B2010.09.2277.73 374.990000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Brazil B2012.06.1423.1127.950000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen A2010.09.2241.01 259.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Can$ Aberdeen B2010.09.2296.83 202.220000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Convert Europe Aberdeen B2010.09.22249.213.150000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro A2008.02.121.010.310000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Corporate Euro B2008.02.1212.912.370000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Europe Aberdeen B2010.09.2270.8212.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.09.22128.22 952.840000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R CHF2010.09.2212.0108.270000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen R EUR2010.09.2231.1106.500000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen A2010.09.22222.6117.180000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Euro Aberdeen B2010.09.22474.7413.620000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield Euro Aberdeen B2010.09.2260.796.160000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) High Yield USD B2017.06.2827.5295.120000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) A2016.07.2240.6103.480000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Euro) B2016.07.2274.6125.470000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) A2017.06.2848.693.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (Sfr) B2017.06.2891.4112.100000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (US$) A2016.07.2211.2109.300000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Inflation Linked (USD) B2016.07.22111.7133.910000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr A2017.06.2883.2282.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Sfr B2017.06.28284.9540.590000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen A2010.09.2253.749.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Euro Aberdeen B2010.09.22467.1142.210000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr A2016.09.1429.486.880000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term Sfr B2016.09.1469.9134.080000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen A2010.09.2230.5102.290000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Short-Term US$ Aberdeen B2010.09.22254.0300.540000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) A2017.06.2820.985.380000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Euro) B2017.06.28115.9130.440000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) A2017.06.2853.187.570000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (Sfr) B2017.06.28134.4115.940000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (US$) A2017.06.2818.186.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) TOPS (USD) B2017.06.28166.5139.730000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) A2008.10.2211.772.230000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Euro) B2008.10.22136.681.850000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) A2008.10.1319.575.020000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (Sfr) B2008.10.1386.378.000000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (US$) A2008.10.133.877.750000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Target Return (USD) B2008.10.1327.386.920000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen A2010.09.2251.01 303.460000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) US$ Aberdeen B2010.09.22232.53 330.610000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen A2010.09.2226.5597.980000
Credit Suisse Bond Fund (Lux) Ł Aberdeen B2010.09.2246.21 913.400000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Porperty Aberdeen R EUR2010.05.124.16.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property Aberdeen B2010.05.12209.513.030000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Property I2008.02.0682.01 394.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Asian Tigers Aberdeen B2010.05.1261.119.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Brazil B2012.06.1415.27.190000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Convergence Europe Aberdeen B2010.07.2110.710.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen A2010.07.2111.3114.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen B2010.07.21127.4128.610000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R CHF2010.07.217.5113.900000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe Aberdeen R USD2010.07.212.9127.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Dividend Europe I2008.02.0634.31 566.870000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe Aberdeen B2010.07.21156.190.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe I2008.02.06540.82 680.530000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets Aberdeen B2010.05.11174.81 801.120000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Emerging Markets I2008.02.0618.82 774.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Alphamax B2008.06.2730.655.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips Aberdeen B2010.05.11273.4257.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Blue Chips I2008.02.0627.5901.750000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property B2016.11.2912.320.100000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) European Property I2008.02.0615.21 935.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) France B2007.06.2946.0443.490000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen B EUR2010.07.2170.98.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R CHF2010.07.2144.38.850000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Future Energy Aberdeen R USD2010.07.217.17.690000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany B2008.06.27127.4254.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Germany I2008.02.060.11 093.910000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Biotech Aberdeen B2010.05.1135.969.040000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Communications Aberdeen B2010.05.1112.851.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Financials B2008.06.2727.266.630000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Health Care B2007.12.146.86.230000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global InfoTech Aberdeen B2010.05.1140.536.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Media B2007.06.298.375.480000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige B2015.05.21150.323.290000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Prestige R USD2015.05.2117.418.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen B2010.07.21143.4246.180000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources Aberdeen R EUR2010.07.2171.911.970000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Resources I2008.02.0676.33 076.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security B2013.04.2932.414.220000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R CHF2013.04.2917.712.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Security R EUR2013.04.2914.012.940000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability B2007.12.1426.0177.140000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Sustainability I2007.12.110.0664.440000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Technology B2007.06.2935.534.460000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Global Telecommunications I2008.02.0622.51 349.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China Aberdeen B2010.05.1265.316.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Greater China I2008.02.0610.11 488.730000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen B2010.11.24107.08.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R CHF2010.11.2410.98.160000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Infrastructure Aberdeen R EUR2010.11.2495.58.080000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Italy B2017.06.2824.6426.960000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen B JPY2010.05.126 901.113 105.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R CHF2010.05.1265.0153.770000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend Aberdeen R EUR2010.05.1212.96.540000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Japan Megatrend I JPY2008.02.071 363.562 227.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America Aberdeen B2010.07.21150.23 802.470000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Latin America I2008.02.06145.64 039.260000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Leading Brands Aberdeen B2010.05.1126.5133.660000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Netherlands B2007.06.2936.4599.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Russia Explorer Aberdeen B2010.07.2158.99.110000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe B2017.06.2868.72 783.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Europe I2008.02.064.4599.200000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany B2017.06.28251.32 480.560000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Germany I2008.02.061.11 129.310000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen B2010.05.124 142.962 141.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan Aberdeen R EUR2010.05.127.09.020000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap Japan I2008.02.07646.298 330.000000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA B2011.06.2426.03 424.450000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Small Cap USA R EUR2011.06.244.412.550000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain B2007.06.2955.2895.410000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Spain I2007.06.290.01 331.840000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe B2010.11.087.515.890000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Style Invest Europe I2008.02.0618.11 448.010000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) UK B2007.12.1414.2270.860000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Alphamax B2006.09.274.09.820000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA B2017.06.28149.21 166.980000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA D2008.02.0696.61 463.500000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA I2008.02.0629.2942.670000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA R EUR2017.06.281.515.300000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) USA Value B2017.06.2829.620.680000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World EUR B2017.06.2886.711.810000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World I EUR2012.10.2265.21 018.050000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R CHF2017.06.2820.215.580000
Credit Suisse Equity Fund (Lux) World R USD2017.06.2826.617.240000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Euro) B2012.04.1329.579.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (Sfr) B2015.10.158.146.740000
Credit Suisse Fund (Lux) Commodity Index Plus (US$) B2017.06.2810.351.000000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Euro) I2008.02.0646.61 134.760000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (Sfr) I2008.02.0670.81 112.320000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) D2008.02.0626.71 228.980000
Credit Suisse Fund (Lux) DJ-AIG Commodity Index Plus (US$) I2008.02.0662.41 151.520000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Market Sfr B2017.06.28366.1698.320000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ B2011.03.2425.01 156.070000
Credit Suisse Fund (Lux) Money Plus Short Maturity US$ P2008.02.069.51 150.340000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) B2017.06.2813.6151.120000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (Euro) I2008.02.066.21 034.710000
Credit Suisse Fund (Lux) Relative Return Engineered (SFr) B2013.06.0414.2118.010000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen B2010.09.23114.9159.680000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R CHF2010.09.2327.8134.110000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Asia Pacific Aberdeen R EUR2010.09.2340.2144.280000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Engineered (Euro) B2013.05.068.892.540000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Euro) I2008.02.062.31 017.810000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global (Yen) N2008.02.064 516.8100 249.000000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) B2012.04.1317.397.050000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R CHF2012.04.138.291.250000
Credit Suisse Fund (Lux) Total Return Global BRIC-Exposure (Euro) R USD2012.04.1312.096.910000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) £ P2008.02.0725.81 066.560000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Can$ P2008.02.070.41 052.770000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro D2008.02.075.11 133.170000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Euro P2012.10.2340.41 219.685380
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr2010.07.29998.5713.270000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) Sfr P2009.02.1053.51 032.730000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ D2008.02.075.61 089.780000
Credit Suisse Money Market Fund (Lux) US$ P2012.10.2379.01 224.282860
Credit Suisse MultiFund (Lux) Constellation Global I2008.02.0627.81 335.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger CHF B2012.03.1911.185.360000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger EUR B2012.03.198.690.990000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Challenger USD B2010.07.218.989.050000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender CHF B2012.03.1914.991.880000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender EUR B2012.03.198.7100.000000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Defender USD B2010.07.2113.095.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen B2009.08.244.393.530000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R CHF2009.08.240.490.490000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Emerging Markets Local Currency Bonds Aberdeen R EUR2009.08.241.291.620000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Al-Buraq USD B2008.03.2813.199.690000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -B- USD2017.06.28164.222.670000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R - EUR2017.06.2834.119.930000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Equity Global Security -R- CHF2017.06.2812.019.220000
Credit Suisse SICAV One (Lux) European Equity Dividend Plus B2017.06.28118.718.130000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B2011.06.012.9102.060000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B CHF2011.06.010.698.480000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B GBP2011.06.011.1102.900000
Credit Suisse SICAV One (Lux) GTAA 10 % VaR B USD2011.06.011.8100.260000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Global Credit Allocation Strategy EUR B2007.12.200.085.580000
Credit Suisse SICAV One (Lux) Low Volatility Return Euroland B2008.11.065.681.800000
Credit Suisse Solutions (Lux) CS Tremont AllHedge Index R GBP2009.06.240.974.950000
Credit Suisse Solutions (Lux) Credit Suisse Tremont AllHedge Index R HUF2009.01.14185.27 696.390000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy B EUR2017.06.282.0101.300000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R CHF2017.06.280.296.510000
Credit Suisse Solutions (Lux) Prima Multi-Strategy R USD2017.06.280.9102.750000
Családfa Nyíltvégű Befektetési Alap2004.04.3058.71.346400
DIALÓG EURÓ Származtatott Befektetési Alap2020.10.211.00.009012
DIALÓG Konzervatív EURÓ Befektetési Alap A sorozat2020.10.211.50.009801
DIALÓG MARACANA Tőkevédett Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2015.12.16377.910 124.000000
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap2020.10.21123.80.759886
DIALÓG Octopus Származtatott Befektetési Alap EUR sorozat2020.10.210.00.005493
DIALÓG PANGEA Abszolút Hozamú Befektetési Alap A sorozat2020.10.21330.51.443415
DIALÓG PANGEA Abszolút Hozamú Befektetési Alap I sorozat2020.10.216.11.066775
DIALÓG Árupiaci Származtatott Befektetési Alap2015.05.2040.90.757400
DSK Euro Pénzpiaci Alap2014.03.240.01.054658
DSK Pénzpiaci Alap2014.03.240.41.217847
Dialóg Expander Részvény Alap2020.10.21123.60.401758
Dialóg Fókusz Származtatott Alap2020.10.21904.40.813664
Dialóg USD Származtatott Alap2020.10.211.30.007769
Diófa Jövőkép ESG Részvény Befektetési Alap2020.10.211 383.01.019217
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \A\ Sorozat2020.10.2111.11.113649
Diófa Optimus I. Befektetési Alap \I\ Sorozat2020.10.212 714.81.546065
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \A\ Sorozat2020.10.2111.31.127950
Diófa Optimus II. Befektetési Alap \I\ Sorozat2020.10.212 586.71.232536
Diófa WM-1 Befektetési Részalap2020.10.21218.71.183783
Diófa WM-2 Befektetési Részalap2020.10.21632.71.240337
Diófa WM-3 Befektetési Részalap2020.10.211 029.21.390265
Double Abszolút Hozamú Származtatott Alap2020.10.21910.10.847633
Duna House Magyar Lakás Ingatlanalap A sorozat2020.10.223 757.913 251.917872
Duna House Magyar Lakás Ingatlanalap B sorozat2020.10.2210.810 330.896552
ELSŐ MAGYAR DAYTRADE Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2017.03.020.10.138277
EQUILOR Dinamikus Portfolió Származtatott Befektetési Alap2019.12.0453.90.733186
EQUILOR Fregatt Származtatott Befektetési Alap2020.10.21103.31.087265
EQUILOR Hydra Származtatott Befektetési Alap2020.10.21229.70.883566
EQUILOR Közép-európai Részvény Befektetési Alap2020.10.211 607.50.999961
EQUILOR Közép-európai Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.10.210.00.913400
EQUILOR Magnus EUR Származtatott Befektetési Alap2020.10.210.10.008224
EQUILOR Noé Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2020.10.212 149.11.409556
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap2020.10.211 066.91.086038
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap B sorozat2020.10.210.00.981700
EQUILOR Optimus Befektetési Alapba Fektető Alap C sorozat2020.10.210.01.035733
EQUILOR Private Wealth Management Származtatott Befektetési Alap2020.10.2150.40.977285
EQUILOR Progresszív Származtatott Befektetési Alap2020.10.21208.11.040398
EQUITY RUSSIA OPPORTUNITIES2015.04.1046.564.850000
ERSTE Alpok Nyíltvégű Nemzetközi Részvény Befektetési Alap2005.02.020.00.000000
ERSTE Alpok Tradíció Nyíltvégű Befektetési Alap2004.12.14594.92.344000
ERSTE DPM Globális Részvény Alapok Alapja2020.10.213 121.51.747300
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2010.05.131 635.810 612.697000
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 3.2010.05.132 389.110 013.481800
ERSTE Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 4.2009.07.105 795.511 204.000000
ERSTE Korvett Kötvény Alapok Alapja2020.10.2139.01.811300
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap2020.10.219 080.51.614200
ERSTE Nyíltvégű Abszolút Hozamú Kötvény Befektetési Alap D sorozat2020.10.211 863.61.083200
ERSTE Nyíltvégű Euro Ingatlan Befektetési Alap T sorozat2020.10.21417.81.392000
ERSTE Nyíltvégű Euro Ingatlan Befektetési Alap T180 sorozat2020.10.210.51.021300
ERSTE Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2020.10.21521 706.12.539000
ERSTE Nyíltvégű Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.10.211 746.33.267500
ERSTE Nyíltvégű Tartós Árfolyamvédett Kötvény Alap2014.09.302 855.31.268800
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap2020.10.212 405.82.476700
ERSTE Nyíltvégű XL Kötvény Befektetési Alap D sorozat2020.10.21226.01.036000
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2013.12.131 466.511 110.000000
ERSTE Tartós Hozamvédett Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 2.2013.12.172 683.311 220.000000
ERSTE Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.27236.51.153900
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap2010.04.061 973.410 932.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 5.2010.01.181 377.511 550.000000
ERSTE Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 6.2010.04.23738.410 028.000000
ESPA BEST OF EMERGING-MARKETS (T)2006.04.1847.2154.310000
ESPA BOND DANUBIA (VT)2015.01.22444.0176.070000
ESPA BOND DANUBIA (VT) HUF2015.01.22139 606.655 365.220000
ESPA BOND DOLLAR (VT)2015.01.22129.4134.610000
ESPA BOND DOLLAR-CORPORATE (VT)2015.01.2294.6180.470000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT)2015.01.22255.7183.660000
ESPA BOND EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.2280 413.257 751.890000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT)2015.01.22824.9185.210000
ESPA BOND EURO-CORPORATE (VT) HUF2015.01.22259 391.158 239.290000
ESPA BOND EUROPE (VT)2014.05.15272.4146.880000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT)2015.01.2251.023.670000
ESPA BOND INTERNATIONAL (VT) HUF2015.01.2216 033.37 443.030000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (T)2006.04.1810.3105.860000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT)2015.01.22205.7134.040000
ESPA CASH CORPORATE-PLUS (VT) HUF2015.01.2264 685.542 148.880000
ESPA CASH DOLLAR (VT)2015.01.2236.3134.410000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) EUR2015.01.2228.1117.920000
ESPA CASH EMERGING-MARKETS (VT) HUF2015.01.228 846.537 079.940000
ESPA CASH EURO-PLUS (VT)2015.01.22489.4116.470000
ESPA STOCK BRICK (VT)2013.09.1982.392.710000
ESPA STOCK BRICK (VT) HUF2013.09.1924 502.927 601.620000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - EUR2015.01.22177.7156.860000
ESPA STOCK EUROPE-ACTIVE - HUF2015.01.2255 864.349 324.630000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT)2015.01.2263.986.470000
ESPA STOCK EUROPE-EMERGING (VT) HUF2015.01.2220 091.127 190.490000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT)2015.01.2266.2307.090000
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY (VT) HUF2015.01.2220 820.296 564.460000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT)2015.01.22138.9178.190000
ESPA STOCK GLOBAL-EMERGING MARKETS(VT) HUF2015.01.2243 692.856 031.850000
ESPA STOCK JAPAN (VT)2015.01.2235.684.220000
ESPA STOCK JAPAN (VT) HUF2015.01.2211 200.726 482.980000
ESPA Stock America Alap (HUF)2015.01.2213 420.991 975.430000
ESPA Stock America Alap (USD)2015.01.2249.5338.930000
ESPA Stock Europe Alap (EUR)2008.07.15195.4141.550000
ESPA Stock Europe Alap (HUF)2008.07.1545 023.732 610.340000
ESPA Stock Global Alap (EUR)2015.01.22170.091.410000
ESPA Stock Global Alap (HUF)2015.01.2253 458.128 743.870000
Eagle Eye Absolute Return Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.01.160.10.196899
Elixír Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2013.02.012 091.313 171.600000
Equilor Absolute Származtatott Befektetési Alap2008.11.142.41.015413
Equilor Afrika Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.09.1820.20.906559
Equilor Equity Nyíltvégű Befektetési Alap2009.03.023.20.832206
Equilor Fixed Income Nyíltvégű Befektetési Alap2009.02.257.11.003712
Equilor Pillars Származtatott Befektetési Alap2019.12.0465.40.924282
Equilor Primus Alapok Alapja2020.10.21960.20.911626
Equilor Primus Alapok Alapja B sorozat2020.10.210.01.020667
Erste Alpok Nyíltvégű Pénzpiaci Befektetési Alap2017.03.222 336.61.725200
Erste Alpok Nyíltvégű Tőke- és Hozamvédett Befektetési Alap2014.12.310.00.000000
Erste Alpok Árfolyamvédett Nyíltvégű Kötvény Alap2014.09.30703.71.247000
Erste Arany Alapok Alapja DPM EUR sorozat2020.10.210.11.033700
Erste Arany Alapok Alapja DPM HUF sorozat2020.10.2129.21.055400
Erste Arany Alapok Alapja DPM USD sorozat2020.10.210.11.084000
Erste Arany Alapok Alapja HUF sorozat2020.10.211 754.01.199100
Erste Bond Emerging Markets Corporate HUF Alapok Alapja2020.10.20306.91.322100
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja EUR sorozat2020.10.210.11.072800
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja HUF sorozat2020.10.21139.82.338900
Erste DPM Megatrend Alapok Alapja USD sorozat2020.10.210.41.126000
Erste DPM Nyíltvégű Alternatív Alapok Alapja2020.10.211 181.31.205000
Erste DPM Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja2020.10.214 026.31.302300
Erste Duett Nyíltvégű Alapok Alapja2020.10.21106 921.01.884200
Erste Kamatoptimum Nyíltvégű Befektetési Alap2020.10.215 692.51.474100
Erste Likviditási Befektetési Alap2018.09.046 172.81.565884
Erste Megtakarítási Alapok Alapja2020.10.2114 184.61.520200
Erste Megtakarítási Plusz Alapok Alapja2020.10.212 438.21.571800
Erste Multi Asset Balanced Alapok Alapja2020.10.211 166.61.039000
Erste Multi Asset Balanced USD Alapok Alapja2020.10.210.81.064400
Erste Multi Asset Diversified Alapok Alapja2020.10.213 407.21.086400
Erste Multi Asset Growth Alapok Alapja2020.10.2117 618.82.011200
Erste Multistrategy Abszolút Hozamú Alapok Alapja2020.10.21441.80.926000
Erste Nyíltvégű Bázis Befektetési Alap2020.10.2642 883.12.245790
Erste Nyíltvégű Dollár Bázis Befektetési Alap2020.10.26100.71.162500
Erste Nyíltvégű Dollár Duett Alapok Alapja2020.10.21197.91.153500
Erste Nyíltvégű Euro Bázis Befektetési Alap2020.10.2669.41.102200
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap2020.10.210.41.106000
Erste Nyíltvégű Hazai Dollár Kötvény Befektetési Alap D sorozat2020.10.216.71.081100
Erste Nyíltvégű Közép-Európai Részvény Alapok Alapja2020.10.20866.41.881900
Erste Stock Cost Averaging 2 Alapok Alapja2020.10.215 188.51.004000
Erste Stock Cost Averaging Alapok Alapja2020.10.2111 679.91.489100
Erste Stock Cost Averaging USD Alapok Alapja2020.10.2111.21.005300
Erste Stock Global HUF Alapok Alapja2020.10.202 081.51.968100
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.10.214 759.11.860900
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.06.235 070.52.099500
Erste Stock Hungary Indexkövető Részvény Befektetési Alap D sorozat2020.10.2115.30.888700
Erste Top Stocks HUF Alapok Alapja2020.10.20772.91.056300
Erste Tőkevédett Állampapír Alap2015.04.303 357.214 480.000000
Európa Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2020.10.2619 459.51.576200
Európa Ingatlanbefektetési Alap B sorozat B sorozat2009.04.060.11.052500
Európa Ingatlanbefektetési Alap C sorozat C sorozat2008.12.020.00.000000
FHB Abszolút Hozamú Befektetési Alap2015.06.24576.31.276226
FHB Pénzpiaci Befektetési Alap2015.06.306 668.91.039100
FUNDQUEST INTERNATIONAL TARGET RETURN CONSERVATIVE (EURO)2014.12.1731.1107.500000
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap A sorozat2018.08.153 549.50.530040
FirstFund Intézményi Ingatlanbefektetési Alap B sorozat2012.12.100.00.695970
Futura Indexkövető Részvényalap2015.09.211.40.042022
Futura Kötvény Alap2017.03.3142.70.012023
Futura Kötvény Alap I Sorozat2017.02.084.11.780570
Futura Rövid Kötvény Alap B sorozat2017.03.3118.70.009910
Futura Rövid Kötvény Alap I sorozat2017.03.319.10.008106
Futureal 1. Ingatlanbefektetési Alap2015.04.086 882.636 093.000000
Futureal Office Development 1. Ingatlanfejlesztő Zártkörű Alap A sorozat2020.10.152.01.136200
Futureal Prime Properties Four Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.10.150.127.803400
Futureal Prime Properties One Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.02.13111.722.908100
Futureal Prime Properties Three Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.10.150.10.341700
Futureal Prime Properties Two Ingatlanfejlesztő Részalap A sorozat2020.10.150.30.097300
GE Money Devizapiaci Abszolút Hozam Származtatott Alap2014.08.0867.30.980200
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Budowy Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
GE Money Fundusz Zabezpieczonej Inwestycji MAX z Ochorona Kapitalu Alap2006.02.133.21.004800
Generali Amazonas Latin-Amerikai Részvény V/E Befektetési Alap2020.10.212 339.00.684209
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2020.10.214 961.81.119219
Generali Arany Oroszlán Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2020.10.213.70.015012
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.10.211 067.01.561309
Generali Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.10.212.10.011835
Generali Főnix Távol-Keleti Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2020.10.211 513.91.717041
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap A sorozat2020.10.214 476.82.863535
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat2020.10.219.80.007863
Generali Gold Közép-kelet-európai Részvény Alap B sorozat - régi B sorozat (HUF 2011.10.03-ig)2011.11.3012.70.006894
Generali Hazai Kötvény Alap A sorozat2020.10.21220.33.404699
Generali Hazai Kötvény Alap B sorozat2020.10.2113 829.23.563662
Generali IC Ázsiai Részvény V/E Befektetési Alapok Alapja2020.10.214 019.11.639371
Generali IPO Abszolút Hozam Alap2020.10.212 010.31.389143
Generali IPO Abszolút Hozam Alap B sorozat2020.10.218 178.81.082771
Generali Innováció Részvény Alap2020.10.213 084.60.955412
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap A sorozat2020.10.218 751.52.585276
Generali Mustang Amerikai Részvény Alap B sorozat2020.10.216.10.023602
Generali Rövid Kötvény Alap A sorozat2020.10.213 705.52.339605
Generali Rövid Kötvény Alap B sorozat2020.10.214 779.82.471214
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap A sorozat2020.10.211 706.31.324765
Generali Spirit Abszolút Származtatott Alap B sorozat2020.10.217 079.71.029633
Generali Titanium Abszolút Alapok Alapja2020.10.212 440.21.487198
Generali Tripla5 Tőke-és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.16235.710 705.263533
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap A sorozat2020.10.211 683.91.045776
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap B sorozat2020.10.219.00.011105
Generali Triumph Abszolút Származtatott Alap C sorozat2020.10.210.30.010496
Generáció Patikapénztár Befektetési Alap2016.06.28255.81.266445
Gránit Bank Betét Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.25132.41.146909
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2015.06.10180.40.431750
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2019.04.2946.60.200135
HFT Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap IL sorozat2019.04.2919.20.103600
HOLD 2000 Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2020.10.2131 283.58.109532
HOLD 2000 Nyíltvégű Befektetési Alap B sorozat2020.10.210.10.997583
HOLD 2000 Nyíltvégű Befektetési Alap I sorozat2020.10.211.00.999827
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2020.10.210.60.008142
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap B sorozat2020.10.214.80.008181
HOLD 2024 Deep Value Nyíltvégű Befektetési Alap C sorozat2020.10.210.10.008061
HOLD 3000 Nyíltvégű Befektetési Alap A sorozat2020.10.211 541.11.140412
HOLD 3000 Nyíltvégű Befektetési Alap B sorozat2020.10.210.10.985262
HOLD 3000 Nyíltvégű Befektetési Alap I sorozat2020.10.211.00.992453
HOLD Alapok Alapja2020.10.218 296.51.570178
HOLD Columbus Globális Értékalapú Származtatott Befektetési Alap2020.10.2145 542.02.023361
HOLD Diverzifikáció Alapok Alapja2020.10.215.40.009839
HOLD EURO Alapok Alapja2020.10.216.01.138184
HOLD EURO PB2 Alapok Alapja2020.10.216.70.010202
HOLD EURO PB3 Alapok Alapja2020.10.2141.30.020525
HOLD Expedíció Származtatott Befektetési Alap2020.10.211 053.40.790462
HOLD Forte HUF Alapokba Fektető Részalap2020.10.21339.71.054310
HOLD HTM Származtatott Befektetési Alap2020.10.212 372.80.683266
HOLD Hozamkereső Európai Származtatott Részvény Befektetési Alap2020.10.2115.48.336136
HOLD KOGA Alapok Alapja2020.10.21819.21.158795
HOLD KOGA EURO Alapok Alapja2020.10.212.61.055226
HOLD Kötvény Befektetési Alap2020.10.219 766.73.817344
HOLD Közép-európai Részvény Befektetési Alap2020.10.2114 271.41.244209
HOLD MAX EURO Származtatott Befektetési Alap2020.10.215.30.014278
HOLD MAX USD Származtatott Befektetési Alap2020.10.212.40.015214
HOLD Molto Forte EURO Alapokba Fektető Részalap2020.10.2118.60.011354
HOLD Nemzetközi Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.10.2115 110.53.365110
HOLD Nemzetközi Részvény Alapok Alapja I sorozat2020.10.211.11.122771
HOLD Orion Származtatott Befektetési Alap2020.10.212 418.10.941742
HOLD PB1 Alapok Alapja2020.10.2110 095.32.064142
HOLD PB2 Alapok Alapja2020.10.213 273.91.893527
HOLD PB3 Alapok Alapja2020.10.2126 669.92.000224
HOLD Rubicon Származtatott Befektetési Alap2020.10.2113 206.74.278104
HOLD Részvény Befektetési Alap A sorozat2020.10.2123 482.37.883432
HOLD Részvény Befektetési Alap B sorozat2020.10.210.10.997598
HOLD Rövid Futamidejű Kötvény Befektetési Alap2020.10.2110 991.34.395003
HOLD Széf Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.10.21184.12.396068
HOLD Széf EURO Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.10.211.20.009684
HOLD Széf USD Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.10.213.50.010243
HOLD USD PB2 Alapok Alapja2020.10.212.60.011188
HOLD USD PB3 Alapok Alapja2020.10.2116.80.011459
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.10.214 653.42.186248
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.10.213 437.30.992440
HOLD VM Abszolút Származtatott Befektetési Alap C sorozat2020.10.21106.71.021124
HOLD VM EURO Alapok Alapja2020.10.210.910.708604
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend EC2015.09.30124.517.124000
HSBC GIF Asia Pacific ex Japan Equity High Dividend ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity EC2015.09.30263.640.597000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity ED2015.09.30263.639.657000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies EC2015.09.30339.347.558000
HSBC GIF Asia ex Japan Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle EC2010.01.22138.215.543000
HSBC GIF Asia ex Japan Freestyle ED2010.01.22138.215.437000
HSBC GIF BRIC Equity EC2015.09.30355.514.532000
HSBC GIF BRIC Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF BRIC Equity M2C2015.09.30355.515.827000
HSBC GIF BRIC Equity M2D2015.09.30355.514.597000
HSBC GIF BRIC Markets Equity EC2015.09.30151.79.940000
HSBC GIF BRIC Markets Equity ED2015.09.30151.79.680000
HSBC GIF Brazil Bond EC2015.09.3038.111.294000
HSBC GIF Brazil Bond ED2015.09.3038.17.402000
HSBC GIF Brazil Equity EC2015.09.30209.411.393000
HSBC GIF Brazil Equity ED2015.09.30209.411.104000
HSBC GIF Chinese Equity EC2015.09.301 677.875.829000
HSBC GIF Chinese Equity ED2015.09.301 677.874.694000
HSBC GIF Climate Change EC2015.09.3018.86.721000
HSBC GIF Climate Change ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Emerging Europe Equity EC2009.10.233.710.273000
HSBC GIF Emerging Europe Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Euro Bond EC2015.09.30261.625.397000
HSBC GIF Euro Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro Credit Bond EC2015.09.301 002.424.529000
HSBC GIF Euro Credit Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euro High Yield Bond EC2015.09.302 525.035.895000
HSBC GIF Euro High Yield Bond ED2015.09.302 525.025.308000
HSBC GIF Euro Reserve AC2015.09.30184.417.337000
HSBC GIF Euro Reserve AD2015.09.30184.415.433000
HSBC GIF Euroland Equity EC2015.09.30886.534.183000
HSBC GIF Euroland Equity ED2015.09.30886.531.801000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies EC2015.09.30267.958.717000
HSBC GIF Euroland Equity Smaller Companies ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Euroland Growth M1C2015.09.30141.014.182000
HSBC GIF Euroland Growth M1D2015.09.30141.012.460000
HSBC GIF European Equity EC2015.09.30187.441.001000
HSBC GIF European Equity ED2015.09.30187.438.863000
HSBC GIF European Equity High Dividend EC2009.12.117.510.398000
HSBC GIF European Equity High Dividend ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF European Government Bond EC2009.10.236.017.231000
HSBC GIF European Government Bond ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C2015.09.304 288.214.580000
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1D2015.09.304 288.212.312000
HSBC GIF Global Bond EC2015.09.30298.212.795000
HSBC GIF Global Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures EC2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Discount Structures ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond EC2015.09.305 156.931.511000
HSBC GIF Global Emerging Markets Bond ED2015.09.305 156.922.556000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity EC2015.09.30156.611.179000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity ED2015.09.30156.610.853000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1C2010.02.12364.610.505000
HSBC GIF Global Emerging Markets Equity Freestyle M1D2010.02.12364.610.372000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt EC2015.09.301 431.111.543000
HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global Equity EC2015.09.30206.528.393000
HSBC GIF Global Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Global High Yield EC2008.12.1212.08.353000
HSBC GIF Global High Yield ED2009.01.080.00.000000
HSBC GIF Global Macro M1C2015.09.3017.6101.895000
HSBC GIF Global Macro M1D2015.09.3017.6102.022000
HSBC GIF Global Sustainable Equity EC2009.10.305.811.964000
HSBC GIF Global Sustainable Equity ED2010.02.010.00.000000
HSBC GIF Hong Kong Equity EC2015.09.30199.0112.490000
HSBC GIF Hong Kong Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Indian Equity EC2015.09.301 903.4142.340000
HSBC GIF Indian Equity ED2015.09.301 903.4141.317000
HSBC GIF Japanese Equity EC2015.09.3016 643.01 005.971000
HSBC GIF Japanese Equity ED2015.09.3016 643.01 015.589000
HSBC GIF Korean Equity EC2015.09.3038.511.600000
HSBC GIF Korean Equity ED2015.09.3038.511.602000
HSBC GIF Latin American Equity EC2015.09.3056.09.121000
HSBC GIF Latin American Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Latin American Equity M1C2015.09.3056.09.677000
HSBC GIF Latin American Equity M1D2015.09.3056.09.053000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity EC2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Middle East and North Africa Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Russia Equity EC2015.09.30187.83.703000
HSBC GIF Russia Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Singapore Equity EC2015.09.3028.833.405000
HSBC GIF Singapore Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Taiwan Equity EC2015.09.303.411.024000
HSBC GIF Taiwan Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Thai Equity EC2015.09.3068.214.855000
HSBC GIF Thai Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF Turkey Equity EC2015.09.3086.119.171000
HSBC GIF Turkey Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF UK Equity EC2015.09.3067.233.726000
HSBC GIF UK Equity ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Bond EC2015.09.30112.615.182000
HSBC GIF US Dollar Bond ED2015.09.300.00.000000
HSBC GIF US Dollar Reserve AC2008.12.2245.717.204000
HSBC GIF US Dollar Reserve AD2008.12.2245.77.929000
HSBC GIF US Equity EC2015.09.30721.428.526000
HSBC GIF US Equity ED2015.09.30721.49.630000
HSBC GIF US Index EC2009.12.1130.47.928000
HSBC GIF US Index ED2010.01.290.00.000000
HVB Lépéselőny Befektetési Alapokba Befektető Befektetési Alap 2014.05.30143.01.081988
HVB Triatlon 2 Tőkegarantált Alap2012.07.03687.91.396845
HVB Triatlon 3 (Oázis) Tőkegarantált Alap2012.11.051 347.311 253.470000
Határtalan Európa Tőkevédett Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap 2012.12.071 262.510 152.586500
Himalája Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.10.21471.80.845269
Horizon Nemzetközi Részvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2019.06.2841.50.601694
Hozamgarancia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.08.14469.22.896400
Hozamszámla Alapok Alapja2015.06.012.60.967298
Három Dimenzió Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap2009.08.26514.910 065.320000
IE Hunnia Euró Hozamtermelő Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.122 403.41.088581
IE Hunnia Kamatvadász Nyíltvégű Befektetési Alap2007.03.26148.71.656700
IE Hunnia Nemzetközi Részvényalapokba Fektető Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.11205.71.144478
IE Hunnia Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.1222 838.22.396200
IE Hunnia Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.12654.91.705000
IE Hunnia Államkötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2008.09.121 296.63.653700
ING (L) INVEST BIOTECHNOLOGY X CAP (USD) X2010.02.245.2979.730000
ING (L) INVEST CLIMATE FOCUS X CAP (EUR) X2010.02.240.7162.210000
ING (L) INVEST EMU EQUITY X CAP (EUR)2012.06.271.279.830000
ING (L) INVEST EURO HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2726.3271.930000
ING (L) INVEST EURO INCOME X CAP (EUR)2012.06.272.5807.100000
ING (L) INVEST EUROPE GROWTH FUND X CAP (EUR)2011.12.304.2259.800000
ING (L) INVEST EUROPE HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2736.5253.730000
ING (L) INVEST EUROPEAN BANKING & INSURANCE X CAP (EUR)2010.02.242.5138.250000
ING (L) INVEST EUROPEAN EQUITY X CAP (EUR)2012.06.277.833.220000
ING (L) INVEST EUROPEAN FOOD & BEVERAGES X CAP (EUR)2010.02.247.9315.320000
ING (L) INVEST EUROPEAN HEALTH CARE X CAP (EUR)2010.02.2412.6250.270000
ING (L) INVEST EUROPEAN MATERIALS X CAP (EUR)2010.02.244.7358.870000
ING (L) INVEST EUROPEAN REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.277.0600.400000
ING (L) INVEST EUROPEAN SECTOR ALLOCATION X CAP (EUR)2010.02.241.6177.590000
ING (L) INVEST EUROPEAN SMALL CAPS X CAP (JPY)2010.02.2411.016.830000
ING (L) INVEST EUROPEAN TELECOM X CAP (EUR)2010.02.244.1140.420000
ING (L) INVEST FOOD & BEVERAGES X CAP (USD)2012.06.2730.51 335.690000
ING (L) INVEST GLOBAL BRANDS X CAP (EUR)2010.02.242.9252.880000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (EUR)2012.06.2791.9250.040000
ING (L) INVEST GLOBAL HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2715.0306.380000
ING (L) INVEST GLOBAL REAL ESTATE X CAP (EUR)2012.06.272.3978.860000
ING (L) INVEST GREATER CHINA X CAP (USD)2012.06.2717.1654.750000
ING (L) INVEST Global Opportunities X CAP (EUR)2012.06.2763.1257.070000
ING (L) INVEST HEALTH CARE X CAP (USD)2012.06.273.1826.550000
ING (L) INVEST INDUSTRIALS X CAP (EUR)2012.06.279.0334.540000
ING (L) INVEST JAPAN X CAP (JPY)2012.06.27592.42 116.000000
ING (L) INVEST JAPANESE SMALL & MID CAPS X CAP (JPY)2012.06.2786.08 050.000000
ING (L) INVEST LATIN AMERICA X CAP (USD)2012.06.2724.42 099.050000
ING (L) INVEST MATERIALS X CAP (EUR)2012.06.2717.1796.310000
ING (L) INVEST NEW ASIA X CAP (USD)2012.06.2710.8815.570000
ING (L) INVEST NEW TECHNOLOGY LEADERS X CAP (EUR)2010.02.2411.430.970000
ING (L) INVEST PRESTIGE & LUXE X CAP (EUR)2012.06.2721.6477.800000
ING (L) INVEST SUSTAINABLE GROWTH X CAP (EUR)2012.06.275.2165.930000
ING (L) INVEST TELECOM X CAP (USD)2012.06.271.6604.530000
ING (L) INVEST US (Enhanced Core Concentrated) X CAP (USD)2012.06.273.062.020000
ING (L) INVEST US HIGH DIVIDEND X CAP (USD)2012.06.2799.2292.900000
ING (L) INVEST UTILITIES X CAP (USD)2012.06.272.9548.600000
ING (L) Invest Africa & Middle East P Cap EUR2008.12.290.3124.400000
ING (L) Invest Africa & Middle East X Cap EUR2008.12.290.0139.050000
ING (L) Invest Alternative Beta X Cap2012.06.272.3297.840000
ING (L) Invest India Focus P Cap Euro 2012.06.272.1258.320000
ING (L) Invest India Focus X Cap Euro2012.06.271.3253.530000
ING (L) Invest Middle East & North Africa P Cap EUR2012.06.276.6335.760000
ING (L) Invest Middle East & North Africa X Cap EUR2012.06.271.9330.360000
ING (L) RENTA ASIAN DEBT X CAP (USD)2010.02.242.41 181.820000
ING (L) RENTA CORPORATE USD X CAP (USD)2010.02.244.0823.340000
ING (L) RENTA DOLLAR X CAP (USD)2010.02.2415.7938.850000
ING (L) RENTA EMD HC X CAP (EUR)2010.02.2452.73 089.160000
ING (L) RENTA EMD LC X CAP (USD)2010.02.2419.453.820000
ING (L) RENTA EURO X CAP (EUR)2010.02.2417.4415.400000
ING (L) RENTA EUROMIX BOND X CAP (EUR)2010.02.2410.6148.510000
ING (L) RENTA FUND EUROCREDIT X CAP (EUR)2010.02.244.7127.900000
ING (L) RENTA FUND GLOBAL HIGH YIELD X CAP (EUR)2010.02.2427.5328.410000
ING (L) RENTA INTERNATIONAL X CAP (EUR)2010.02.244.3198.710000
ING (L) RENTA WORLD X CAP (EUR)2010.02.242.7678.400000
ING Afrika és Közel-Kelet Részvény P2012.06.272.4239.260000
ING Alternatív Béta Alap P2012.06.271.1242.950000
ING Alternatív Béta Alap P hedged2012.06.271.6256.230000
ING Alternatív Béta Alap X2012.06.270.9253.670000
ING Bankok és Biztosítók Részvény P2012.06.2713.1403.110000
ING Bankok és Biztosítók Részvény X2012.06.273.4579.980000
ING Egészségügyi Részvény P2012.06.2776.2873.350000
ING Energia Részvény P2012.06.2741.91 155.600000
ING Energia Részvény X2012.06.270.8726.450000
ING Euro Hozam Részvény P2012.06.2795.8132.600000
ING Euro Hozam Részvény X2012.06.270.6547.050000
ING Eurozóna Részvény P2012.06.2796.784.660000
ING Európai Ingatlancégek Részvény P2012.06.2750.2636.310000
ING Európai Lehetőségek Részvény2012.06.2711.8228.700000
ING Európai Lehetőségek Részvény P2012.06.2727.4233.600000
ING Európai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.27106.0263.430000
ING Európai Növekedési Részvény P2011.12.3014.6267.950000
ING Európai Részvény P2012.06.27158.435.300000
ING Fejlődő Európai Részvény P2012.06.278.9241.950000
ING Fejlődő Európai Részvény X2012.06.276.351.090000
ING Fejlődő Ázsiai Részvény P2012.06.2763.0278.370000
ING Fenntartható Növekedés Részvény P2012.06.2726.5175.380000
ING Globális Ingatlanrészvény P2012.06.2715.7314.720000
ING Globális Lehetőségek Részvény P2012.06.27106.9264.000000
ING Globális Magas Osztalékhozamú Részvény P2012.06.2717.0323.330000
ING Globális Részvény Befektetési Alap2014.04.3029.20.011120
ING IT Részvény P2012.06.2745.4713.620000
ING IT Részvény X2012.06.2714.71 857.990000
ING Indexkövető Részvény Befektetési Alap2014.04.238.60.014880
ING Ipari Részvény P2012.06.2712.0351.370000
ING Japán KKV Részvény P2012.06.27491.58 516.000000
ING Japán Részvény P2012.06.2732.0155.310000
ING Kiegyensúlyozott Vegyes Alapokba Befektető Befektetési Alap2013.06.11187.91.433310
ING Kínai Részvény P2012.06.274.7335.670000
ING Kötvény Befektetési Alap2014.04.2218.40.015230
ING Közműszolgáltatók Részvény P2012.06.2715.1580.480000
ING Latin-Amerikai Részvény P2012.06.2743.6305.030000
ING Nyersanyagok Részvény P2012.06.2726.2843.090000
ING Nyersanyagok Részvény X2012.06.272.71 049.780000
ING Presztizs- és Luxus Részvény P2012.06.2753.3506.450000
ING Pénzpiaci Befektetési Alap2014.04.187.80.006800
ING Telekom Részvény P2012.06.2717.9639.100000
ING USA Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2740.5245.430000
ING USA Részvény P2012.06.277.2239.110000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény P2012.06.2711.5220.020000
ING Ázsiai Magas Osztalékú Részvény X2012.06.271.1860.080000
ING Élelmiszeripari Részvény P2012.06.2755.81 413.390000
ING Öt Kontinens Részvény P2012.06.2736.5153.780000
ING Öt Kontinens Részvény X2012.06.270.7145.930000
ING Új Európa Részvény P2012.06.2778.3167.780000
K&H kettős kosár tőkevédett nyíltvégű alap2016.07.27766.311 189.779528
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja2020.10.166 291.00.953069
K&H 3 az1-ben dinamikus alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2020.10.16567.10.970510
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja2020.10.1611 163.50.951642
K&H 3 az1-ben óvatos alapok nyíltvégű részalapja Rendszeres sorozat2020.10.16515.70.966429
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF sorozat2020.10.196 206.51.231834
K&H Amerika Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD sorozat2020.10.192.51.467088
K&H Amerika-Európa 2 származtatott zártvégű alap2018.11.164 247.511 333.000000
K&H Amerika-európa származtatott zártvégű alap2018.07.132 688.910 166.000000
K&H Aranykosár Nyíltvégű Befektetési Alap2020.10.2019 876.25.334940
K&H Dollár Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.09.2511.999.000000
K&H Dollár Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.12.195.1108.160000
K&H Dollár Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.04.241 051.621 424.000000
K&H Dollár Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.062.0108.160000
K&H Dollár Fix Plusz 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.06.3010.3109.000000
K&H Dollár Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.05.1915.5108.160000
K&H Dollár Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.304.0111.160592
K&H Előlegfizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.11.11669.810 374.000000
K&H Előlegfizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.12.13175.210 780.716870
K&H Euro Fix Plusz 4 Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.194.8106.000000
K&H Euró Fix 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.07.063 211.429 562.291200
K&H Euró Fix 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.11.1513.8108.160000
K&H Euró Fix 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.03.203 684.527 137.410000
K&H Euró Fix 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2006.06.067.2103.000000
K&H Euró Fix 6 Származtatott Zárvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.273.1105.060000
K&H Euró Fix Plusz 1 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.05.311.0106.078451
K&H Euró Fix Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.06.202.3132.937882
K&H Euró Fix Plusz 3 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.09.191.2121.136312
K&H Euró Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.158.6107.000000
K&H Euró Fix Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.03.0317.7108.160000
K&H Euró Négyes Származtatott Nyíltvégű Alap2016.12.305.1105.415325
K&H Euró Plusz Származtatott Nyíltvégűi Alap2015.07.173.2136.197130
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2018.12.1425.411.328613
K&H Euró Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2018.12.1413.810.002291
K&H Feltörekvő Piaci Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja2020.10.191 691.02.053645
K&H Fix Plusz 11 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.07.22627.815 474.434139
K&H Fix Plusz 12 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30895.414 667.118448
K&H Fix Plusz 13 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.12.30527.214 181.822124
K&H Fix Plusz 14 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2014.07.102 671.516 050.426982
K&H Fix Plusz 15 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 357.31.557685
K&H Fix Plusz 16 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.03.196 170.511 000.000000
K&H Fix Plusz 18 Értékpapír Befektetési Alap2012.06.0162.012 007.795582
K&H Fix Plusz 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2006.09.0611.999.000000
K&H Fix Plusz 20. Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.221 258.215 667.928859
K&H Fix Plusz 21 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.10.29394.614 892.784488
K&H Fix Plusz 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2008.03.208.398.467544
K&H Fix Plusz 5 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.192 486.013 834.000000
K&H Fix Plusz 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.07.272 182.113 417.000000
K&H Fix Plusz 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2007.11.223 299.912 836.442143
K&H Fix Plusz 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.243 689.812 548.000000
K&H Fix Plusz Alapok Zártvégű Értékpapír Befektetési Alapja2005.11.214 273.512 105.000000
K&H Fix Plusz Autó Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.142 542.711 000.000000
K&H Fix Plusz Energia Származtatott Nyíltvégű Alap2015.12.23774.911 466.027980
K&H Fix Plusz Extra Származtatott Zártvégű Értékpapír Bef. Alap2007.03.023 273.912 538.000000
K&H Fix Plusz Futball Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.092 085.111 500.000000
K&H Fix Plusz London 2012 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.05.111 010.313 487.000000
K&H Fix Plusz Világcégek Nyíltvégű Alap2016.04.271 317.411 261.693465
K&H Fix Plusz Élelmiszer 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 361.011 500.000000
K&H Fix Plusz Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.04.152 931.011 472.000000
K&H Fix Plusz Öko 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.01.133 634.511 001.622001
K&H Fix Plusz Öko 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.06.091 913.911 500.000000
K&H Gyógyvarázs Egészség Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.07.121 575.111 500.000000
K&H Havifix Euró 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.05.294.3105.420000
K&H Hozamfa 1 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.04.304 986.111 583.000000
K&H Hozamfa 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2008.06.304 282.712 275.000000
K&H Hozamfa 5 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2014.08.22322.916 074.801344
K&H Hozamváltó 3 származtatott zártvégű befektetési alap2014.05.091 159.610 006.705761
K&H Háromszor Fizető 2 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.193 309.210 700.000000
K&H Háromszor Fizető 3 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.01.181 416.510 500.000000
K&H Háromszor Fizető 4 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.02.221 466.710 444.000000
K&H Háromszor Fizető 5 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.28291.810 033.897500
K&H Háromszor Fizető 6 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.05.171 161.910 300.000000
K&H Háromszor Fizető 7 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.09.30913.010 016.439131
K&H Háromszor Fizető 8 Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.10.292 467.110 009.853920
K&H Háromszor Fizető Euró Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.08.090.6100.083215
K&H Háromszor Fizető Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.09.212 629.810 519.000000
K&H Ingatlanpiaci Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2020.10.192 368.32.791033
K&H Institutional Money Market Nyíltvégű Befektetési Alap2009.05.291.010 003.355300
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2020.10.2017 930.37.995145
K&H Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2020.10.20120 835.71.129786
K&H Közép Európai Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2020.10.201 399.91.973938
K&H Mínuszban Is Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.03.192 025.013 500.000000
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap2020.10.204 822.84.018041
K&H Navigátor Indexkövető Nyíltvégű Befektetési Alap F Sorozat2020.10.2023 665.20.938435
K&H Negatív is Pozitív Nyíltvégű Alap2016.07.27355.410 566.905063
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja HUF2020.10.193 089.30.681510
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD2020.10.191.80.492702
K&H Nyersanyag Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja USD F Sorozat2020.10.1950.80.866339
K&H Plusz 2 Származtatott Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2013.04.22441.411 840.906435
K&H Plusz Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.06.11799.412 000.000000
K&H Prémium BRIC 95 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.02.1510.29 688.913251
K&H Prémium Deviza Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.08.12916.911 352.000000
K&H Prémium Oroszország Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.04.16977.79 500.000000
K&H Szakaszos Hozamú 4. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.12.081 272.311 605.422921
K&H Szakaszos Hozamú Ingatlanpiaci Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2009.08.281 905.911 000.000000
K&H Szikra abszolút hozamú származtatott alap2020.10.193 200.90.890630
K&H Temze származtatott zártvégű alap2018.07.131 652.39 500.000000
K&H Temze tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.11.152 874.710 000.000000
K&H Társadalmilag Felelős Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2011.02.111 108.311 540.000000
K&H Tőkevédett Dollár Pénzpiaci Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2020.10.2146.61.160711
K&H Tőkevédett Dollár Pénzpiaci Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap F Sorozat2020.10.2152.21.043766
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Alap \I\ sorozat2019.01.02329.91.369184
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2019.01.0211 392.82.708537
K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap F sorozat2018.12.185 013.71.011171
K&H Tőkevédett Gyógyszeripari Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2012.10.126 193.110 954.000000
K&H Tőkevédett Élelmiszer Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.05.141 474.210 478.000000
K&H Tőkét Négy Részletben Fizető Származtatott Zártvégű Alap2015.10.28994.05 069.560351
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Befektetési Alapja EUR2020.10.197.71.322881
K&H Unió Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2020.10.193 620.21.233866
K&H Vagyonvédett Portfolió - december alapok alapja2015.10.0718 689.31.392209
K&H Visszapillantó 2. Származtatott Zártvégű Értékpapír Befektetési Alap2010.10.25862.610 404.000000
K&H Visszapillantó Származtatott Zártvégű Bef. Alap2010.07.19914.910 916.000000
K&H aktív pihenés tőkevédett származtatott nyíltvégű alap2017.08.253 188.611 925.000000
K&H autóipari rugalmas származtatott zártvégű alap2019.11.293 710.610 600.000000
K&H autóipari tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.11.153 135.711 832.000000
K&H dollár fix plusz 3 nyíltvégű befektetési alap2015.02.201.7127.953875
K&H dollár rmegtakarítási cél - augusztus nyiltvégű alapok alapja2020.10.163.90.993808
K&H dollár rugalmas származtatott zártvégű alap2020.02.214.0110.500000
K&H erős Amerika származtatott zártvégű alap2018.11.163 160.110 610.000000
K&H euró fix plusz 6 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.201.7134.618696
K&H euró megtakarítási cél - április nyíltvégű alapok alapja2020.10.1632.01.059782
K&H euró plusz 2 nyíltvégű alap2017.07.212.3110.007567
K&H európai bankok rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2020.10.201 648.17 174.788235
K&H európai bankok rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2020.10.202 249.110 112.157310
K&H európai körverseny származtatott zártvégű alap2019.08.16791.89 664.000000
K&H fellendülő Európa tőkevédett nyíltvégű alap2017.02.282 457.910 000.000000
K&H fenntartható fejlődés vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja normál sorozat2020.10.195 578.61.023463
K&H fenntartható fejlődés vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja rendszeres sorozat2020.10.19113.01.023268
K&H fenntartható fejlődés óvatos vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja normál sorozat2020.10.192 327.31.028355
K&H fenntartható fejlődés óvatos vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja rendszeres sorozat2020.10.1915.31.025717
K&H fix plusz 17 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30529.313 364.014468
K&H fix plusz 19 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.30399.915 859.544315
K&H fix plusz világcégek 2 nyíltvégű alap2017.07.212 461.811 100.000000
K&H fix plusz világcégek 3 nyíltvégű alap2017.09.221 909.911 356.000000
K&H fix plusz élelmiszer 2 származtatott nyíltvégű alap2011.05.30641.21.155982
K&H fix plusz öko 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2011.07.28610.41.156322
K&H fix plusz öko származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.09.30178.112 759.700580
K&H forintsáv tőkevédett származtatott zártvégű alap2014.10.16287.310 739.019401
K&H gyógyszeripari 2 származtatott zártvégű alap2020.10.207 355.510 675.282423
K&H gyógyszeripari nyíltvégű alap2016.01.204 282.613 606.797244
K&H hazai deviza kötvény 2 zártvégű forint alap2016.10.281 233.310 107.018587
K&H hazai deviza kötvény 3 zártvégű forint alap2015.03.101 678.710 820.906303
K&H hazai deviza kötvény zártvégű forint alap2016.10.282 189.510 180.570322
K&H hazai euró kötvény zártvégű euró befektetési alap2014.12.162.7100.982177
K&H hazai euró kötvény zártvégű forint befektetési alap2014.12.161 647.510 629.297070
K&H hozamlépcső 2 származtatott zártvégű alap2018.06.296 895.211 200.000000
K&H hozamlépcső nyíltvégű alap2017.10.202 569.811 503.000000
K&H hozamoptimalizáló portfolió alapok nyíltvégű befektetési alapja2013.06.28101.21.082279
K&H hozamváltó 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.07487.511 709.055242
K&H hozamváltó 4 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.08.22550.610 001.242281
K&H hozamváltó 5 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.09.261 208.810 900.000000
K&H háromszor fizető 10 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.04.02416.410 003.212064
K&H háromszor fizető 11 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21909.010 006.130918
K&H háromszor fizető 12 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28642.110 403.898979
K&H háromszor fizető 13 nyíltvégű alap2016.07.271 418.610 570.726356
K&H háromszor fizető 14 nyíltvégű alap2016.12.071 252.910 392.193895
K&H háromszor fizető 9 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21526.410 010.522515
K&H háromszor fizető emlékező 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.03.111 300.51.157238
K&H háromszor fizető emlékező 3 származtatott értékpapír befektetési alap2014.11.21960.210 137.000000
K&H háromszor fizető emlékező 4 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.281 070.910 805.328433
K&H háromszor fizető emlékező 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.12.23630.410 867.614688
K&H háromszor fizető emlékező származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.01.28999.010 359.158753
K&H háromszor fizető euró 2 származtatott nyíltvégű befektetési alap 2015.12.317.2104.855770
K&H innovatív Amerika származtatott zártvégű alap2017.06.161 093.09 821.000000
K&H jövő autói származtatott zártvégű alap2019.07.126 553.413 605.000000
K&H kettős kosár 2 tőkevédett nyíltvégű alap2017.11.172 100.812 367.000000
K&H kettős kosár 3 tőkevédett származtatott zártvégű alap2018.09.145 756.210 787.000000
K&H likviditási elszámoló nyíltvégű alap2017.02.284 269.81.015401
K&H megtakarítási cél - február nyíltvégű alapok alapja2015.12.2446 748.01.072425
K&H megtakarítási cél - június nyíltvégű alapok alapja2015.10.0756 233.21.223280
K&H megtakarítási cél - október nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 048.21.030024
K&H mozdulj! tőkevédett származtatott zártvégű alap2019.07.123 117.512 552.000000
K&H nemesfém plusz 2 származtatott zártvégű alap2015.04.171 054.510 000.000000
K&H nemzetközi csapat 6 származtatott zártvégű alap2020.10.202 698.29 613.032560
K&H nemzetközi csapat 8 származtatott zártvégű alap2020.10.202 097.09 487.473125
K&H nemzetközi csapat 9 származtatott zártvégű alap2020.10.203 558.59 494.353231
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja EUR sorozat2020.10.1996.61.273714
K&H nemzetközi vegyes alapok nyíltvégű befektetési alapja USD sorozat2020.10.1915.21.117725
K&H négyszer fizető euró 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2016.01.223.0102.460000
K&H négyszer fizető euró származtatott nyíltvégű befektetési alap2015.10.305.4106.019903
K&H növekedés plusz 2 nyíltvégű befektetési alap2014.12.30536.416 533.392849
K&H növekedés plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2015.05.28287.418 273.019073
K&H olajipari származtatott zártvégű alap2019.03.142 169.09 500.000000
K&H olimpia plusz nyíltvégű befektetési alap2014.12.301 155.110 001.740984
K&H plusz 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2014.04.02275.018 465.618897
K&H plusz mezőgazdasági származtatott nyíltvégű alap2014.01.21622.51.327436
K&H plusz nyersanyagdevizák származtatott zártvégű alap2015.01.281 555.910 005.475795
K&H plusz német-svájci származtatott zártvégű alap2015.08.05808.412 291.920617
K&H plusz technológia nyíltvégű alap2016.09.07619.611 311.843445
K&H plusz ázsia származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.12.13200.511 168.384830
K&H plusz élelmiszer származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.10.29447.611 071.003636
K&H privátbanki exkluzív komfort alapok nyíltvégű alapja2020.10.195 382.31.068216
K&H privátbanki exkluzív lendület alapok nyíltvégű alapja2020.10.1910 665.51.093331
K&H privátbanki hozamfizető nyíltvégű alapok alapja2020.10.191 256.4864.640000
K&H privátbanki olajipari rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2018.10.265 255.310 600.000000
K&H privátbanki olajipari rugalmas származtatott zártvégű alap2017.06.233 264.510 700.000000
K&H prémium dupla visszapillantó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.08.23951.212 044.000000
K&H prémium európai bankok rugalmas származtatott zártvégű alap2020.10.20861.56 529.759218
K&H prémium európai exportőrök származtatott zártvégű alap2019.11.157 734.411 048.000000
K&H prémium európai tőzsdék rugalmas származtatott zártvégű alap2020.10.202 907.59 822.150934
K&H prémium fogyasztói javak tőkevédett származtatott zártvégű alap2020.10.203 021.510 627.270591
K&H prémium gondoskodás származtatott zártvégű alap2020.10.201 257.210 521.350266
K&H prémium gyermekközpontú származtatott zártvégű alap2020.10.201 618.611 364.900541
K&H prémium gyógyszer és világcégek származtatott zártvégű alap2020.10.203 757.710 913.320273
K&H prémium gyógyszeripari 3 származtatott zártvégű alap2020.10.2012 961.312 657.652855
K&H prémium gyógyszeripari 4 származtatott zártvégű alap2020.10.206 125.211 273.310868
K&H prémium hozamváltó származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.01.21528.910 009.429453
K&H prémium információbiztonság származtatott zártvégű alap2020.10.201 271.211 586.249200
K&H prémium ingatlanpiac és világcégek származtatott zártvégű alap2020.10.201 851.09 070.631742
K&H prémium nagy esélyesek származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.08.16282.314 585.195227
K&H prémium nemzetközi csapat 2 származtatott zártvégű alap2020.10.201 548.010 408.034895
K&H prémium nemzetközi csapat 3 származtatott zártvégű alap2020.10.203 309.89 033.842835
K&H prémium nemzetközi csapat 4 származtatott zártvégű alap2020.10.201 951.39 151.188436
K&H prémium nemzetközi csapat 5 származtatott zártvégű alap2020.10.201 156.19 193.227683
K&H prémium nemzetközi csapat származtatott zártvégű alap2020.10.202 125.69 576.741662
K&H prémium olajipari rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2020.10.20662.77 336.157338
K&H prémium plusz származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2013.07.22551.411 827.155752
K&H prémium rangadó származtatott zártvégű alap2020.06.122 840.310 553.000000
K&H prémium ráadás generációs vállalatok származtatott zártvégű alap2020.10.201 651.99 574.480980
K&H prémium ráadás származtatott zártvégű alap2020.10.201 916.29 535.570359
K&H prémium sportszponzorok származtatott zártvégű alap2020.10.203 764.69 340.597830
K&H prémium tőkevédett Latin-Amerika származtatott értékpapír befektetési ala2014.09.19608.710 000.000000
K&H prémium tőkevédett orosz & török származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2014.12.161 215.311 228.000000
K&H prémium többször termő dollár 2 származtatott zártvégű alap2020.10.204.199.827324
K&H prémium többször termő dollár származtatott zártvégű alap2020.10.2011.7100.081160
K&H prémium világcégek 10 származtatott zártvégű alap2020.10.201 262.89 669.929744
K&H prémium világcégek 11 származtatott zártvégű alap2020.10.20871.59 662.852830
K&H prémium világcégek 5 nyíltvégű alap2017.07.212 805.510 974.000000
K&H prémium világcégek 6 nyíltvégű alap2017.08.182 579.311 097.000000
K&H prémium világcégek 7 származtatott zártvégű alap2018.10.125 612.510 683.000000
K&H prémium világcégek 8 származtatott zártvégű alap2019.12.131 906.110 721.000000
K&H prémium világcégek 9 származtatott zártvégű alap2018.09.143 598.910 389.000000
K&H prémium élelmiszeripari származtatott zártvégű alap2020.10.201 996.310 835.013221
K&H rugalmas származtatott zártvégű alap2017.10.20782.310 500.000000
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap2017.08.1532 901.01.032308
K&H rövid állampapír nyíltvégű alap F sorozat2017.08.156 968.81.044677
K&H szakaszos hozamú 5 származtatott nyíltvégű értékpapír befektetési alap2014.07.10673.713 440.080812
K&H szakaszos hozamú 6 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2015.08.051 002.212 778.023115
K&H szakaszos hozamú 7 tőkevédett származtatott zártvégű alap2020.09.253 369.011 014.000000
K&H tartós befektetés 2021 alapok nyiltvégű befektetési alapja2020.10.162 474.81.081297
K&H tartós befektetés 2022 alapok nyiltvégű befektetési alapja2020.10.162 957.01.060206
K&H telekommunikáció rugalmas 2 származtatott zártvégű alap2020.10.203 027.08 447.008801
K&H telekommunikáció rugalmas 3 származtatott zártvégű alap2020.10.201 389.38 378.661271
K&H telekommunikáció rugalmas származtatott zártvégű alap2020.10.201 728.48 988.530730
K&H tőkevédett erős Európa származtatott zártvégű alap2020.10.201 725.110 228.993703
K&H tőkevédett forint pénzpiaci nyíltvégű befektetési alap E sorozat2019.01.0279.91.171826
K&H tőkevédett gyógyszeripari 5 származtatott zártvégű alap2020.10.2016 001.810 686.303335
K&H tőkevédett innovatív Amerika nyíltvégű alap2017.02.281 251.710 233.000000
K&H tőkevédett nemzetközi csapat 7 származtatott zártvégű alap2020.10.202 798.310 012.157199
K&H tőkevédett nyersanyag 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2012.11.166 046.211 258.000000
K&H tőkevédett nyersanyag 3 származtatott nyíltvégű befektetési alap2013.07.22235.511 698.484996
K&H tőkevédett technológia származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.03.221 299.311 068.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 nyíltvégű alap2017.03.24206.82 748.000000
K&H tőkét négy részletben fizető 2 származtatott zártvégű alap2016.02.18943.85 149.614475
K&H tőkét négy részletben fizető nyíltvégű alap2016.12.07243.12 500.000000
K&H tőkét négy részletben fizető származtatott zártvégű alap2014.10.281 567.77 995.248627
K&H tőkét részben előre fizető 2 nyíltvégű alap2016.09.07961.05 101.720335
K&H tőkét részben előre fizető 2 származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.07.254 802.610 587.104720
K&H tőkét részben előre fizető 3 nyíltvégű alap2016.12.07375.75 050.494892
K&H tőkét részben előre fizető 4 nyíltvégű alap2017.12.29966.45 054.000000
K&H tőkét részben előre fizető nyíltvégű alap 50002016.04.27442.55 423.200596
K&H tőkét részben előre fizető származtatott zártvégű értékpapír befektetési alap2013.02.263 184.810 155.085660
K&H többször termő 2 nyíltvégű alap2017.05.262 990.710 200.003547
K&H többször termő 3 származtatott nyíltvégű alap2017.08.252 068.810 200.135463
K&H többször termő 4 nyíltvégű alap2017.12.292 988.410 605.000000
K&H többször termő 5 nyíltvégű alap2018.04.271 557.210 000.000000
K&H többször termő nyíltvégű alap2017.03.24849.910 946.000000
K&H vagyonvédett portfólió - augusztus nyíltvégű alapok alapja2015.12.2421 321.41.030785
K&H vagyonvédett portfólió - április nyíltvégű alapok alapja2015.12.2415 973.61.009981
K&H versenyképes Európa 2 nyíltvégű alap2016.12.071 022.010 658.574838
K&H versenyképes Európa nyíltvégű alap2016.01.203 683.411 018.093430
K&H világcégek 2016 nyíltvégű alap2017.02.282 676.19 773.000000
K&H világcégek 4 nyíltvégű alap2018.02.162 289.49 981.000000
K&H világcégek tőkevédett 2 származtatott zártvégű alap2019.09.132 404.710 000.000000
K&H világcégek tőkevédett nyíltvégű alap2017.12.291 644.412 642.000000
K&H válogatott 1. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.10.1951 471.21.940740
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.10.19156 390.72.312640
K&H válogatott 2. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2020.10.198 116.71.069548
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.10.1959 994.12.572461
K&H válogatott 3. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2020.10.195 545.51.120779
K&H válogatott 4. alapok nyíltvégű befektetési alapja2020.10.1929 850.12.906608
K&H válogatott 4. alapok nyíltvégű befektetési alapja Rendszeres sorozat2020.10.19689.91.105126
K&H változó Ázsia tőkevédett származtatott zártvégű alap2020.01.172 624.110 359.000000
K&H Ázsia Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alap2020.10.194 372.42.393788
K&H Öko Alapok Nyíltvégű Értékpapír Befektetési Alapja2020.10.191 835.81.334039
K&H állampapír nyíltvégű alap2020.10.2035 225.11.077959
K&H állampapír nyíltvégű alap F sorozat2020.10.2056 328.61.031873
K&H állampapír nyíltvégű alap I sorozat2020.10.201 499.91.056587
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap A Sorozat2017.12.298 446.71.130917
Konzum II. Ingatlanbefektetési Alap I Sorozat2017.12.154 288.31.316967
Lokomotív Nyíltvégű Részvény Befektetési Alap2004.04.3091.41.255600
MAG Ingatlan Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2014.01.31-65.80.000000
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap A sorozat2020.10.21993.41.376246
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap C sorozat2020.10.216 881.91.147804
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap EUR sorozat2020.10.211.00.011851
MARKETPROG Bond Derivatív Kötvény Származtatott Alap I sorozat2020.10.21704.41.441923
MKB Differencia Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.161 181.110 564.490313
MKB FIX Hozamú Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.232 371.614 295.035827
MKB 24 Karát 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13340.11.004885
MKB 24 Karát 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13164.21.001353
MKB 24 Karát II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.11.163 838.410 027.770172
MKB 24 Karát III. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.211 877.19 999.634592
MKB 24 Karát Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.27472.91.048231
MKB Adaptív Kötvény Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.10.2619 213.71.101905
MKB Adaptív Kötvény Dollár Alapba Fektető Alap2020.10.2610.11.141987
MKB Adaptív Kötvény Euró Alapba Fektető Alap2020.10.2620.71.021474
MKB Aktív Alfa Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.10.2611 055.41.088840
MKB Aktív Alfa Dollár Alapba Fektető Alap2020.10.265.21.089855
MKB Aktív Alfa Euró Alapba Fektető Alap2020.10.266.60.979285
MKB Alapok Alapja Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Alpesi Horizont Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.12.223 899.310 600.681169
MKB Ambíció Nyíltvégű Befektetési Alap2020.10.265 169.81.472631
MKB BRIC Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12640.11.020431
MKB BRIC Tőkevédett Származtatott Alap2013.09.052 929.610 158.069375
MKB Beszédes Hozam Származtatott Befektetési Alap2020.10.262 027.69 418.830058
MKB Bonus Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2020.10.26880.82.104122
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28263.81.004599
MKB Brazil Teljesítmény Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.09.091 829.310 031.845594
MKB Bázis Dollár Alapba Fektető Alap2020.10.2613.81.152781
MKB Bázis Euró Alapba Fektető Alap2020.10.2617.11.036269
MKB Bázis Nyíltvégű Befektetési Alap2020.10.2632 828.51.240024
MKB DOLLÁR TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2311.11.000443
MKB Differencia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000001
MKB Dollár Rövid Kötvény Alap2020.10.264.81.131412
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Likviditási Alap2010.02.112.210.055590
MKB EURO TOP 20 Tőkevédett Származtatott Alap2009.09.2410.910.005537
MKB Egyensúly Dollár Alapba Fektető Alap2020.10.2617.31.215636
MKB Egyensúly Euró Alapba Fektető Alap2020.10.2648.51.098580
MKB Egyensúly Nyíltvégű Befektetési Alap2020.10.2659 584.31.417009
MKB Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 061.911 409.763870
MKB Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.060.00.000000
MKB EnergiaForrás Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.03.101 862.510 022.025495
MKB Euro Rövid Kötvény Alap2020.10.268.81.081814
MKB Euroforint Tőke-és Hozamgarantált Származtatott Alap2007.11.301 805.510 309.572699
MKB Európa Csillagai Euro Tőkevédett Származtatott Alap2012.11.067.610.032251
MKB Európa Csillagai Forint Tőkevédett Származtatott Alap2012.10.172 756.210 026.602872
MKB Európai Részvény Befektetési Alap2020.10.26955.00.804334
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10157.61.345977
MKB Feltörekvő Kína 2. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.01.111 983.313 447.510964
MKB Feltörekvő Kína 3. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.06.293 254.410 926.000000
MKB Feltörekvő Kína Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2015.02.172 569.912 562.000000
MKB Forint Rövid Kötvény Alap2020.10.267 116.11.508799
MKB GEMINI Tőkegarantált Származtatott Alap2011.07.11719.710 319.976254
MKB GOLD Private Banking Származtatott Befektetési Alap2012.11.08883.012 952.286863
MKB GRÁNIT Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.1526.812 575.924051
MKB HOZAM EXPRESSZ 2 Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.04832.71.005248
MKB HOZAM EXPRESSZ 3 Tőkevédett Származtatott Alap2010.11.252 948.81.001236
MKB HOZAM EXPRESSZ 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31387.81.017909
MKB HOZAM EXPRESSZ 4 Tőkevédett Származtatott Alap2011.01.194 090.910 010.296952
MKB HOZAM EXPRESSZ Tőkegarantált Származtatott Alap2010.05.170.00.000000
MKB Hazai Feltörekvő Részvény Befektetési Alap2020.10.26290.40.836745
MKB Hozam Expressz 2. Pénzpiaci Befektetési Alap2013.02.19125.61.182462
MKB Hozam Expressz 4. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.03.31432.61.010767
MKB Hozamdoktor Származtatott Befektetési Alap2020.10.262 359.09 429.181731
MKB Hozamvadász Nyíltvégű Befektetési Alap Megszűnés alatt2013.02.1967.20.670845
MKB Ingatlan Alapok Alapja A Sorozat2020.10.263 710.01.744580
MKB Ingatlan Alapok Alapja \IL\ sorozat2014.07.01-0.20.000000
MKB Iránytű Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.315.410.004866
MKB KALEIDOSZKÓP Tőkegarantált Származtatott Alap2010.07.081 448.310 011.000000
MKB Kelet-Európai Négyes Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2019.11.041 857.310 407.000000
MKB MOZAIK Tőkevédett Likviditási Alap Megszűnés alatt2013.02.190.00.000000
MKB Magaslat II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.05.042 266.711 126.094318
MKB Magaslat Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2016.05.202 098.114 713.398359
MKB Medicina Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.10.263 146.110 260.332176
MKB Megújuló Energia 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.12.28356.51.263891
MKB Megújuló Energia II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.10.012 089.012 628.371538
MKB Megújuló Energia Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.06.112 528.510 008.349706
MKB Megújuló Energia Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.07.012 295.611 219.055881
MKB Megújuló Energia Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2015.10.27548.71.123803
MKB Momentum II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.11.062 366.310 010.509261
MKB Momentum Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.03.061 653.110 005.028585
MKB MÉRLEG Tőkevédett Származtatott Alap2011.10.10555.210 046.091646
MKB Nemzetközi Vállalati Kötvényalap Megszűnés alatt2013.02.180.00.000000
MKB Nyersanyag Alapok Alapja2020.10.26348.70.773487
MKB Nyersanyag Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.02.273 534.810 693.328455
MKB Nyíltvégű Nemzetközi Kötvény Befektetési Alap2008.04.16493.01.271727
MKB Német Részvények Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.10.262 784.59 950.673939
MKB PAGODA 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.07.01500.01.016360
MKB PAGODA II Tőkegarantált Származtatott Alap2010.03.302 682.010 452.178483
MKB PAGODA III Tőkevédett Származtatott Alap2013.02.1967.20.670845
MKB PAGODA IV Tőkevédett Származtatott Alap2015.05.111 878.01.045587
MKB PAGODA Tőkegarantált Származtatott Alap2014.03.10765.516 111.025025
MKB PANORÁMA II Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.09.271 919.310 021.565376
MKB PANORÁMA III Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.11.082 047.710 910.122778
MKB PANORÁMA Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2011.06.07879.610 017.873347
MKB PB TOP Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.10.262 130.61.095465
MKB Pagoda 5. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2014.03.10286.11.006258
MKB Pagoda V. Tőkevédett Származtatott Alap2013.10.312 272.210 019.402318
MKB Panoráma 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2011.12.05403.51.011070
MKB Panoráma 3. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap 2012.01.31379.81.104727
MKB Premium Selection 2. Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2016.09.301 538.611 053.066191
MKB Premium Selection Zártvégű Nyilvános Befektetési Alap2015.02.101 532.011 659.134753
MKB Premium Selection Zártvégű Zártkörű Befektetési Alap2014.10.011 012.81.210371
MKB Primátus Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.153 636.412 109.056549
MKB Primátus Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.13223.01.214075
MKB Prémium Vállalati Kötvény Befektetési Alap2020.10.26606.92.119116
MKB Rotunda Abszolút Hozamú Származtatott Befektetési Alap2020.10.26413.01.047569
MKB SZAKURA Tőkevédett Származtatott Alap2010.10.120.00.000000
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat A sorozat2009.12.224.210.004198
MKB TOP 15 LUXUS Tőkevédett Származtatott Alap B sorozat B sorozat2009.12.223.510.003264
MKB TOP Vállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.202 004.613 234.380829
MKB TRICOLLIS Tőkegarantált Származtatott Alap2009.06.241 330.110 843.084368
MKB Természeti Kincsek 2. Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2013.12.12371.11.010822
MKB Természeti Kincsek Euró Tőkevédett Származtatott Alap2014.01.104.610.020000
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2015.12.152 499.510 020.257337
MKB Természeti Kincsek Hozam Plusz Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10202.51.003391
MKB Természeti Kincsek II. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap 2013.06.281 945.210 018.953974
MKB Természeti Kincsek III. Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.03.163 795.110 743.039959
MKB Természeti Kincsek Tőke- és Hozamvédett Származtatott Alap2012.08.072 042.511 908.793457
MKB Triumvirátus II. Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.02.232 885.612 811.201772
MKB Triumvirátus Plusz Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.01.173 908.712 066.137542
MKB Triumvirátus Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2016.10.153 264.213 517.930099
MKB Triász Tőke- és Hozamvédett Származtatott Befektetési Alap2015.12.152 833.211 646.315348
MKB Triász Tőkevédett Likviditási Befektetési Alap2016.05.10142.61.166411
MKB Távol-Kelet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2017.06.231 501.112 405.298402
MKB VILÁGSZÁM Tőke- és hozamgarantált Származtatott Alap2009.08.242 014.710 792.936669
MKB Vezető Olajvállalatok Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.04.072 715.310 012.782424
MKB Világháló Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2020.09.222 237.410 004.000000
MKB ZÖLD BOLYGÓ Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.071 138.410 113.076352
MKB e-Hoz@m Származtatott Befektetési Alap2020.10.262 339.89 614.187763
MKB Állampapír Befektetési Alap2020.10.265 859.97.606819
MKB Élhető Jövő Származtatott Befektetési Alap2020.10.262 561.310 186.529357
MKB Észak-Amerikai Részvény Befektetési Alap2020.10.263 713.83.319291
MKB Ötvözet Tőkevédett Származtatott Befektetési Alap2018.08.303 838.210 702.495382
Magellán 2 Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2014.04.011 389.312 805.000000
Magellán Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2014.04.011 723.611 350.600000
Magyar Posta Garantált Zártvégű Származtatott Befektetési Alap 1.2009.07.101 722.211 203.000000
Magyar Posta Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.02.2730.81.107800
Magyar Posta Takarék Harmónia Vegyes Befektetési Alap2020.10.219 066.51.154301
Magyar Posta Takarék Hosszú Kötvény Befektetési Alap2020.10.212 063.13.228558
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \A\ Sorozat2020.10.26179 331.41.233904
Magyar Posta Takarék Ingatlan Befektetési Alap \I\ Sorozat2020.10.2624 199.31.253569
Magyar Posta Takarék Pénzpiaci Befektetési Alap2020.08.13623.31.026318
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 2.2010.01.181 009.111 550.000000
Magyar Posta Tőkevédett Nyíltvégű Befektetési Alap 3.2010.04.23631.410 430.000000
Marketprog Multi Asset Vol.10 Abszolút Hozamú Származtatott Részalap2020.10.21208.20.981273
Marketprog Multi Asset Vol.10 Abszolút Hozamú Származtatott Részalap EUR sorozat2020.10.210.10.009736
Metropolisz Garantált Származtatott Zártvégű Befektetési Alap 2009.05.26411.710 000.000000
Millennium Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2004.04.301 487.81.383800
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT A sorozat2019.06.282.70.517367
Mont Blanc Nemzetközi Kötvény Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT B sorozat2019.06.280.00.547351
N A P Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2017.06.0850.4408.407261
NAP Ingatlanfejlesztő Alap \B\ sorozat2017.06.0820.8416.626147
NHC Safe Kötvény Nyíltvégű Befektetési Alap2018.02.15115.21.001975
Nyilasi 2015 Spekulatív Származtatott Befektetési Alap2015.12.31285.834 656.491756
OTP Abszolút Hozam Euró Alapba Fektető Alap2020.10.212.30.994180
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap A sorozat2020.10.213 645.91.598701
OTP Abszolút Hozam Nyíltvégű Származtatott Alap B sorozat2020.10.2110 184.81.799830
OTP Afrika Részvény Alap A sorozat2020.10.21227.21.098010
OTP Afrika Részvény Alap B sorozat2020.10.212 810.11.180843
OTP Afrika Részvény Alap C sorozat2020.10.210.40.832283
OTP Agrárpiaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27446.511 232.323791
OTP Agrárpiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27627.011 085.409483
OTP Aktív Fix Hozamvédett Zártvégű Alap2017.12.082 454.311 498.304770
OTP Alfa Hozamvédett Nyíltvegű Származtatott Alap2011.05.162 822.210 419.262513
OTP Alfa II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Részvény Alap2010.06.303 191.310 221.079555
OTP Alfa III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.1520 010.510 016.802168
OTP Alfa IV. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.12.2014 937.910 107.567826
OTP Alfa V. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.04.055 305.410 281.614092
OTP Arany Válogatott Tőkevédett Zártvégű Alap2020.10.212 825.910 044.378666
OTP Aranygól Nyíltvégű Alap2018.04.262 700.812 271.763016
OTP Axióma Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.08.31348.810 044.952658
OTP Csúcsvállalatok Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2012.06.292 091.210 455.396680
OTP Dollár Ingatlan Alapba Fektető Alap2020.10.2692.71.139185
OTP Dollár Rövid Kötvény Alap2020.10.2698.00.014030
OTP Dupla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.04.108 317.211 273.838279
OTP Dupla Fix II. Nyíltvégű Alap2016.12.161 263.711 575.069264
OTP Dupla Fix Plussz II. Nyíltvégű Alap2016.10.27500.410 972.691775
OTP Dupla Fix Plussz Nyíltvégű Alap2016.10.27671.010 852.875914
OTP EMDA Származtatott Alap2020.10.2119 095.74.379641
OTP EMDA Származtatott Alap I sorozat2020.10.215 287.04.521609
OTP EMEA Kötvény Alap2020.10.211 804.41.562411
OTP EMEA Kötvény Alap I sorozat2020.10.215 847.21.624206
OTP Eurogól Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27949.411 259.316868
OTP Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2020.10.26237.21.046519
OTP Euró Rövid Kötvény Alap2020.10.2633.10.014011
OTP Európa Sprint II. Nyíltvégű Alap2018.04.26506.510 567.932776
OTP Európa Sprint Nyíltvégű Alap2018.04.26602.110 527.839284
OTP Európa-válogatott Nyíltvégű Alap2016.12.161 045.011 533.585582
OTP Fantázia Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.16674.313 783.876014
OTP Fejlett Piaci Trend Fix I. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27700.015 788.660397
OTP Fejlett Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27320.114 878.357501
OTP Fejlett Világ I. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.11.292 780.010 348.793230
OTP Fejlett Világ II. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.04.301 174.910 903.097923
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16387.111 194.074114
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27488.211 065.728643
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27454.511 170.039739
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IV. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27557.311 017.323535
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix IX. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27674.811 900.400829
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix V. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27659.311 624.607754
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VI. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27883.514 289.622624
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27322.813 798.011327
OTP Feltörekvő Piaci Trend Fix VIII. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27536.713 895.817083
OTP Fundman Részvény Alap A sor.2020.10.212 899.11.197570
OTP Fundman Részvény Alap B sor.2020.10.2115 743.71.292493
OTP Fundman Részvény Alap C sor.2020.10.211.81.003127
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja A sorozat2020.10.2111 477.92.354598
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja B sorozat2020.10.218.51.939964
OTP Föld Kincsei Árupiaci Alapok Alapja I sorozat2020.10.2114 008.42.524829
OTP G10 Euró Származtatott Alap A sorozat2020.10.212 475.21.188565
OTP G10 Euró Származtatott Alap B sorozat2020.10.213.50.878073
OTP G10 Euró Származtatott Alap I sorozat2020.10.214 092.51.227122
OTP Globál Mix Tőkevédett Zártvégű Alap2020.07.313 218.411 900.815015
OTP Globál Trend Fix I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap 2011.12.012 943.110 136.525197
OTP Globál Trend Fix II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.01.104 482.910 312.346439
OTP Globál Trend I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.09.012 152.110 080.336515
OTP Globál Trend II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.10.082 547.310 117.940654
OTP Ingatlanbefektetési Alap2020.10.26406 888.02.241028
OTP Ingatlanvilág Alapok Alapja2020.10.264 935.11.170068
OTP Jubileum Dinamikus Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2019.03.06845.214 615.339011
OTP Jövő Márkái II. Nyíltvégű Alap2016.12.16341.211 265.783575
OTP Jövő Márkái Nyíltvégű Alap2016.12.16588.911 351.090597
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap A sorozat2020.10.2115 211.11.895303
OTP Klímaváltozás 130/30 Származtatott Részvény Alap B sorozat2020.10.218.31.322111
OTP Közép-Európai Részvény Alap2020.10.218.31.191541
OTP Linea II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09943.811 509.887138
OTP Linea III. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.304 635.111 532.879291
OTP Linea Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap 2009.05.12550.310 797.550419
OTP Maxima Kötvény Alap A sorozat2020.10.2121 484.74.025030
OTP Maxima Kötvény Alap B sorozat2020.10.218 740.24.266269
OTP Meta Globális Kötvény Alap A sorozat2020.10.210.30.998283
OTP Meta Globális Kötvény Alap I sorozat2020.10.2111.61.001207
OTP Olimpia I. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.07.295 219.010 464.442388
OTP Olimpia II. Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2011.09.303 772.510 466.142266
OTP Olimpia Sprint I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.04.303 853.510 094.673340
OTP Olimpia Sprint II. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.06.302 544.510 134.849095
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.10.2118 606.82.427459
OTP Omega Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.10.212.71.813328
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap A sorozat2020.10.26191 129.96.542195
OTP Optima Tőkegarantált Kötvény Alap B sorozat2020.10.266 438.66.777270
OTP Orient I. Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2010.01.088 562.410 141.840091
OTP Orosz Részvény Alap A sorozat2020.10.213 932.71.654355
OTP Orosz Részvény Alap B sorozat2020.10.215 207.21.791763
OTP Orosz Részvény Alap C sorozat2020.10.212.21.267618
OTP PRIME Euró Ingatlan Alapba Fektető Alap2020.10.2623.41.083276
OTP PRIME Ingatlanbefektetési Alap2020.10.2653 412.01.250028
OTP PRIME Ingatlanbefektetési Alap I sorozat2020.10.26597.51.998378
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap2020.10.218 794.84.785009
OTP Paletta Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2020.10.212 784.14.874360
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.10.215 455.21.841957
OTP Planéta Feltörekvő Piaci Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.10.212.01.244429
OTP Prizma Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.05.162 803.41.347388
OTP Prémium Aktív Klasszikus Alapok Alapja2020.10.2121 629.91.119174
OTP Prémium Euró Alap2020.10.219.91.110514
OTP Prémium Kiegyensúlyozott Alap2020.10.2120 794.31.862109
OTP Prémium Klasszikus Alap2020.10.2125 211.02.059585
OTP Prémium Növekedési Alap2020.10.213 206.31.580243
OTP Prémium Pénzpiaci Alap2020.10.265 130.61.026245
OTP Prémium Származtatott Alapok Alapja2020.10.2123 549.81.769812
OTP Prémium Származtatott Euró Alapok Alapja2020.10.2117.11.005857
OTP Prémium Trend Klasszikus Alapok Alapja2020.10.2116 944.21.163965
OTP Quality Nyíltvégű Részvény Alap2020.10.215 426.03.267193
OTP Quality Plussz Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2009.05.12345.110 741.090086
OTP Quality Plusz II. Hozambiztosított Zártvégű Származtatott Alap2009.11.09268.810 504.638413
OTP Quality Részvény Alap B sorozat2020.10.2130 005.73.801197
OTP REMIX20 Nyíltvégű Alap2018.04.261 100.911 212.148096
OTP Remix20 II. Nyíltvégű Alap2018.04.262 113.711 488.592540
OTP Reál Aktív Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.081 564.611 041.055847
OTP Reál Alfa II. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.01.311 311.810 000.000000
OTP Reál Alfa III. Tőkevédett Alap2020.04.301 123.910 003.466560
OTP Reál Alfa IV. Tőkevédett Alap2020.05.291 093.210 130.138853
OTP Reál Alfa Plusz II. Zártvégű Alap2019.10.301 514.19 500.000000
OTP Reál Alfa Plusz III. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.10.211 144.410 222.799489
OTP Reál Alfa Plusz Tőkevédett Alap2020.10.212 126.39 648.522394
OTP Reál Alfa Tőkevédett Zártvégű Alap2019.11.292 454.610 000.529670
OTP Reál Alfa V. Zártvégű Alap2018.11.301 671.49 503.612058
OTP Reál Futam II. Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.05.311 395.610 400.055287
OTP Reál Futam III. Tőkevédett Alap2019.10.011 635.110 034.148515
OTP Reál Futam IV. Tőkevédett Alap2020.07.313 077.610 274.762421
OTP Reál Futam Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.03.291 865.610 879.272518
OTP Reál Futam V. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.10.212 107.09 913.783138
OTP Reál Futam VI. Zártvégű Alap2019.01.303 941.210 063.399405
OTP Reál Fókusz 4+ Alap2018.01.251 678.010 290.986588
OTP Reál Fókusz II Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.09.282 449.110 594.889620
OTP Reál Fókusz III Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.12.071 516.310 388.786280
OTP Reál Fókusz Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.06.292 522.110 757.451258
OTP Reál Globális II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.01.132 113.110 955.197468
OTP Reál Globális III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 811.010 649.454559
OTP Reál Globális IV. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2017.05.301 228.910 869.142790
OTP Reál Globális Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.12.011 723.815 075.402060
OTP Reál Globális Top Nyilvános Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2018.07.303 823.69 922.056508
OTP Reál-I. Tőke és Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2010.11.023 616.911 165.411169
OTP Reál-II. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.12.021 783.110 800.000000
OTP Reál-III. Nyilvános Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2014.05.121 968.810 825.766790
OTP Rio 2014 Hozamvédett Zártvégű Alap2018.01.263 514.011 458.344520
OTP Sigma Származtatott Alap A sorozat2020.10.21782.91.032761
OTP Sigma Származtatott Alap I sorozat2020.10.212 393.71.133347
OTP Spectra Alapba Fektető Alap2020.10.211 915.91.024974
OTP Supra Dollár Alapba Fektető Alap2020.10.2142.00.964305
OTP Supra Euró Alapba Fektető Alap2020.10.2172.40.929149
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap2020.10.21164 104.33.639275
OTP Supra Származtatott Befektetési Alap I sorozat2020.10.2147 291.83.756772
OTP Szinergia II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.272 000.711 330.142843
OTP Szinergia III. Nyíltvégű Alap2018.04.261 683.011 192.754998
OTP Szinergia IV. Nyíltvégű Alap2018.04.261 688.110 800.000000
OTP Szinergia IX. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.01.311 839.311 287.865777
OTP Szinergia Nyíltvégű Alap2016.10.27863.711 425.624616
OTP Szinergia Plussz Hozamvédett Zártvégű Alap2018.04.261 076.311 431.520286
OTP Szinergia Plussz II. Nyíltvégű Alap2018.04.261 403.810 954.675609
OTP Szinergia V. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.03.293 471.610 228.725115
OTP Szinergia VI. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.05.313 144.510 387.215998
OTP Szinergia VII. Tőkevédett Zártvégű Alap2018.07.314 878.210 487.273515
OTP Szinergia VIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2019.10.012 212.511 252.000000
OTP Szinergia X. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.05.291 262.610 588.952047
OTP Szinergia XI. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.10.212 131.910 066.453264
OTP Szinergia XII. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.10.213 958.710 037.339933
OTP Szinergia XIII. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.10.212 657.510 088.735465
OTP Szinergia XIV. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.10.212 532.110 132.295333
OTP Szinergia XV. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.10.213 051.810 012.808954
OTP Szinergia XVI. Tőkevédett Zártvégű Alap2020.10.212 226.910 071.729078
OTP Tiszta Energia Tőkevédett Zártvégű Származtatott Alap2009.11.169 066.010 075.460611
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap A sorozat2020.10.218 639.524 728.872468
OTP Trend Nemzetközi Részvény Alap B sorozat2020.10.212 341.528 241.555435
OTP Trendvadász I. Nyíltvégű Alap2016.10.27859.711 593.525231
OTP Trendvadász II. Hozamvédett Zártvégű Alap2016.10.271 245.911 281.965680
OTP Tripla Fix Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2012.12.206 617.410 522.776744
OTP Tripla Fix II Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2013.01.313 238.510 411.425850
OTP Tőkegarantált Rövid Kötvény Alap2020.10.2646 170.41.632090
OTP Tőzsdén Kereskedett BUX Indexkövető Alap2020.10.221 498.31 331.834972
OTP Török Részvény Alap A sorozat2020.10.211 978.70.500945
OTP Török Részvény Alap B sorozat2020.10.213 480.10.545974
OTP Török Részvény Alap C sorozat2020.10.211.00.383840
OTP Világjátékok Hozamvédett Zártvégű Származtatott Alap2016.10.271 158.313 540.363197
OTP Árupiaci Trend Fix I. Nyíltvégű Alap2016.12.16283.711 216.976992
OTP Árupiaci Trend Fix II. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27425.311 153.784360
OTP Árupiaci Trend Fix III. Hozamvédett Nyíltvégű Származtatott Alap2016.10.27530.611 370.112811
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja A sorozat2020.10.211 868.82.224131
OTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra Értékpapír Alapok Alapja B sorozat2020.10.210.61.539276
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap A sorozat2020.10.212 646.21.690503
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap B sorozat2020.10.211.71.179248
OTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Alap I sorozat2020.10.2111 557.31.745103
OTP Új Világ Fix Nyíltvégű Alap2018.04.26783.410 400.086862
OTP Új-Európa Euró Alapba Fektető Alap2020.10.213.31.037093
OÁZIS 77 Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap2013.01.21102.20.283370
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 10 (USD)2009.07.100.091.830000
PARVEST ABSOLUTE RETURN CURRENCY 32009.11.251.1104.730000
PARVEST ABSOLUTE RETURN EUROPE BOND2011.07.0558.4108.990000
PARVEST ABSOLUTE RETURN WORLD BOND (USD)2011.07.050.8116.730000
PARVEST ASIAN BOND2009.02.254.9130.860000
PARVEST BOND BEST SELECTION WORLD EMERGING2015.04.1059.7209.320000
PARVEST BOND EURO2015.04.10530.3222.710000
PARVEST BOND EURO CORPORATE2015.04.10561.9181.580000
PARVEST BOND EURO GOVERNMENT2015.04.10523.0397.650000
PARVEST BOND EURO HIGH YIELD2014.12.1922.2123.190000
PARVEST BOND EURO INFLATION-LINKED2015.04.1036.4143.700000
PARVEST BOND EURO LONG TERM2011.07.052.0114.170000
PARVEST BOND EURO MEDIUM TERM2015.04.10354.8184.630000
PARVEST BOND EURO PREMIUM2012.11.2615.6111.580000
PARVEST BOND EURO SHORT TERM2015.04.10161.0124.360000
PARVEST BOND EUROPE2012.11.26109.7339.460000
PARVEST BOND EUROPE EMERGING2014.12.193.6602.920000
PARVEST BOND EUROPE HIGH YIELD2011.07.05116.6117.630000
PARVEST BOND JPY2015.04.101 868.622 180.000000
PARVEST BOND USA HIGH YIELD2015.04.1051.8223.940000
PARVEST BOND USD GOVERNMENT2015.04.1036.5446.530000
PARVEST BOND WORLD ABS2011.07.051.772.840000
PARVEST BOND WORLD CORPORATE2015.04.1056.7155.980000
PARVEST BOND WORLD EMERGING2015.04.1054.5403.580000
PARVEST BOND WORLD EMERGING LOCAL2014.12.190.090.650000
PARVEST BOND WORLD HIGH YIELD2014.12.1918.9101.570000
PARVEST BOND WORLD INFLATION-LINKED2015.04.1048.1144.320000
PARVEST CONVERTIBLE BOND ASIA2015.04.1071.1376.610000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE2015.04.10622.5169.640000
PARVEST CONVERTIBLE BOND EUROPE SMALL CAP2015.04.10126.2165.880000
PARVEST CONVERTIBLE BOND WORLD2014.12.191 145.7163.430000
PARVEST CREDIT STRATEGIES2010.08.314.437.120000
PARVEST DIVERSIFIED CONSERVATIVE2012.09.0419.6134.230000
PARVEST DIVERSIFIED DYNAMIC2015.04.10153.6239.910000
PARVEST DIVERSIFIED EURO INFLATION PLUS Classic2014.12.190.0100.870000
PARVEST DIVERSIFIED INFLATION2014.12.195.2103.400000
PARVEST ENHANCED CASH 1 YEAR2011.07.0540.8107.650000
PARVEST ENHANCED CASH 6 MONTHS2015.04.10111.4110.000000
PARVEST ENHANCED CASH N8 MONTHS2015.01.2022.4119.760000
PARVEST ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2015.04.1046.4149.890000
PARVEST EQUITY ASIA EX-JAPAN2011.07.1279.9331.340000
PARVEST EQUITY AUSTRALIA2015.04.1063.3961.560000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION ASIA EX-JAPAN2014.12.1948.6118.980000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EURO2014.12.19368.4474.670000
PARVEST EQUITY BEST SELECTION EUROPE2015.04.1020.0154.210000
PARVEST EQUITY BRAZIL2015.04.10171.989.520000
PARVEST EQUITY BRIC2015.04.10161.5136.580000
PARVEST EQUITY CHINA2014.12.197.3346.750000
PARVEST EQUITY EURO2011.07.12101.1116.390000
PARVEST EQUITY EURO SMALL CAP2012.11.1921.6211.190000
PARVEST EQUITY EUROPE ALPHA2011.07.12241.2105.100000
PARVEST EQUITY EUROPE CONVERGING2013.05.2430.2103.810000
PARVEST EQUITY EUROPE EMERGING2011.07.12100.7174.390000
PARVEST EQUITY EUROPE FINANCE2011.07.1221.661.540000
PARVEST EQUITY EUROPE GROWTH2011.07.12618.0197.540000
PARVEST EQUITY EUROPE LS302013.05.244.489.730000
PARVEST EQUITY EUROPE MID CAP2015.04.10103.6767.770000
PARVEST EQUITY EUROPE SMALL CAP2015.04.10942.7195.680000
PARVEST EQUITY EUROPE VALUE2015.04.10429.5181.380000
PARVEST EQUITY FRANCE2013.05.2444.3431.240000
PARVEST EQUITY GERMANY2011.07.1265.892.600000
PARVEST EQUITY GLOBAL BRANDS2011.07.1222.9333.120000
PARVEST EQUITY HIGH DIVIDEND EUROPE2015.04.10405.8101.930000
PARVEST EQUITY INDIA2011.07.12119.5178.660000
PARVEST EQUITY INDONESIA2014.12.190.095.270000
PARVEST EQUITY JAPAN2015.04.1010 183.95 159.000000
PARVEST EQUITY JAPAN SMALL CAP2015.04.108 943.78 229.000000
PARVEST EQUITY LATIN AMERICA2015.04.1090.9562.190000
PARVEST EQUITY SOUTH KOREA2015.04.1013.682.930000
PARVEST EQUITY SWITZERLAND2013.05.2458.7695.990000
PARVEST EQUITY TURKEY2014.12.1918.0227.960000
PARVEST EQUITY UK2012.09.048.3126.720000
PARVEST EQUITY USA2015.04.10393.8128.880000
PARVEST EQUITY USA MID CAP2015.04.10774.3218.340000
PARVEST EQUITY USA SMALL CAP2015.04.1026.2268.780000
PARVEST EQUITY USA VALUE2013.05.2430.7106.000000
PARVEST EQUITY WORLD2012.11.2620.7110.330000
PARVEST EQUITY WORLD CONSUMER DURABLES2014.12.191.3164.000000
PARVEST EQUITY WORLD EMERGING2015.04.1034.3119.780000
PARVEST EQUITY WORLD ENERGY2014.12.191.298.250000
PARVEST EQUITY WORLD FINANCE2015.04.1014.4381.890000
PARVEST EQUITY WORLD HEALTH CARE2015.04.10303.11 084.450000
PARVEST EQUITY WORLD NEXT GENERATION2013.05.241.1131.520000
PARVEST EQUITY WORLD RESOURCES2011.07.12102.0265.320000
PARVEST EQUITY WORLD TECHNOLOGY INNOVATORS2013.05.2423.9100.990000
PARVEST EURO BOND SUSTAINABLE DEVELOPMENT2009.11.258.3113.550000
PARVEST EUROPE OPPORTUNITIES2009.03.11129.393.760000
PARVEST FLEXIBLE BOND EUROPE CORPORATE2015.04.10214.2126.410000
PARVEST Flexible Assets (EUR)2015.04.1019.5117.050000
PARVEST Flexible Assets Plus (USD)2012.11.1919.3210.530000
PARVEST Flexible Bond World2015.04.1035.352.140000
PARVEST GLOBAL ENVIRONMENT2015.04.10136.0173.910000
PARVEST GREATER EUROPE2009.05.150.062.480000
PARVEST GROWTH (EURO)2009.03.1110.979.760000
PARVEST ITALY2009.11.257.248.150000
PARVEST MONEY MARKET EURO2015.04.10631.4210.030000
PARVEST MONEY MARKET USD2015.04.10440.8204.460000
PARVEST Multi-Strategy FX2012.09.182.4102.370000
PARVEST Multi-Strategy High Vol (USD)2015.04.1017.196.340000
PARVEST Multi-Strategy Low Vol2015.04.102.7101.590000
PARVEST OPPORTUNITIES USA2014.07.152.796.770000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES EUROPE2012.11.266.866.440000
PARVEST REAL ESTATE SECURITIES WORLD2015.04.1028.055.440000
PARVEST SCANDINAVIAN BOND2009.03.1165.51 910.650000
PARVEST SHORT TERM CHF2011.12.06117.9307.910000
PARVEST SHORT TERM EURO PREMIUM2013.11.2020.0114.010000
PARVEST SHORT TERM GBP2011.12.0630.0196.270000
PARVEST STEP 90 EURO2015.04.1067.5120.890000
PARVEST SUSTAINABLE BOND EURO CORPORATE2015.04.10175.2146.150000
PARVEST SUSTAINABLE EQUITY EUROPE2015.04.1027.3125.550000
PARVEST TARGET RETURN (EURO)2008.04.24119.3109.740000
PARVEST USA LS302010.08.091.273.130000
PARVEST V3502015.04.10110.7111.330000
PARVEST WORLD AGRICULTURE (USD)2008.10.2421.665.480000
PARVEST WORLD AGRICULTURE Classic H EUR-CAP2013.05.2458.391.640000
PARVEST WORLD COMMODITIES2014.12.190.868.940000
PARWORLD AGRICULTURE2008.12.15178.180.910000
PARWORLD EMERGING STEP 80 (EUR)2010.09.1679.3112.070000
PARWORLD ENVIRONMENTAL OPPORTUNITIES2009.11.11193.589.530000
PARWORLD QUAM 102011.06.0845.7113.750000
PILIS-INVEST Ingatlanbefektetési Alap2004.12.08675.6770.866300
PILLÉR Első Ingatlanbefektetési Alap2006.05.314 281.81 338.000000
PTAD EXPONENTIAL OIL Abszolút Hozamú Származtatott Részalap A sorozat2020.10.210.10.009149
Pelso Quant Származtatott Befektetési Alap2014.06.25185.61.103711
Pioneer Balance Alapok Alapja2009.12.30355.70.943626
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap A Sorozat2016.06.081 644.91.082701
Pioneer Cirkáló Származtatott Alap I Sorozat2016.06.06134.91.103600
Pioneer Eurobond Kötvény Alap2008.09.180.31.037347
Pioneer Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja 2014.01.15256.60.871095
Pioneer Flotta Alapok Alapja A Sorozat2016.06.07649.80.981853
Pioneer Horizont 2025 Alap K Sorozat2012.10.250.01.008141
Pioneer Horizont 2030 Alap K Sorozat2012.10.250.00.991871
Pioneer Katamarán Származtatott Alap A sorozat2016.06.07946.10.919242
Pioneer Katamarán Származtatott Alap C sorozat2015.05.040.00.000000
Pioneer Katamarán Származtatott Alap I Sorozat2016.02.17129.80.941703
Pioneer Konzervatív Vegyes Alap I sorozat2016.02.25104.11.071174
Pioneer Magyar Kötvény Alap B sorozat B sorozat2009.01.220.43.104586
Pioneer Profitmax Alapok Alapja2009.12.30308.90.766221
Pioneer Regatta 2 Származtatott Alap2013.05.10584.51.504889
Pioneer Relax Alapok Alapja2009.12.30130.01.017782
Platina Alfa Származtatott Befektetési Alap2020.10.211 409.93.123271
Platina Béta Származtatott Befektetési Alap2020.10.211 963.43.254679
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.10.211 379.63.258806
Platina Delta Származtatott Befektetési Alap B sorozat2017.01.030.71.979781
Platina Gamma Származtatott Befektetési Alap2020.10.214 296.43.524507
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.05.14394.13.802219
Platina Pí Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.05.145 555.83.901681
Plotinus Származtatott Befektetési Alap2017.06.12132.71.345454
Prémium 1 Alapok Alapja2016.02.221 570.91.303538
Prémium 2 Alapok Alapja2016.05.30104.61.238130
Q1 Ingatlanfejlesztő Befektetési Alap2019.04.26728.90.717876
QUANTIS Abszolút Hozamú Alapok Alapja2015.04.03814.21.056376
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.01.305606
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.698650
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.05122.31.424992
QUANTIS Dél-Amerika Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.03.050.00.000000
QUANTIS Dél-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap A sorozat2015.04.140.32.069170
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.04.140.61.606784
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.04.14795.22.504045
QUANTIS Globális Fejlett Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.04.140.00.000000
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap A sorozat2015.03.310.41.001498
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N EUR sorozat2015.03.310.60.992001
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N HUF sorozat2015.03.31755.61.377127
QUANTIS Globális Fejlődő Piaci Részvény Alap N USD sorozat2015.03.300.00.000000
QUANTIS Globális Trend USD Részvény Alapok Alapja A sorozat A sorozat2011.02.151.71.217914
QUANTIS Globális USD Fejlett Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális USD Fejlődő Piaci Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja A sorozat2015.04.030.11.066018
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N EUR sorozat2015.04.030.40.911569
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.03265.11.286570
QUANTIS Globális Átváltoztatható Kötvény Alapok Alapja N USD sorozat2015.04.030.00.000000
QUANTIS HUF Likviditási Alap A sorozat2015.03.2772.81.298248
QUANTIS HUF Likviditási Alap N HUF sorozat2015.03.27592.31.260756
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.01.534334
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.27312.62.901045
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS India USD Részvény Alapok Alapja N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.270.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.01.925230
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.737209
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.2336.31.550460
QUANTIS Kelet-Európa Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.230.00.000000
QUANTIS Kína Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.939414
QUANTIS Kína Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.01.123693
QUANTIS Kína Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.26201.91.795896
QUANTIS Kína Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.260.00.000000
QUANTIS Kína USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja A sorozat2015.04.0384.31.448198
QUANTIS Növekedési HUF Vegyes Alapok Alapja N HUF sorozat2015.04.031 385.41.382360
QUANTIS Oroszország EUR Részvény Alapok Alapja N RON sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2013.05.310.00.000000
QUANTIS Oroszország Részvény Alap A sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.606613
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N EUR sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.476748
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N HUF sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.1863.80.737848
QUANTIS Oroszország Részvény Alap N USD sorozat MEGSZŰNÉS ALATT2015.02.180.00.000000
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja A sorozat2014.02.280.01.449909
QUANTIS Észak-Amerika USD Részvény Alapok Alapja N RON sorozat2013.05.310.00.000000
Quaestor AranyTallér Vegyes Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.2634.93.318300
Quaestor Borostyán Nyíltvégű Kötvény Befektetési Alap2019.04.2652.83 572.560000
Quaestor Deviza Nyíltvégű Befektetési Alap2016.10.2013.60.894674
Quaestor Kurázsi Pénzpiaci Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.26251.52.809446
Quaestor Nyíltvégű Ingatlan Befektetési Alap2006.05.29864.315 353.000000
Quaestor Tallér Részvény Nyíltvégű Befektetési Alap2019.04.2624.93.378200
RCM Abszolút Hozam Globál Kötvény Alapok Alapja2009.03.183.194.380000
Raiffeisen 2016 Kötvény Alap2016.06.24104.21.364813
Raiffeisen Betét Alap2017.10.2710 760.01.697347
Raiffeisen Euró Prémium Rövid kötvény Alap2020.10.228.01.056354
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja A sorozat2020.10.222 273.61.026934
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja E sorozat2020.10.221.20.959185
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja F sorozat2020.10.222.50.958967
Raiffeisen Fenntartható Befektetések Vegyes Alapok Alapja U sorozat2020.10.221.31.037330
Raiffeisen Fix Mix Tőkegarantált Származtatott Alap2011.03.16864.51.105837
Raiffeisen Földünk Értékei 2 Tőkevédett Származtatott Alap2014.11.12736.610 020.622570
Raiffeisen Földünk Értékei Tőkevédett Származtatott Alap2013.11.291 433.210 270.787226
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap A sorozat2020.10.221 301.61.748755
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap Q sorozat2020.10.22684.11.036156
Raiffeisen Hozam Prémium Származtatott Alap R sorozat2020.10.2269.61.024494
Raiffeisen Hozamrögzítő Tőkevédett Alapok Alapja2016.05.26970.710 758.910010
Raiffeisen Index Prémium Származtatott Alap2020.10.221 047.21.344995
Raiffeisen Index Prémium Származtatott Alap Q sorozat2020.10.22760.30.979721
Raiffeisen Ingatlan Alap A sorozat2020.10.2219 041.02.461300
Raiffeisen Ingatlan Alap A180 sorozat2020.10.2210.81.061778
Raiffeisen Ingatlan Alap B sorozat2020.10.224.92.699289
Raiffeisen Ingatlan Alap C sorozat2020.10.228 999.62.709096
Raiffeisen Ingatlan Alap D sorozat2020.10.2270.41.376613
Raiffeisen Ingatlan Alap D180 sorozat2020.10.220.11.059592
Raiffeisen Ingatlan Alap U sorozat2020.10.2231.51.369615
Raiffeisen Ingatlan Alap U180 sorozat2020.10.220.01.154000
Raiffeisen Kamat Prémium Rövid Kötvény Alap2020.10.2211 443.53.821198
Raiffeisen Kötvény Alap A sorozat2020.10.222 407.44.713166
Raiffeisen Kötvény Alap B sorozat2020.10.2218 261.14.728482
Raiffeisen Kötvény Alap I sorozat2020.10.222 949.41.154995
Raiffeisen Kötvény Alap Q sorozat2020.10.220.00.993300
Raiffeisen Likviditási Alap2017.10.271 103.02.182790
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja A sorozat2020.10.2217 593.21.103723
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja E sorozat2020.10.2223.21.297433
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja Q sorozat2020.10.2217.31.018116
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja R sorozat2020.10.22532.90.985614
Raiffeisen Megoldás Plusz Alapok Alapja U sorozat2020.10.224.71.095734
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja A sorozat2020.10.226 969.66.200398
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja B sorozat2020.10.2249.66.137598
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja E sorozat2020.10.228.11.089648
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja Q sorozat2020.10.2216.81.052479
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja R sorozat2020.10.22385.71.024547
Raiffeisen Megoldás Pro Alapok Alapja U sorozat2020.10.222.61.105215
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja A sorozat2020.10.2210 971.11.634821
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja B sorozat2020.10.22157.21.620226
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja E sorozat2020.10.2223.51.035405
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja Q sorozat2020.10.2221.21.007930
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja R sorozat2020.10.220.01.010400
Raiffeisen Megoldás Start Alapok Alapja U sorozat2020.10.228.81.083808
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja A sorozat2020.10.22411.11.220351
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja E sorozat2020.10.220.40.885404
Raiffeisen Nemzetközi Kötvény Alapok Alapja F sorozat2020.10.220.00.889697
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja A sorozat2020.10.222 663.14.468490
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja B sorozat2020.10.22352.44.466706
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja E sorozat2020.10.220.41.027651
Raiffeisen Nemzetközi Részvény Alapok Alapja Q sorozat2020.10.220.01.128000
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja A sorozat2020.10.22585.11.219042
Raiffeisen Nyersanyag Alapok Alapja B sorozat2020.10.2280.71.216473
Raiffeisen Private Banking Duna Alapok Alapja2013.11.270.01.036362
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja A sorozat2020.10.221 382.91.349562
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja B sorozat2020.10.2267.11.349670
Raiffeisen Private Banking Pannonia Alapok Alapja Q sorozat2020.10.220.00.970900
Raiffeisen Private Corvinus Alapok Alapja2016.06.0618.31.467414
Raiffeisen Részvény Alap A sorozat2020.10.221 433.72.224149
Raiffeisen Részvény Alap B sorozat2020.10.22105.02.250232
Raiffeisen Részvény Alap Q sorozat2020.10.220.00.861200
Raiffeisen Részvény Alap R sorozat2020.10.221 573.90.928969
Raiffeisen Sztárválogatott Tőkevédett Származtatott Alap2013.06.200.00.000000
Raiffeisen TOP 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.07.170.00.000000
Raiffeisen Topselection Alap2009.03.18160.4100.320000
Raiffeisen Univerzum 2 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.203 721.010 162.345833
Raiffeisen Univerzum 3 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.06.061 293.210 446.125387
Raiffeisen Univerzum 4 Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.10.032 564.110 716.641393
Raiffeisen Univerzum Tőke- és Hozam Védett Származtatott Alap2011.01.313 766.410 481.338180
Raiffeisen-Abszolút hozam-Feltörekvö-Piacok Alapok Alapja2009.07.232.893.730000
Raiffeisen-Abszolút hozam-Kiegyensúlyozott-Globális Alapok Alapja2020.10.1912.399.390000
Raiffeisen-CsendesÓceáni-Részvény Alap2020.10.19116.7185.770000
Raiffeisen-Dollár-Kötvény Alap2009.07.2229.3157.090000
Raiffeisen-Dollár-RövidLejáratúKötvény Alap2020.10.1938.7165.480000
Raiffeisen-Energia-Részvény Alap2020.10.1994.281.750000
Raiffeisen-Euro-RövidLejáratúKötvény Alap2020.10.19929.0105.770000
Raiffeisen-Euro-Vállalati Kötvény Alap 2020.10.19203.0215.410000
Raiffeisen-EuroPlusz-Kötvény Alap2020.10.19602.814.060000
Raiffeisen-Eurázsia-Részvény Alap2020.10.19392.0237.050000
Raiffeisen-Európa-Részvény Alap 2020.10.19333.6210.660000
Raiffeisen-Európa-SmallCap Alap2020.10.1959.8272.330000
Raiffeisen-Feltörekvő-ASEAN-Részvény Alap2009.07.2218.377.820000
Raiffeisen-FeltörekvőEurópa-SmallCap Alap2009.07.2315.744.210000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Infrastruktúra Alap2020.10.1929.0164.840000
Raiffeisen-FeltörekvőPiacok-Részvény Alap2020.10.19195.7257.630000
Raiffeisen-Globál-Fundamentális-Részvény Alap2011.08.0811.369.750000
Raiffeisen-Globál-Kötvény Alap2020.10.19311.2111.540000
Raiffeisen-Globál-Mix Alap 2020.10.192 623.0124.630000
Raiffeisen-Globál-Részvény Alap2020.10.19545.3316.540000
Raiffeisen-HealthCare-Részvény Alap2020.10.19114.2250.560000
Raiffeisen-KeletEurópa-Kötvény Alap2020.10.19134.5277.280000
Raiffeisen-KeletEurópa-Részvény Alap2020.10.19214.5252.690000
Raiffeisen-KeletEurópaPlusz-Kötvény Alap2009.07.22108.8140.600000
Raiffeisen-MagasOsztalékú-Részvény Alap2020.10.19118.3137.240000
Raiffeisen-Oroszország-Részvény Alap2020.10.1967.098.560000
Raiffeisen-Topselection-Garantált-Befektetési Alap2013.12.1373.4110.210000
Raiffeisen-USA-Részvény Alap2020.10.19325.6222.400000
Reverse MAX Abszolút Hozamú Derivatív Alap A sorozat2020.10.22269.80.886848
Reverse Max Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.10.220.90.942952
Reálszisztéma-Marco Polo Nemzetközi Részvény Származtatott Alap B sorozat2015.06.110.00.000000
SKIPPER Abszolút Hozamú Derivatív Alap2020.04.170.00.008897
SUI GENERIS 1.1 Származtatott Befektetési Alap2020.10.211 433.91.299642
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Cina2007.05.100.076.750000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Europa2007.05.100.0119.640000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Nord America2007.05.100.074.380000
Sanpaolo International Fund - Obiettivo Paesi Emergenti Europa Medio Oriente ed Africa2007.05.100.0182.470000
Sberbank Pénzpiaci Alap2017.11.24381.81.643496
Sequoia Származtatott Befektetési Alap2020.10.217.71.050697
Sovereign PB Származtatott Alap2020.10.211 248.01.005808
Superposition Származtatott Befektetési Alap A sorozat2020.10.21964.01.286200
Superposition Származtatott Befektetési Alap B sorozat2020.10.212 104.61.068170
Superposition Származtatott Befektetési Alap C sorozat2020.10.21157.61.071531
Szuper 8 Plusz Tőkevédett Származtatott Alap2016.03.112 360.610 023.620000
Szuper 8 Tőkevédett Származtatott Alap2014.12.015 143.510 182.690000
Takarék Abszolút Hozamú Befektetési Alap2020.10.21358.91.460890
Takarék Adria Közép-Európai Részvény Befektetési Alap2020.10.211 513.40.720192
Takarék Apollo Származtatott Részvény Befektetési Alap2020.10.213 187.91.466348
Takarék Aranymetszés Abszolút Hozamú Alapok Alapja2020.10.212 281.61.027622
Takarék BUX Indexkövető Részvény Befektetési Alap2020.10.21818.30.828485
Takarék Dollar Real Estate Fund of Funds Takarék Dollár Ingatlan Alapok Alapja2020.10.216.91.107391
Takarék Euró Ingatlan Alapok Alapja2020.10.2127.81.108036
Takarék FHB Nemzetközi Részvény Befektetési Alap Megszűnési eljárás alatt2015.11.1951.20.811556
Takarék Invest Közép-Kelet-Európai Részvény Alapok Alapja2011.06.0213.80.688806
Takarék Invest Likviditási Nyíltvégű Befektetési Alap2015.07.0120 553.71.390861
Takarék Invest Magyar Vegyes Befektetési Alap2010.07.01116.40.902402
Takarék Lendület Vegyes Befektetési Alap2020.10.21856.61.142198
Takarék Rövid Kötvény Befektetési Alap2020.10.211 342.81.140272
Takarék Származtatott Befektetési Alap2020.10.213 822.00.925595
Takarék Állampapír Befektetési Alap2009.10.203 641.21.749907
TakarékInvest Származtatott Nyiltvégű Befektetési Alap2016.02.091 495.71.281200
Toptrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.09.301 430.010 032.480000
Torony Ingatlan Befektetési Alap A sorozat2020.10.269 804.71.880367
Torony Ingatlan Befektetési Alap B sorozat2020.10.2610 336.11.151090
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap A sorozat2016.10.144 221.911 828.820000
Trendváltó Plusz Tőkevédett Származtatott Alap K sorozat2016.10.144.211 828.820000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap A Sorozat2016.06.301 826.511 986.580000
Trendváltó Tőkevédett Származtatott Alap K Sorozat2016.06.301.411 986.580000
Triatlon Plusz Tőkebiztosított Származtatott Alap2011.01.14488.113 013.830000
Triatlon Tőkevédett Származtatott Alap2011.06.301 088.512 346.300000
UBS (Lux) Key Selection Sicav – Asian Equities (USD) B2010.05.14135.7121.030000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - European Equities B2010.05.12260.013.230000
UBS (Lux) Key Selection Sicav - US Equities (USD) B2010.05.12386.013.850000
UBS (Lux) Strategy Fund - Balanced (EUR) B2010.05.12572.71 931.500000
UBS (Lux) Strategy Fund - Fixed Income (EUR) B2010.05.12358.92 285.510000
UBS (Lux) Strategy Fund - Growth (EUR) B2010.05.12250.22 302.930000
UniCredit Hozamfix Tőkegarantált Származtatott Alap2010.10.011 696.110 054.150000
UniCredit Piaci Optimum Származtatott Alap2010.11.301 534.314 747.710000
VB-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
VB-Europa-Invest2010.06.0783.6127.280000
VB-GoEast-Bond2012.02.2916.595.680000
VB-Interbond2009.01.2685.372.160000
VB-Pacific-Invest2012.02.2969.797.830000
Világtrend Tőkevédett Nyíltvégű Származtatott Alap2011.07.15847.710 138.700000
Volksbank Euro Kötvény Alapok Alapja2008.12.120.00.000000
Volksbank Ingatlan Alapok Alapja2009.04.030.00.000000
Volksbank-Amerika-Invest2009.01.266.659.920000
Volksbank-Europa-Invest2009.07.0678.4109.100000
Volksbank-GoEast-Bond2012.02.2916.5113.570000
Volksbank-GoEast-Invest2012.02.2922.672.330000
Volksbank-Pacific-Invest2009.07.0672.170.420000
Volksbank-Smile2012.02.2949.2115.690000
YOU INVEST Dinamikus Alapok Alapja2020.10.211 663.01.522200
YOU INVEST Dinamikus EUR Alapok Alapja2020.10.200.41.021700
YOU INVEST Kiegyensúlyozott Alapok Alapja2020.10.214 046.01.488900
YOU INVEST Kiegyensúlyozott EUR Alapok Alapja2020.10.200.81.022800
YOU INVEST Stabil EUR Alapok Alapja2020.10.200.60.997900
[origo] klikk Nyíltvégű Ingatlan Alapok Alapja2009.06.0242.91.314500
[origo] klikk Nyíltvégű Pénzpiaci Alapok Alapja2008.11.103.11.031600
iCASH Conservative Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1412.60.497173
iCASH Dynamic FX Származtatott Nyíltvégű Befektetési Alap MEGSZŰNÉSI ELJÁRÁS ALATT2018.06.1414.10.378473
Évgyűrűk Nyilvános Pénzpiaci Alap2011.03.041.00.978601



IMPRESSZUM  | MÉDIAJÁNLAT  | JOGI KÖZLEMÉNY